مقالات تلفن سانترال

در این بخش مقالات تلفن سانترال در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. مقاله در زمینه تلفن سانترال و سیستم های مخابراتی برای بسیاری از علاقه مندان ورود به این عرصه و دانشجویان گرامی رشته های مرتبط می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. به همین جهت در نگارش مطالب تلاش شده ساده سازی مفاهیم حتی المقدور در نظر گرفته شود. در ادامه مقالات مربوط به تلفن سانترال را دنبال نمایید.

آشنایی با نویز خط تلفن و عوامل آن و روش های برطرف کردن و رفع مشکل نویز روی کابل های مخابراتی و خطوط تلفن شرکت و منزل از پریز تلفن تا ورودی کابل های مخابراتی را در این مطلب دنبال نمایید.

نرم افزار گزارش گیری سانترال مجموعه ای از گزارشات تماس های ورودی و خروجی دستگاه سانترال و داخلی های آن می باشد که از طریق آن می توانید تماس های دریافتی و خروجی خود را ثت نمایید. این نرم افزار در مدل های متنوع روی کامیوتر نصب می شود و با دستگا سانترال مرتبط می شود.

آشنایی با تلفن گویی و بررسی چگونگی کارکرد تلفن گویا و فوید آن برای سازمان ها و شرکت ها در این مطلب ارائه می گردد. معرفی شرکت و بخش های مختلف آن یکی از استفاده های معمول از تلفن گویا می باشد که امروزه بیشتر سازمان ها و شرکت ها از آن بهره می برند.

برای اتصال سیم تلفن به پریز های سوکتی (چهار سیم) باید ابتدا در نظر داشته باشیم چه نوع تلفنی را می خواهیم مورد استفاده قرار دهیم. تلفن های آنالوگ (معمولی) و دیجیتال از یک زوج سیم استفاده می کنند ولی تلفن های هایبرید از دو زوج سیم استفاده می کنند. در این مطلب به آموزش نحوه سیم بندی پریز تلفن سوکتی خواهیم پرداخت.

خطوط PCM خطوطی هستن که مخابرات به واسطه ظرفیت کم زوج سیم مسی از آن استفاده می کند تا چند خط تلفن را روی یک زوج سیم و به صورت مالتی پلکس از مرکز مخابرات تا مشترک انتقال می دهد و در مبدا به صورت خطوط مجزا در اختیا مشتریک قرار می دهد.

برای راه اندازی سیستم تلفنی بی سیم برای اداره یا شرکت دو روش وجود دارد که از سانترال های معمولی با تلفن بی سیم ساده استفاده کرد و یا از آنتن ها و تلفن های دکت برای ایجاد یک بستر بدون سیم استفاد ه نمود.

تلفن های سانترال ارزان برای کاهش قیمت تمام شده سیستم تلفنی پانسونیک مطلبی هست که خیلی از افرادی که علاقه مند به کنترل هزینه ها هستند به دنبال آن می باشند. در این بخش تلفن های سانتال پاناسونیک ارزان قیمت در انواع مختلف آنالوگ و دیجیتال و تحت شبکه را معرفی خواهیم کرد.

برای دانلود نرم افزار برنامه ریزی سانترال پاناسونیک از طریق کامپیوتر وارد این بخش شده و نرم افزار KX-TE Maintenance Console را برای اتصال به سانترال از طریق پورت USB دریافت نمایید. این نرم افزار برای مدیریت سانترال KX-TES824 و KX-TEM824 می باشد.

کارشناس فنی سیستم تلفنی با درنظر گرفتن نیازهای مشتری و با اتکا به دانش فنی و مهارت های تجربی می تواند در زمینه خرید تجهیزات مشاوره ای مناسب را در اختیار کارفرما قرار دهد و همچنین ضریب موفقیت در حوزه اجرای پروژه تلفنی را افزایش می دهد.

ورودی و خروجی سانترال به چه معناست. برای تعداد خط شهری و داخلی که داریم چه سانترالی را انتخاب نماییم. ارتباط ورودی با خروجی سانترال به چه شکل می باشد. در این بخش توضیحاتی در مورد ورودی و خروجی های سانترال تقدیمتان می گردد

روش های برقراری ارتباط بین دو سانترال پاناسونیک از طریق شبکه راهکاری برای تماس داخلی بین دو ساختمان از یک شرکت می باشد که از تجهیزات پاناسونیک در سیستم تلفنی خود بهره می برد. با مطلاعه این مطلب با راهکارهای موجود برای اتصال بین دو سانترال پاناسونیک آشنا خواهید شد.

 كد پیش شماره تلفن های تمامی کشورها، استان ها و شهرستان های ایران عزیز را با پیش شماره های موبایل استان ها در مرجع کامل پیش شماره های تلفن ثابت و موبایل در این قسمت ملاحضه نمایید. طبقه بندی قاره ها و سهولت دسترسی به کدها از ویژگی های این مطلب ارزشمند می باشد.

كابل هاي مخابراتي از نظر رنگ بندی، تعداد زوج، نوع جنس، سطح مقطع مغزي، شيلد و نوع كاربری در تقسیم بندی های متفاوتی قرار می گیرند. در این بخش سعی داریم توضیحاتی در مورد انواع کابل های مخابراتی و  رنگی بندی این کابل ها جهت آشنایی بیشتر و انتخاب کابل مناسب برای بسترسازی های مخابراتی ارئه نماییم.

 روش های متفاوتی برای استفاه از تلفن بی سیم روی دستگاه سانترال پاناسونیک وجود دارد. متناسب با تعداد تلفن بی سیم یکی از روش های تلفن آنالوگ با کارت کمربوطه و یا سیستم Dect مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب این دو روش را مورد ارزیابی قرار می دهیم و مدل هایی از هر کدام معرفی می نماییم.

برای جلوگیری از اشغال شدن خط تلفن چه راهکاهایی وجود دارد. چگونه تنها یک خط را به مشتریان خود معرفی کنیم و اجازه ندهیم خط مذکور اشغال شود. روتاری چیست و چگونه می توان این سرویس را فعال کرد.  چگونه تماس مشتریان را  از دست ندهیم و مشتریان خود را به رقبا تقدیم نکنیم

کدهای دستوری تلفن ثابت برای انتقال مکالمه، شماره گیری سریع، ، دایورت پس از چند زنگ و ... . بسیار پیش آمده که نیاز داریم انتقال تماس را به صورت مستقیم و روی خط شهری انجام دهیم با اطلاع از کدهای سوییچ های مخابراتی می توان از طریق تلفن و در منزل این کار را انجام دهیم. در این بخش کدهای دستوری تلفن ثابت که روی سوییچ های مخابراتی اعمال می گردد را مرور می نماییم

برای راه اندازی سانترال باید به سه موضوع اساسی توجه نمود. ابتدا باید تعداد خطوط شهری مورد نیاز جهت پاسخگویی را و تماس به بیرون را در نظر گرفت زیرا سانترال ها برای تعداد مشخصی از خطوط شهری تولید شده اند. موضوع بعدی تعداد داخلی مورد نیاز و نوع استفاده از داخلی ها می باشد و نهایتا نیازهایی که ما از یک سانترال در شرکت یا مجموعه خود داریم.

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا