خیلی اوقات سازمان ها و شرکت نرم افزارهای ارتباط با مشتری و یا اتوماسیون اداری از پیش خریداری شده و یا توسعه داده شده ای را دارند.

یکی از مهمترین نیازها جهت یکپارچه سازی فرایند مدیریتی ارتباط با مشتریان برقراری ارتباط بین نرم افزارهای محتلف ارتباطی می باشد به نحوی که مشتری از هر راهکار ارتباطی که با سامان متصل شد اطلاعات و سوابق ارتباطی مشتری در دسترس کارشناسان فروش باشد.

ارتباط سانترال با crm

در گذشته و با وجود سانترال های سنتی این ارتباط بین نرم افزار ارتیباط با مشتری و دستگاه سانترال یا با واسطه دستگاه کالرآیدی متصل به کامپیوتر صورت می پذیرفت و یا از طریق کارت های Diologic که به صورت موازی با کارت های شهری سانترال پاناسونیک قرار می گرفت.

در سری تحت شبکه پاناسونیک این ارتباط از طریق کارت روی مرکزتلفن انجام می پذیرد که اطلاعات مربوط به تماس را به سمت نرم افزار ارتباط با مشتری ارسال می نماید.

ارتباط استریسک با crm

مرکزتلفن تحت شبکه و قدرتمند استریسک از طریق یک ماژول نرم افزاری که بر اساس crm مقابل نوشته می شود، قابلیت ارتباط با نرم افزارهای ارتباط با مشتری را به صورت یکپارچه فراهم می کند.

بر این اساس استریسک یا نرم افزارهایی که از استریسک در هسته تلفنی خود بهره می برند مانند الستیکس اطلاعات تماس ورودی را در لحظه برقراری تماس در برای نرم افزار ارتباط با مشتری ارسال می نماید و crm یا از این اطلاعات جهت نمای به کاربر و یا ثبت در سوابق مشتری استفاده می نماید.

مزایای ارتباط voip با نرم افزار ارتباط با مشتری

یکی از مهمترین مزایای این روش یکپارچگی کامل سیستم می باشد به نحوی که ارتباط ین دو نرم افزار از طریق کارت یا واسط های سخت افزاری صورت نمی پذیرد.

به دلیل حذف کارت های دایلوژیک هزینه های جانبی برای ارتباط کاهش می یابد و از طرفی امکان دریافت اطلاعات مربوط به تماس ورودی در لحظه تماس نمایش pop up برای کاربر جهت مشاهده اطلاعات تماس گیرنده قبل از پاسخگویی را فراهم می کند.

خواندن 3895 دفعه

HEADER 

#
alireza farahani 03 مرداد 1396
سلام
میخواست بدونم که ماژول اماده ای یا داکیومنتی چیزی موجود هست برای پیاده سازی این ارتباط؟
من میخوام بین نرم افزار مدیریت مشتری که داریم و سرور استریسک ارتباط دو طرفه بر قرار کنم.
#
کیمیا ارتباط 06 مرداد 1396
سلام
ماژول آماده خیر ولی می توانیم متناسب با نرم افزاری که دارید ماژول مربوطه را تولید کنیم

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا