تلفن IP - تلفن تحت شبكه - ip phone

IP PHONE


با شکل گیری فناوری های نوین ارتباطی و تجاری شدن نسل جدید سامانه های تلفنی، دستگاه های سانترال IP به واسطه امکانات منحصر به فردی که دارند به صورت تدریجی جایگزین سانترال های سنتی می شوند. به همین واسطه تلفن های سانترال نسل جدید با پشتیبانی از پروتکل IP و در قالب تلفن های تحت شبکه تولید می گردند.

تلفن IP بر اساس تعداد داخلی، کلید های قابل برنامه ریزی، صفحه نمایش، قابلیت VIDEO CALL و امکاناتی دیگر طبقه بندی می شود. عمدتا تلفن های شبکه با یک خط داخلی در زمره تلفن های کارمندی، تلفن های ip با دو یا سه داخلی در زمره گوشی تلفن های کارشناسی و تلفن هایی که بیش از سه داخلی، صفحه نمایش بزرگ و کلیدهای قابل برنامه ریزی متعدد را دارا می باشند، در زمره تلفن های تحت شبکه مدیریتی به شمار می روند.

تلفن های تحت شبکه بر اساس پروتکل های مختلفی تولید و عرضه میگردند. پروتکل های مانند SIP ،H323 ،MGCP پروتکل های استانداردی در این حوزه می باشند. پروتکل sip یکی از محبوب ترین پروتکل ها در حوزه voip بوده که اکثر مرکزتلفن ها از آن پشتیبانی میکنند. پس اگر در زمان تهیه تلفن ip، تلفنی با پروتکل sip انتخاب کنیم این گوشی را روی غالب سانترال های شبکه می توانیم استفاده نماییم.

تفاوت عمده راه اندازی تلفن شبکه با گوشی های سانترال سنتی در محل انجام تنظیمات می باشد. در تلفن سانترال تنظیمات داخلی روی کارت و یا مرکزتلفن انجام می پذیرفت در حالی که تنظیمات داخلی در تلفن ip روی خود گوشی انجام می پذیرد. این موضوع سهولت زیادی را برای جابجایی به دنبال دارد. کاربر می تواند گوشی خود را به هر پورت متصل به شبکه، وصل نماید و همان داخلی قبلی را بدون نیاز به تنظیمات توسط کارشناسان، داشته باشد.

در ادامه محصولات متنوع برندهای مختلف تولید کننده تلفن IP را در رده های کارمندی، کارشناسی، منشی و مدیریتی می توانید مشاهده و انتخاب نمایید. در صورت تمایل جهت خرید آنلاین تلفن تحت شبکه منوی فروشگاه آنلاین مراجعه نمایید.

تلفن گرند استریم WP810 یک گوشی wifi با 2 اکانت SIP می باشد و باطری آن قابلیت شارژ برای 6 ساعت مکالمه و 120 ساعت در حالت استند بای را دارا می باشد و دارای کیفیت صدای HD و حذف نویز می باشد.

 تلفن گرند استریم GXV 3350 تلفن تصویری اندروید 7 با صفحه نمایش 5 اینچ و 16 داخلی SIP می باشد. تلفن 3350 گرند استریم از دو پورت شبکه گیگ و wifi پشتیبانی می کند و دارای درگاه USB و HDMI می باشد.

تلفن wifi گرنداستریم مدل GRP2601P یک تلفن دو لاین با 2 اکانت sip می باشد. پشتیبانی از کنفرانس 5 نفره و پورت شبکه POE از دیگر ویژگی های این تلفنی ارزان قیمت گرند استریم می باشد که با طراحی جدید و به جای تلفن 1615 روانه بازار گردیده است.

تلفن GRP2615 دارای 10 کلید لاین و 5 داخلی SIP می باشد و از 40 کلید نرم افزاری برای شماره گیری سریع و BLF بهره می برد. پورت شبکه WIFI و دو پورت شبکه گیگ با قابلیت poe و درگاه بلوتوث و USB می باشد.

 تلفن گرند استریم مدل 2613 دارای 6 کلید لاین می باشد که ظرفیت 3 داخلی SIP را دارد. این تلفن گرند استریم امکان درج لوگو در صفحه نمایش را دارا می باشد و از 24 کلید قابل برنامه ریزی پشتیبانی می نماید.

تلفن Grandstream 2602 دارای 2 لاین و 4 اکانت SIP می باشد و از دو پورت شبکه گیگ با قاابلیت POE در مدل 2602P و کفیت صدای HD با طراحی جدید روانه بازار شده است.

اکسپنشن ماژول Yealink EXP20 جهت توسعه روی کلید های DSS روی تلفن های T27 و T49 یالینک مورد استفاده قرار می گیرد. این صفحه کلید دارای 20 کلید می باشد که قابلی نمایش BLF و شماره گیری سریع را دارا می باشد.

ریپیتر دکت گرند استریم Grandstream dp760 قابلیت ارتباط با بیس dp750 را دارا می باشد و از این طریق امکان افزایش فضای تحت پوشش را فراهم میکند. هر ریپیتر امکان 2 تماس همزمان را دارا می باشد.

دستگاه مادر بیسیم دکت (IP Dect) سیسکو مدل SPA232D یک دستگاه مرکزی برای گوشی های بی سیم می باشد که با اتصال به شبکه از 5 هندست Dect پشتیبانی می کند و از اکانت sip برای تخصیص داخلی پشتیبانی می نماید.

تلفن ip یالینک مدل t27p یک گوشی تلفن در رده مدیریتی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای شش داخلی sip می باشد، نمایشگر این تلفن یالینک 3.66 اینچ بوده و از 8 کلید قابل برنامه ریزی پشتیبانی می نماید.

 تلفن ip یالینک مدل t19e2 یک گوشی تلفن تحت شبکه در رده کارمندی و با صفحه نمایش رنگی به ابعاد 64 در 132 پیکسل می باشد. این تلفن ip یالینک دارای یک داخلی sip بوده و قابلیت اتصال هدست را دارا می باشد.

تلفن grandstream gxv3380 دارای 16 اکانت SIP می باشد و از قابلیت های متنوعی نظیر تماس تصویری، اندروید7، پورت شبکه wifi و دو پورت گیگ poe پشتیباانی می کند. و دارای درگاه های ارتباطی بلوتوث، hdmi و usb می باشد.

تلفن IP گرنداستریم مدل gxp2140 یک تلفن مدیریتی از برند grandstream می باشد. این تلفن درای چهار داخلی sip و با کیفیت صدای hd می باشد. lcd این تلفن شبکه به ابعاد 272 در 480 پیکسل و به صورت رنگی می باشد.

تلفن Grandstream GXP1760 دارای 3 اکانت sip و 6 لاین می باشد و از کنفرانس 5نفره و کیفیت صدای HD پشتیبانی می نماید و دارای پورت usb برای ورود و خروج اطلاعات و دو پورت اترنت با قابلیت poe می باشد.

 تلفن گرند استریم 2624 از قابلیت wifi پشتیبانی می نماید و دارای دو پورت شبکه گیگ می باشد. این تلفن دارای 8 کلید لاین با 4 اکانت sip می باشد و از قابلیت بلوتوث و افزایش ماژول صفحه کلید پشتیبانی می کند.

 

تلفن wifi گرنداستریم مدل GRP2614 یک تلفن کارشناسی با 4 داخلی sip و قابلیت وای فای می باشد. صفحه نمایش این تلفن تحت شبکه 48 در 132 پیکسل بوده و کیفیت صدای گوشی hd می باشد. این تلفن ip دارای اسپیکر بوده و از poe پشتیبانی می نماید.

تلفن Grandstream GRP1612P دارای 2 داخلی sip و 4 کلید لاین می باشد. تلفن GRP2612 از 16 کلید قابل برنامه ریزی در 4 صفحه، کیفیت صدای HD و دو پورت اترنت با قابلیت poe  پشتیبانی می نماید.

 تلفن Grandstream GRP2604 یک تلفن مدیریتی یا 6 اکانت sip و 10 کلید قابل برنامه ریزی می باشد. تلفن GRP 2604 از طراحی جدید برخوردار می باشد و از پورت شبکه گیگ با قابلیت Poe پشتیبانی می کند.

 

تلفن گرند استریم 2603 از 6 اکانت sip پشتیبانی می کند که روی 3 کلید لاین در دو صفحه می باشد. صفحه نمایش 2.7 اینچی رنگی و طراحی جدید موجب استقبال از این تلفن grandstream در رده کارشناسی شده است.

تلفن تحت شبکه grandstream مدل gxp1628 یک تلفن کارشناسی با دو داخلی sip می باشد و 8 کلید قابل برنامه ریزی می باشد. صفحه نمایش رنگی 48 در 132 پیکسلی و کیفیت صدای hd از ویژگی های این تلفن کارشناسی می باشد.

تلفن ip گرنداستریم مدل gxp1625 یک تلفن کارشناسی با دو داخلی sip می باشد. صفحه نمایش این تلفن تحت شبکه 48 در 132 پیکسل بوده و کیفیت صدای گوشی hd می باشد. این تلفن ip دارای اسپیکر بوده و از poe پشتیبانی می نماید.

تلفن Grandstream gxp1780 یک تلفن 4 اکانت با 8 کلید programmable می باشد. تلفن gxp1780 دارای نمایشگر 200 در 80 پیکسلی، کیفیت صدای HD، پورت USB و دو پورت اترنت با قابلیت poe می باشد.

تلفن کنفرانس GAC2500 گرند استریم دارای 6 اکانت sip و قابلیت کنفرانس 7 نفره را دارا می باشد. تلفن کنفرانس گرند استریم GAC2500 از بلوتوث برای هدست پشتیبانی میکند و دارای صفحه نمایشی 4.3 اینچی می باشد.

تلفن فنویل C66 یک تلفن ip مدیریتی با 6 داخلی SIP و LCD با ابعاد 128 در 64 پیکسل می باشد. دفترچه تماس (phonebook) با قابلیت ذخیره سازی 1000 شماره تماس و پشتیبانی از پروتکل TLS از ویژگی های این تلفن می باشد.

تلفن فنویل Fanvil X5G از سری تلفن های ip مدیریتی با 6 داخلی sip و صفحه نمایش 64*128 پیکسلی میباشد. پشتیبانی از پروتکل های l2tp و openvpn برای vpn و پورت شبکه گیگ از دیگر ویژگی های این ip phone می باشد. 

تلفن ip سیسکو مدل spa525g2 از سری تلفن های مدیریتی سیسکو می باشد. این تلفن ip سیسکو دارای پنج داخلی sip با قابلیت تبدیل به کلید programable می باشد. صفحه نمایش این تلفن ip با ابعاد 320 در 240 پیکسل می باشد.

تلفن ip سیسکو مدل spa508 از سری تلفن های کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه سیسکو دارای هشت داخلی sip با قابلیت تبدیل به کلید programable می باشد. صفحه نمایش این تلفن ip با ابعاد 3 اینچ می باشد.

تلفن سیسکو Cisco spa501g از سری تلفن های کارشناسی برند سرشناس و معتبر سیسکو می باشد. این تلفن تحت شبکه سیسکو دارای هشت داخلی sip با قابلیت تبدیل به کلید قابل برنامه ریزی و بدون صفحه نمایش می باشد.

تلفن ip سیسکو مدل spa509 از سری تلفن های کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه سیسکو دارای دوازده داخلی sip با قابلیت تبدیل به کلید programable می باشد. صفحه نمایش این تلفن ip با ابعاد 3 اینچ می باشد.

تلفن سیسکو spa502 از سری تلفن های ip کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه سیسکو دارای 1 داخلی sip می باشد. صفحه نمایش این تلفن ip با ابعاد 643 اینچ  بوده و قابلیت  پشتیبانی از پروتکل محبوب sip را دارا می باشد.

تلفن grandstream gxv3370 یک تلفن تصویری با قابلیت 16 اکانت sip و نمایشگر تاچ اسکرین 7 اینچی می باشد و از سیستم عامل اندروید 7 و درگاه های ارتباطی wifi و بلوتوث و USB و HDMI و دو پورت شبکه گیگ بهره می برد.

تلفن تصویری گرند استریم gxv3240 یک video phone بی سیم ساده می باشد. این تلفن با قابلیت wifi و امکان برقراری تماس تصویری دارای lcd لمسی 4.3 اینچی می باشد. این تلفن تصویری قابلیت از بلوتوث و usb پشتیبانی می نماید.

تلفن گرند استریم gxp2135 یک تلفن شبکه با 8 کلید قابل برنامه ریزی و 4 لاین داخلی sip می باشد. این تلفن دارای درگاه usb و بلوتوث و نمایشگر 2.8 اینچ رنگی و دارای 2 پورت شبکه 10/100/1000 می باشد.

تلفن ip سنگوما Sangoma S500 یک تلفن مدیریتی جدید از برند خوشنام سنگوما با 4 لاین sip و 8 کلید قابل برنامه ریزی می باشد. LCD این گوشی IP رنگی و 3.5 اینچی بوده و كيفيت صداي آن HD مي باشد. 

تلفن تحت شبکه بیسیم اتکام Atcom A21W یک تلفن رومیزی بی سیم WIFI می باشد. این تلفن رومیزی بدون سیم تحت شبکه دارای نمایشگر 132 در 58 پیکسلی می باشد. تعداد داخلی این تلفن وای فای 2 اکانت و قابلیت پشتیبانی از poe را دارد.

تلفن ip فنویل Fanvil X3P از سری تلفن های ip کارمندی  تحت شبکه می باشد. این تلفن تحت شبکه فنویل دارای 2 داخلی sip و صفحه نمایش 48*128 پیکسلی بوده و قابلیت  پشتیبانی از پروتکل محبوب sip را دارا می باشد.

تلفن ip فنویل Fanvil C58 دارای 2 داخلی با قابلیت رجیستر نمودن اکانت iax2 و sip می باشد. 4 کلید قابل برنامه ریزی و lcd با ابعاد 128 در 48 پیکسل و کیفیت صدای hd از دیگر قابلیت های این تلفن تحت شبکه فنویل می باشد

تلفن wifi گرنداستریم gxp 1760w دارای 3 داخلی sip می باشد. قابلیت wifi تلفن گرند استریم 1760w در کنار دو پورت شبکه با قابلیت poe و 24 قابل برنامه ریزی از ویژگی های مهم تلفن 1760w می باشد.

تلفن بی سیم ip مدل Grandstream DP720 یک هندست دکت برای استفاده در سولوشن های voip بدون سیم می باشد. این هندست روی بیس DP750 رجیستر شده و از طریق آن یک داخلی از مرکز تلفن دریافت می کند.

تلفن بی سیم و آنتن Yealink W53P با استفاده از تکنولوژی DECT که استاندارد بهبود کیفیت تلفن های بی سیم می باشد؛ تا 8 گوشی را با بهترین کیفیت تماس همزمان پشتیبانی کرده و برد فضای بسته را تا 50 متر به طور کامل پوشش می دهد.

تلفن بی سیم سیسکو SPA302D یک تلفن دکت با شارژ باطری 10 ساعته در حالت کار و نمایشگر 2 اینچی می باشد. این هندست dect سیسکو دارای برد موثر 50 متر در فضای داخلی ساختمان و 300 متر در فضای باز می باشد.

بیس یالینک W60P ظرفیت اتصال 8 هندست را دارا می باشد و که از 8 داخلی SIP پشتیبانی می کند. ظرفیت حفظ باطری گوشی این تلفن در حین مکالمه 30 ساعت و در حالت استراحت 400 ساعت می باشد و دارای نمایشگر 2.4 اینچی می باشد.

تلفن دکت گرنداستریم مدل dp715 یک تلفن تحت شبکه بیسیم دکت می باشد. این ip dect دارای دفترچه تلفن و صفحه نمایش 1.7 اینچی می باشد و به واسطه قیمت مناسب از تلفن های دکت تحت شبکه پر مخاطب می باشد. 

تلفن ip یالینک مدل w52p یک گوشی تلفن dect با صفحه نمایش 1.8 اینچی می باشد. این گوشی تلفن ip بی سیم با قابلیت نگهداشت 10 ساعت باطری گزینه مناسبی برای داشتن داخلی های بی سیم روی سیستم voip  می باشد.

تلفن یالینک t41s یک تلفن ip با پورت usb می باشد که از 6 لاین پشتیبانی می نماید. تلفن t41s از 15 کلید قابل برنامه ریزی در 3 صفحه و نمایشگر 2.7 اینچی و کیفیت صدای HD و دو پورت شبکه اترنت پشتیبانی می نماید.

 تلفن یالینک T31 دارای دو لاین و دو اکانت SIP می باشد و با طراحی جدید به عنوان محصول کارمندی کارشناسی یالینک روانه بازار شده است. این تلفن yealink در سه مدل با قابلیت های معمولی، POE و پورت شبکه گیگ تولید می شود

 تلفن یالینک T30 دارای یک اکانت SIP با دو پورت شبکه و کنفرانی صوتی 5 نفره می باشد. این تلفن در دو مدل یالینک T30 و T30P تولید می شود که در مدل T30P از قابلیت POE پشتیبانی می نماید.

 تلفن یالینک T21 E2 یک تلفن ip با 2 خط داخلی sip می باشد. تلفن yealink t21 e2 دارای نور پس زمینه بوده و ابعاد آن 132 در 64 پیکسل می باشد. تلفن T21 از پروتکل OpenVPN پشتیبانی می نماید.

تلفن ip گرنداستریم مدل gxp1405 یک تلفن کارشناسی با دو داخلی sip می باشد. تغذیه این گوشی از طریق سوییچ شبکه  و به صورت poe می باشد. کیفیت مکالمه این گوشی hd می باشد و قابلیت اتصال به هدست را دارا می باشد.

تلفن ip گرنداستریم مدل gxp1400 یک تلفن تحت شبکه کارشناسی با دو اکانت sip می باشد. این تلفن شبکه با نمایشگر 40 در 128 پیکسلی و 3 کلید نرم افزاری و کیفیت صدای hd از تلفن های ip پر استقبال می باشد.

تلفن تحت شبکه گرند استریم gxp2170 دارای 6 لاین داخلی و 12 کلید قابل برنامه ریزی می باشد. قابلیت بلوتوث از ویژگی های این تلفن مدیریتی می باشد. کیفیت صدای گوشی hd و lcd این تلفن ip ابعاد 4.3 اینچ می باشد. 

تلفن ip یالینک مدل t28p یک گوشی تلفن در رده مدیریتی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای شش داخلی sip و صفحه نمایش 160 در 320 پیکسلی می باشد. کلیدهای نرم افزاری متعدد از ویژگی های yealink t28p می باشد.

 تلفن ip یالینک مدل t21p یک گوشی تلفن در رده کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای دو داخلی sip و صفحه نمایش 64 در 132 پیکسلی می باشد. قابلیت تنظیمات blf روی کلید لاین از ویژگی های yealink t21p می باشد.

تلفن ip یالینک مدل t19p یک گوشی تلفن در رده کارمندی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای یک داخلی sip و صفحه نمایش 64 در 132 پیکسلی می باشد. پشتیبانی از poe و تنظیمات از طریق وب از ویژگی های yealink t19p می باشد.

تلفن ip سیسکو مدل spa514 یک تلفن تحت شبکه cisco در رده مدیریتی می باشد. این تلفن شبکه سیسکو دارای چهار داخلی sip با قابلیت تبدیل به کلید قابل برنامه ریزی می باشد. صفحه نمایش این تلفن آی پی سیسکو 3 اینچ می باشد.

تلفن سنگوما sangoma s700 یک تلفن ip مدیریتی با 6 داخلی sip و نمایشگر4.3 اینچی رنگی می باشد. این تلفن مدیریتی دارای 10 کلید قابل برنامه ریزی بوده و قابلیت کنفرانس 5 نفره را دارا می باشد و کیفیت صدای گوشی HD می باشد.

تلفن تحت شبكه سنگوما sangoma s300 يك تلفن ساده كارمندي 2 لاین با صفحه نمایش 132 در 48 پیکسل از برند معتبر سنگوما می باشد. سنگوما به عنوان تولید کننده کارت و گیتیوی با تولید این تلفن IP سبد محصول خود را گسترده تر نمود.

تلفن تحت شبکه فنویل Fanvil F52 یک تلفن ساده و ارزان قیمت کارمندی با یک داخلی sip و یک پورت شبکه اترنت می باشد. این تلفن یک نمایشگر 128 در 48 پیکسلی تک رنگ داشته و در دو مدل با poe و بدون poe تولید می شود.

تلفن ip تصویری یالینک Yealink VP-T49G دارای 16 اکانت sip بوده و 29 کلید one-touch dss key برای شماره گیری سریع و دوربین 2 مگا پیکسلی می باشد. نمایشگر این video phone هشت اینچ و با کیفیت فول اچ دی می باشد.

تلفن ip تصویری gxv3275 یک تلفن مدیریتی و با شش داخلی sip می باشد. صفحه نمایش این تلفن شبکه 600 در 1024 پیکسل و رنگی و به صورت لمسی می باشد. این تلفن ip گرنداستریم قابلیت مکالمه تصویری را فراهم می کند.

هندست Dect گرند استریم مدل DP710 یک تلفن بی سیم بر اساس تکنولوژی دکت می باشد که از طریق بیس دکت DP715 با سیستم تلفنی و سرور voip ارتباط برقرار می نماید و با قابلیت تنظیم یک اکانت sip می باشد.

تلفن ip بیسیم wifi اتکام مدل Atcom A10, A11, A10W, A11W از سری تلفن های بی سیم رومیزی wifi می باشد. این تلفن ip وای فای یک تلفن ip ساده رومیزی با یک داخلی و قابلیت های اختیاری wifi و poe می باشد.

تلفن تحت شبکه فنویل Fanvil C62 دارای 6 داخلی sip، 1 داخلی iax2 و 8 کلید dss می باشد. این تلفن ip مدیریتی فنویل از poe پشتیبانی نموده و دارای نمایشگری به ابعاد 128 در 64 پیکسل و کیفیت صدای hd می باشد.

تلفن ip یالینک Yealink T18P یک تلفن تحت شبکه ارزان با 1 داخلی sip می باشد. این گوشی تلفن ip بدون صفحه نمایش می باشد. تلفن T18P یالینک دارای یک پورت شبکه باقابلیت پشتیبانی از پروتکل poe بوده و آداپتور نیاز ندارد.

تلفن بی سیم wifi گرند استریم WP820 یک تلفن پرتابل وای فای با دو اکانت sip می باشد. تلفن وای فای گرند استریم wp820 از سیستم عامل اندروید 7 و نمایشگر 2.4 اینچی و بلوتوث ورژن 4.2 بهره می برد.

تلفن IP گرنداستریم مدل gxp2160 از رده تلفن های مدیریتی grandstream می باشد. این تلفن دارای شش داخلی sip می باشد و با 24 کلید قابل برنامه ریزی و نمایشگر 272 در 480 پیکسلی گزینه مناسبی برای مدیران می باشد.

تلفن IP گرنداستریم مدل gxp1630 یک تلفن کارشناسی با سه داخلی sip می باشد. 8 کلید قابل برنامه ریزی، نمایشگر رنگی 64 در 132 پیکسلی و کیفیت صدای hd از ویژگی های این تلفن کارشناسی grandstream می باشد.

تلفن شبکه گرند استریم مدل gxp1615 یک تلفن کارمندی با یک داخلی sip می باشد و قابلیت poe می باشد. صفحه نمایش این تلفن 48 در 132 پیکسل می باشد و پشتیبانی از هدست و 3 کلید نرم افزاری از ویژگی های این تلفن می باشد

تلفن تحت شبکه grandstream مدل gxp1610 یک تلفن کارمندی با یک داخلی sip می باشد. صفحه نمایش 48 در 132 پیکسلی و پشتیبانی از هدست و 3 کلید نرم افزاری این تلفن ip را به یک گوشی کارمندی ارزان بدل کرده است

تلفن ip گرنداستریم مدل gxp1105 یک تلفن ساده کارمندی با یک اکانت sip می باشد. این تلفن شبکه بدون نمایشگر بوده و تنها امکان ویژه آن قابلیت poe می باشد به همین جهت از نظر هزینه بسیار تلفن ip مناسبی می باشد

تلفن ip فنویل Fanvil X3SP دارای دو اکانت sip می باشد و از قابلیت poe پشتیبانی میکند. این تلفن Fanvil دارای نمایشگر 320 در 240 پیکسلی و 32 کلید می باشد. این تلفن از چیپست broadcom بهره می برد.

تلفن Fanvil C400 یک تلفن تحت شبکه مدیریتی می باشد. تلفن فنویل C400 دارای نمایشگر 7 اینچی و سیستم عامل اندروید 4.2 می باشد. پورت HDMI و USB و بیش از 100 کلید dss نرم افزاری از ویژگی های این تلفن می باشد.

تلفن ip سیسکو مدل spa512 از سری تلفن های کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه سیسکو دارای یک داخلی sip  می باشد. صفحه نمایش این تلفن ip با ابعاد 3 اینچ می باشد. دفترچه تماس آن 100 شماره ای و قابلیت 150 log تماس را دارا می باشد

تلفن ip سیسکو مدل spa504g از سری تلفن های کارشناسی و دارای چهار داخلی با پروتکل sip و spcp و با قابلیت برنامه ریزی می باشد. صفحه نمایش این تلفن 3 اینچی می باشد. این گوشی در رنگ های نقره ای و خاکستری روانه بازار می گردد.

تلفن ip سیسکو مدل spa303 از سری تلفن های کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه سیسکو دارای سه داخلی sip با قابلیت تبدیل به کلید programable می باشد. صفحه نمایش این تلفن ip با ابعاد 64 در 128 پیکسل می باشد.

تلفن ip اتکام مدل at840 یک گوشی تلفن در رده مدیریتی می باشد. این تلفن شبکه دارای چهار داخلی sip بوده و صفحه نمایشی به ابعاد 64 در 128 پیکسل دارد. این تلفن ip ده عدد کلید قابل برنامه ریزی را دارا می باشد.

تلفن ip اتکام مدل at820 یک گوشی تلفن در رده کارشناسی می باشد. این تلفن شبکه دارای دو داخلی sip بوده و صفحه نمایشی به ابعاد 32 در 128 پیکسل دارد. این گوشی در دومدل با قابلیت poe و بدون آن تولید می شود.

تلفن ip اتکام مدل at810 یک گوشی تلفن در رده کارمندی می باشد. این تلفن شبکه دارای یک اکانت sip بوده و صفحه نمایشی به ابعاد 32 در 128 پیکسل دارد. این گوشی در دومدل با قابلیت poe و بدون آن تولید می شود.

تلفن ip اتکام مدل at800d یک گوشی تلفن جهت استفاده در مرکزتماس می باشد. این تلفن شبکه به جای handset دارای یک هدست می باشد که پاسخگویی را برای اپراتور آسان می نماید. این تلفن ip نمایشگر 32 در 128 پیکسلی دارد.

تلفن ip اتکام مدل at800 یک گوشی تلفن مرکزتماس می باشد. این تلفن تحت شبکه به جای handset دارای یک هدست می باشد که پاسخگویی را برای اپراتور آسان می نماید. این تلفن در دو کلاس با قابلیت poe و بدون آن تولید می گردد.

تلفن ip اتکام مدل at610 یک گوشی تلفن در رده کارمندی می باشد. این تلفن شبکه دارای یک داخلی sip بوده و صفحه نمایشی به ابعاد 32 در 128 پیکسل دارد. این گوشی در دومدل با قابلیت poe و بدون آن تولید می شود.

تلفن ip اتکام مدل at530 یک گوشی تلفن در رده کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای سه اکانت sip بوده و صفحه نمایشی به ابعاد 32 در 128 پیکسل دارد. این تلفن ip دارای کلیدهای شماره گیری سریع می باشد.

تلفن Grandstream GXP1782 دارای 4 داخلی SIP و 8 کلید لاین می باشد. این تلفن آی پی نمایشگر 200 در 80 پیکسلی دارد و دارای پورت USB می باشد. کیفیت صدای HD و پورت شبکه گیگ از دیگر ویژگی های این تلفن می باشد.

تلفن Ip سیسکو مدل spa301 از سری تلفن های کارمندی برای استفاده در آبدارخانه، انتظامات و محوطه های عمومی می باشد که قابلیت نصب روی دیوار را دارد. تلفن تحت شبکه spa301 دارای یک داخلی sip می باشد.

صفحه کلید اضافی تلفن گرند استریم مدل gxp2200ext دارای 20 کلید می باشد و دو صفحه دارد که مجموعا قابلیت ذخیره سازی 40 شماره را دارا می باشد. قابلیت نمایش وضعیت خطوط داخلی ها از ویژگی های gxp2200 می باشد.

تلفن تحت شبکه grandstream مدل gxp1620 یک تلفن کارشناسی با دو داخلی sip می باشد. صفحه نمایش این تلفن تحت شبکه 48 در 132 پیکسل می باشد. پشتیبانی از poe و کیفیت صدای hd از ویژگی های این تلفن می باشد.

آی پی فون دیجیوم مدل D65 دارای 6 اکانت sip می باشد. این تلفن مدیریتی دارای نمایشگر 4.3 اینچی بوده و از کیفیت صدای hd پشتیبانی می نماید. دو پورت شبکه 10/100/1000 از دیگر ویژگی های این تلفن digium می باشد

آنتن Dect و تلفن بی سیم Yealink مدل W56P دارای یک بیس برای آنتن دهی و یک گوشی بی سیم می باشد که در فضای باز تا 300 و در فضای بسته تا 50 متر برد دارد و از 4 تماس همزمان و 5 هندست پشتیبانی می کند.

تلفن دکت گرند استریم Grandstream dp750 یک base station و آنتن دکت می باشد. این تلفن دکت گرند استریم ظرفیت 5 هندست را دارا بوده و میتواند از 5 تماس همزمان پشتیبانی نماید. برد در فضای باز 300 و در فضای بسته 50 متر می باشد.

تلفن ip یالینک مدل t46g1 یک گوشی تلفن تحت شبکه در رده مدیریتی و با صفحه نمایش رنگی به ابعاد 272 در 480 پیکسل می باشد. این تلفن دارای شانزده داخلی sip بوده و 10 کلید قابل برنامه ریزی را دارا می باشند.

تلفن ip یالینک مدل t42g2 یک گوشی تلفن در رده مدیریتی و با صفحه نمایش مشکی به ابعاد 64 در 192 پیکسل می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای دوازده داخلی sip بوده که قابلیت تبدیل به کلید قابل برنامه ریزی را دارا می باشند.

تلفن ip یالینک مدل t41p یک گوشی تلفن در رده مدیریتی و با صفحه نمایش مشکی به ابعاد 64 در 192 پیکسل می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای 6 داخلی sip بوده و کیفیت صدای hd و 4 کلید نرم افزاری را دارا می باشد.

تلفن ip یالینک مدل t40p یک گوشی تلفن در رده کارشناسی و با صفحه نمایش مشکی به ابعاد 64 در 132 پیکسل می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای 3 داخلی sip بوده و کیفیت صدای hd و 4 کلید نرم افزاری را دارا می باشد.

تلفن ip یالینک مدل t38g یک گوشی تلفن در رده مدیریتی و با صفحه نمایش رنگی به ابعاد 272 در 480 پیکسل می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای شش داخلی sip و 10 کلید قابل برنامه ریزی و کلید های میانبر تلفنی می باشد

تلفن ip یالینک مدل t32g یک گوشی تلفن در رده مدیریتی و با صفحه نمایش رنگی به ابعاد سه اینچ می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای سه داخلی sip و قابلیت های dnd، شماره گیری سریع، blf را در کلید های programable دارا می باشد.

تلفن ip یالینک مدل t29g یک گوشی تلفن در رده مدیریتی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای شش داخلی sip و صفحه نمایش رنگی با ابعاد 272 در 480 پیکسلی را دارا می باشد. این تلفن شبکه yealink با کیفیت صدای HD می باشد.

تلفن ip یالینک مدل t26p یک گوشی تلفن در رده مدیریتی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای سه داخلی sip و 10 کلید قابل برنامه ریزی می باشد. کیفیت صدای HD از دیگر ویژگی های yealink t26p می باشد.

تلفن ip یالینک مدل t23p یک گوشی تلفن در رده کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای دو داخلی sip و صفحه نمایش 64 در 132 پیکسلی می باشد. تلفن yealink t23p از پروتکل openvpn پشتیبانی می نماید.

تلفن ip یالینک مدل t23g یک گوشی تلفن در رده کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای سه داخلی sip و صفحه نمایش 64 در 132 پیکسلی می باشد. تلفن شبکه yealink t23g دارای کیفیت صدای hd می باشد.

تلفن ip یالینک مدل t22p یک گوشی تلفن در رده کارشناسی می باشد. این تلفن تحت شبکه دارای سه خط sip و صفحه نمایش 64 در 132 پیکسلی می باشد. امکان برنامه ریزی کلیدهای داخلی از ویژگی های yealink t22p می باشد.

صفحه1 از2

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا