انتقال خط تلفن روی اینترنت و از طریق اینترنت به چه معناست؟ چه زمانی ما نیاز داریم خط تلفن را با اینترنت از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال دهیم. خط تلفن اینترنتی چیست. برای دریافت پاسخ این سوالات این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. در بسیاری از موارد ما در محدوده یا منطقه ای نیاز به خط شهری و یا پوز فروشگاهی داریم ولی در آن محدوده امکان ارائه خط تلفن بواسطه نبود زیرساخت مناسب و یا تکمیل شدن ظرفیت برای مخابرات مقدور نیست. یکی از راهکارهای رساندن خط تلفن از نقطه ای به نقطه دیگر، بستر شبکه و اینترنت می باشد. این راهکار برای برقراری ارتباط بین شعب و یا بخش های سازمان هایی که دارای گستردگی سازمانی هستند و در یک محدوده جغرافیای نیستند نیز مناسب می باشد.

سرویس sip phone مخابرات

ابهامات و سوال در خصوص خط تلفن اینترنتی را اینجا بپرسید

Transmission line via the Internet

از دیگر مزایای این روش گسترده تر کردن بازار برای شرکت های می باشد که مشتریانشان فرا استانی هستند و خدماتی برای کل کشور دارند. به طور مثال شرکت هایی که کار فروش هاستینگ می کنند و برای نمونه در شیراز یا اصفهان هستند می توانند یک خط داخل تهران داشته باشند و امکان تماس شهری و کم هزینه را برای مشتریانشان در شهر تهران فراهم نمایند و به این ترتیب در تهران مانند شرکت هایی که محل دفترشان تهران می باشد به مشتریان خود سرویس دهی نمایند.

برای انتقال خط تلفن چه بستری مورد نیاز است

براي انتقال خط تلفن از طريق شبكه ابتدا لازم است يك لينك ارتباطي شبكه بین دو نقطه مد نظر داشته باشیم این که این لینک ارتباطی از طریق اینترنت، اینترانت و یا وایرلس نقطه به نقطه می باشد اهمیتی ندارد. این لینک ارتباطی می تواند برای ارتباط یک سازمان با شعبه و یا انبار بیرون از شهرش از طریق یک لینک رادیوی، برای ارتباط شعبه های یک شرکت یا رستوران زنجیره ای از طریق اینترانت و برای یک کاربر معمولی از طریق اینترنتی که در دو نقطه دارد برقرار شود و یا برای یک معدنی که هیچ راه رساندن دیتا چه از نظر بستر کابلی و چه از نظر رادیویی وجود نداشته باشد از طریق لینک ماهواره ای می توان برقرار گردد.

چه تجهیزاتی نیاز داریم

پس از برقراري شبكه و انجام تنظيمات روتينگ مربوطه يك شبكه محلي بين دو نقطه فعال ميشود. حال مي توان با دو گيتوي voip و يا مبدل ata و يا دو مركز تلفن ip يا همان ippbx خط هاي شهري را از نقطه مورد نظر به مقصد انتقال داد.

اگر فقط هدف داشتن بوق خط شهري در مكاني ديگر باشد با استفاده از دو مبدل يا گيتوي در مبدأ و مقصد ميشه اين انتقال خط شهري را با كمترين هزينه انجام داد. در اين روش تنها نياز است با در نظر گرفتن تعداد خط شهري كه ميخواهيم انتقال دهيم گيتوي fxo مربوطه را براي مبدأ و گيتوي fxs مربوطه را براي مقصد تهيه نماييم. در این حالت با اتصال یک گوشی تلفن معمولی و یا یک پوز فروشگاهی در مقصد می توانیم با خط شهری مبدا هم تماس برقرار کنیم و هم تماس های گرفته شده با خط مذکور را در مقصد پاسخگو باشیم.

اگر نیاز ما برقراری تماس داخلی بین دو نقطه باشد می توان از مرکزتلفن های IP استفاده نمود و با برقراری ترانک بین دو مرکزتلفن ارتباط داخلی های دو مجموعه را فراهم کرد. مشتراکان هر مرکزتلفن می توانند داخلی های آنالوگ که بواسطه گیتوی به سیستم وصل شده اند و یا تلفن ip باشند که از طریق مراکز تفلن با یکدیگر تماس داخلی برقرار نمایند. همانطور که اشاره شد اين سولوشن ها معمولا براي نقاطي كه خطوط مخابراتي وجود نداره و يا نقاطي كه مخابرات ظرفيت ارائه خطوط شهري را ندارد مورد استفاده قرار مي گيرد. اما در بعضي موارد برخی سازمان ها يا شركت ها براي سهولت تماس مشتريانشان در شهر هاي ديگر از اين سيستم بهره مي برند.

چه راهکاری کم هزینه تر هست

روش انتقال با مبدل voip یا همان ATA ها و اینترنت adsl یا وایرلس خانگی در مجموع کم هزینه ترین روش ممکن هست. با هزینه ماهیانه حدود 50هزار تومان میتوان یک اینترنت مناسب برای دو نقطه تهیه نمود. قیمت مبدل های voip با توجه به برند تولیدکننده و تعداد پورت ها متفاوت می باشد. با این وجود قیمت یک مبدل voip برای یک خط fxo یا fxs حدود 200 تا 300 هزار تموان می باشد. ما باید در نظر داشته باشیم که کیفیت مورد نیاز برای تماس ها در اولویت نسبت به هزینه باشد. چه را که تجربه نشان داده در بعضی موارد که این انتقال خط کارشناسی شده انجام نمی پذیرد مشکلاتی به مراتب بیشتر و همچنین هزینه هایی مجد را به دنبال دارد. باز هم توصیه می کنم با در نظر گرفتن ترافیک تماس و اهمیت تماس اینترنت با پهنای باند مناسب و گیتوی با کیفیت مناسب انتخاب گردد.

كيميا ارتباط با سال ها تجربه در حوزه انتقال خطوط از طريق شبكه افتخار دارد گيتوي ها، مبدل ها و راهكار هاي مربوطه را بهترين قيمت بر أساس استاندارد هاي روز فناوريهاي مخابراتي در اختيار متقاضيان محترم قرار دهيد. جهت مشاهده گيتوي ها و مبدل ها از طريق منوي تجهيزات voip ميتوانيد به فروشگاه تجهيزات voip مراجعه نماييد و كالاي مورد خود را انتخاب نماييد.


خواندن 57263 دفعه

HEADER 

#
sky 28 خرداد 1395
با سلام
یعنی میتوانیم یک خط ثابت مثلا در تهران را به شماره ثابت دیگری در کرج یا حتی موبایل از این طریق وصل کرد؟
#
کیمیا ارتباط 29 خرداد 1395
سلام
بله شما می توانید خط تلفن را روی اینترنت از نقطه A به نقطه B منتقل کنید. نقطه B می تواند گوشی تلفن معمولی، یا تلفن نرم افزاری روی موبایل باشد و بستر این ارتباط نیز می تواند اینترنت، اینترانت یا ارتباط رادیویی باشد. با توجه به اهمیت و پایداری مورد نیاز در تماس باید بستر مناسب برای این کار انتخاب شود.
#
آرش 24 مرداد 1395
سلام امکان انتقال خط بر روی بستر اینترنت به خارج از کشور نیز وجود دارد؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 25 مرداد 1395
سلام بله
منتها بواسطه این که اپراتوری voip بین الملل در اختیار چند شرکت قرار داده شده این کار غیر قانونی می باشد و به همین جهت فیلترینگ هوشمند بر روی ترافیک غیر مجاز voip روی گیتوی کشور صورت می گیرد. بهتر هست برای استفاده از این سرویس از شرکت های مجاز سرویس بگیرید.
#
آرزو احمدیان 10 آبان 1400
سلام وقت بخیر من در فرانسه زندگی می‌کنم و مدتی از سال رو در ایران در هر دو محل سکونت هم خط ثابت دارم و همیشه با این مشکل مواجه هستم زمانی که جا به جا میشم نمیتونم پاسخگو تماس های طرف دیگر باشم آیا راهی برای من وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 10 آبان 1400
سلام
از نظر فنی بله ولی از نظر قانونی نباید خط تلفن به خارج از کشور انتقال داده شود
#
علی 26 اسفند 1398
سلام من‌میخوام خط وای فای خودم(adsl) از شماره دیگه ای به شماره دیگه ای دیگه ای (شماره خانگی ) انتقال بدم باید چیکار کنم
#
کیمیا ارتباط 27 اسفند 1398
سلام
باید با سرویس دهنده ای که اینترنت را از آن گرفته اید تماس بگیرید.
#
وحید 07 شهریور 1395
با سلام
آیا این سیستم voip امکان اتصال به سیستم سانترال آنالوگ پاناسونیک را دارد؟
به عنوان مثال می توان خطی که با voip متصل است را به یک داخلی خاص متصل کرد؟

با تشکر
#
کیمیا ارتباط 07 شهریور 1395
سلام
یکی از سولوشن های متداول برقراری ارتباط بین دو دستگاه سانترال یا انتقال داخلی سانترال به شعب دیگر یا انبار شرکت می باشد.
#
طارق 25 شهریور 1395
با سلام و عرض ادب خدمت شما
بنده میخوام یک خط ثابت شهری را به یک روستا انتقال بدم میخواخستم بپرسم چه دستگاهی کار من رو حل خواهد کرد
این رو هم اضافه کنم که روستای ما تلفن ثابتی وجود نداره وفقط به اینترنت 3gرایتل و اپراتور روستایی دسترسی داریم...
ممنون میشم زودتر جواب بدین
#
کیمیا ارتباط 27 شهریور 1395
سلام
شما می تونید برای بستر ارتباطی سیستم voip در مبدا یعنی جایی که خط تلفن هست ip ثابت بگیرید و با روتر یک vpn سرور بزنید و مودم 3g رو کلانت vpn قرار بدید. بعد با دو دستگاه گیتوی fxo و fxs خط تلفن مورد نظر رو از مبدا به روستا انتقال دهید. در صورتی که به دنبال نام برند هستید با واحد ف روش تماس بگیرید.
موفق باشید
#
علی رشیدی 28 شهریور 1395
سلام. بنده میخواهم برای یک کارخانه که در خارج شهر است و نه تلفن دارد و نه 3جی , هم تلفن و هم اینترنت راه بندازم. سه کیلومتر اونورتر یک روستا است که تلفن دارد. حالا چطور میشود برای این کارخانه هم تلفن و هم اینترنت ای دی اس ال راه انداخت؟
میشه تو روستا ای دی اس ال خرید بعد اینترنت را انتقال داد؟
اگر اینترنت را انتقال بدیم تلفن را چطور انتقال بدیم؟ اگر فقط تلفن را انتقال بدیم اینور میتوان تلفن را عین روستا وصل کرد؟
گیج شدم. قبول کردم راه بندازم و حالا موندم توش!
#
کیمیا ارتباط 29 شهریور 1395
سلام
بله در وهله اول یک ارتباط رادیویی بین دو نقطه راه اندازی کنید تا از طریق آن بتوانید یک شبکه داخلی در دو طرف داشته باشید.
برای اینترنت
کافی هست گیتوی تجهیزات کارخانه را آدرس ip مودم adsl در روستا قرار دهید.
برای تلفن
با قراردادن یک گیتوی fxo در مبدا و یک گیتوی fxs در مقصد می توانید خط تلفن مورد نظر را به کارخانه انتقال دهید.
#
علی رشیدی 30 شهریور 1395
پس با میکروتیک کار کنم؟
فرق میکروتیک با نانو استیشن چیست؟
#
کیمیا ارتباط 30 شهریور 1395
فرقی نداره که از چه تجهیزاتی استفاده میکنید مهم این هست که یک ارتباط شبکه ای بین دو نقطه برای بستر انتقال دیتا داشته باشید تا از اون بتونید برای سرویس voip استفاده کنید
#
بهزاد 15 دی 1395
باسلام
ما ی پروژه توی یه شهر داریم که خط تلفن نداره ولی اینترنت رو از طریق دیش گرفتن.
من میخوام یه خط از تهران به این پروژه برم و همچین روی این خط داخلی راه بندازم.
اگر که لطف کنید روش و تجهیزات رو برای من بگین یک دنیا ممنون میشم.
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
برای انتقال خط تلفن از تهران به محل مورد نظر کافی است دو گیتوی fxo در محل خط تلفن و fxs در مقصد قرار دهید و ارتباط این دو گیتوی را از طریق اینترنت برقرار نمایید. در مورد تجهیزات با واحد فروش کیمیا ارتباط تماس بگیرید.
#
احسان 23 دی 1395
با سلام
ایا میشه با دو دستگاه ATA ساده که یکی پورت fxo (برای مبدا) و دیگری پورت FXS (در سمت مقصد) را داردخط تلفن را از طریق لینک وایرلس انتقال داد یا اینکه باید از گیت وی که قابلیت هات لاین داره استفاده کرد؟
#
کیمیا ارتباط 25 دی 1395
سلام
بله امکان پذیر است. انتقال خط تلفن به صورت مستقیم به صورت hotline انجام می شود.
#
بهزاد 04 بهمن 1395
سلام
باتشكر از وب سايت بسيار پربار و خوبتون
ما سرويس وويپ رو تو شركتمون راه اندازي كرديم و انبار خارج از شهر رو كه تلفن و اينترنت هم نداره با آنتن راديويي به هم وصل كرديم و همه چيز بسيار خوب پيش رفته تابحال
سوالم اينه آيا ميشه ارتباط داخلي رو با تلفن نرم افزاريه نصب شده روي گوشي همراه كاربران از طريق اينترنت گوشي همراه برقرار كرد؟ واسه زماني كه كاربر خارج از محل كارش هست؟ اگر امكان پذيره چه اقداماتي رو بايد انجام بديم؟

پيشاپيش از همكاري شما صميمانه سپاسگزارم
#
کیمیا ارتباط 05 بهمن 1395
سلام
بله
روش انجامش بستگی به این داره که از چه سیستمی برای سرور voip استفاده میکنید. کلیت موضوع به ان شکل هست که سرور را با یک Ip ثابت nat می کنید و کارابران از بیرون به ip ثابت متصل می شوند و از طرفی پورت های مورد نیاز تماس روی سرور voip فوروارد می شوند.
#
امیر 03 اسفند 1395
با عرض سلام‌و خسته نباشید
دو‌نقطه aوb با هم لینک رادیویی شده اند
از نقطه a قصد داریم ۴ خط تلفن رو به نقطه b متصل کنیم
پیشنهاد شما گیت وی fxo و fxs هست؟
واینکه با ای پی فون این کار شدنی است یا خیر؟
ممنون
#
کیمیا ارتباط 08 اسفند 1395
سلام
بله به 3 روش این کار قابل انجام هست.
1. با گیتوی FXO و FXS چهار پورت میتوانید این کار را انجام دهید.
2. اگر در نقطه اول مرکز تلفن قرار دهید و گیتوی یا کارت روی آن قرار دهید در نقطه دوم میتوانید گوشی ip قرار دهید.
3. میتوانید در نقطه اول گیتیو fxo و در نقطه دوم تلفن ip قرار دهید و تماس ها را به صورت hotline از گیتوی به گوشی ها منتقل کنید. که این راه زیاد توصیه نمی شود.
#
مسعود احمدی 18 فروردين 1396
سلام
در بالا اشاره کردید برای انتقال تماس از خط تلفن داخلی به خارج از ایران باید از سرویس شرکت های مجاز استفاده کنیم.بنده می خواهم تماس های دریافتی یک خط داخل تهران را به خارج از ایران و روی موبایل انتقال بدهم. لطفا درصورت امکان بفرمایید مراحل کار و تقریب هزینه ها به چه صورتی است.آیا در زمانی که در ایران هستم هم این ارتباط برقرار خواهد بود و اینکه هزینه ها متفاوت خواهد بود؟
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 18 فروردين 1396
سلام
ببیند این کار چه داخلی و چه خارج از ایران با تجهیزات voip قابل انجام هست. ولی با توجه به آنکه انتقال تجاری صدا به خارج کشور و بالعکس منع قانونی دارد شما باید از طریق اپراتورهای مخابرات اقدام کنید. در مورد هزینه ها هم بهتر است با شرکت هایی که این خدمات را ارائه میدهند ارتباط بگیرید.
#
مهدی 12 خرداد 1396
سلام
ممنون از سایت پر بار و کاملی که دارید
من قصد انتقال 5 خط تلفن از طریق اینترنت یا شبکه بی سیم دارم.
اول اینکه باید حتما اینترنت باشد که خطوط منتقل شوند؟
یا اینکه با شبکه محلی و به صورت وایرلس هم امکان پذیر است؟
در ضمن تنها راه ارتباطی با مقصد یک آنتن است که قراره به وسیله اون به اینترنت وصل شوند
اگر فقط از درگاه اینترنت امکان پذیر است آیا حتما باید آی پی استاتیک در مقصد داشته باشند؟ یا نه ؟
در حالت اینترنت چه پهنای باندی برای 5 خط تلفن نیاز است؟
در کل ما یک راه ارتباطی داریم که هم تلفن باید منتقل شود هم اینترنت
چه دیوایسهایی لازمه کار است و کانفیگ FXS , FXO کانفیگ خاصی است؟
فرق گیت وی fxo, fxs و ata در چیست ؟
البته لازم به ذکر است که مبدا یک شرکت اینترنت است یعنی اینترنت هم از ما دریافت میکنند.

ممنون از راهنماییتون
شرمنده بابت طولانی شدن سوالاتم
#
کیمیا ارتباط 14 خرداد 1396
سلام
یک ارتباط شکه ای نیاز هست تفاوتی ندارد
گیتوی fxo مربوط به مبدا و به خطوط شهری متصلمی شود
گیتوی fxs مربوط به مقصد و گوشی تلفن به آن متصل می شود.
#
علی احمدی 05 تیر 1396
سلام. وقت بخیر.
من برای شرکتم دو رادیو SXT Lite5 خریداری کرده ام و آنها را نیز به یکدیگر متصل کرده ام. همچنین VOIP نیز خریداری کرده ام.
آیا من می توانم هم اینترنت ADSL خطی که در منزل دارم را روی بستر شبکه وایرلس خود به اشتراک بگذارم برای شرکتم و هم خط تلفن دیگرم را که به VOIP متصل می باشد؟
منطقه ما بجز مخابرات هیچ شرکتی اینترنت ارائه نمی دهد چون در روستا هستیم.
ممنون می شوم راهنمایی کنید.
#
کیمیا ارتباط 07 تیر 1396
سلام
برای اینترنت تجهیزات دیگری نیاز ندارید اگر شبکه داخلی دو طرف یکدیگر را میبیند، در طرفی که اینترنت ندارید کافی هست گیتوی دستگاه ها را روی مودم اینترنت بگزارید.
برای انتقال خط تلفن هم یک گیتوی fxo در مبدا و یک گیتوی fxs در مقصد نیاز دارید.
#
مرسانا 05 تیر 1396
سلام ببخشید میخواستم بدونم امکان داره باقی مونده حجم اینترنتو انتقال داد رو یه خط تلفن ثابت دیگه یعنی از یه خط ثابت انتقال بدیم ب یه خط ثابت دیگه؟؟
#
کیمیا ارتباط 07 تیر 1396
سلام
این موضوع ارتباطی به بحث ویپ ندارد بهتر هست با سرویس دهنده ای که اینترنت را از او گرفته اید تماس بگیرید
#
یاشار 02 مرداد 1396
سلام.منزل ما تلفن نداره ولی اینترنت رسرعت وایرلس داریم
دفتر کار من هم اینترنت با ip ثابت داریم همراه با خط تلفن
میخواستم کاری کنم که از خط تلفن دفتر کارم در منزل هم استفاده کنم.
این کار چطور و چقدر هزینه خواهد داشت؟
فرض کنید منزل soft phone باشه
#
کیمیا ارتباط 06 مرداد 1396
سلام
از طریق گیتوی می توانید این کار را انجام دهید. جهت اطلاع از هزینه با واحد فروش تماس بگیرید.
#
koosha 12 شهریور 1396
با سلام یه سوالی داشتم این تکنولوژی ATA آیا برای سناریو زیر که میگم میشه پیادش کرد ما تو شرکت پنج خط آنالوگ داریم که سانترال راه انداختیم حالا میشه با این ATA این پنج تا رو به یه دفتر دیگه تو جای دیگه تهرانم انتقال داد که همزمان دو تا دفتر استفاده کنن؟
#
کیمیا ارتباط 14 شهریور 1396
سلام
همزمان دو دفتر نمی توانند استافاده کنند مگر آنکه داخلی سانترال را به مکان دیگر منتقل کنید.
#
فرشید 21 شهریور 1396
میتونم با موبایلم به خط داخلی محل کارم تماس بگیرم kx-tda100dba
#
کیمیا ارتباط 23 شهریور 1396
سلام
اگر منظورتون تماس اینترنتی مستقیم روی TDA هست خیر نمی شود ولی از طریق اتصال یک ippbx یا یک گیتوی می توانید این کار را انجام دهید.
#
علی 27 شهریور 1396
سلام. من یه دفتر تو یه ساختمان اجاره کردم که کلا خط تلفن نداره . و حتی تجهیزات مخابرات تا دم در ساختمان هم نیومده . اینترنت هم ندارم به دلیل اینکه خط ندارم . آیا روشی هست که مثلا خط تلفن منزل رو به دفتر انتقال دهم که هم تلفنم اوکی بشه هم بتونم روی این خط اینترنت adsl و فکس راه اندازی کنم ؟
#
کیمیا ارتباط 27 شهریور 1396
سلام
در صورتی که دید مستقیم بین دو نقطه وجود دارد با ارتباط رادیوی می توانید اینترت و با استفاده از گیتوی خط تلفن را به نقطه جدید منتقل نمایید. در صورتی که دید مستقیم ندارید بهتر است در مقصد اینترنت وایرلس از ISP ها بگیرید و با روتر و گیتوی خط تلفن را به مقصد انتقال دهید.
#
جواد 17 آذر 1396
با سلام آیا با استفاده از مبدل ATA نیازی به داشتن مودم در کنار آن میباشد یا بهتر بگویم ورودی ATA چیست پورت LAN یا خط تلفن ؟
ممنون میشم جواب بدید
#
کیمیا ارتباط 18 آذر 1396
سلام
هر ata حداقل یک پورت lan برای ارتباط شبکه ای دارد و یک پورت RJ11 برای اتصال گوشی تلفن به آن
#
جواد 19 آذر 1396
سلام یعنی اول باید یک مودم سر راه خط تلفن ورودی از مخابرات باشد و بعد ATA وبعد از آن تلفن؟
#
کیمیا ارتباط 20 آذر 1396
سلام
بله خروجی لاین اسپلیتر را به مبدل FXO متصل می کنید
#
جواد 20 آذر 1396
شرمندم امیدوارم بی اطلاعی و سوالای زیاد من رو اعصابتون نباشه ممنون از لطفتون من یه مودم تو اتاق کارم دارم ولی میخوام یه تلفن توی پذیرایی داشته باشم آیا باید یه دونه مودم هم اونجا داشته باشم یا با مبدلATA میتونم از گوشی تلفن استفاده کنم ؟ ممنون میشم جواب بدید ؟
#
کیمیا ارتباط 21 آذر 1396
خواهش میکنم.
ببینید مبدل ata برای انتقال خط تلفن از طریق اینترنت هست و برای فواصل زیاد توجیه استفاده دارد. شما نیازی به ata ندارید و برای سلوشن شما استافاده ای ندارد. شما باید خط تلفن را به اسپلیتر وصل کنید و خروجی phone اسپلیتر را به تلفن و خروجی modem آن را به مودم متصل کنید.
اگر هر دو را در یک نقطه استفاده کنید که مسئله حل می شود اگر قرار هست تلفن در اتاق دیگری باشد باید از طریق سیم کشی داخلی یا روی کار پریز تلفن در اتاق دیگر را یک پریز در این اتاق و نهایتا به خروجی phone تلفن متصل کنید
#
جواد 23 آذر 1396
ممنون از بردباری شما در ضمن من تلفن را از منزل پدرم آوردم و فقط یه خط SIP روی آن دارم
#
کیمیا ارتباط 25 آذر 1396
متوجه منظورتون نمیشم اگر سوالی دارید بفرمایید
#
امیرنور 17 دی 1396
سلام دفتری درتهران هست که پورت خالی برای ایینترنت نداره برای انتقال تماسهای این دفتر ازطریق اینترنت دبه شعبه دیگرش که درشهرستان است واینترنت با آی پی ثابت وجودداره میشه از مودم های ایرانسل استفاده کرد
یعنی درارتباط های pاگریک طرف ip ثابت وطرف دیگر 3g-4gباشدامکان پذیراست

ممنونم
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1396
سلام
بله باید مودم قابلیت اتصال کلاینت vpn داشته باشد و در سمت دیگر روتر میکروتیک داشته باشید.
#
reza googoonani 17 اسفند 1398
سلام
من از اینترنت خط ثابت استفاده میکنم و حجم بالایی رو خریدم و الآن میخوام برم
شهرستان و نمیدونم چیکار کنم
میشه از حجم این خط روی خط دیگری استفاده کنم؟؟؟
اگه میشه راهش رو بهم بگین که چیکار کنم
#
کیمیا ارتباط 19 اسفند 1398
سلام
این سوال را باید از سرویس دهنده اینترنت بپرسید.
#
مهرداد 15 بهمن 1396
با سلام.یه سوال.
خط سانترال امکان اینترنت سوار شدن یر روی آن هست یا خیر؟؟؟؟!!!!
#
کیمیا ارتباط 17 بهمن 1396
سلام خیر
#
علی جعفری 09 اسفند 1396
سلام. من توی یه یه دفتر اداره که آی پی استاتیک داره یه سانترال ns500 پاناسونیک نصب کردم حالا میخوام از طریق اینترنت به یه دفتر دیگه توی شهر خط تلفن انتقال بدم حالا تنظیمات روتر رو بلد نیستم انجام بدم . و اینکه چه تجهیزاتی برای این کار نیاز دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
#
کیمیا ارتباط 12 اسفند 1396
سلام
باید شما ببینید چه چیزی را میخواهید انتقال بدهید و در مقصد چه چیزی میخواهید قرار دهید. به فرض آنکه بخواهید در مقصد یک داخلی داشته باشید که به ان یک تلفن معمولی وصل کنید. روی ns500 باید کارت dsp و لایسنس تک کانال sip extension داشته باشید و در مقصد یک مبدل FXS قرار دهید. بین دو نقطه باید ارتباط شبکه ای یا به صورت vpn دو طرفه یا به صورت معمولی با پورت فوروارد باشد.
#
نوید بادامچی 28 اسفند 1396
امکان وصل کردن پوز فروشگاهی بر روی این سیستم هست؟
#
کیمیا ارتباط 29 اسفند 1396
سلام
اگر پوز اینترنتی باشد نیازی به انتقال خط نیست ولی اگر خط را انتقال دهید برای فکس و پوز هم قابل استفاده می باشد.
#
مرادی 29 فروردين 1397
با سلام
ما دوتا شعبه از شرکتی را از طریق کارت گیتوی به هم متصل کردیم بشکلی که الان میتونن همدیگرو با داخلی بگیرند و ارطباتشون خلاصه برقرار هست. سوالی که وجود داره در یه طرف کمبود خط شهری داریم و میخایم برای تماس های خروجیشون از شعبه ای که یک لینک e1 دارند استفاده کنند.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
دستگاه ها هر دو طرف tda-600 هست
#
کیمیا ارتباط 02 ارديبهشت 1397
سلام
آموزش سانترال های پر ظرفیت روی سایت انجام نمی شود. شما می توانید از طریق پشتیبانی ریموت یا شرکت در دوره آموزشی، آموزش های لازم را کسب کنید
#
حمید 02 ارديبهشت 1397
سلام. بنده یک خط تلفن برای محل استیجاری در تهران خریدم و بعد مدتی ملک را تخلیه و تحویل دادم و خط تلفن در استفاده مستٲجر بعدی که از دوستانم بود برای استفاده دادم .حالا چطور و چه هزینه میتوانم از آن در منزل واقع در کرج انتهای کیانمهر شهرک ابریشم که هنوز مخابرات منطقه سیم کشی نکرده ،بمنظور تلفن و اینترنت استفاده کنم؟اگر خدمات هم دارین بطور کامل چه هزینه ای باید در نظر بگیرم؟ تشکر
#
کیمیا ارتباط 03 ارديبهشت 1397
سلام
برای اینترنت باید از شرکت های سرویس دهنده اینترنت بی سیم خدم بگیرید برای انتقال خط هم می توانید از دو گیتوی FXO و FXS استفاده کنید. جهت اطلاع از هزینه با واحد فروش تماس بگیرید مشاوره لازم ارائه می شود.
#
حمید 04 ارديبهشت 1397
سلام. ‌ ضمن تشکر از جنابعالی و کارشناس محترم بابت راهنمایی که فرمودید.،سوال دیگری که خدمتون دارم به نظرم جوابش مشخص هست ولی برای اطمینان میپرسم؛ محلی که تلفن متصل میباشد استیجاری بوده وتحویل دادم و در حال حاضر محلی در اختیارم نمیباشد،آیا برای چنین مواردی راهکاری وجود دارد یا حتماً باید برای نقطه A(شروع) محلی برای نصب تجهیزات در اختیار داشت؟
#
کیمیا ارتباط 05 ارديبهشت 1397
سلام
بله باید نقطه ای برای ارتباط اینترنتی و گیتوی fxo در نظر گرفته شود.
#
آرمان 13 ارديبهشت 1397
سلام. یه خط توی روستا هست که مشکل بوق نداره. اما برای اینترنت شدیدا نویز داره. کل کابل خونه رو عوض کردم یه تیکه زدم اما درست نشد. تا اونجایی که می دونم ایراد از کابل اصلیه مخابرات چون قدیمیه. تعویض هم نمی کنن. فاصله از مخابرات تا خونه دو کیلومتره. می خوام بدونم می تونم از مخابرات به صورت بی سیم خط رو انتقال بدم به خونه که نویز اینترنتم از بین بره؟ و اگر بشه مخابرات این رو قبول می کنه؟
#
کیمیا ارتباط 15 ارديبهشت 1397
سلام
اگر مودم را به ورودی خط تلفن درب منزل بزنید و ارتباط داخل را قطع کرده باشید و نویز داشته باشید باید مخابرات یا سرویس دهنده موضوع را بررسی کند.
#
حسین 16 ارديبهشت 1397
سلام
محل کار بنده به علت پراکندگی در تمامی مکان ها ارتباط شبکه از طریق وایرلس فراهم است به چه تجهیزی نیاز هست که من خط دفترم را بر روی شبکه انتقال داده و از طریق تلفن همراهم بتوانم از خط دفتر تماس بگیرم و به تماس های ورودی پاسخ دهم
#
کیمیا ارتباط 18 ارديبهشت 1397
سلام
یک دستگاه گیت وی یا یک دستگاه مرکز تلفن در محل خط تلفن قرار می دهید و از طریق تلفن نرم افزاری به آن متصل می شوید.
#
مسعود 13 مرداد 1397
سلام من در جائی زندگی میکنم که خط تلفن ندارد اما با دیش اینترنت پرسرعت را نزدیک کردم اما هنوز 10 کیلومتر لازمه تا خط تلفن رو به محل زنگدگیم ببرم چون دید مستقیم نداشتم نتونستم از دیش استفاده کنم و موبایل و ... هم آنتن نمیده و میخوام با کابل این 10 کیلومتر رو برم حالا موندم از چه وسایلی استفاده کنم
#
کیمیا ارتباط 13 مرداد 1397
سلام
یا باید از تیر و کابل یا کابل دفنی استفاده کنید با از طریق دکل و رادیو ارتباط شبکه ای ایجاد کنید روش دیگری نیست.
#
اصغر پاشایی 01 دی 1397
سلام
با یه دستگاه گیتوی fxo و یه گوشی ip میشه انتقال خط انجام بدم
موردی پیش نمیاد ؟
#
کیمیا ارتباط 01 دی 1397
سلام
اگر از بستر ارتباطی امن و تجهیزات کیفیت مناسب استفاده کنید مشکلی ندارد.
#
اصغر پاشایی 01 دی 1397
خوب با این وجود چه تجهیزاتی بهم پیشنهاد میدین از برند نیوراک و گوشی ؟
#
کیمیا ارتباط 01 دی 1397
گیتوی گرند استریم 4104 و یا نیوراک hx420 با تلفن grandstream مثلا 1615 میتوانید انجام دهید.
#
sara saram 06 بهمن 1397
سلام
وقت بخیر
یه نقطه داریم که هیچ گونه امکانات نداره و فقط تونستیم اینترنت بصورت وایرلس بیاریم
خواستم یه خط تلفن هم قرار بدم . برای این کار ایا باید دو تا مودم fxs و fxo قرار بدم تا یه خط تلفن انتقال بدم ؟؟ باید هر دو نقطه اینترنت داشته باشن ؟ نیازی به ip استاتیک ندارن یا چیز دیگه ؟ میشه هزینه تجهیزات را هم بفرمایید ؟
#
کیمیا ارتباط 06 بهمن 1397
سلام
یک گیتوی fxo و یک گیتوی fxs باید بزارید یا دو طرف ip ثابت داشته باشند و یا اگر فقط در یک طرف هست باید روتر هم قرار بدید. برای اطلاع از هزینه با واحد فروش تماس بگیرید.
#
sara saram 06 بهمن 1397
ببخشید سوال دیگه داشتم این که سرعت و پهنای باند اینترنت برای انتقال خط تلفن چه مقدار باید باشه ؟
#
کیمیا ارتباط 06 بهمن 1397
برای 1 خط 256 کیلو بایت قابل اعتماد کافی هست البته اگر استفاده دیگری نداشته باشید.
#
محسن 05 اسفند 1397
سلام.. ایا امکان انتقال خط و شماره تلفن از یک منطقه به منطقه دیگر هست برای استفاده از شبکه ADSL ..
#
کیمیا ارتباط 05 اسفند 1397
سلام
میتوانید خط را از طریق رادیو انتقال دهید طبیعتا بستر رادیویی امکان استفاده از اینترنت خط واقع در نقطه اول را فراهم می کند.
#
بهزاد 17 فروردين 1398
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی
بنده مالک یک شرکت خدماتی زیر نظر یکی از ارگان های دولتی هستم و متعاقب آن سیستم های بنده از طریق اینترانت به ارگان دولتی متصل میباشد بنده تصمیم دارم برای گسترش کارم این خط را به شهر دیگری در فاصله 12 کیلومتری انتقال دهم. برای بنده چه پیشنهادی دارید که با کمترین هزینه و بدون اطلاع کسی این کار را انجام دهم
#
کیمیا ارتباط 17 فروردين 1398
سلام
از طریق یک ارتباط شبکه ای (اینترنت یا رادیو) و استفاده از دو گیت وی FXO و FXS می توانید خطوط شهری را انتقال دهید. در مورد اطلاع دیگران مظورتان را متوجه نشدم.
#
مهرداد 20 فروردين 1398
سلام
خسته نباشید.
ممنون از توضیحاتتون، من به مدت دو ماه به خارج از کشور میخوام سفر کنم آیا این امکان هست که موبایل و تلفن ثابت ایران رو از طریق برنامه یا نرم افزاری اونجا جواب بدم.
چون روشن کردن تلفن هزینه زیادی داره و باید جوابگو تلفن باشم.
سپاسگزارم
#
کیمیا ارتباط 21 فروردين 1398
سلام
بله با راه اندازی سیستم voip امکان پاسخگویی تماس از طریق اینترنت را دارا می باشید. در نظر داشته باشید استفاده تجاری مکالمات بین الملی غیر قانونی می باشد و باید از طریق اپراتور های شرکت مخابرات انجام شود.
#
مهران 20 فروردين 1398
سلام خسته نباشید.دو طرف اینترنت دارم با FXO و FXS بدون IP ثابت می تونم خط تلفن رو انتقال بدم اگه طرف مقصد مودم ثابت 4G ایرانسل باشه چطور؟
#
کیمیا ارتباط 21 فروردين 1398
سلام
اگر مودم مذکور قابلیت کلاینت VPN داشته باشد و سمت مبدا VPN Server داشته باشید قابل انجام می باشد.
#
مهران 21 فروردين 1398
در مبداء مودم روتر میکروتیکه ولی مقصد مودم TD-LTE مدل GP 2101 هست نمی دونم قابلیت VPN کلاینت داره یانه؟
#
کیمیا ارتباط 22 فروردين 1398
اطلاعاتی در مورد این مودم ندارم. به کارشناسی که میخواهید ارتباط بین دو طرف را برقرار نماید دسترسی هید تا مودم را بررسی نماید.
#
Ali 01 خرداد 1398
با سلام و خسته نباشید یک خط تلفن شهری در محل کارم‌رو میخواستم وایرلس به فاصله ۵ کیلومتری انتقال بدم . که هم در مبدا و هم در مقصد امکان مکالمه باشد.
در مقصد فقط جهت دریافت تماس استفاده میشه ، تماس ارسالی از مقصد نداریم.
حداقل امکانات لازم چی هست . ممنونم
#
کیمیا ارتباط 01 خرداد 1398
سلام
یک خط امکان دو تماس همزمان ندارد. اگر نیاز به دو داخلی دارید باید در مبدا مرکز تلفن و در مقصد یک تلفن IP یا گیتوی fxs بزارید اگر هدف همان انتقال خط هست می توانید در مبدا یک گیتوی FXO و در مقصد یک گیتوی FXS قرار دهید. امکان استفاده از سولوشن های ترکیبی روتر با گیتوی هم می باشد.
#
سمیه 09 خرداد 1398
من خط تلفن ثابت خونمون را به منزل جدید انتقال دادم اما درمحل سکونت جدیدمان مودم dlink که دارم فعال نمیشه علت چیست؟
#
کیمیا ارتباط 11 خرداد 1398
اگر خط را به صورت اینترنتی یا رادیویی انتقال دید باید اینترنت را مستقیما از رادیو اصلی یا مودم اینترنت بگیرید نه از خروچی گیتوی FXS
#
قاسم 13 تیر 1398
سلام خسته نباشید.
من تو روستا هستم و اینجا خط تلفن نداریم، اپراتورها هم فقط ایرانسل اینجا اینترنت داره که اونم 2G هس و سرعتش به زور به 10کیلوبایت در ثانیه میرسه، واقعا سخته، راهی وجود داره که اینترنت پرسرعت داشته باشم اینجا؟
ممنون میشم پاسخمو به جیمیلم بفرستید ، خیلی مهمه توروخدا جواب بدید لطفا
#
کیمیا ارتباط 15 تیر 1398
سلام
فعالیت ما در حوزه سیستم voip و انتقال خط هست. برای سرویس اینترنت باید از isp هایی که به صورت وایرلس سرویس میدهند کسب اطلاع کنید.
#
حبیب 25 تیر 1398
سلام شب بخیر میبخشید در روستا ما جابرای خط اضافه ڪردن تڪمیله واضافه نمیڪنند خاستم ببینم از یڪ شهرڪ ڪه دو ڪیلومتر دورتره راهی وجود داره ڪه یڪ خط با اینترنت پرسرعت آورد
با تشڪــــر
#
کیمیا ارتباط 26 تیر 1398
بله در شهرک مورد نظر خط و اینترنت بگیرید و از طریق رادیو و گیتوی FXO و FXS خط را به محل مورد نظر انتقال دهید.
#
مجید 18 مرداد 1398
سلام ببخشید میخواستم بپرسم من اگه مودم داخل مغاذه رو بیارم خونه و به یک خط دیگه وصل کنم مشکلی نداره
بدون مشکل وصل میشه؟
#
کیمیا ارتباط 19 مرداد 1398
سلام
باید تنظیمات ppoe مودم متناسب با اینترنت جدید تغییر داده شود.
#
یاوری 23 مرداد 1398
ببخشید اگر پیام قبلا هم بشما رسیده
سئوال
برای تحوبل یه خط تلفن اینترنتی یه دستگاه FXS تنظیم کردم
1 از شماره بیرون ( مثلابا موبایل یا شماره دیگری رو) اون شماره اینترنتی رو نمیشه گرفت.
#
کیمیا ارتباط 23 مرداد 1398
سلام
رجیستر به درستی انجام نشده از سرویس دهنده خط پیگیری نمایید.
#
جواد 04 شهریور 1398
با سلام
یک روستا هست که اینترنت 4g داره با سیم کارت های مخصوص های وب ولی پوشش تلفن همراه نداره ، سناریویی می خوام که شماره موبایل همراه اول خودمو انتقال بدم به روستا یعنی اگه ت. روستا باشم که ارتباط 4gداشته باشم ولی پوشش تلفن همراه نداشته باشم بازم بتونم مکالمه داشته باشم با موبایلم زنگ بزنم و موبایلم زنگ بخوره
لطفا هزینه تقریبی برای 50 فقره خط موبایل رو در صورت امکان بگیید
خیلی ممنون
#
کیمیا ارتباط 05 شهریور 1398
سلام
از طریق راه اندازی سیستم VOIP و گیتوی های GSM این سولوشن قابل پیاده سازی می باشد. جهت اطلاع از قیمت با واحد فروش تماس بگیرید.
#
جواد 05 شهریور 1398
بسیار عالی
#
سعید 26 مهر 1398
سلام . شما میتونین تلفن هایی که در تهران هستند رو از طریق اینترنت به خارج انتقال بدید ؟
من میخوام بتونم در خارج از ایران یا حتی در داخل ایران بر بستر اینترنت، تماس ها رو پاسخ بدم .
ممنون میشم راهنمایی کنید و هزینه ها رو بگید.
#
کیمیا ارتباط 28 مهر 1398
سلام
بله کلا مشکل فنی ندارد ولی ما برای داخل ایران انجام می دهیم.
#
سعید 16 آذر 1398
با سلام
لطفاً بفرمایید از تکنولوژی شما جهت انتقال اینترنت هم میتوان استفاده کرد ؟
من کارگاهی دارم که حدود دو و نیم تا سه کیلومتر با روستا(خط تلفن ثابت و adsl) فاصله دارد و جهت انتقال تصاویر دوربین روی موبایل احتیاج به اینترنت در کارگاه دارم لطفاً بفرمایید غیر از فرستنده رادیویی چه پیشنهادی دارید.
لطفاً جواب را به ایمیلم بفرستید
با سپاس فراوان
#
کیمیا ارتباط 17 آذر 1398
سلام
تنها را برقراری ارتباط شبه ای بین دو نقطه یا استفاده از سرویس دهنده های وایرلس هست.
#
ذاکری 20 آذر 1398
من یک خط سیپ مخابرات و مودم هواوی و کابل نوری دارم. چطور میتونم خط تلفنم رو به موبایلم انتقال بدم که در هر جایی بتونم پس از اتصال به شبکه وای فای یا تری جی جوابگوی تلفن باشم
#
کیمیا ارتباط 20 آذر 1398
سلام
روش های مختلفی هست می توانید یک مرکز تلفن تهیه کنید و خط را روی آن راه اندازی کرده و روی موبایل داخلی آن مرکز تلفن را رجیستر کنید. در صورت نیاز به معرفی کالا یا اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید.
#
رسولي 04 بهمن 1398
سلام
من ميخوام با دستگاه hts32 چند تا خط رو بندازم رو موبايل كه خارج از كشور بتونه استفاده كنه ولي هر پورتى رو تست ميكنم قعطه از خود شركتيم كه اينترنت داريم پرسيدم ميگه پورتمونو سازمان راديويى گفته ببندن ميخواستم بدونم از كدوم شركت ميتونم اينترنت بگيرم كه پورت ويپ باز باشه و پشتيبانى بده ممنون ميشم جواب راهنماييم كنيد
#
کیمیا ارتباط 05 بهمن 1398
سلام
کلا ترافیک تماس بین الملل غیر قانونی هست مواردی که هم که استفاده میکنند از طریق vpn هست نه از طریق پورت فوروارد. برای داخل هم پورت فوروارد از نظر امنیتی غیر کارشناسی هست و مشکل پیش میاد.
#
فرشاد 07 بهمن 1398
با سلام برای انتقال خط تلفن ثابت اگر در مقصد از مودم 4 G ایرانسل استفاده بشه که ip استاتیک نمیتونه بگیره سوالم اینه که آیا حتما باید در مبدا ip استاتیک داشته باشی ،ولی در مقصد ip استاتیک داریم
#
کیمیا ارتباط 07 بهمن 1398
سلام
خیر اگر روتر بزارید دو طرف فرقی ندارد.
#
Mosi 16 اسفند 1398
سلام آیا میشه یک خط تلفن ثابت رو با ata و یک مودم adsl توی مبدا به اینترنت متصل کرد و بتونیم با موبایل به اون خط دسترسی داشته باشیم و باهاش تماس بگیریم؟ینی از موبایلمون بتونیم با خط ثابت به دیگران تماس بگیریم
#
کیمیا ارتباط 17 اسفند 1398
سلام
باید از طریق یه گیتوی FXO در مبدا و یک FXS در مقصد خط را انتقال دهید.
#
Mosi 17 اسفند 1398
با تشکر از پاسخ شما.اما من میخام در هر نقطه از طریق موبایلم بتونم از خط ثابت استتفاده کنم و باهاش به جاهای مدنظرم زنگ بزنم.مثلا میشه ی سافت فون نصب کنم و آدرس سرور را آی پی مودم مبدا بدم و بتونم از طریق اون خط زنگ بزنم.ینی همه جا شماره تلفن ثابتم بیفته
#
کیمیا ارتباط 19 اسفند 1398
برای اینکار باید از مرکز تلفن ip یا سرور voip و روتر در محل قرار گیری خط تلفن استفاده کنید و بعد از طریق تلنف نرم افزاری از ان استفاده نمایید. برای اطلاعات تکمیل جهت مشاوره با واحد فنی تماس بگیرید.
#
زهرا 18 اسفند 1398
سلام خسته نباشید تنظیمات مودم دی لینک بهم خورده بود من مودم رو ریست کردم .با ریست کردن طرح اینترنت قبلیم از بین میره ؟
#
کیمیا ارتباط 19 اسفند 1398
سلام
خیر اینطور نیست ولی این سوال مربوط به این صفحه نمی باشد چنین مواردی را از سرویس دهنده اینترنت پرس و جو نمایید.
#
عقیل ترابی 19 اسفند 1398
سلام.بنده خط تلفنمو جابجا کردم،رفتیم یه محل دیگه.و شمارم عوض شده.چطور میتونن اینترنتمو به این خط منتقل کنم.با تشکر
#
کیمیا ارتباط 19 اسفند 1398
سلام
این سوال مربوط به این صفحه نیست شما باید موضوع را از سرویس دهنده اینترنت خود بررسی کنید.
#
ارش 23 فروردين 1399
با سلام خدمت شما دوست عزیز بنده میخواهم مودم مخابراتی و همچنین تلفن ثابت خود را از شهرکی به شهرک دیگر انتقال دهم ایا امکان ان برای بنده وجود دارد
ممنون میشم اگر پاسخگوی بنده باشید
#
کیمیا ارتباط 24 فروردين 1399
سلام
اگر هر دو در یک منطقه مخابراتی باشد از طریق مخابرات قابل انجام است در غیر اینصورت در صورتی که هر دو سو اینترنت داشته باشید میتوانید از طریق گیتوی FXO و گیتوی FXS خط تلفن را به جای جدید منتقل کنید.
#
ارش 25 فروردين 1399
یعد ی سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم که ایا بازممودم مخابراتی میتونم بخرم و راهندازی کنم؟؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 25 فروردين 1399
اگر منظور مودم adsl هست باید خط تلفن بگیرید و روی آن مودم خریداری کنید. اگر اینترنت وایرلس و .. مد نظر هست بدون خط تلفن هم امکان پذیر می باشد.
#
مرتضی 26 فروردين 1399
سلام .امکانش هست تنظیمات گیتوی ta400 و ta410 yeastar رو برای انتقال ۴ خط تلفن رو بطور خلاصه ب من بگین .یا اینکه ی لینک ب من بدین .ممنون میشم
#
اخلاقی 28 فروردين 1399
با سلام و عرض احترام از خدمات خوب شما
بنده می خواستم بپرسم آیا امکان دارد با لپ تاپ و مودم روتر adsl تماس تلفنی برقرار کرد.
یعنی کسی که از اینترنت مخابرات استفاده می کند و در منزل گوشی تلفن ندارد می تواند از کامپیوتر به عنوان گوشی تلفن استفاده کند؟
ممنونم از شما
#
کیمیا ارتباط 30 فروردين 1399
سلام
اگر خط اینترنتی از مخابرات خریداری کنید این امکان وجود دارد اگر از خط آنالوگ استفاده می کنید برای این کار باید گیتوی یا مرکز تلفن ip تهیه کنید.
#
اخلاقی 03 ارديبهشت 1399
خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی های شما
خط اینترنتی جدای از اینترنت adsl خریداری شده از مخابرات است؟
برای خرید این خط و نحوه استفاده از آن لطفا راهنمایی بفرمائید.

سپاسگزارم
#
کیمیا ارتباط 03 ارديبهشت 1399
بله روی همون خط adsl سیپ فون می دهند. با امور مشترکین مخابرات ارتباط بگیرید.
#
محمد 08 ارديبهشت 1399
سلام
ما یه حجم خریدیم سرعتش ۸مگ هست
اما خطِ تلفنمون ۴مگ میکشه
باید چیکار کنیم...؟
ممنون
#
کیمیا ارتباط 09 ارديبهشت 1399
سلام
اگر ورودی ساختمان هم روی 8 مگ نویز دارید یعنی snr مودم پایین هست مشکل مخابراتی هست که باید خود سرویس دهنده اینترنت پیگیری کنه ولی اگر درب وردوی مشکل ندارید باید سیم کشی داخل رو بررسی کنید و مشکل احتمالی رو رفع کنید.
#
نسرین 07 خرداد 1399
سلام
ما میخوایم شماره تلفن ثابتمون رو به خونه جدید انتقال بدیم.
خواستم بدونم مودم هم با انتقال تلفن قابل استفاده میشه یا باید کار دیگه ای هم انجام داد؟
#
کیمیا ارتباط 07 خرداد 1399
سلام
اگر در همان منطقه مخابراتی هستید قاعدتا مشکلی نیست ولی با سرویس دهنده اینترنت خودتان مطرح کنید.
#
حسن 26 خرداد 1399
سلام وقت بخیر
آیا امکان دارد که توی خانه، یک خط ثابت رو با استفاده از وای فای به رو موبایل داشته باشم یعنی یک گیت وی تک پورت می تواند به همراه مودم ای دی اس ال استفاده کنم و این کار برای من انجام دهد یا تجهیزات دیگری نیاز است.. ایا نرم افزار اندرویدی نیز وجود دارد ؟
و برای بیرون از محیط چطور ؟ با ای پی ولید روی مودم می شود؟
#
کیمیا ارتباط 26 خرداد 1399
سلام
این امکان به صورت کلی وجود دارد شما باید از یک مرکز تلفن و یا یک سرور voip با گیتوی استفاده کنید و یک روتر هم جهت امنیت تماس داشته باشید. استفاده از گیتوی و سافت فون به صورت مستقیم روی اینترنت توضیه نمی شود.
#
صنعتگران 15 تیر 1399
با سلام
ما داخل شرکتمون از تلفنهای grandstream استفاده میکنیم و از CRM استقاده میکنیم قبلا وقتی از روی نرم افزار تماس میگیریم داخل قسمتdail میتوانستیم مشاهده کنیم ولی چند تا داخلی ها چند روز هست که امکان مشاهدهdail روی تلفن فراهم نیست.
#
کیمیا ارتباط 15 تیر 1399
سلام
اگر داخلی ها رجیستر هست و تماس ورودی خروجی معمول را دارید، این موضوع باید سمت crm و اگر از سرور استفاده مکنید در محیط استریسک دیباگ شود تا معلوم بشه مشکل در چه بخشی هست.
#
یاسمن 11 مهر 1399
سلام ببخشید من وای فا خانگی دارم ولی متاسفانه دکمه ریسات رو زدم الان اصلا کار نمیکنه میگن از روشماره تلفن منزل پاک شده الان باید چیکارکنم؟
#
کیمیا ارتباط 12 مهر 1399
سلام
اطلاعات ppoe را از سرویس دهنده اینترنت بگیرید و روی مودم تنظیم کنید.
#
رسول روشندل 10 آبان 1399
سلام وقتتون بخیر
من برای خونه نیاز به یک خط جدا دارم که بتونم ای دی اس الم رو روی اون خط بگیرم
چون از خطی که الان داریم برای تلفن منزل و کارت خوان مغازه استفاده میشه
اگر یک خط ثابت اینترنتی بگیرم میتونم ای دی اس الم رو روی اون انتقال بدم و روی خط اینترنتی داشته باشم؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 10 آبان 1399
سلام
خیر خط اینترنتی رو یا از مخابرات روی همین adsl باید بگیرید یا از هر سرویس دهنده ای بگیرید باید یک بستر اینترنت باشد تا خط قابل استفاده باشد.
#
احمد 23 آبان 1399
سلام
ما دو تا نقطه داریم یکی در تهران دفتر و دیگری در اصفهان کارگاه که تو کارگاهم سانترال هست ...حالا میخوام هر کسی تو کارگاه زنگ زد تو تهران زنگ بخوره و جواب بدم و همینطور از تهران بتونم با تلفن کارگاهم به هر جایی خواستم تماس داشته باشم .
سوالم اینه که ایا امکان داره و چه تجهیزاتی نیاز هست ... و سوال دوم این که ایا اگر در کار گاه دارن از سانترال استفاده میکنند ما در تهران نمیتونیم استفاده کنیم یا میشه ؟
#
کیمیا ارتباط 24 آبان 1399
سلام
با دو گیتوی متناسب با نیازتان می توانید داخلی سانترال را در محل دیگری روی اینترنت استفاده کنید. اگر منظورتون خط شهری هست بستگی به تعداد خطوط دارد برای خطوط شهری آنالوگ همزمان یک نفر امکان مکالمه دارد.
#
بابک 30 آبان 1399
باسلام و درود خدمت شما مهندس عزیز
بنده میخواستم از اینترنت ثابت خانگی را بصورت همراه در خارج از خانه استفاده کنم یعنی دستگاه مودم به خط تلفن خانه وصل باشه اما وقتی من خارج شهر دیگر باشم بتونم ازهمان سرویس اینترنت خانگی به فرض مثال سرویس خانگی آسیا تک بتوانم استفاده کنم آیا امکان دارد ؟. واز بسته های سیم کارت که هزینه های بالایی هم دارند خریداری نکنم با خرید دستگاه مخصوص ی یامبدل ی چیزی وجود دارد برای این کار بتوانم این کار را انجام دهم از راهنمایی شما خیلی ممنونم با آرزوی سلامتی
#
کیمیا ارتباط 02 آذر 1399
سلام
خیر
#
ماهان 25 اسفند 1399
سلام
آیا امکان فعال کردن خطوط هوشمند مخابرات (خطوط IN مثلا خطوط ۷۰۷۰) بر روی خطوط اینترنتی وجود دارد؟
#
کیمیا ارتباط 25 اسفند 1399
سلام
از لحاظ فی مشکلی ندارد ولی اینکه در حال حاضر انجام میدهند یا خیر از مخابرات پیگیری کنید.
#
محمد هادی اسماعیلی 07 فروردين 1400
باسلام بنده روی خط تلفن ثابت منزل اشتراک اینترنت دارم بدلیل تغییر محل سکونت به طور موقت سه ماهه چطور میتونم ازهمون اشتراک در آدرس جدید استفاده کنم درضمن فاصله آدرس جدید با محل سکونت زیر ۵۰۰ مترهست لطفا راهنمایی کنید ممنونم.
#
کیمیا ارتباط 07 فروردين 1400
سلام
راهکار معمول انتقال خود خط تلفن به محل جدید هست یا قرار داد رادیو اگر دید مستقیم بین دو نقطه باشد. در غیر این صورت باید سرویس دهنده اینترنت صحبت کنید که راهکاری برای انتقال اعتبار به خط دیگر را دارند یا خیر.
#
سیما 16 ارديبهشت 1400
سلام وقت بخیر من میخام تلفن ثابت خود از شرق به غرب ببرم باید دو مودم بخرم؟؟؟ و چطور همزمان بوق تلفن قبلی رو هم داشته باشم؟
#
کیمیا ارتباط 18 ارديبهشت 1400
سلام
هر دو طرف اینترنت با ip ثابت و دو گیتوی fxo و fxs جهت انتقال خط لازم هست و بعد از انجام تنظیمات در مقصد میتوانید با خط مبدا تماس ورودی و خروجی داشته باشید
#
Ali zarrin 07 تیر 1400
سلام با موبایل میشه از خط تلفن منزل استفاده کرد؟ به چه چیزی نیاز هست؟
#
کیمیا ارتباط 09 تیر 1400
سلام
یک کامپیوتر، گیتوی fxo و روتر میکروتیک برای این کار نیاز دارید.
#
ابوالفضل حسینی 27 تیر 1400
سلام من میخواستم بدونم که الان مودم به یک خط تلفن وصله به تلفن ثابت من میخوام روی یک خط دیگه ای مودمو وصل کنم آیا این کار امکانش هست که به یک خط دیگه ای وصلش کنم؟
#
کیمیا ارتباط 27 تیر 1400
سلام
خیر روی همان خطی که اینترنت دارید باید وصل باشد
#
زهرا 11 شهریور 1400
سلام من دستگاه وای فای را از شهر دیگری به تهران اوردم و روی خط تلفن در منزل جدیدم بسته اینترنت خریدم که مستاجر جدید هم وای فای داشته.اما شبکه اینترنت در وایفای باینکه انتن دهی داره اما نمیتوان به اینترنت وصل شد؟ایا مودم باید دوباره تنظیم شود؟
#
کیمیا ارتباط 13 شهریور 1400
سلام
بله با سرویس دهنده اینترنت تماس بگیرید.
#
احمد 14 دی 1400
سلام
من در دفتر کار یک خط تلفن ثابت و یک کامپیوتر دارم. زمانی که دفتر نیستم به کامپیوتر را بصورت ریموت دسترسی دارم (به شبکه متصل است). سوالم این هست که این امکان وجود دارد که خط ثابت به گونه ای به کامپیوتر متصل شود بطوریکه بتوانم با اتصال ریموت به آن تماسها را دریافت کنم یا تماس بگیرم (یه جورایی کامپیوتر کار گوشی تلفن را انجام دهد)؟
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 14 دی 1400
سلام
باید یک ippbx یا یک گیتوی خریداری کنید و یک سرور نرم افزاری نظیر ایزابل راه اندازی کنید
#
احمد 14 دی 1400
تشکر از پاسخ سریع شما. اگر خط تلفن یک داخلی درون سازمانی باشه باز هم این راه حل پاسخگو است (در حقیقت خط سرویس تلفن ADSL نداره و کامپیوتر به شبکه با LAN وصل هست)؟
#
محسن 16 بهمن 1400
سلام خسته نباشید.من میخواهم خط تلفن ثابت رو روی موبایل انتقال بدم،به این صورت که بتونم با تلفن همراه با شماره ثابت تماس بگیرم(مثلا من موبایل با شما تماس بگیرم و شماره ثابتم برای شما بیوفته)چه تجهیزات و نرم افزار هایی نیاز هست تا تهیه کنم؟
#
کیمیا ارتباط 17 بهمن 1400
سلام
یک مرکز تلفن Ip یا یک گیتوی fxo با یک کیس برای راه اندازی سرور نرم افزاری. برای جلوگیری از هک سیستم و تحمل هزینه چند میلیونی روتر میکروتیک برای ایمن کردن استفاده کنید.
#
محسن 17 بهمن 1400
برای راه اندازی سرور نرم افزاری از ایزابل استفاده کنم،؟
#
کیمیا ارتباط 17 بهمن 1400
بله از یزابل هم برای این منظور میتوان استفاده کرد.
#
saba 26 مهر 1401
وقت بخیر ایا میتوانم مودم یک خانه را در خانه دیگر بدون انتقال خط استفاده کنم؟
#
کیمیا ارتباط 27 مهر 1401
اگر منظور سرویس اینترنت adsl هست روی خط تلفن داده میشه
#
ابوالفضل 12 آذر 1401
سلام هتمن بتید خط تلفن داشته باشیم تا بتونیم این بسته اینترنتی خرید کنیم چون من مبایل همراه دارم وخط تلفن خونه چند سال قط میباشد ممنون جواب بدید
#
کیمیا ارتباط 12 آذر 1401
سلام
متوجه منظورتون در مورد این بسته اینترنتی متوجه نمیشم. این صفحه مربوط به انتقال خط تلفن ثابت از طریق اینترنت هست.
#
ابوالفضل 13 بهمن 1401
سلام
من میتونم یک خط تلفن همراه رو در بستر اینترنت به گوشی دیگه منتقل کنم
#
کیمیا ارتباط 30 بهمن 1401
سلام از طریق گیتوی و مرکز تلفن قابل انجام است
#
علیرضا 01 خرداد 1402
باسلام مالک دو خط تلفن ثابت در یک شهری هستم که به علت جابجایی محل کار به شهر دیگری در همان استان؛ الان نیاز به تلفن ثابت دارم آیا امکان استفاده از تلفن ثابت شهر اول وجود دارد، به چه روشی باید اقدام کنم؟ سپاس
#
کیمیا ارتباط 24 خرداد 1402
سلام
از طریق دو گیتوی fxo و fxs به ترتیب در مبدا و مقصد و اینترنت با آی پی ثابت در دو نقطه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا