کارت تلفنی voip - کارت ویپ - voip tlephony card

کارت voip چیست؟ کارت تلفنی voip برای چه کاری مورد استفاده قرار می گیرد. کارت تلفن ویپ برای ارتباط مرکز تلفن IP یا همان سرور voip با خطوط شهری آنالوگ دیجیتال و GSM مورد استفاده قرار می گیرد. کارت های تلفنی آنالوگ با نام کارت FXO و FXS شناخته می شوند که ماژول FXO برای اتصال به خط تلفن ثابت شهری و ماژول FXS برای اتصال داخلی آنالوگ یا همان گوشی تلفن معمولی به سرور voip می باشد. کارت های دیجیتال برای ارتباط خطوط e1 که ظرفیت 30 تماس همزمان را داند مورد استفاده قرار می گیرند و کارت های GSM ویپ برای اتصال سیم کارت موبایل به سیستم voip می باشد.

کارت های تلفنی نقش گیتوی برای خروج از شبکه ISDN (شبکه کامپیوتری) به PSTN (تلفن ثابت) و یا GSM (تلفن همراه) را ایفا می کنند. تبدیل پروتکل های سیگنالینگ برقرار کننده تماس و مدیریت کننده تماس و تبدیل صدای آنالوگ به دیجیتال و بالعکس از جمله وظایف کارت های تلفنی در سیستم voip می باشد. در ادامه با برندهای مختلف تولید کننده کارت های تلفنی و مدل های مختلف FXO و FXS و E1 و GSM کارت های ویپ آشنا خواهیم شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه محصول مورد نظر مراجعه نمایید.

کارت دیجیوم 8 پورت FXO مدل 1AEX800LF ظرفیت قرار گرفتن دو ماژول FXO یا FXS چهار پورت را دارا می باشد. این کارت با کیفیت دیجیوم امکان اضافه نمودن ماژول اکوکنسلر را به صورت ماژولار دارا می باشد.

کارت e1 سنگوما مدل A101 کارت خطوط pri با ظرفیت 30 کانال تماس همزمان و از تولیدات شرکت سنگوما می باشد. این کارت تلفنی با قابلیت اکو کنسلر سخت افزاری یکی از با کیفیت ترین کارت های تلفنی e1 می باشد.

کارت Sangoma a400 یک استریسک کارت آنالوگ با ظرفیت 2تا24 خط شهری و داخلی آنالوگ FXO و FXS می باشد. این کارت روی بخش مادر ظرفیت 12 پورت و روی رمورا به ظرفیت نهایی 24 پورت می رسد.

کارت سنگوما A200 یک کارت آنالوگ FXO و FXS می باشد که تولید شده توسط برند سنگوما می باشد. این کارت تلفنی voip ظرفیت 2 تا 24 پورت را داری بوده و با اینترفیس های Pci و pci-e روانه بازار می شود.

کارت FXO دیجیوم مدل Digium 1AEX2400LF می تواند تا 24 پورت FXO و FXS را با ماژول های 4 پورت روی خود جای دهد. همچنین روی این کارت با کیفیت دیجیوم به صورت ماژولار می توان DSP اکو کنسلر را نیز اضافه نمود.

کارت 8FXO اپن واکس مدل OpenVox A810EF یک کارت با ظرفیت 8 پورت آنالوگ FXO و FXS می باشد و قابلیت قرار گیری ماژول اکوکنسلر را نیز داشته و هر ماژول کارت A810EF اپن واکس دارای 4 پورت می باشد.

کارت Digium E1 مدل 1Te133F یک کارت دیجیتال برای خطوط E1 از شرکت Digium می باشد. این کارت دارای اکو کنسلر سخت افزاری بوده و یکی از محبوب ترین کارت های تلفنی e1 برای پروژه های voip می باشد.

کارت 4 پورت اپن واکس Openvox A400E ظزفیت 4 پورت FXO و یا 4 پورت FXS و یا استفاده به صورت ترکیبی را دارا می باشد. این کارت اسلات PCI-e می باشد و ماژول های آن به صورت تک پورت FXO یا FXS می باشد.

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا