Panasonic KX T7730

خرید تلفن kx-t7730

• نماد های کاربری

برداشتن گوشی off hood صحبت کردن  talk
    گذاشتن گوشی  on hood دکمه DSS   dnd22

kx 7730

1 PROGRAM مورد استفاده برای ورود و خروج از محیط برنامه ریزی 
2 CONF  مورد استفاده برای مکالمه چند نفره 
3 INTERCOM  برای برقراری تماس و دریافت مکالمات خارجی 
4 FWD/DND  برای انتقال تماس یا حالت مزاحم نشوید 
5 FLASH/RECALL  برای قطع تماس و شماره گیری مجدد بدون گذاشتن گوشی روی بیس 
6 AUTO ANS  پاسخ گویی خودکار در ارتباط داخلی 
7 AUTO DIAL/STORE   شماره گیری یا ذخیره تنظیمات انجام شده
8 REDIAL  شماره گیری اخرین شماره گرفته شده 
9   DIALING BUTTONS WITH  BACKLIGHT   صفحه کلید
10  TRANSFER   برای انتقال یک تماس به شخص دیکر 
11  HOLD   فرد تماس گیرنده را پشت خط نگه می دارد 
15  SP-PHONE   استفاده برای هنزفری - آزاد 
13  NAVIGATOR KEY  مورد استفاده برای تنظیم صدا و صفحه نمایش است 
14  PROGRAMMABLE FEATURE   BUTTON  کلید های قابل برنامه ریزی
15  FLEXIBLE OUTSIDE   
16  PAUSE   برای ایجاد وقفه در شماره گیری 
17  MESSAGE   برای گذاشتن پیغام انتظار یا پاسخگویی به پیغام ها 
18  MESSAGE/RINGER LAMP   نشانگر تماس و پیغام جدید 

عنوان            توضیحات   
 زنگ  زدن                 

اکر دکمه Intercom روشن باشد به صورت زیر عمل میکنیم و اگر دکمه Intercom خاموش باشد با برداشتن گوشی تلفن اخرین خط شهری متصل به دستگاه به صورت خودکار فعال میشود 

calling

تکرار تماس 

در این حالت اخرین شماره گرفته شده یکبار تکرار میشود ولی از ابتدا دکمه    sp-phone  را بزنید بعد   Redial  را بزنید در صورت مشغول بودن تلفن با یک مکس به صورت خودکار اقدام به شماره گیری مجدد میکند 

redial

برقراری تماس  با اپراتور 

در بعضی از سیستم ها دکمه 9 برای اپراتور تنظیم شده 

operator

پاسخ دادن به زنگ خوردن یک داخلی دیگر 

میتوانید بدون نیاز به استفاده از تلفن داخلی دیگر به تماس آن داخلی پاسخ دهیم 

picking up a call

انتقال مکالمه (Transfer)

بار ها اتفاق افتاده که به صورت اشتباه با داخلی شما تماس گرفته شده یا شما میخواهید ادامه مکالمه را به داخلی دیگر وصل کنید برای انتقال به شکل زیر عمل میکنیم .

transfer

شماره گیری سریع 

این امکان را برای ما فراهم میکند که به هر اعداد از 1 تا 10 یک شماره تلفن اختصاص دهید که با اجرای دستورات زیر با  زدن یکی از این شماره ها تلفن اقدام به برقراری تماس کند .

speed dial

انتظار تماس  (Hold)

ممکن است در بعضی مواقع لازم باشد تماس گیرنده پشت خط برای لحظاتی منتظر بماند تا شما به تماس های دیگر جواب دهید یا ... که برای هولد تماس به صورت زیر عمل میکنیم 

holding

دایورت کردن داخلی (Forward) 

این امکان را برای شما فراهم می کند که زمانی که میز کار خود را ترک کردید یا دسترسی به تلفن ندارید تماس های خود را از دست ندهید . 

forward

در صورتیکه از تلفن آنالوگ استفاده می کنید به جای دکمه فوروارد "71[ستاره]*" را وارد نمایید.

مزاحم نشوید DND 

برای مواقعی میخواهید هیچ تماس ورودی نداشته باشید به صورت زیر عمل کنید :

DND

قفل کردن داخلی ها 

این امکان را فراهم میکند که اجازه ی استفاده سایرین از تلفن شما منع شود هنگام قفل کردن امکان تماس با خط شهری و دسترسی به اطلاعات گزارشی سلب میشود  .

locking your extension

پیج کردن 

میتوان از تلفن خود به عنوان یک پیجر استفاده کنید یعنی  تلفن مورد نظر تبدیل به یک بلنگو میشود و تلفن شما تبدیل به میکروفن حالا میتوانید صحبت کنید بدون این که کسی گوشی را بردارد  همه صدای شما را می شنوند

paging

خواندن 276473 دفعه

HEADER 

#
پاد 10 اسفند 1394
سلام گوشی سانترال مدل 7730 ، قبلا تماس های از دست رفته را نمایش میداد. اما الان نه. لطفا راهنمایی بفرمایید چه تنظیمی لازم است
#
کیمیا ارتباط 10 اسفند 1394
مشاهده تماس های بی پاسخ یا missed call ها روی تلفن kx-t7730

با احترام
برای انجام تنظیمات نمایش میس کال ها روی تلفن 7730 به ترتیب اقدامات ذیل را انجام دهید.

1.کلید program را بزنید
2.کلید dss (کلیدهای کناری) مورد نظر که میخواهید برای نمایش کالرآیدی استفاده کنید را انتخاب کنید
3.عدد 6 را وارد نمایید (تخصیص نمایش کالرآیدی miss call ها)
4.کلید ذخیره را شماره گیری کنید

حالا پس از یک تماس بی پاسخ کلید فوق به رنگ قرمز در خواهد آمد که با شماره گیری آن می توانید شماره تماس گرفته شده را مشاهده نمایید.
#
پاد 10 اسفند 1394
ممنون از پاسخ شما اما با انجام اینکار کلا گوشی زنگ نمیخوره دیگه ولطفا کمک کنید
#
محمد 13 آذر 1398
برای اینکه خطت فعال بشه اول دکمه program رو بزن بعد دکمه dss(کلید کناری تلفن) و بعد عدد 0 رو بزن و بعد از اون عدد دکمه کناری گوشیت (مثلا برای پایین ترین دکمه عدد 1 وارد شود) با این کار خطت دوباره بوق میخوره
#
محمد 25 مهر 1396
سلام من این کار رو کردم ولی حالا نمیتونم شماره بگیرم و بوق ازاد نمیده
#
کیمیا ارتباط 25 مهر 1396
بعد از انجام کار کلید program را مجدد بزنید تا از محیط برنامه ریزی خارج شوید
#
farvahar 05 آذر 1397
من تمام مراحل گفته شده رو روی دوتا از کلیدهای dess انجام دادم هردوتا از کار افتادن تلفنم دیگه زنگ نمیخوره
#
کیمیا ارتباط 06 آذر 1397
اگر از کلید کناری برای آزاد کردن خط شهری استفاده می کرده اید عنوان زیر را در بخش کامنت ها جست جو کرده و تنظیمات را به وضعیت قبل باز گردانید.
تعریف خط شهری co برای کلید dss تلفن 7730
#
رضا قاسم پور 22 آبان 1396
سلام من می خوام آخرین شماره هایی که با هام تماس گرفتن رو ببینم و شماره گیری کنم چطور می تونم این کارو بکنم؟؟
#
کیمیا ارتباط 22 آبان 1396
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری تهیه کنید.
#
گلناز 07 بهمن 1398
چه نرم افزاری برای نمایش اخرین شماره ای که تماس گرفته باید نصب شه گاهی نیاز هست شماره ای چک بشه
#
کیمیا ارتباط 07 بهمن 1398
سلام
مدل خاصی مطرح نیست نرم افزار گزارش گیری سانترال می تواند این کار را انجام دهد. جهت معرفی می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.
#
محسن 06 اسفند 1396
سلامو بسیار متشکرم. خیلی مفید بود
#
Saeed 11 تیر 1398
تلفن 7730 دارم
امکان هست که بدونم چطوری شده که یهو زنگش قطع شده و فقط چشمک میزنه بجای زنگ؟
#
کیمیا ارتباط 11 تیر 1398
اگر صدای خود گوشی قطع نشده و در تماس داخلی زنگ میخورد باید با کد 408 زنگ خور خط شهری را روی جک داخلی فعال کنید.
#
محمد 21 آبان 1399
سلام .میگم چجور میشه ی شماره مزاحم رو روی تلفن سنترال مسدود کرد ؟کد خاصی داره؟
#
mehdi 05 مرداد 1398
با سلام و خسته نباشید . گوشی اصلی زنگ میخورد اما هنگام وصل کردن به یکی از داخلی ها آن داخلی زنگ نمیخورد و فقط چراغ چشمک زن قرمز روشن میشود . چرا صدای آن داخلی قطع شده و چگونه میتوان آن را اصلاح نمود ؟
#
کیمیا ارتباط 05 مرداد 1398
سلام
لطفا در پایان نظرات سوال جدید را مطرح کنید.
از کنار گوشی صدا را زیاد کنید و یا تلفن را با تلفن دیگر جا به جا کنید تا از درستی تلفن اطمینان حاصل کنید.
#
محمد 09 تیر 1397
مشکل ما هم اینه که دیگه گوشی زنگ نمیخوره تازه از دسترس هم خارج شده
#
کیمیا ارتباط 09 تیر 1397
سوال واضح نیست لطفا سوالتون را کامل با جزئیات مطرح کنید.
#
ترابی 30 دی 1397
چراغ میس کال قرمز میشه ولی روش میزنم هیچ شماره ای نمیاره - چیکار کنم تا شماره ها معلوم بشه؟؟
#
کیمیا ارتباط 30 دی 1397
اگر کلید کناری را برای میس کال تعریف کنید با فشردن آن شماره داخلی نمایش داده می شود.
در همین صفحه در پاسخ به کاربری توضیح داده شده است عبارت زیر را جستجو کنید.
میس کال ها روی تلفن 7730
#
ali 24 تیر 1398
انجام ندید منم خطم کلا از دست رفت دیگه زنگ نمیخوره، چه جوری میشه غیر فعالش کرد؟
#
کیمیا ارتباط 24 تیر 1398
بدیهی هست اگر کلیدی برای دسترسی به خط شهری دارید که به آن نیاز دارید نباید برای این منظر استفاده کنید بلکه از کلیدی که به آن نیاز ندارید برای این تنظیم استفاده کنید.
برای آنکه کلید را دوباره در حالت آزاد کردن خط شهری تنظیم کنید کلید Program را بزنید بعد کلید کناری مورد نظر را انتخاب کرده و سپس عدد 0 را بزنید و خط شهری مورد نظر را انتخاب کرده و بعد store را بزنید.
#
حاتمی 27 مرداد 1398
سلام منظور از کلید کناری مورد نظر کدوم کلید هستش؟میشه اسمش رو بگید؟
#
کیمیا ارتباط 27 مرداد 1398
کلیدها سمت راست تلفن که 12 کلید می باشد. اگر سوالی دارید به صورت کامل مطرح کنید.
#
زهرا براتی 04 ارديبهشت 1400
سلام
من هر کار میکنم خط شهری وصل نمیشه و اینکه اگر با خط تماس بگیرن چراغ dss روشن نمی شود مراحلی که گفته شده انجام دادم اما خط فعال نمی شود و نمی توان شماره گیری کرد
#
کیمیا ارتباط 05 ارديبهشت 1400
سلام
سوال واضح نیست که چه کاری میخواهید انجام دهید اگر میخواهید یک خط شهری را روی کلید کناری تنظیم کنید مطابق ذیل عمل کنید

شماره گیری سریع با لمس یک کلید one touch

1. کلید program را بزنید.
2. کلید کناری مورد نظر را انتخاب کنید.
3. عدد 0 را وارد کنید.
4. شماره پورت خط شهری مورد نظر را بزنید.
5. کلید store و سپس کلید program را بزنید.
#
علی 12 شهریور 1398
با سلام
منم این کار رو کردم ولی حالا نمیتونم شماره بگیرم و بوق ازاد نمیده لطفا راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 12 شهریور 1398
سلام
اگر یکی از کلیدهایی که قبلا برای خط شهری استفاده می کردید تغییر حالت داده اید باید به وضعیت سابق بازگردانید مثلا اگر کلید 1 برای خط شهری اول استفاده می شده به این نحو میتوانید به وضعیت گذشته برگردانید
کلید program را زده و کلید کناری را انتخاب کنید و بعد عدد 0 را وارد کرده و بعد خط شهری مورد نظر (مثلا 1) را انتخاب کنید و بعد store و نهایتا program را بزنید.
#
نرگس 21 اسفند 1398
خیلی ممنون و عالی بود. کارم راه افتاد
#
امید 23 مهر 1399
آقا الان این کارو من کردم کلا خط قطع شد فقط داخلی دارم تماس خارجی ندارم
#
کیمیا ارتباط 23 مهر 1399
چه کاری؟
#
خانلو 24 خرداد 1399
سلام . گوشی 7730 دارم ولی وقتی زنگ میخوره شماره نمیندازه . چیکار کنم شماره هایی که بهمون زنگ میزنن و ببینم ؟
#
کیمیا ارتباط 24 خرداد 1399
سلام
برای شماره افتادن باید کارت آیدی داشته باشید و برای نمایش شماره هایی که گرفتید و یا قبلا با شما تماس گرفتن باید نرم افزار گزارش گیری هم تهیه نمایید.
#
فاطمه نوشیروانی 28 تیر 1399
سلام مدل تلفن ما kx-t7730 هست از طرف مخابرات هم دایورتش فعال شده از دستور عمل شما هم دایورت میکنم روی تلفن پیغام دایورت شدن هم میده fwd(allولی مجددا خود تلفن زنگ میخوره نه موبایلی که روش دایورت شده
#شماره تماسfwd39
#
کیمیا ارتباط 30 تیر 1399
سلام
دایورت تلفن با دایورت خط شهری فرق دارد شما باید ببینید چه چیزی را میخواهید دایورت کنید.
اگر میخواهید تماس داخلی را روی خط سشهری دایورت کنید باید با کد 607 این امکان را براید اخلی فعال کنید.
#
علی 02 مرداد 1399
سلام دگمه intercom گوشی مادر روشن شده و ارتباط با دیگران قطع گردیده و هیچ کاری نمی توان با گوشی مادر کرد
#
کیمیا ارتباط 02 مرداد 1399
سلام
ابتدا چک کنید در حالت program نباشد. اگر وقتی گوشی را برمیدارید بوق آزاد شهری را دارید احتمالا گوشی در حالت هات لاین قرار گرفته با کد 740 و # آن را غیر فعال کنید.
#
f 16 اسفند 1394
با سلام
چگونه می شود وقت نهار را در این دستگاه مشخص کرد.
#
کیمیا ارتباط 16 اسفند 1394
زنگ خور خط شهری در زمان استراحت سانترال 824
با سلام
تنظیمات زمان استراحت مربوط به گوشی تلفن نیست و مربوط به مرکزتلفن می باشد.
برای مسیر دهید در زمان استراحت شما می توانید از کد 410 استفاده کنید تا مسیر تماس وردی را به مقصد مورد نظر انتقال دهید. منتها قبل از انجام این کار باید تنظیمات ساعت مربوط به روز، شب و ظهر (استراحت) را با کد 006 و 007 مشخص نمایید.
#
hadi rostami 27 اسفند 1394
سلام
panasonic tes824 دارم که میخوام از روی گوشی با کد دستوری ، ogm دلخواه را ثبت کنم
لطفا راهنمایی فرمایید
#
کیمیا ارتباط 27 اسفند 1394
سلام

برای ضبط صدای ogm روی kx-tes824 به ترتیب اقدامات زیر را با تلفن مدیریتی انجام دهید

کلید program--->انتخاب عدد 9--->وارد کردن 1--->انتخاب مجدد عدد 1--->ضبط صدا بد از شنیدن صدای بوق--->گذاشتن گوشی

موفق باشید
#
م.ف 08 تیر 1395
سلام برای تغییر دادن پیام ogm هم همین مراحل رو باید رفت لطفا راهنمایی کنید ممنون
#
کیمیا ارتباط 08 تیر 1395
بله با انجام همین مراحل می توانید صدای جدید را جایگزین کنید
#
مینو 08 تیر 1400
برای حذف کلی باید چه کرد
#
کیمیا ارتباط 09 تیر 1400
اگر منظورتون حذف گویا هست باید با کد 414 مسیر را به سمت داخلی یا مقصد مورد نظر تغییر دهید.
#
کیمیا ارتباط 29 اسفند 1394
دایورت داخلی kx-tes824 به موبایل و خط ثابت

با احترام

پس از برداشتن تلفن کد 713 را شماره گیری نمایید-->شماره آزاد کردن خط را بزنید (برای مثال 9)-->شماره مقصد و سپس # را وارد کنید

توجه داشته باشید اگر با انجام این کار موفق نشدید، یعنی داخلی شما مجوز لازم را ندارد، پس اقدام ذیل را نیز انجام دهید
در محیط برنامه ریزی با کد 607 داخلی خود را در حالت enable قرار دهید

موفق باشید
#
حامد علیزاده 29 اسفند 1394
برای دایورت کردن سانترال 824 چگونه عمل کنم؟
#
ایرج 16 فروردين 1395
سلام چطوری میشه صدای زنگ 7730رو تغییر داد
#
کیمیا ارتباط 16 فروردين 1395
سلام و احترام
تلفن 7730 صدای زنگ قابل انتخاب یا اصطلاحا ملودی های مختلف ندارد شما از طریق مرکز فقط می توانید تعداد بوق ها و فواصل آن را برای تماس شهری یا داخلی آن هم برای هم داخلی ها تنظیم نمایید
#
وحید 16 فروردين 1395
لطفا راهنمایی فرماید چگونه شماره شهری را به یک داخلی دایورت کنم؟
مدل گوشس من t7730 هستش
#
کیمیا ارتباط 16 فروردين 1395
در همین صفحه در 3 پاسخ قبل تر روش انجام دایورت روی موشهری توضیح داده شده است. اگر در حین اجرا مشکلی داشتید از طریق همین بخش با ما در ارتباط باشید و از طرح سوالات تکراری پرهیز نمایید.
موفق باشید
#
مسعود رضائی 21 تیر 1396
با سلام واحترام - تلفن پاناسونیک kx-t7730در کارگا وفروشگاه ما نصب است برای بهتر شناختن دستگاه مذکور خواستار راهنمای آن و معرفی فردی برای نصب دستگاه دیگر هستیم. باتشکر
#
کیمیا ارتباط 22 تیر 1396
سلام
از همین صفحه میتونید استفاده کنید یا manual تلفن را از بخش دفترچه راهنما دانلود کنید. برای راه اندازی با تلفن 22446068 تماس بگیرید تا کارشناس برای شما اعزام شود.
#
rabito3239 17 فروردين 1395
سلام و خسته نباشید چگونه میشه دسترسی داخلی ها رو به خط مستقیم بست؟ از داخلی با شماره گیری 9 آزاد میشه
#
rabito3239 17 فروردين 1395
مدل kx-y7636
#
کیمیا ارتباط 17 فروردين 1395
باز و بسته کردن دسترسی داخلی به شهری

با سلام و عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخگویی

در صورتی که مرکز شما kx-tes824 هست با کدهای 405 تا 407 می توانید برای هر خط شهری داخلی های مود نظر که می توانند به آن دسترسی داشه باشند را فعال یا غیر فعال کنید

در صورتی که TDA دارد باید در کنسول در بخش کلاس سرویس یک کلاس ایجاد کنید و در External Call Block خط های مورد نظر را برای آن غیر فعال کنید و کلاس مربوطه ا به داخل اختصاص دهید.

پیروز باشید
#
داوود 17 فروردين 1395
باسلام وخسته نباشید میخواستم شماره ای که گرفته ام رو دوباره بگیرم اما اخرین شماره نیست چندتا گرفتم شماره باید چحجوری شماره مخاطبم رو دوباره پیدا کنم
#
کیمیا ارتباط 18 فروردين 1395
سلام
نمیدونم گوشی تلفن شما چه مدل هست وقتی کلید ردیال را میزنید جهت بالا و پایین را بزنید اگر گوشی شما لاگ تماس داشته باشد شماره های قبلی را می بینید در غیر این صورت، تلفن شما قابلیت لاگ ندارد و ردیال آن تنها برای شماره آخر می باشد
#
کوهساریان 18 فروردين 1395
سلام . چگونه می توان منشی تلفنی را غیر فعال کرد و مستقیم کاربر تلفن را جواب دهد . مدل kx-t7730
#
کیمیا ارتباط 18 فروردين 1395
غیر فعال کردن تلفن گویا DISA

با سلام
باید ابتدا با کد های 414 تا 416 خطوط را روی حالت DIL قر دهید تا بهسمت دیزا نرود. بعد کدهای 408 تا 410 می تونید داخلی های مورد نظر برای زنگ خور را مشخص کنید.

موفق باشید
#
سپیده نیرومند 22 فروردين 1395
برای لاین 5 خط تلفنم داخلی تعریف کردم و الان که داخلی رو پاک کردم، در لاین 5 خط تلفن آزاد نمیشود، لطف بفرمایید راهنمایی کنید که چطور خط تلفن دوباره روی این لاین آزاد شود
#
کیمیا ارتباط 22 فروردين 1395
تعریف خط شهری co برای کلید dss تلفن 7730

سلام
برای تنظیم خط شهری ابتدا کلید program را بزنید و پس از آن کلید DSS مورد نظر کناری تلفن را فشار دهید. پس از آن گزینه CO را انتخاب کنید و بعد co مورد نظر خود را انتخاب کنید و نهایتا کلید store را بزنید.

موفق باشید
#
فراهانیان 18 آبان 1395
بعد از اینکه dss رو زدیم چگونه co را انتخاب کنیم؟ گزینه اش کجاست؟
#
کیمیا ارتباط 18 آبان 1395
عدد 0 مربوط به انتخاب co می باشد که پس از آن شماره خط شهری را وارد می کنید
#
هنر 12 مهر 1396
سلام
وقتی من co رو انتخاب میکنم نمیتونم کامل شماره شهری مورد نظر رو وارد کنم چی کار کنم
#
کیمیا ارتباط 12 مهر 1396
سلام
منظور شماره پورت شهری مثلا co 1 یا 2 و غیره
#
بهار 27 شهریور 1396
با سلام گزینه CO در این متن منظور کدام دکمه می باشد چون من دکمه CONF دارم ولی CO ندارم و من هم تنظیمات را دستکاری کردم بر روی یک خط که کالر ای دی بتونم ببینم ولی متاسفانه نشد و الان هرچه9 با این خط تماس میگیرم زنگ نمی خوره
#
بهنام 27 اسفند 1396
با تشکر مفید بود
#
شرکت پارس حفاظ 28 فروردين 1395
با سلام به خط تلفن منشی شرکت 5 خط خارجی متصل است چگونه میتوان caller idرا بکار انداخت متشکرم
#
کیمیا ارتباط 28 فروردين 1395
کالرآیدی سانترال KX-TEM824

سلام
برای راه اندازی کالرآیدی روی دستگاه سانترال شما باید کارت کالرآیدی KX-TE82491 را روی دستگاه قرار دهید. بعد با کدهای 900 آیدی را برای هر خط فعال و با کد 910 سیگنال کالر آیدی را مطابق مرکز مخابراتی قرار دهید

موفق باشید
#
حسن بقايي 31 فروردين 1396
سلام
كارت كالر آيدي رو از كجا ميشه تهيه كرد و چطور و كجاي گوشي بايد نصب كرد
باتشكر
#
کیمیا ارتباط 31 فروردين 1396
سلام
برای خرید با واحد فروش تماس بگیرید
روی گوشی نصب نمیشه روی دستگاه سانترال وصل می شود
#
Cyrus 28 فروردين 1395
با سلام
برای انتقال تماس از یک داخلی به داخلی دیگر چگونه باید عمل کرد؟
مدل تلفن داخلی Panasonic KX-TS500MX
#
کیمیا ارتباط 28 فروردين 1395
انتقال (Transfer) با تلفن TS500
برای انتقال تماس با تلفن های آنالوگ نظیر تلفن S500 شما باید قلاب قطع و صل تماس را یک بار بزنید ولی دستتان را روی آن نگه ندارید و پس از آن شماره تماس مقصد را برای انتقال تماس وارد نمایید.
موفق باشید
#
حمید 29 فروردين 1395
سلام و خسته نباشید اگر من بخواهم جواب تلفن را زودتر از سایر همکارانم دهم چه کاری باید انجام دهم؟
#
کیمیا ارتباط 30 فروردين 1395
سلام
در صورتی که داخلی ها در گروه به عنوان زنگ خور همزمان قرار گرفته باشند تفاوتی در زمان شروع زنگ و یا کلید ها وجود ندارد و شما می توانید با استفاده از هدست و وصل کردن تماس با اسپیکر سرعت عمل بیشتری داشته باشید
ولی اگر منظور پاسخگویی به تماس یک داخلی دیگر هست با کد 40 می تونید این کار را انجام دهید
موفق باشید
#
IRATA.ASIA 30 فروردين 1395
با سلام
منظور از Line Access code چیست ؟
چگونه میشود تلفن ها را دایورت کرد از سانترال ؟
#
سلام
بزرگوار Line Access code را کجا دیدید؟
#
IRATA.ASIA 30 فروردين 1395
در قسمت دایورت
#
شماره ای که با آن به خط شهری متصل می شوید. به طور مثال اگر شما برای تماس با خطوط شهری عدد 9 را وارد می کنید، در زمان دایورت داخلی روی موبایل یا خط شهری باید قبل از وارد کردن شماره مقصد عدد 9 را وارد نمایید
#
پارسا 31 فروردين 1395
سلام، خسته نباشید
میخواستم بدونم چطوری میشه صدای زنگ تلفن مدل kx-t7730 را قطع کرد؟
#
کیمیا ارتباط 31 فروردين 1395
کم و زیاد کردن صدای زنگ تلفن KX-T7730

با سلام
وقتی تلفن در مقابل شما هست روی دیواره سمت چپ گوشی رو نگاه کنید. سلکتور تنظیم صدای زنگ با 3 حالت قطع، متوسط و زیاد وجود دارد که شکا با آن می توانید صدای زنگ گوشی 7730 را تنظیم نمایید
موفق باشید
#
N.A 01 ارديبهشت 1395
سلام
برای فعال کردن Caller ID تلفنهای KX-T7730 چه کاری باید انجام بدم؟
متشکرم
#
کیمیا ارتباط 01 ارديبهشت 1395
CID روی سانترال 824

سلام
اگر منظورتون افتادن شماره هست باید روی مرکز این کارت آیدی TE82494 رو قرار بدید بعد هم کدهای مربوطه که 900 برای فعال سازی دریافت آیدی و 910 برای سیگنال آیدی رو تنظیم نمایید.
موفق باشید
#
mina 01 ارديبهشت 1395
با عرض سلام و خسته نباشید خحدمت محضر شریفتون
سوالم این هست که چگونه در kx-t7730 تماس های از دست رفته و شماره تماس گیرنده را مشاهده کنیم ؟
#
کیمیا ارتباط 01 ارديبهشت 1395
سلامت باشید
اگر شما امکان در یافت کالر آدی را دارید و منظور تعریف کلیدی برای مشاهده میس کال های یا همان تماس های بی پاسخ هست، شما باید یک کلید DSS از کلید های کناری را برای این کار تنظیم نمایید. روش تنظیم کلید DSS برای نمایش کالرآیدی تماس های بدون پاسخ در هین صفحه داده شده است. برای سهولت عنوان زیر را در همین صفحه جستجو نمایید.
مشاهده تماس های بی پاسخ یا missed call ها روی تلفن kx-t7730
#
فرزانه 08 دی 1395
سلام
نحوه غیر فعال کردن این کار چگونه است؟
که دیگر نمایش داده نشود
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
کلید program را بزنید و کلید مورد نظر را انتخاب نمایید سپس عدد 2 را وارد نموده و بعد کلید store را بزنید.
#
مرتضی احدی 04 ارديبهشت 1395
سلام تنظیمات گوشی T2661 را چگونه میتوان دریافت کرد؟ ممنون
#
کیمیا ارتباط 04 ارديبهشت 1395
سلام
manual در مورد این تلفن پیدا نشد
#
x 04 ارديبهشت 1395
سلام زنگ میخوره شماررو نشون نمی ده روی صفحه چیکارکنم.مدلkx-t7730
#
نمایش شماره تماس گیرندگان روی تلفن 7730

سلام
برای نمایش شماره تماس ایتدا باید کارت کالر آیدی را روی سانترال خود قرار دهید و پس از آن آیدی را برای خطوط مورد نظر فعال و در نهایت سیسگنالینگ dtmf یا fsk را بر اساس خط مخابراتی خود تنظیم نمایید
موفق باشید
#
x 04 ارديبهشت 1395
برای وارد کردن شماره در حافظه طبق برنامه ای که گفتین رفتم نشد می شه راحت تر بگین
#
تنظیم داخلی روی کلید های کناری (DSS) برای شماره گیری سریع

با سلام
برای آنکه با فشار دادن یکی از کلید های کناری بتوانید شماره گیری سریع یک داخلی را انجام دهید تنظیمات ذیل را دنبال نمایید.
1. کلید program را بزنید

2. کلید DSS مورد نظر خود را انتخاب کنید

3. عدد 1 را وارد کنید

4. شماره داخلی مورد نظر را وارد کنید

5. کلید store را بزنید

6. کلید program را برای خروج از تنظیمات بزنید

موفق باشید
#
arash 05 ارديبهشت 1395
سلام خسته نباشید
میخوام منشی تلفنی رو حذف کنم مستقیم به اپراتور وصل شه این کار چطور انجام میشه؟
منشی تلفنی که حذف شه وقتی با همه خط ها تماس گرفته شه به اپراتور وصل میشه یا مستقیم به همون شماره؟
#
کیمیا ارتباط 05 ارديبهشت 1395
حذف منشی تلفنی و وصل شدن تماس ها به اپراتور

با سلام
برای مسیر دهی تماس های ورودی از روی دیزا به داخلی ها ابتدا با کد 414 تماس های ورودی را روی حالت DIL قرار داده و سپس با 408 زنگ خور تماس ورودی را برای 101 در حالت enable و برای الباقی داخلی ها در حالت disable قرار دهید
موفق باشید
#
arash 05 ارديبهشت 1395
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین کد 414 و 408 چطوره؟ تلفن پاناسونیک kx-t7730
#
کیمیا ارتباط 05 ارديبهشت 1395
شما باید با گوشی مدیریتی که به داخلی مدیریتی متصل هست وارد محیط برنامه ریزی بشید و بعد با کدهای معرفی شده تنظیماتمورد نظر خود را انجام دهید.
#
بهي 12 تیر 1396
سلام ابدارچي اومد گوشي رو تميز كنه دستش نميدونم به چي خورد الان گوشي همينطور ملودي ميزنه برا قطع كردنش چيكار بايد كرد
#
کیمیا ارتباط 12 تیر 1396
سلام
عدد 1 رو بزنید قطع میشه
#
reza 07 ارديبهشت 1395
سلام
دستگاه سانترال tes824 داریم و گوشی تلفن kx-t7730 مشکلمون این هست که تا ساعت 10 صبح خطامون مشکل دارن مشغولی میزنه ولی از 10 به بعد درست میشه؟؟
اگه لطف کنین راهنمایی کنید ممنون میشم
#
کیمیا ارتباط 07 ارديبهشت 1395
حالت روز و شب

با سلام
باید توضیح بیشتری بدید. در هر صورت اگر فرض کنیم منظور شما تماس ورودی مرکز هست سما باید چک کنید ببینید آیا تنظیمات روز و شب روی مرکز تنظیم شده است یا نه و همچنین ساعات کاری در جدول زمان بندی چطور وارد شده است. در هر صورت اگر مشکل از خطوط نباشد یک راهکار ساده این هست که کدهای 408 تا 410 که مربوط به تنظیمات زنگ خور هست را بررسی و همه را در حالت مورد نظر، یعنی به طور مثال فعال برای داخلی 101 و غیر فعال برای دیگر داخل ها قرار دهید.
موفق باشید
#
حميد 07 ارديبهشت 1395
سلام نحوه راه اندازي منشي تلفني روي دستگاه 7730 را تشريح بفرماييد
#
کیمیا ارتباط 07 ارديبهشت 1395
راه اندازی منشی تلفنی
شما برای راه اندازی دیزا باید از کارت TE82491 استفاده نمایید. در صورت داشتن کارت مربوطه می توانید با توضیحات ارائه شده در متن و همچنین در پاسخ به سوال کاربران در مسیر زیر تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

درباره سانترال -> نصب و راه اندازی -> کدهای برنامه ریزی سانترال

برای ظبط صدا نیز در همین صفحه عنوان زیر را جستجو کنید
ضبط صدای ogm
#
علی خداکرمی 08 ارديبهشت 1395
سلام من گوشیمو دادم برای تعمیر الان که مججد وصل کردم به سانترال دائم داره ملودی پخش میکنه
#
کیمیا ارتباط 08 ارديبهشت 1395
یک مرتبه عدد 1 و یک بار عدد 0 را امتحان کنید ببیند صدا قطع میشه؟ اگر نشد کد 790* را برای ریست تنظیمات گوشی وارد کنید و نتیجه را اعلام بفرمایید
#
حميد 11 ارديبهشت 1395
سلام جهت راه اندازي منشي تلفني چه کارهايي بايد انجام دهم
#
کیمیا ارتباط 11 ارديبهشت 1395
برای راه اندازی منشی تلفنی چه اقداماتی باید انجام داد

سلام
1. شما باید برای انتقال تا 3 تماس روی منشی تلفنی یک کارت دیزا روی مرکز قرار دهید.
2. شما باید یک پیغام جهت تماس های ورودی ضبط کنید، که برای ضبط صدای به راهنمای زیر مراجعه کنید
در همین صفحه عبارت "ضبط پیغام تلفن گویا" را جستجو کنید
3. برای تنظیمات تماس ورودی و مشخص کردن داخلی های دیزا به این بخش مراجعه کنید.
درباره سانترال ---> نصب و راه اندازی سانترال ---> کدهای برنامه ریزی سانترال
در این بخش کدها مربوط به تلفن گویا به صورت کامل توضیح داده شده است
#
arash 12 ارديبهشت 1395
سلام منشی تلفنی برداشته نمیشه!!!
چیکار کنم؟
دستگاه پاناسونیک KX-T7730
#
کیمیا ارتباط 12 ارديبهشت 1395
حذف پیغام منشی تلفنی از روی سانترال

با سلام
از بخش line mode تنظیمات را از زوی دیزا بزارید روی dil یا normal بعد در بخش Incoming co زنگ خور ها را تعریف کنید
موفق باشید
#
نصیری 13 ارديبهشت 1395
با سلام
می خاستم بدونم چه جوری میشه شماره های که با من تماس داشته اند و جواب داده ام را در حافظه گوشی نگاه کنم؟؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 13 ارديبهشت 1395
سلام
روی تلفن 7730 چیزی به عنوان call log یا history وجود نداره و شما تنها می توانید با تنظیم کلید dss تماس های بدون پاسخ را داشته باشید
#
ali jon 14 ارديبهشت 1395
یخواستم بدونم برای جواب دادن از داخلی دیگر 40* رو میزنیم و به اون داخلی جواب میدیم.آیا میشود این عمل را مسدود کرد تا از تلفن داخلی دیگری امکان پاسخ دادن به تلفنی که در حال زنگ خوردن است را مسدود کرد؟
#
کیمیا ارتباط 14 ارديبهشت 1395
غیر فعال کردن call pickup

برای غیر فعال کردن پاسخگویی تماس داخلی شما از داخلی دیگر، در صورتی که مرکز تلفن شما KX-tes824 می باشد، می توانید به روش زیر عمل کنید.

گوشی را بردارید --> عدد 721 را شماره گیری کنید --> کاراکتر # را وارد کنید --> گوشی را بگذارید

موفق باشید
#
ali jon 14 ارديبهشت 1395
مدل سانترال من kx-t7730هست برای غیر فعال کردن پاسخگویی تماس داخلی شما از داخلی دیگر چکار کنم؟؟؟/
#
KX-T7730 مدل گوشی تلفن شما هست و این فیچر پاسخ گویی به تماس داخلی دیگر مربوط به مرکز تلفن می باشد. همانطور که گفته شد اگر مرکز تلفن شما kx-tes824 هست از این دستور العمل می تونید استفاده کنید.
در غیر این صورت مدل مرکز تلفن خود را به صورت کامل بنویسید و در موارد دیگر هم سوال خود را به صورت کامل مطرح کنید.
#
علی 14 ارديبهشت 1395
در هنگام صحبت منشی با داخلی صدا در کل فضا می پیچد؟ چطور می توان آنرا خاموش کرد؟
#
سوالتون واضح نیست یه مقدار توضیح بدید صدا اگر درفضا میپیچه با خاموش کردن چه چیزی میشه جلوشو گرفت؟ متوجه نمیشم
#
علی 14 ارديبهشت 1395
سلام مثل این می مونه از طریق بلندگو صدا پخش می شه یعنی افراد داخل سالن هم صدا رو می شنون
#
محمدرضا 14 ارديبهشت 1395
آیا گوشی T7730 قابلیت شماره گیری مجدد و خودکار رو بعد از شنیدن بوق اشغال و تا زمان برقراری تماس داره ؟ منظورم ویژگی auto redial هست. ممنون میشم راهنماییم کنید
#
این قابلیت روی تلفن نیست روی دستگاه سانترال هست مدل دستگاه سانترال رو بفرمایید
#
مريم 18 ارديبهشت 1395
چطور ميتونم شماره هاي تماس گرفته رو ببينم ؟ دنبال ي شماره ميخوام بگردم ك تماس گرفته
#
کیمیا ارتباط 18 ارديبهشت 1395
log تماس
با سلام
روی تلفن kx-t7730 قابلیت نمایش تاریخچه تماس ها وجود ندارد و این کار فقط از طریق مرکز ممکن هست
#
ali222 19 ارديبهشت 1395
چطور میتونم پاسخگویی از گوشیهای دیگه رو با *140 فعال کنم
#
کیمیا ارتباط 19 ارديبهشت 1395
کد پاسخگویی به تماس تلفن های دیگر

برای پاسخگویی به تماس داخلی های دیگر روی سانترال TES824 با شماره گیری عدد 40 این کار انجام می شود و این تنظیم به صورت پیش فرض روی مرکز وجود دارد.
در صورتی که تنظیمات مربوط به گروه بندی ها را تغییر داده باشید ممکن است با این کد موفق نشوید که در آن صورت مشکل را مطرح کنید تا توضیحات تکمیلی ارائه شود.
موفق باشید
#
ali222 19 ارديبهشت 1395
برای غیر فعال کردن پاسخگویی تماس داخلی شما از داخلی دیگر، در صورتی که مرکز تلفن شما KX-tes824 می باشد، می توانید به روش زیر عمل کنید.

گوشی را بردارید --> عدد 721 را شماره گیری کنید --> کاراکتر # را وارد کنید --> گوشی را بگذارید
سوال: آیا برای فعال کردن جوابگویی با داخلی دیگر باز هم میشود *140# را فعال کرد؟/
#
همانطور که گفته شد در حالت پیش فرض این امکان برای داخلی های باز می باشد. در صورتی که امکان پاسخگویی داخلی خود را با کد 720 غیر فعال کرده اید برای فعال کردن پاسخگویی داخلی خود از داخلی دیگر مطابق دستورات بالا عمل نمایید و به جای دستور 721 دستور 720 را وارد نمایید.
#
ali222 19 ارديبهشت 1395
عدد 721 را شماره گیری کردیم واز حالت پاسخگویی با دستگاه دیگر را غیر فعال کردیم
حالا برای پاسخگویی با تلفن داخلی دیگر باید چکار کنیم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تشکر از راهنماییتون
#
در زمان زنگ خوردن این داخلی با داخلی دیگر عدد 40 را شماره گیری کنید
#
رباب نظری 19 ارديبهشت 1395
سلام و خسته نباشید
ببخشید چطور می توانم داخلی های شرکت را روی 12 دکمه کناری تلفن تعریف کنم
بطوریکه مثلا با زدن اولین دکمه تلفن انبار زنگ خورده و نام انبار برروی صفحه نمایش نشان داده شود
با تشکر
#
در همین صفحه عبارت زیر را جستجو کنید روش تنظیم داخلی روی کلید کناری تلفن 7730 به صورت کامل توضیح داده شده است
تنظیم داخلی روی کلید های کناری (DSS)
#
مسعود 19 ارديبهشت 1395
چطور دفتر تلفن را در پاناسونیک KX-T7730 فعال کنیم؟؟؟
#
دفترچه تلفن روی تلفن 7730

سلام
روی تلفن 7730 دفترچه تماس یا contact وجود نداره اگر نیاز شما داشتن مجموعه ای از شماره ها هست که بتونید با شماره گیری سریع با آن ها تماس بگیرید، می تونید از قابلیت Speed Dial دستگاه سانترال استفاده کنید
موفق باشید
#
احمد 22 ارديبهشت 1395
سلام دستگاه مرکزی ما یکی از خطوط شهری از بیرون زنگ میخوره ولی دو خط دیگر فقط چراغ میزنه چیکارش کنم
#
کیمیا ارتباط 22 ارديبهشت 1395
یا سلام
شما باید تنظیمات زنگ خور co ها را برای داخلی مورد نظر انجام دهید. این سوال مربوط به کدهای برنامه ریزی سانترال می باشد و پاسخ آن را در مسیر زیر به صورت کامل داده شده است. اگر سوالی در این زمینه دارید در همان قسمت مطرح کنید.
درباره سانترال --> نصب و راه اندازی سانترال--> کدهای برنامه ریزی سانترال
#
کیمیا ارتباط 25 ارديبهشت 1395
در مسیر زیر آموزش کامل ورود به محیط برنامه ریزی و کدهای مربوطه داده شده است اگر هیچ گونه آشنایی ندارید بهتر است از سرویس پشتیبانی از راه دور استفاده کنید. اگر هم تمایل دارید خودتان انجام دهید صفحه مذکور را مطالعه نمایید.

ار منوی بالا به این مسیر بروید
درباره سانترال-->نصب و راه اندازی سانترال-->کدهای برنامه ریزی سانترال
#
حسینیان 25 ارديبهشت 1395
با سلام . یکی از تلفن های متصل به سانترال تلفن بدون چراغ و معمولیه .. امکان پاسخ گویی تماس از طریق این تلفن هست؟
فقط دکمه flash داره .
#
پاسخ گویی تماس

با سلام
برای پاسخ گویی تماس همین که شما گوشی تلفن را بردارید کفایت می کند و نیاز به کلید یا قابلیت خاصی نیست. اگر منظور شما پاسخگویی به تماس داخلی های دیگر هست شما می توانید با کد 40 این کار را انجام دهید
#
عظیمی 25 ارديبهشت 1395
سلام...امکان استفاده یکی از خطهای سانترال را ندارم...داخلی 101 هم نیستم
#
عدم دسترسی به خط شهری

با سلام
باید وارد محیط برنامه ریزی سانترال بشید و با کد 407 دسترسی به خط شهری مورد نظر را برای داخلی خود فعال نمایید
#
عظیمی 25 ارديبهشت 1395
میشه یک مقدار با جزییات بیشتر توضیح بدید متشکر
#
دهقان 25 ارديبهشت 1395
سلام .. وقتی با خط ما تماس گرفته میشه چراغ قرمزرنگ روشن میشه اما زنگ نمیخوره.. مشکل از کجاست؟؟
#
خطوط مسیر دهی نشدن باید وارد محیط برنامه ریزی بید و با کد های 408 تا 410 زنگ خورذ خطوط را تعریف کنید
#
حمید 25 ارديبهشت 1395
سلام
وقتی با تلفن داخلی اصلی در حال صحبت هستیم و خط خارجی زنگ میزند فقط چراغ مربوط به آن چشمک میزند میخواسم سوال کنم میشود صدای بیپ پشت خطی هم پخش شود که متوجه بشیم و
همچنین تمامی تماس هایی ما بر روی داخلی 101 زنگ میخورد میخواستم تنظیمت را عوض کنم که اگر 5 زنگ خورد و 101 جواب نداد به داخلی 102 تماس انتقال پیدا کند
لطفا راهنمایی کنید
#
فعال کردن انتظار مکالمه یا پشت خطی

سلام
برای سوال اول
با برداشتن گوشی و وارد نمودن کد 7311 و سپس # حالت پشت خطی را روی داخلی خود فعال کنید.
برای سوال دوم
داخلی 101 را در حالت busy روی 102 فوروارد کنید به طور مفصل در صفحه برنامه ریزی سانترال توضیح داده شده است به را حتی می توانید جستجو کنید
موفق باشید
#
سعید 26 ارديبهشت 1395
سلام...از یکی از تلفنهای داخلی که یک خط ازاد میشه همزمان یه خط دیگه هم روشن میشه ..میشه راهنمایی کنید..متشکر
#
کیمیا ارتباط 26 ارديبهشت 1395
سوال واضح نیست
مشکل خود را به صورت کامل مطرح کنید
#
آتیه نگر 26 ارديبهشت 1395
با سلام
چطور تلفن رو، رو حالت منشی تلفنی قرار بدیم ؟
#
کیمیا ارتباط 26 ارديبهشت 1395
شما باید سانترال را روی حالت دیزا تنظیم کید که تنظیمات متعددی داره و توضیحات کامل آن در بخش برنامه ریزی سانترال آمده که می تونید در اون بخش مطالعه کنید.
#
کیمیا ارتباط 28 ارديبهشت 1395
در صفحه کدهای برنامه ریزی سانترال توضیحات کامل در مورد برنامه ریزی از طریق تلفن و کامپیوتر داده شده است. روش برنامه ریزی از طریق تلفن را مطالعه کنید.
#
محمد رضا اسماعیلی کیا 28 ارديبهشت 1395
سلام من می خوام زمانی که به یک داخلی تماس بگیرم اسمم رو روی ال سی دی تلفن داخلی که باهش تماس گرفتم ببینم چه کدی باید بزنم تلفنم هم kx-t7665 هستش
#
کیمیا ارتباط 28 ارديبهشت 1395
تعریف نام برای داخلی های سانترال

با سلام
برای تخصیص نام به داخلی سانترال وارد محیط برنامه ریزی سانترال شوید و با کد 604 برای jack مربوط به داخلی خود نام مورد نظر را ورد کنید.
#
محمد رضا اسماعیلی کیا 28 ارديبهشت 1395
با سلام یعنی از طریق دگمه پروپرام روی تلفن نمیشه کاری انجام داد م باید به دستگاه سانترال وصل شد.
#
مريم كثيري 29 ارديبهشت 1395
با سلام و وقت بخير
سوال 1:يكي از خطهاي تلفن خارجي رو از روي تلفن 7730 كاملا از دست داديم،چطور ميتونيم برگردونيمش؟
سوال 2: وقتي به يكي از شماره ها تماسي گرفته ميشود كليه چراغ هاي تلفن قرمز ميشود.چطور ميتونم از اين حالت خارجش كنم؟
#
کیمیا ارتباط 29 ارديبهشت 1395
تنظیمات کلیدها و تماس با بیرون

سلام
برای پاسخ سوال اول در همین صفحه عنوان زیر را جستجو کنید
دسترسی داخلی به شهری

برای سول دوم ظاهرا کلید های DSS داخلی روی یک خط شهری تنظیم شده و با برقراری تماس با آن خط همه کلید ها روشن می شود شما می توانید وارد محیط برنامه ریزی بشید و در بخش 2.4 یعنی extension تب flexible داخلی مورد نظر را انتخاب و تنظیمات کلید های مورد نظر را کنسل نموده و یا تنظیمات دیگری روی آن ها قرار دهید.
#
مريم كثيري 29 ارديبهشت 1395
سلام مجدد
خطي كه از دست دادم الان وقتي دكمه مربوط به اون خط رو فشار ميدم ميس كالهامو نشون ميده و در خصوص سوال دوم امكانش هست بيشتر توضيح بديد
#
کیمیا ارتباط 29 ارديبهشت 1395
روش دیگر انجام این کار انتخاب کلید program روی گوشی بعد انتخاب یکی از کلید های صفحه کلید برای تنظیمات مختلف و نهایتا ذخیره کردن با کلید store می باشد. ضمنا توضیح کامل داده شده و شما با طی کردن همین مراحل می تونید کلید ها رو به صورت دلخواه تنظیم کنید. اگر موفق به انجام این کار نمیشید بهتره از یک کارشناس بخواهید تنظیمات را برای شما انجام دهد.
#
حسینی 08 خرداد 1395
سلام
وقت بخیر
تلفن پاناسونیک مدل KX-T7730 داریم
اشتباها دستم روی یکی از دکمه ها خورده و تلفن دائما آهنگ حالت انتظار پخش میکند
و تنها با دکمه PROGRAM آهنگ به مدت چند دقیقه قطع می شود
و مجددا آهنگ پخش می شود
برای قطع اهنگ چه کاری انجام دهم؟
#
کیمیا ارتباط 08 خرداد 1395
قطع صدای تلفن 7730

سلام
برای قطع کردن صدای هلد روی تلفن 7730 کلید 1 را فشار دهید.
#
وحید 10 خرداد 1395
سلام من یه سانترال به مدل kx-ta616 دارم
وقتی خظ شهریم زنگ میخوره همه گوشیها شروع به زنگ خوردن میکنه

راهنماییم کنین که چه جوری کاری کنم که فقط گوشی منشی زنگ بخورد و بعد اینکه برداشته شد به داخلی مورد نظر وصل کند.

ممنون از راهنماییتون
#
کیمیا ارتباط 10 خرداد 1395
مشکل زنگ خوردن همه داخلی ها

سلام
تنظیمات زنگ خور تماس های ورودی روی داخلی ها را در کد 408 می تونید انجام بدید. داخلی های اضافی را که نمی خواهید زنگ خور داشته باشند در حالت disable قرار دهید.
#
وحید 10 خرداد 1395
سپاس از راهنماییتون انجام شد
#
محمد 16 خرداد 1395
سلام.من می خواستم دستگاه کارت خوان رو به سانترال اضافه کنم ولی با اینکه توی تنظیمات خود دستگاه کد آزادسازی رو وارد کردم ولی وقتی هم دستگاه و هم تلفن با هم وصل میشن دستگاه کارت خوان ارورر اشغال خط رو نمایش میده .باید چکار کنم .اگر باید یک داخلی اضافه کنم بفرمایید چگونه باید انجام بدم .من توسط یک تبدیل هم کابل تلفن سانترال را وصل کردم و هم دستگاه کارت خوان را ولی کارت خوان کار نمی کند وازاد نمی شود.تشکر.
#
کیمیا ارتباط 16 خرداد 1395
دستگاه کارت خوان روی سانترال

سلام
مطمئن بشید که خط رو به پورت لاین پوز وصل کرده باشید. مطمئنان با اشغال شدن خط تلفن دستگاه پوز کار نمی کنه و این طبیعی هست. شما دستگاه پوز را با خط شهری موازی کنید نه داخلی این طور برای شما راحت تر هست
#
عبذالرضا 18 خرداد 1395
سلام
چراغ روی تلفن پاناسونیک مدل kx-t7665 روشن است چطور مشه خاموش کنیم
#
کیمیا ارتباط 18 خرداد 1395
سلام
احتمالا missed call یا میسیج داشتید کلید message رو فشار دهید و شماره ها رو مشاهده کنید و با تماس های ورودی در log را رو مشاهده کنید قطع می شود
#
arash 19 خرداد 1395
سلام خسته نباشید
چطوری میشه داخلی هارو با مشخص کردن یه شماره به خط اصلی منظورم خط شهری وصل بشن؟
#
کیمیا ارتباط 19 خرداد 1395
شما باید تنظیمات مربوط CO Outgoing رو برای داخلی های مورد نظر و خطوط شهری انجام دهید. در کدهای برنامه ریزی سانترال توضیحات لازم ارائه شده یا اون بخش رو مطالعه کنید یا از پشتیبانی ریموت استفاده کنید.
#
arash 19 خرداد 1395
مراحلشو میگین ممنون.
#
همونطور که خدممتون عرض شد در صفحه کدهای برنامه ریزی به طور مفصل توضیح داده شده می توانید مطالعه کنید
موفق باشید
#
وحید 19 خرداد 1395
سانترال من هستش
وقتی با مستقیمی از سانترال شماره گویای یه شرکتیو میگیرم تلفن گویا شروع به اعلام راهنمای تلفن میکنه
ولی وقتی من مثلا کلید 1 را فشار میدم هیچ عملی اتفاق نمیافته؟

چه جوری میشه این تنظیماتو چک کرد
ممنونم از راهنماییتون
#
وحید 19 خرداد 1395
آقا دستتون درد نکنه درست کردم

تنظیمات کد 401 بود
#
قاسم 19 خرداد 1395
سلام
یک از شاسی های dss که مربوط به خط شهری بود به اشتباه شماره تماس ذخیره کردم چطور به حالت قبل برگردم.
ممنون از شما
#
تنظیم کلید dss برای خط شهری

سلام کلید program را بزنید کلید dss را انتخاب کنید. سپس شماره 0 را برای رفتن روی حالت خط شهری انتخاب و بعد خط مورد نظر را انتخاب کنید
موفق باشید
#
پویا 24 خرداد 1395
با سلام و خسته نباشید
تلفن 7730 رو که به داخلی 101 وصل می باشد کلیدهای بغل به اشتباه شماره داخلی تنظیم شده چکونه میتوان دوباره کلید بغل را از داخلی به کام یا همان خط شهری وصل یا تغیر داد.
با تشکر از شما و سایت بسیار خوب و کار امد شما
#
کیمیا ارتباط 24 خرداد 1395
سلام در همین صفحه در پاسخ به سوال یک کاربر توضیحات در مورد تنظیم کلید های dss تلفن 7730 داده شده است لطفا قبل از طرح موضوع مطالب را دنبال کنید. شما با انتخاب کلید program و پس از آن کلید dss و وارد نمودن عدد 0 می توانید co مورد نظر را انتخاب کنید.
#
سکوت 06 تیر 1395
سلام، تاریخچه تماسهای دریافتی و گرفته شده رو چطور میشه توی این مدل تلفن مشاهده کرد؟
#
کیمیا ارتباط 06 تیر 1395
مشاهده تماس های دریافتی و گرفته شده روی تلفن 7730

سلام روی تلفن 7730 قابلیت call log وجود نداره و شما میتونی از طریق نرم افزار گزارش گیری و راتباط سانترال با کامپیوتر گزارشات تماس را دریافت نمایید
#
علی 16 فروردين 1396
سلام چطوری میشه این کار رو کرد
یعنی چطوری میتونم سانترال رو به کام‍بیوتر وصل کنم
نرم افزارش چیه
#
کیمیا ارتباط 18 فروردين 1396
سلام
نرم افزار را باید خریداری نمایید اتصال سانترال به کامپیوتر باری این منظور از طریق کابل rs232 انجام می شود.
#
دشتبانی 10 تیر 1395
سلام
تلفن 7730دارم هنگامی کسی تماس می کیره چراغ چشمک زن روشن می شه ولی تلفن صدای زنگ نداره
لطفا رانمایی بفرمایید
#
shide 19 تیر 1395
سلام تلفن پاناسونیک مدل kx-t7730 ما امروز صبح چراغ بالا و چراغ های کوچک از سمت راست روشن شده(قرمز رنگ) و تلفن اصلا کار نمیکنه اگر میشه راهنماییم کنید
#
کیمیا ارتباط 19 تیر 1395
یک تلفن 7730 دیگه روی همین داخلی دستگاه سانترال چک کنید و بعد این گوشی را بیه یک داخلی دیگر وصل کرده و نتیجه را اعلام کنید
#
علی 21 تیر 1395
با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان لطفا درخصوص پاک کردن حافظه تلفنهای پاناسونیک 7730 و راه اندازی مجدد اگر راهنمایی بفرمایید تشکر می کنم
#
کیمیا ارتباط 21 تیر 1395
سلام تلفن 7730 حافظه نداره دقیق تر نیازتون رو بفرمایید تا راهنمایی بشید
#
داریوش صمدبین 21 تیر 1395
سلام
گوشی تلفن ما از نوع 7730 است و وقتی از بیرون تماس میگیرند فقط چراغ چشمک میزند و گوشی زنگ نمیخورد
لطفا راهنمایی بفرمایید
#
کیمیا ارتباط 20 تیر 1395
سلام
شما باید با کدهای مربوط به تنظیمات زنگ خور، زنگ خور داخلی ها رو برای هر خط شهری تنظیم نمایید تا روی داخلی مورد نظر زنگ بخورد. این تنظیمات با کد 408 انجام میشه و در بخش کدهای برنامه ریزی سانترال به صورت کامل توضیح داده شده است
#
محمد 27 تیر 1395
با سلام
من یک تلفن ۷۷۳۰ دارم که برای امتحان یک گوشی دیگه فقط سیم تلفن رو قطع کردم ولی بعد از اتصال مجدد متاسفانه الان زنگ نمی خوره و فقط فکس متصل به تلفن زنگ می خوره و همه پنج خط شرکت به فکس وصل میشه. ولی داخلی زنگ داره
لطفا راهنمایی کنید.
دیدگاه شما در انتظار بررسی مدیریت قرار خواهد گرفت .
#
کیمیا ارتباط 27 تیر 1395
سلام با توضیحی که دادین احتمالا سیم تلفن 7730 رو با سیم فکس اشتباها با هم جا به جا وصل کردید.
#
دشتبانی 28 تیر 1395
سلام صدای زنگ تلفن شهری قطع شده هنگام تماس چشمک می زنه ولی صدا نداره لطفا راهنمایی بفرمایید
#
کیمیا ارتباط 29 تیر 1395
در همین صفحه در دو سوال قبل و در صفحه کدهای برنامه ریزی به صورت کامل به این سوال پاسخ داده شده است می توانید مطالعه نمایید
#
کیانوش 29 تیر 1395
با سلام وخسته نباشی،ما یه دستگاه سانترال ۳به ۸ هایبرید پاناسونیک داریم که ارتقا دادیم به ۲۵ والان یه دو روزی هستش که بعضی داخلی ها بوق مشغول میخورند به نظر شما میتونه از سیم کشی باشه،و اگه اتصالی تو سیم ها باشه بوق مشغولی میزنه.با تشکر
#
کیمیا ارتباط 29 تیر 1395
سلام
متوجه نمیشم 3 به 8 رو به چه چیزی ارتقا دادید
اگر کارت ارتقا روی دستگاه گذاشتید باید تنظیمات برای داخلی ها انجام بدید
اگر منظورتون از بوق اشغال زمانی هست که با داخلی مذکور تماس می گیرید و تماس خروجی از داخلی مشکلی نداره می تونید داخلی رو ریست کنید
#
کیانوش 30 تیر 1395
با سلام وضمن تشکر بابت جوابتون.یه سری داخلی ها هستش با شماره ۱۲۰،۱۲۱،۱۲۲،۱۲۳،۱۲۴،۱۲۵که موقع برداشتن گوشی مربوط به همین شماره ها بوق مشغولی میزنه و ازشماره های دیگر داخلی موقع شماره گیری شماره های فوق بوق مشغولی میخورند.سوال بنده اینه که ایا احتمال اتصالی سیم کشی وجود داره چون مسیرنسبتا طولانی رفتند
#
کیمیا ارتباط 31 تیر 1395
بعید هست موضوعی که مطرح میکنید بواسطه سیم کشی باشد ولی برایاطمیناناز این موضوع میتواند گوشی تلفن را مستقیما روی پورت سانترال بزنید و موضوع را چک کنید.
در صورتی که مشکل وجود داشت باید کارشناس بهصورت حضوری موضوع را بررسی نماید
#
میرزا 05 مرداد 1395
سلام. من داشتم گوشی رو تمیز میکردم دستم نمیدونم ب چ خورد ک صدای زنگ قطع نمیشه و هی صدای موسیقی میاد.الان مدیرمون میاد و من ابروم میره. چ کنم قطع شه. تو رو خدا زودتر ج بدبد
#
کیمیا ارتباط 05 مرداد 1395
سلام
کلید 1 رو بزنید صدا قطع میشه
#
salman 19 مرداد 1395
سلام
تلفن من ابتدا که کابل رو متصل میکنیم گزینه اینتر کام روشن هستش

بعد از اینکه تماسی با این تلفن میگیرم خط آزاد اشغال میمونه و قطع نمیشه

تلفن من هم از داخلی های دیگه همیشه اشغال هستش (درواقع هیچ وقت قطع نمیشود)

گوشی رو هم تغییر دادم اما مشکل حل نشد
#
کیمیا ارتباط 19 مرداد 1395
سلام یکبار داخلی را با کد 790* ریست کنید و بعد نتیجه را اعلام نمایید
#
tazesh 21 مرداد 1395
با سلام. تلفن مورد استفاده ما از مدل kx-t7730 می باشد که پنج خط بهش وصل هست و با زنگ خوردن یکی از خط ها همزمان دفتر مدیریت و منشی با هم زنگ می خورد. در حال حاضر دفتر مدیریت جابجا شده و این قابلیت زنگ خوردن همزمانی دو گوشی از دست رفته. اتاق جدید خط جدید دارد و نمی دانیم چطور باید این خط را با گوشی دوم ست کنیم که همزمان زنگ بخورن. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر فراوان
#
کیمیا ارتباط 25 مرداد 1395
سلام
شما باید با کدهای 408 تا 410 داخلی های مورد نظر برای زنگ خور هر خط شهری را فعال نمایید و یا سوکت داخلی مورد نظر در سانترال را روی داخلی قبلی که این تنظیمات را داشته قرار دهید
#
samira 23 مرداد 1395
سلام
تلفن سانترال kx-t7730 وقتی زنگ میخوره شماره روی صفحه میفته ولی بعد از قطع تماس نمیتونم به همون شماره هایی که تماس گرفتن دسترسی پیدا کنم،یعنی در دستگاه ذخیره نمیشه.
میشه راهنمایی کنید چطور میشه شماره هایی که تماس میگیرن در دستگاه ذخیره بشن؟
صمیمانه سپاسگزارم.
#
کیمیا ارتباط 25 مرداد 1395
سلام
باید برای این کار نرم افزار گزارش گیری نهیه نمایید و گزارشات را روی کامپیوتر دریافت نمایید
#
آرام 03 شهریور 1395
با سلام
یه سوال ازتون داشتم
میخوام پیغامی که اول تلفن گذاشته شده رو برادرم(پیغامی که میگه شما با شرکت ... تماس گرفته اید...)
چیکار باید بکنم؟
#
کیمیا ارتباط 03 شهریور 1395
سلام
در همین صفحه در منوی کناری در مطلب ضبط پیغام سانترال توضیحات کامل در این زمینه داده شده است. به صفحه ذکر شده مراجعه کنید و اگر ابهامی داشتید در همان صفحه مطرح نمایید
#
شیوا 03 شهریور 1395
سلام برای اینکه شماره روی تلفن بیفته وقتی تماس میگیرن چیکار باید بکنم ?
#
کیمیا ارتباط 03 شهریور 1395
باید ابتدا کارت کالرآیدی روی سانترال قرار داده شود و سپس تنظیمات مربوط یه آیدی را مطابق با مرکز مخابرات انجام شود
#
م.مهدوی 08 شهریور 1395
سلام. بنده تنظیمات مربوط به (مشاهده تماس های بی پاسخ یا missed call ها روی تلفن kx-t7730) رو روی خط 2 تلفنم انجام دادم! الان کلا از گوشیم خط 2 رو نمیتونم داشته باشم! کلید Dss 2 کلا روی گوشی من از کار افتاده! لطفا راهنماییم کنید. ممنون :(
#
کیمیا ارتباط 08 شهریور 1395
سلام
اگر میخواهید کلید 2 یک خط شهری را آزاد کند به شکل زیر عمل کنید
کلید program را فشار دهید و پس از آن کلید شماره 2 را انتخاب کنید، حال عدد صفر را وارد کرده و بعد خط شهری مورد نظر را انتخاب نمایید و نهایتا تنظیمات را با کلید STORE ذخیره نمایید
#
کیمیا ارتباط 08 شهریور 1395
سلام
با کد 011 شماره های مورد نظر را در سیستم ذخیره می کنید. بعد به کاربران می گویید برای شماره گیری شماره مورد نظر گوشی را بردارند و پس از زدن کلید * شماره دو رقمی تعریف شده برای شماره گیری سریع خط مربوطه را وارد کنند.
#
م.مهدوی 09 شهریور 1395
سلام،
واقعا از راهنماییتون ممنونم. خسته نباشید.
#
hagh 09 شهریور 1395
سلام برای اینکه شماره تماس ازدست رفته ای رو که ذخیره کردم تاریخ وزمانش روهم ببینم چکار باید کنم ممنون
#
زهرا حبیبی 16 شهریور 1395
سلام
وقتی با تلفن بیسیم حرف میزنم مینیویسه تقویت بخاطر همین وقتی حرف میزنم صدام به خودم برمیگرده چطو درستش کنم
بیس تلفن هم یه تلفن دیگ نصب کردیم چون خودش با خط ما کار نمیکرد
#
زهرا حبیبی 16 شهریور 1395
ممنون میشم جواب بدین
#
کیمیا ارتباط 16 شهریور 1395
سلام
این صفحه مربوط به تلفن 7730 هست و مدل تلفن خود را ذکر نکردید. شما باید manual تلفن مربوطه رو مطالعه کنید و اگر تنظیماتی برای ریست کردن وجود داره تلفن رو ریست کنید و اگر مشکل باز وجود داشت تلفن را برای گارنتی مربوطه ارسال کنید.
#
S.H.M 27 شهریور 1395
با سلام وخسته نباشید
من میخوام تلفن ئاناسونیک kxt 7730 رو به تلفن های داخلی وصل کنم
اما بوق نداره
تلفن معمولی که وصل میشه هیچ مشکلی نیست. اما این تلفن بوق نداره. تلفن هم سالم می باشد
مودل سانترال هم ئاناسونیک tbs 842
هست
ایا باید کار خاصی انجام بشه لطفا راهنمایی بفرمایید
#
کیمیا ارتباط 27 شهریور 1395
سلام
تلفن 7730 یک تلفن هایبرید و 4 سیم می باشد که دو زوج وسط مربوط به بوق و صدا می باشد. در صورتی که از سیم تلفن 4 رشته استفاده می کنید از درستی اتصال زوج وسط اطمینان حاصل کنید
#
علیرضا 31 شهریور 1395
سلام ساعت تلفن پاناسونیکkx-dt346 رو میخوام تنظیم کنم لطفا راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 31 شهریور 1395
سلام
لطفا سوالات را در صفحه مربوطه مطرح کنید. شما نیازی نیست تنظیماتی انجام دهید باید ساعت مرکز تلفن تنظیم شود و به تبع آن ساعت گوشی ها درست خواهد شد. از پشتیبان سانترال خود بخواهید تنظیمات ساعت مرکز تلفن را انجام دهد.
اگر به محیط برنامه ریزی دستگاه سانترال دسترسی دارید از راهنمای تنظیم ساعت سانترال با جستجوی عنوان زیر در بخش جستجو می توانید مراحل مربوطه را انجام دهید
تنظیم ساعت سانترال
#
عباس 03 مهر 1395
باسلام وخسته نباشید ممنونم از جوابگویی خوبتان بنده یک دستگاه پاناسونیک 7730 داریم و برای راه انازی اوپراتوردو مثلان 101 اوپراتوراست 102راباچه دستور وچه کدهیی فعال وغیر فعال میشود ممنونم از شما
#
کیمیا ارتباط 03 مهر 1395
سلام
سوال واضح نیست اگر منظور شما این هست که تماس های ورودی غیر از داخلی 101 روی داخلی 102 هم زنگ بخورد باید با کد 508 داخلی های مورد نظر برای هر خط شهری را فعال کنید که توضیحات مبسوط در صفحه مربوط به کدهای برنامه ریزی داده شده است.
#
عباس 05 مهر 1395
باسلام وباتشکر از محبتهای جنابعالی منوربنده این است که خطوط شهری یاورودی روی داخلی 102 زنگ نخورد لطفان بادستوراتش ممنونم از شما
#
عباس 05 مهر 1395
باعرض شرمنگی میخام خطوط شهری یاورودی روی داخلی 102 زنگ نخورد ممنونم . تشکر
#
کیمیا ارتباط 07 مهر 1395
سلام
سوال واضح نیست اگر کلا میخواید زنگ نخوره فوروارد کنید اگر منظورتون خطوط شهری هست که روی این داخلی زنگ نخوره باید تنظیمات زنگ خور در بخش بزنامه ریزی رو عوض کنید
فوروارد در همین صفحه توضیح داده شده و تنظیمات زنگ خور هم در صفحه کدهای برنامه ریزی به صورت کامل توضیح داده شده است
#
محمودی 14 مهر 1395
با عرض سلام من یک گوشی پاناسونیک سیار خریدم و چه از این گوشی با جایی تماس گرفته بشه و چه تماس بر عکس باشه پس از چند لحظه
( تقریبا دو دقیقه ) تماس قطع میشه می خواستم در رفع این مشکل من را راهنمایی کنید
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 15 مهر 1395
سلام
اینجا در مورد تلفن های سانترال و برنامه های مربوطه صحبت می شود. شما بهتره از جایی که خرید کردین و یا گارانتی مربوطه پیگیر باشید
#
امیر 14 مهر 1395
با سلام
داخلی ما 101 و 102 و 103 و 104 است که از داخل میگیریم وصله و از بیرون هم تماس میگیرند داخلی 101 و 102 و 103 و غیره میتوان وصل شده سوال من اینه که میتوان وقتی کسی از بیرون زنگ میزنه وقتی منشی وصل شد بازدن کلید 1 به داخلی 101 و کلید 2 به داخلی 102 وصل بشه؟
ممنون
#
کیمیا ارتباط 15 مهر 1395
سلام
با تنظیمات تلفن گویا میتونید این کار رو انجام بدید
#
علیرضا 26 مهر 1395
باسلام.گوشی Hybrex داخلی دیجیتال تلفن سانترال امکان تماس بیرونی برای 4 خط تعریف شده داشته ولی الان ندارد.درصفحه وقتی گوشی رابرمیداریم '' ON HOOK DIAL" می نویسد ولی وقتی مشکلی نداشت "OFF HOOK DIAL" دیده می شد.دوتاازداخلی های دیجیتال ایطوری شده اند.لطفا راهنمایی فرمایید.ضمناسانترال هم خاموش وروشن کرده ایم.
#
کیمیا ارتباط 27 مهر 1395
سلام
باید دستگاه سانترال توسط کارشناس چک شود. فعلا می توانید یکبار داخلی را ریست کنید اگر مشکل حل نشد، تنظیمات دسترسی به خط شهری و کلید های کناری را مجدد تنظیم کنید.
#
کاظم 29 مهر 1395
با سلام و درود .در سانترال 2 ورودی ازاد داریم ولی هر وقت عدد 9 را میزنیم تا خط ازاد بگیریم فقط co2 ازاد می شود
#
کیمیا ارتباط 30 مهر 1395
سلام
شما باید دسترسی خط دیگر را هم به داخلی های مورد نظر بدهید
در بخش کدهای برنامه ریزی این موضوع به صورت مفصل پاسخ داده شده است
#
ناهيد 30 مهر 1395
سلام تلفن من kx-tga470Bپاناسونيك هست چطوري ميتونم شماره تلفن كسي كه مياد پشت خط تلفنم را فعال كنم
#
ناهيد 30 مهر 1395
ممنون ميشم جواب سوال قبليما زودتر بدين
#
کیمیا ارتباط 30 مهر 1395
سلام
همینطور که میدوند در این بخش به سوالات مربوط به تلفن 7730 که گوشی اپراتوری سانترال هست پاسخ داده میشه. بهتره شما به manual گوشی مورد نظر مراجعه کنید و اگر ندارید بفرمایید برای شما ایمیل بشه
#
نسیم 05 آبان 1395
با سلام و خسته نباشید
چطوری میشه فهمید چه میس کالهایی از تماسهای داخلی داشتیم
تماسهای بیرونی رو شما زحمت کشیدید آموزش دادید و عالی بود اما برای تماسهای داخلی چطوری میشه فهمید زمانیکه داخل اتاق نبودیم چه داخلی هایی باهامون تماس گرفتند؟
#
کیمیا ارتباط 05 آبان 1395
سلام
اگر منظورتون داخلی های معمولی هست باید گوشی حافظه آیدی داشته باشد
#
کریمی 06 آبان 1395
سلام
من یه دستگاه تلفن 7730 رو به داخلی ۱۰۱ وصل کردم و تمام تنظیمات سانترال و داخلی ها و صفر ها انجام شده و تمام داخلی ها با زدن کلید ۰ به خط شهری وصل م ی شوند. اما اخیرا برای خود داخلی ۱۰۱ این اتفاق نمیفته و مستقیما با برداشتن گوشی به خط شهری وصل میشه در حالی ه قبلا به محض برداشتن گوشی خط داخلی فعال می شد و دکمه intercom سبز می شد اما الان باید اینکار رو دستی انجام داد تا بتونم از خطوط داخلی استفاده کنم.
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 08 آبان 1395
سلام
گزینه hotline روی داخلی را فعال کرده اید که باید غیرفعال نمایید
#
کریمی 09 آبان 1395
جسارتا چطور می تونم گزینه hotline رو غیر فعال کنم؟
#
کیمیا ارتباط 09 آبان 1395
سلام
گوشی را بردارید 740 مربع را وارد کنید اگر کنسل نشد یکبار تنظیمات داخلی را با 790* ریستارت نمایید.
#
پارسه 10 آبان 1395
سلام صدای آهنگ هولد قطع نمیشه و یک سره صداش داره پخش میشه
#
کیمیا ارتباط 11 آبان 1395
سلام عدد 1 را وارد کنید قطع می شود
#
مهرداد 11 آبان 1395
من تلفن مدل CID-7730 دارم. چطور میتونم صدای آنرا کم کنم؟
#
کیمیا ارتباط 11 آبان 1395
سلام
اگر گوشی شما kx-t7730 هست کناره سمت چپ گوشی کلید تنظیم صدا برای زنگ می باشد. اگر مدل را درست ذکر کردید اطلاعی در مورد آن ندارم.
#
محمد69 16 آبان 1395
باسلام واحترام
سانترال kx-tes824
گوشی kx7730
میخواستم بدونم آیا میتوان ترتیب داخلی ها رو برای واحد های درون یک مجموعه به یک شکل برنامه ریزی کرد اما برای کسی که از بیرون تماس میگیرد به ترتیبی دیگر؟؟؟

به عنوان مثال برای درون مجموعه واحد بازرگانی داخلی 14 وبرای کسی که از بیرون تماس میگیرد منشی داخلی 2رابه عنوان بازرگانی معرفی کند شخص با گرفتن داخلی 2به واحد بازرگانی متصل شود
اگه میشه دستورالعمل اون رو لطف بفرمایید
خیلی ممنونم.
#
کیمیا ارتباط 16 آبان 1395
سلام
اگر منظور شما اپراتور هست خیر ولی اگر منظور شما تلفن گویا می باشد بله
شما می توانید از طریق دیزا هر شماره ای از 0 تا 9 را به هر داخلی مورد نظر متصل نمایید
#
محمد69 17 آبان 1395
بله بزرگوار منظورم تلفن گویا بود
امکانش نیست دستوراتش رو محبت کنید؟
#
کیمیا ارتباط 17 آبان 1395
در بخش کدهای برنامه ریزی سانترال میتونید دستورات را مطالعه نمایید
#
احمدی 16 آبان 1395
با سلام
تلفن مدل kx-ut113 هست وقتی به داخلی زنگ میزنم صدای بوق از داخل گوشی شنیده نمیشه میشه راهنمایی کنید
#
احمدی 16 آبان 1395
با سلام
مدل گوشی پاناسونیک kx-ut113 هست . وقتی از گوشی به داخلی زنگ میزنم صدای بوق از داخل گوشی شنیده نمیشه ... میشه راهنماییم کنین ممنون
#
سلام
این بخش مربوط به تلفن 7730 هست و سوال شما هم واضح نیست، آیا با تلفن صحبت میتونید بکنید و فقط زنگ نمی خورد اگر اینطور هست در منوی گوشی صدای آن را زیاد کنید اگر کلا ارتباط برقرار نیست به واسطه آنکه این تلفن sip هست اگر روی اینترنت استفاده میکنید باید پورت های مربوط به سیگنالینگ و rtp را بررسی کنید و از رجیستر شدن روی مرکز و باز بودن پورتهای rtp اطمینان حاصل کنید.
#
افشار 16 آبان 1395
من ip رو گوشی تعریف کردم برای رجیستر کردن در مرورگر ازم یوزر و پسورد می خواد میشه بگین یوزر و پسورد چیه ؟
#
دقیقا در مورد چه تلفنی صحبت میکنید. همینطور که از عنوان صفحه مشخص هست این صفحه مربوط به تلفن 7730 هست و این تلفن تحت شبکه نیست که بخواهید با وارد کردن Ip در بروزر به آن متصل شوید
#
افشار 16 آبان 1395
برای پاناسونیک admin و میزنم قیول نمیکنه
#
اگر منظورتون ورود به محیط برنامه ریزی سانترال 824 هست پسورد پیش فرض 1234 می باشد.
#
mahmoudsj 22 آبان 1395
سلام
گوشی من مدل 7730 وقتی زنگ میخوره شماره نمی افته
تنظیماتو به چه شکل باید انجام بدم
سپاس
#
کیمیا ارتباط 23 آبان 1395
سلام
ارتباطی به تلفن نداره باید سانترال کارت الر آیدی داشته باشه و تنظیمات مربوطبه آیدی روی مرکزتلفن انجام بشه
#
soosan 23 آبان 1395
باسلام
برای حذف تلفن گویا در سانترال چه باید کرد؟
#
کیمیا ارتباط 23 آبان 1395
سلام
با کد 414 میتوانید تماس های ورودی را از دیزا به قصد دیگری منتقل کنید منتها احتمالا تنظیماتیبیش از این مورد نیاز شما خواهد بود و پیشنهاد می گردد از یک کاشنای برای تنظیمات مورد نظر استفاده نمایید.
#
عليرضا 24 آبان 1395
با سلام وخسته نباشيد خدمت شما . چندتا سوال داشتم از خدمتتون .
1- ما يك سانترال 824 داريم 3 تا خط روي آن قرار داده شده كه با تماس با آنها پيغام پخش مي شه اما يكي از خطها وقتي از بيرون تماس گرفته مي شه فقط زنگ مي خوره و پيغام پخش نمي شه چكار بايد بكنم ؟
2- ما دو تا پيغام روي سانترال داريم كه در پيغام اولي مي گويد اگر با فلان بخش كار داريد عدد 1 را بگيريد و وقتي عدد يك گرفته مي شه بايد پيغام دوم پخش بشه كه اين اتفاق نمي افته و همه تلفنهاي اون بخش با هم زنگ مي خوره . چطور مي تونم پيغام 2 رو فعال كنم ؟ و چطور مي تونم داخلي هاي اون قسمت رو به اعدادي كه در پيغام 2 گفته مي شه وصل كنم ؟
با تشكر از شما
#
کیمیا ارتباط 25 آبان 1395
سلام
1. پاسخ سوال اول شما قبل از همین سوال در جواب کاربری داده شده است
2. در صفحه ضبط پیغام سانترال نحوه ضبط پیام ها ارائه شده است. عنوان زیر را گوگل کنید
"ضبط پیغام سانترال"
توضیه می شود برای مرتبه اول از یک کارشناس سانترال بخواهید این تنظیمات را برای شما انجام دهد تا دچار مشکل نشوید.
#
نازنین 06 آذر 1395
با سلام
میخوام داخلی و اسم خط رو تغیر بدم میشه مراحل رو توضیح بدین ممنون میشم
#
عباس 07 آذر 1395
با سلام
میخاستم بدونم چطوری میشه درصورت تماس و اشغالی خط به صورت خودکاربه خط دوم انتقال پیدا کنه.
سانترال مدل 7730
ممنون
#
کیمیا ارتباط 11 آذر 1395
سلام
اگر منظورتون اشغالی خط شهری هست باید از مخابرات بخواهید براتون روتاری کنه
و اگر منظورتون داخلی هست میتونید از فوروارد در حالت Busy استفاده کنید.
#
امرایی 13 آذر 1395
با سلام دلیل ازاد نکردن شماره9 تلفن سانترال پاناسونیک مدل 7730 چیست
#
کیمیا ارتباط 14 آذر 1395
سلام
احتمالا داخلی شما دسترسی به خط شهری ندارد. از کارشناس سانترال بخواهید دسترسی لازم برای داخلی شما را باز نماید.
#
حسین 13 آذر 1395
سلام وقتون بخیر4 سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
1_گوشی مدل 7730 سانترال چطور می تونیم تلفن گویا بکنیم صدا خودومون ضبط کنیم اونی که تماس می گیره با داخلی مربوطه تماس بگیره
2_چطور حالت گویا در زمان های خاص تنظیم کنیم برای پیغام های خاص مانند وقت ناهار
3_جطور میشه در حالت هالد بتونیم صدای رادیو یا هر پیام تبلیغاتی بزازیم
4_چطور حالت انتظار بزاریم هنگام مشغول بودن داخلی مورد نظر که بگه لطفا منتظر بمانید
#
کیمیا ارتباط 14 آذر 1395
سلام
شما باید از یک کارشناس بخواهید تنظیمات مربوطه را برای شما انجام دهد اگر علاقه مند هستید خودتان در این حوزه فعال شوید می توانید کدهای برنامه ریزی را روی سایت به صورت کامل مطالعه نمایید و یا اینکه در دوره های آموزشی شرکت نمایید.
#
امین 17 آذر 1395
با سلام و خسته نباشید.
من یه گوشی سانترال 7730 دارم
میخاستم بدونم واسه فعال کردن صفر بند و همچنین غیر فعال کردن باید چیکار کنم.
تو توضیحات فقط گفته شده از کد 303 استفتده کنید
امتحان کردم ولی فعال نشد
#
کیمیا ارتباط 17 آذر 1395
سلام
باید در trs برای یک کلاس دستری به 0 را غیرفعال نمایید و بعد کلاس مربوطه را به داخلی یا داخلی های مورد نظر اختصاص دهید.
#
مرسل 21 آذر 1395
سلام
من یک گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ دارم که تنظیمات زبانش به هم ریخته و با زبان غیر انگلیسی نمایش میده.. پسورد ۱۲۳۴ هم یادمون رفته.لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه گوشی را ریسیت کرد. ممنون
#
کیمیا ارتباط 23 آذر 1395
سلام
این موضوع مربوط به گوشی نیست مشکل از مرکز هست ممکنه ریست فکتوری کنید و برنامه ریزی مجدد مشکل حل بشه ممکن هم هست مشکل سخت افزاری داشته باشید.
#
سعید 30 آذر 1395
سلام
گوشی مدل kx-ts3282bx دارم
کلیه چراغ های فعال شدهPROGRAMMABLE FEATURE BUTTON
#
کیمیا ارتباط 01 دی 1395
سلام این صفحه مربوط به تلفن 7730 می باشد.
#
یاسر دارابی 05 دی 1395
سلام.میشه درباره نحوه ی دایورت کردن داخلی ها در صورت اشغال بودن توضیحح بدید.با برداشتن گوشی و شماره گیری کد 711#همه ی تماس ها دایورت میشه.
#
کیمیا ارتباط 06 دی 1395
سلام
در همین متن اگر دقت کنید توضیح داده شده است. با کد 712* می توانید این کار را انجام دهید.
#
آذری 06 دی 1395
سلام لطفاً نحوه تغییر آهنگ بوق دریافتی تلفن پاناسونیک مدل kx-t7730 را توضیح دهید قبلاً از زحمتی که میکشید سپاسگذارم
#
کیمیا ارتباط 06 دی 1395
سلام این تلفن دارای ملودی های متفاوت نمی باشد.
#
مهدي رئوفي 09 دی 1395
سلام
ميخواستم بدونم چه جوري ميشه منشئ تلفني سانترال بدون كارت ديزا فعال و صدا گزاري كرد؟ البته ميدونم روي تمام خطوط به طور هم زمان نميشود؟
لطفا راه نمائي كنيد
با تشكر
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
در صفحه کدهای برنامه ریزی و ضبط صدای تلفن گویا کدها و روش انجام ارائه شده است در صورت تمایل مطالعه نمایید
#
میثم 11 دی 1395
سلام.. من وقتی از داخلی 106 میخواهم داخلی صفر یا 101 که گوشی مادر هست رو شماره گیری کنم، هم زمان داخلی های 104 و 105 و 107 با هم زنگ میخوره... علت چیه عزیز؟
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
احتمال داره داخلی ها در یک گروه قرار گرفته باشند و شماره گروه به عنوان اپراتور مشخص شده باشد. از کارشناس سانترال شرکت خود بخواهید برنامه ریزی مرکز تلفن را بررسی نماید
#
مهدی 11 دی 1395
با سلام ،
من سانترال TA-616 و نمی دونم جرا فقط داخلی 103 روی تمام گوشی ها در حالت عادی بجای اسنکه خاموش باشه مدام در حالت چشمک زن هست ، داخلی رو که عوض مینکم درست کار میکنه اما فقز روی داخلی 103 که ست میکنی شروع به چشمک زدن میکنه . دقیقا انگار که هولد شده اما هولد نیست .لطفا راهنمایی بفرمایید .
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
تنظیمات داخلی 103 را با کد 790 یکبار ریست نمایید
#
یاسر دارابی 13 دی 1395
سلام.یه دستگاه tda100dداریم که یه کارت دیزای 4کانال روشه.اما بازم خیلی از تماس گیرنده ها پشت خط معطل میشن.میشه بازم کارت روش اضافه کرد?چه کارتی باید تهیه کنم?
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
بله شما میتونید یک کارت 4 کانال دیگر اضافه کنید
#
یاسر دارابی 14 دی 1395
سلام..در مورد ای دی کالر من با کد 900 و 904و907و 910 تنظیماتشو انجام دادم اما بازم شماره نمی اندازه..روی هر دو حالت dtmfو fsk تست کردم.بازم شماره نمی افته.دیگه چیکارش ک
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
در وهله اول شما باید کارت کالرآیدی را روی دستگاه نصب کرده باشید
این سوال مربوط به بخش برنامه ریزی می باشد.
#
آرش 18 دی 1395
عرض سلام و احترام
در تلفن kxt7730 قبلا میس کال ها نمایش داده می شد اما جدیدا به علت دستکاری کردن تنظیمات فقط ساعت و تاریخ میس کالها نمایش داده می شود؟
لطفا بفرمایین چه جوری مثل قبل شماره تلفن تماس گیرنده های بی پاسخ را ببینم؟
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
در همین صفحه عبارت زیر را با کلید کنترل+F جستجو کنید توضیحات کامل ارائه شده است

میس کال ها روی تلفن 7730
#
گلا 18 دی 1395
سلام.گوشی ما kx-t 7730 هست. و دوتا خط روش هست. من خیلی سر در نمیارم ازش ولی برای اینکه بتونم جفت خط ها رو دایورت کنم رو موبایلم چکار باید بکنم؟؟ اون مسیری که بالا گفتین رو امتحان کردم نشد همون کد 711. و اون یکی رو هم متوجه نشدم یعنی چی؟ میشه برای من واضح تر و مرحله به مرحله توضیح بدید من ساعت 1 پرواز دارم باید زودتر دایورت کنم و برم. االبته راه خارج کردن از دایورت رو هم بگید که بعدا برگشتم بتونم انجام بدم. خیلی حیلی ممنون میشن زودتر جواب بدید. بازم کلی تشکر از بودنتون.
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
سلام
از منوی سمت چپ مطلب مطلب مربوط به دایورت داخلی سانترال به موبایل را مطالعه نمایید.
#
گلا 18 دی 1395
سلام چقد طول میکشه جواب سوالم رو که حدودا بیست دقیقه پیش پرسیدم رو بدید؟/
من استرس گرفتم واقعا ممنون مسیشم زودتر ج بدید
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1395
مطلب اشاره شده را از منوی سمت چپ یا سرچ گوگل باز کرده و مطالعه نمایید
#
یونس 26 دی 1395
ضمن سلام و خسته نباشيد ؛سوالی که دارم شاید دوستان پرسیدن و جواب دادین، من همه رو مطالعه کردم، حتی امتحان هم کردم روی تلفن 7730.اما نشد
گوشی بنده 11 یا همان گوشی هست که اول این زنگ میخوره و من به وصل میکنم به بقیه، مشکلی دارم اینکه نمیتونم به هیچ جا غیر از داخلی های خودمون زنگ بزنم
ولی اونا با فشردن دکمه 9 میتونن، خواهشا لطف کنید خیلی واضح و نکته به نکته بفرمایید چگونه میتونم فعال کنم این ویژگی رو

خیلی ممنون از لطف شما دوست عزیز
#
کیمیا ارتباط 27 دی 1395
سلام
شما با گوشی مدیریتی وارد محیط برنامه ریزی می شوید و با کد 405 دسترسی به خط شهری مورد نظر را برای داخلی خود فعال میکنید، یعنی جک داخلی را در حالت enable قرار می دهید. این موضوع بارها در بخش راهنمای کدهای برنامه ریزی در منوی سمت چپ توضیح داده شده است.
#
majid 28 دی 1395
با سلام وخسته نباشید خدمت شما کارشناس محترم.من گوشی 7730 دارم.الان مدتی هستش که وقتی یکی از دکمه های شهری رو فشار میدم ابندا بوق داخلی مرکز و بعداز 5 ثانیه بوق شهری شنیده میشه.واین ایراد در تمام تلفنهای دیگه دفتر هم هست.یعنی فقط یکی از co ها با تاخیر 5 ثانیه ای بوقش شنیده میشه .ممنون میشم اگر راهنمایی کنید از کدوم دستور به حالت اولیه برمیگرده ضمنا از دستور *790 هم استفاده کردم درست نشد.سوال دیگه اینکه وقتی چند خط شهری باهم زنگ میخوره و گوشی رو برمیداریم بتونیم اولویت بندی کنیم که به هر تماسی که دلخواه ماست جواب بدیم .چون مثلا اگر دوخط باهم زنگ میخورن وقتی گوشی رو برمیداریم به طور اتومات یکی از شهری ها دکمش سبز میشه و مانمیتونیم به تماس دیگه جواب بدیم.خیلی متشکر از راهنمایی شما
#
کیمیا ارتباط 28 دی 1395
سلام
سوال اول
پس از برداشتن گوشی شماره 8 بعلاوه شماره پورت شهری مذکور را وارد کنید ببینید باز مشکل هست یا خیر و به همین روش از طریق گوشی دیگری هم که به خط شهری مذکور دسترسی دارد تست کنید و نتیجه را اعلام بفرمایید.

سوال دوم
کد 968 را enable کنید و بعد در زمان تماس ورودی کلید مورد نظر را لمس کنید و نتیجه را اعلام نمایید.
#
majid 29 دی 1395
باسلام.بعداز گرفتن شماره 8 وواردکردن پورت شماره شهری مذکور بوقی شنیده نمیشه ولی آخرین شماره ای که توسط این شهری گرفته شده اتوماتیک گرفته میشه.در مورد سوال دوم کد968 در مرکز وجود نداره وبعداز گرفتن کد دو بوق میزنه یعنی این کد وجود نداره.لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم.خیلی ممنون
#
کیمیا ارتباط 01 بهمن 1395
برای مورد اول باید تنظیمات مرکز چک بشه ممکنه تغییرات خط مذکور مشاهده بشه. اگر بدنبال راهکار سریع تر هستید مرکز را ریست فکتوری کنید و تا در حالت تنظیمات کارخانه قرار گیرد و همه خطوط به یک شکل باشد.
برای مورد دوم ابتدا کلید مربوط به خط مورد نظر را بزنید و بعد گوشی را بردارید. کد 968 روی سانترال 824 برای کنترل کلید های کناری وجود دارد.
#
هادی زارع 29 دی 1395
با سلام و خسته نباشید

آیا امکان ثبت صدا بر روی گوشی مدل kx-t7730 وجود دارد تا زمانی که از بیرون کسی تماس می گیرد بتواند با وارد کردن داخلی مورد نظر مستقیم به آن داخلی وصل شود؟
#
کیمیا ارتباط 01 بهمن 1395
سلام
این امکان مربوط به مرکز تلفن می باشد نه گوشی تلفن. مدل سانترال خود را بفرمایید.
#
امیر احمدی 03 بهمن 1395
با سلام و عرض خسته نباشید.
چطور میشه call aiting رو روی خطوط داخلی kx-t7730 فعال کرد؟؟؟
طبق دفترچه کد #73210 رو زدم اما از تلفن های داخلی که با شماره مورد نظر تماس گرفته میشه همچنان بوق اشغالی میزنه.
کیمیا ارتباط 04 بهمن 1395
سلام
call waiting برای داخلی کد 7321# میباشد و برای بیرونی 7311# می باشد.
#
رضا 06 بهمن 1395
سلام من بازدن کلید PREGRDM و بعد یکی از دکمه های کناری و بعد شماره گیری عدد2 و بعد زدن کلید aUTO DIALتلفنم قفل شده و دیگه زنگ نمیخوره لطفا راهنماییم کنید
#
کیمیا ارتباط 06 بهمن 1395
کلید program را مجددا بزنید و از محیط برنامه ریزی خارج شوید
#
زهرا مجیدی 07 بهمن 1395
با سلام
با وارد کردن عدد 9 خط آزاد نمی شود. لطفا راهنمایی بفرمایید.

باتشکر
#
کیمیا ارتباط 07 بهمن 1395
سلام
باید داخلی شما به خطوط شهری دسترسی داشته باشد تا با 9 خط آزاد شود.
به بخش کدهای برنامه ریزی سانترال مراجعه کنید تنظیمات مربوط به دسترسی داخلی ها به خطوط شهری توضیح داده شده است.
#
مهدی 10 بهمن 1395
مدل 7730 دارم به صورت مداوم برای خودش اهنگ پخش میکند به غیر از وقتایی که تلفن مشغول است لطفا راهنمایی کنیذ
#
کیمیا ارتباط 11 بهمن 1395
سلام
عدد 1 را بزنید صدا قطع می شود
#
مهرداد 07 اسفند 1395
باسلام گوشی ۷۷۳۰من ازدستگاه ۶۱۶ قدیمی وقتی از بیرون تماس میگیرن گوشیو برمیداریم مستقیم روخط نمیره باید حتما شاسی خط رو فشار بدم چه کنم مستقیما پاسخگو باشم
#
کیمیا ارتباط 08 اسفند 1395
سلام
یکبار با دخلی خود را با کد 790 ریست کنید.
#
بهروز 17 اسفند 1395
با سلام من با گوشی kx-t7730 داخلی 101 دستور زیر را اجرا کردم ولی هر بار که زنگ می خورد به شماره موبایلی که دادم دایورت نمیکند لطفا راهنمایی کنید

#-fwd-3-9-091xxxxx
#
کیمیا ارتباط 21 اسفند 1395
سلام
سلام باد دسترسی فوروارد به شهری را برای داخلی مورد نظر با کد 212 فعال کنید
#
فرید 24 اسفند 1395
با سلام
چطور میشه لیست میس کال ها را از روی گوشی تلفن 7730 پاک کرد؟
#
کیمیا ارتباط 24 اسفند 1395
سلام
اگر وقتی میبینید حذف نمی شود یکبار کلید کناری را غیر فعال کنید و بعد مجددا تنظیمات نمایش کالر آیدی را انجام دهید.
#
فرید 25 اسفند 1395
چگونه باید حذف کرد که اگر نشد مجددا کد دهی بشه
#
الهام 24 اسفند 1395
با سلام میخواستم ترتیبی بدم که وقتی کسی تماس میگیره از طرف مخاطب بوق اشغال زده بشه و بدونن که ما حضور داریم ولی چون پشت خطی فعال است بوق آزاد می خوره لطفا راهنماییم کنین که پشت خطی رو چطوری غیر فعال کنم؟مگه سانترال بطریقه غیر فعال کردن فرق داره؟
#
کیمیا ارتباط 24 اسفند 1395
سلام
برای کنسل کردن پشت خطی (call wating) گوشی را بردارید 7310 و سپس # را وارد کنید
#
رضا 08 فروردين 1396
سلام من چطور می توانم آی دی کالر را در 7433 فعال کنم کد 900 را نمی شناسد
#
کیمیا ارتباط 12 فروردين 1396
سلام
تنظیمت آیدی کالر مربوط به تلفن نمی باشد باید روی دستگاه سانترال انجام شود. ابتدا شما باید کارت کالر آیدی روی دستگاه سانترال داشته باشید و بعد در محیط برنامه ریزی متناسب با مدل سانترال تنظیمات را انجام دهید.
#
شیما 12 فروردين 1396
سلام تلفن خونه ما وقتی زنگ میخوره صدا طرف مقابل میاد اما صدای من میده هر موقع هم بخوام زنگ بزنم صدام نمیرع عیچ.بوق اشغال. پخش میشه
#
کیمیا ارتباط 12 فروردين 1396
سلام
سوالتون ربطی به این بخش نداره ولی به هر شکل اگر صدای شما پخش نمیشه احتمال مشکل دهنی گوشی شماست اگر وقتی میخواهید تماس بگیرید بوق آزاد ندارید احتمالا خط تلفن شما مشکل داره که میتونید از ورودی ساختمان خط را چک کند اگر مشکل باز هم بود با مخابرات جهت بررسی خط تماس بگیرید و اعلام خرابی کنید.
#
نجفی 16 فروردين 1396
با سلام و خسته نباشید
وقتی تماس از یکی از خطهای شهری داریم وقتی گوشی را برمیدارم وصل نمیشه و نمیتونم جواب بدم و باید دکمه خط آن ورودی را فشار دهم تا وصل بشود و جواب دهم .
چطور میشود به آن حالتی که با برداشتن گوشی وصل میشد برگرداند؟
ممنون
#
کیمیا ارتباط 18 فروردين 1396
سلام
باید با کد 408 زنگ خور خطوط را روی داخلی مورد نظرتان قرار دهید.
#
نجفی 19 فروردين 1396
با سلام و خسته نباشید
وقتی تماس از یکی از خطهای شهری داریم وقتی گوشی را برمیدارم وصل نمیشه و نمیتونم جواب بدم و باید دکمه خط آن ورودی را فشار دهم تا وصل بشود و جواب دهم .
چطور میشود به آن حالتی که با برداشتن گوشی وصل میشد برگرداند؟
ببخشید منظورم تلقن مادر هست که چراغ چشمک زن خط چشمک می زند و زنگ هم می خورد اما وقتی گوشی را برمی داریم باید آن دکمه چشمک زن را هم فشار بدهیم.
ممنون
#
کیمیا ارتباط 21 فروردين 1396
سلام
باید در محیط برنامه ریزی با کد 408 زنگ خور خطوط برای هر خط شهری روی جک داخلی مورد نظر فعال کنید.
#
saeed 27 فروردين 1396
برای انتقال تماتس داخلی به یک خط خارجی در کوشی مدل 7730 چکار کنم
#
کیمیا ارتباط 29 فروردين 1396
سلام
مراجعه کنید به مطلب "دایورت داخلی تلفن سانترال" توضیحات به صورت مفصل داده شده است.
#
میلاد 28 فروردين 1396
با سلام چراغ های دکمه های قابل تنظیم ردیف راست روی گوشی همگی با هم چشمک میزنند کمکم کنید چطور میتونم مشکلشو حل کنم
#
سلام
باید ببینید در چه حالتی تنظیم شده است. اگر بخواهید غیر فعال شوند می توانید کلید program را زده و کلید مورد نظر را انتخاب و بعد عدد 2 را وارد نموده و نهایتا کلید store را بزنید. با این کار غیر فعال می شوند.
#
احمدرضا 28 فروردين 1396
سلام
بعد از قطع تماس ورودی در صورت جواب مدادن تلفن 2 یا 3 زنگ میخورد
#
سلام
اگر تلفن گویا دارید این موضوع طبیعی هست و اگر بخواهید این زمان زنگ خور را کاهش دهید زمانی که در صورت عدم پاسخگویی تلفن زنگ خواهد خورد نیز کاهش میابد.
#
احمدرضا 29 فروردين 1396
سلام با کد صفر یا خط آزاد نميشه،ولی با ۸۱ یا ۸۲ یا ... خط آزاد ميشه
چيکار کنم که به صورت اتوماتیک با زدن صفر یا ۹ خطي که مشغول نيست آزاد بشه
#
کیمیا ارتباط 30 فروردين 1396
سلام
با کد 400 خطوط غیر فعال را disconnect کنید.
#
مهسا محرابیون 31 فروردين 1396
باسلام. لطفا محبت کنید و بفرمایید صدای رینگتون مدل گوشی t7665 رو چطور میشه تغییر داد؟
#
کیمیا ارتباط 31 فروردين 1396
سلام
این قابلیت را ندارد
#
امیر رضا 07 ارديبهشت 1396
باسلام تلفن پاناسونیک مدل kx-t7730قبلا به خط های داخلی با کدfwd/dnd*114# دایورد می شد ولی الان دیگه به هیچ شماره ای دایورد نمی شه اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.
#
کیمیا ارتباط 07 ارديبهشت 1396
سلام
برای فوروارد اگر کلید fwd را می زنید بعد از آن تنها عدد 1 وبعد شماره داخلی و نهایتا # را وارد کنید.
#
shams mir 10 ارديبهشت 1396
با سلام وتشکر در kx-t7665چگونه می توان بدون 9 یا صفر گرفتن خط را آزاد کرد
با برداشتن گوشی یا sp-phone
#
کیمیا ارتباط 10 ارديبهشت 1396
سلام
گوشی را بردارید و کد 740* را وارد کنید بعد عدد 2 و بعد عددی که با ان خط شهری را آزاد می کنید (مثلا 9) و بعد # را بزنید و بعد از شنید بوق tone گوشی را قطع کنید
بعد گوشی را مجدد برداشته 740* و بعد عدد 1 رابزنید و گوشی ار بزارید. حالا هر وقت گوشی را بردارید یک خط را آزاد می کند.
#
رضا 26 ارديبهشت 1396
با سلام و خسته نباشید-میخواستم ببینم گوشی پاناسونیک مدل KXT7730را میتوان به عنوان یک گوشی ساده خانگی هم استفاده کرد.یعنی بدون دستگاه سانترال و از خط ساده شهری؟ اگر راهکاری داره ممنون میشم راهنماییم کنیید. با تشکر از شما برای این سایت مفیدتون.
#
کیمیا ارتباط 29 ارديبهشت 1396
سلام خیر
#
میریزدی 03 خرداد 1396
سلام ، من دفترم با 5 گوشی متصل مدل گوشیم (پاناسونیک مدل kx-t7730)یک خط مستقیم و دو خط داخلی داریم با هر تماس داخلی فقط گوشی من زنگ میخورد وتماس مستقیم گوشی مدیر هم زنگ میخور امروز تمام زنگ ها روی یکی از 5 گوشی دیگر فعال شده چگونه به حالت اول برگردانم ؟ ممنونم
#
کیمیا ارتباط 04 خرداد 1396
سلام
با کد 408 زنگ خور خطوط شهری مورد نظر را برای داخلی که میخواهید فعال کنید
#
نازی عباسی 04 خرداد 1396
با سلام و خسته نباشید . مدل گوشی پاناسونیک 7730 میباشد وقتی hold میکنیم هیچ صدای انتظاری برای پشت خطی پخش نمیشه و فکر میکنه قطع کردیم . لطف کنید راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 04 خرداد 1396
سلام
با کد 111 یکی از حالات tone یا internal را تست کنید.
#
mohammad 05 خرداد 1396
باسلام و خسته نباشید
تلفن سانترال مرکز ما tes824 و مدل گوشی ما kx-t7730 است میخواستم بدونم چگونه می شود کسی که از بیرون تماس میگیرد مستقیماً با داخلی مورد نظر خود بتواند صحبت کند بدون اینکه به اپراتور وصل شود یا تلفن گویا راه اندازی کرده باشیم؟
#
کیمیا ارتباط 06 خرداد 1396
سلام
شما با کد 408 میتوانید یک خط شهری رو مستقیم به یک داخلی خاص هدایت کنید.
#
ستاره 06 خرداد 1396
سلام گوشی تلفن من روی حالت سایلنت رفته و صدایی نداره حتی وقتی روی حالت sp-phone هست بازم صدا نداره... لطفا راهنمایی کنید.
ممنونم.
#
سلام
یا زوج سیم مربوط به بوق قطع شده یا تلفن خراب شده با جاباجایی تلفن میتونید عیب یابی کنید
#
ابراهیمی 06 خرداد 1396
با سلام و خسته نباشید و تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

اگر بخوام تلفن پاناسونیک سانترال KX-T7730 غیر از داخلی 101 داخلی دیگه ای هم زنگ بخوره چه تنظیماتی باید انجام بدیم.داخلی 101 زنگ می خوره ولی روی داخلی های دیگه فقط چراغ قرمز خط روشن میشه و زنگ نمی خورن. می دونم باید از کد 603 استفاده کنم ولی نمی دونم این کار به چه صورتی انجام می شه. ممنون می شم راهنمایی کنید.
#
سلام
به همچنین
باید با کد 408 داخلیی های مورد نظر را برای هر خط شهری فعال کنید.
#
علي 06 خرداد 1396
با سلام
تلفن kx-7730 داريم و مي خوام علاوه بر منشي كه بعد از تلفن بوق دارد يك تلفن ديگه هم بوق داشته باشه لطفا راهنمائي كنيد(الان بوقش قطع و مي خواهم وصل بشه)
#
کیمیا ارتباط 07 خرداد 1396
سلام سوال واضح نیست
#
بهرام 10 خرداد 1396
سلام، هنگامی که فردی پشت خط هستش (و منشی تلفنی در حال صحبت هست) تلفن را قطع می کند. همچنان سانترال در حال پخش صحبت منشی تلفنی است و خط را به یک داخلی وصل می کند. چه طور می شود پس از قطع خط تلفن از بیرون. سانترال سریعا منشی تلفنی را قطع و خط را آزاد کند؟
#
کیمیا ارتباط 11 خرداد 1396
سلام
شما با کد 509 میتوانید این زمان را کاهش دهید ولی بهتر است در همان حالت پیش فرض استفاده نمایید.
#
حبیب 10 خرداد 1396
سلام من نمیتونم گوشی را بزارم روی تلفن چون با گذاشتن آن اوای انتظارش به صدا درمیاید مشکل چیست
#
کیمیا ارتباط 11 خرداد 1396
سلام
عدد 1 را بزنید قطع می شود.
#
ایلانی 16 خرداد 1396
سلام
من سانترال 7730 دارم
قبلا یه خط شهری داشتم
الان یه خط شهری دیگه به سانترال وصل کردم و میخوام همه داخلی ها هم بتونن از خط 1 و هم خط 2 استفاده کنن
لطفا راهنمایی بفرمایید
#
کیمیا ارتباط 17 خرداد 1396
سلام
وارد محیط برنامه ریزی سانترال شوید با کد 405 دسترسی به خطوط شهری و با 408 زنگ خور قابل تنظیم می باشد.
#
اتنا 21 خرداد 1396
سلام

با تلف ثابت میشه یه خط موبایل رو تو بلک لیست گذاشت ؟ ایا مدل گوشی پاناسونیک kx-t7730 همچین قابلیتی رو داره ؟؟
#
ناصر 27 خرداد 1396
باسلام من یک گوشی7730 دارم و میخواهم بدون اتصال به سانترال مثل تلفن معمولی استفاده کنم با 2 رشته سیم مخایرات آیا امکان دارد با تشکر
#
کیمیا ارتباط 28 خرداد 1396
سلام
امکانش نیست
#
محمد 28 خرداد 1396
سلام چگونه میشه داخلی که زنگ میخوره با ی هگوشی دیگه جواب بدیم
#
کیمیا ارتباط 28 خرداد 1396
سلام
اگر داخلی ها در یک گروه باشند با برداشتن گوشی و شماره گیری عدد 40 میتونید پاسخ بدید
#
علی 30 خرداد 1396
سلام
چطوری میشه شماره کسایی که توی روز زنگ زدن رو توی 7730 پیدا کرد؟
#
کیمیا ارتباط 31 خرداد 1396
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری را خریداری و روی کامپیوتر نصب نمایید.
#
مریم 04 تیر 1396
سلام چطور صندوق صوتی رو فعال کنم که تماس گیرنده هام پیام بزارن
#
کیمیا ارتباط 04 تیر 1396
سلام
باید دستگاه tvm خریداری کنید یا دستگاه ضبط مکالمات خریداری کنید و روی یک داخلی قرار دهید
#
yadakland 07 تیر 1396
با سلام
برای تماس های از دست رفته چگ.نه می توان زمان را فعال کرد؟
#
کیمیا ارتباط 07 تیر 1396
سلام
سوال واضح نیست
#
عظیمی 11 تیر 1396
با سلام ما مدل T7730 رو داریم و الان مدتی هست که چراغ 102 قرمزهست و مینویسه 102 busy
لطفا راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 11 تیر 1396
سلام
اگر وقتی با 102 تماس میگیرد هم busy میزنه داخلی 102 را یکبار باکد 790* ریست کنید
#
اکبری 12 تیر 1396
وقتی از گوشی خودم با گرفتن کد 33 و بعد آن داخلی مورد نظر ایتفاده می کنم صدای من برای آن داخلی روی اسپیکر پخش می شود اما یکطرفه است و من پاسخ ایشان را نمیشنوم. چگونه میتوان از گوشی به صورت پیجر دوطرفه استفاده کرد؟
#
کیمیا ارتباط 12 تیر 1396
پیجر همونطور که ازسمش مشخصه یکطرفه هست اگر میخواهید بدون برداشتن گوشی اسپیکر فعال شود باید گوشی مقصد روی حالت auto answer قرار گیرد.
#
اکبری 12 تیر 1396
از چه طریقی ممکنه وقتی تماسی رو به داخلی مورد نظر انتقال میدی قبل از اینکع اون شخص گوشی رو برداره بشه از طریق اسپیکر اطلاع داد کی پشت خطه ؟ چون دور از گوشی هستن وسختوشنه گوشی رو بردارن تا من بهشون بگم کی میخواد باهاشون صحبت کنه میخوام صدام بره رو بلندگو و متوجه بشن کیه که اگه خواستن بردادن
#
کیمیا ارتباط 12 تیر 1396
کلید auto answer روی داخلی مقصد را فعال کنید هر تماسی سمت گوشی بیاد خود بخود متصل می شود.
#
m 14 تیر 1396
سلام چطور میتونم شماره هایی گرفتم رو دوباره مشاهده کنم
#
کیمیا ارتباط 14 تیر 1396
سلام باید نرم افزار گزارش گیری تهیه کنید.
#
سید حمید سیدی 19 تیر 1396
سلام خدمت شما سه خط فعال بر روی تلفن 7730 وقتی با یک خط صحبت مکنیم خط های دیگه زنگ میخورد متوجه نمیشم فقط چراغ چشمک میزنه راهی هست که بوق اختار بزند . با تشکر
#
کیمیا ارتباط 20 تیر 1396
می توانید پشت خطی (call waiting) را با کد 7311 فعال کنید.
#
Hossein Bagheri 22 تیر 1396
سلام خوبین تلفن صدای زنگ نداره زنگ میخوره چراق هاش روشن میشه اما صدای زنگش قطع شده خود به خود
میشه راهنمایی بفرمایید
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 23 تیر 1396
سلام
به صورت خود به خودی تنها در زمانی که مشکل سخت افزاری یا باگ نرم افزاری داشته باشید رخ می دهد. به هر شکل، یک گوشی دیگر جایگزین کنید اگر باز این مشکل را داشتید یک مرتبه داخلی را ریست کنید (کد 790*) اگر مشکل حل نشد از یک کارشناس سانترال بخواهید حضورا موضوع را بررسی نماید.
#
zohre 26 تیر 1396
سلام وقت بخیر
روی ال سی دی تلفن من شماره ی داخلیم یعنی 101 افتاده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که بره
#
Hossein Bagheri 28 تیر 1396
سلام
اگر میشه راهنمایی بفرمایید

نه تلفن سانترال و نه هیچ کدام از داخلی ها زنگ نمیخوره چراغ قرمز روشن میشه رله دستگاه هم صدا میده اما صدای زنگ نمیاد . میشه راهنمایی بفرمایید
متشکرم
#
کیمیا ارتباط 29 تیر 1396
سلام
اگر سانترال برنامه ریزی نشده است با کد 408 می توانید داخلی های مورد نظر جهت زنگ خور را برای هر خط شهری فعال نمایید. موارد اینچنینی را در صفحه کدهای برنامه ریزی دنبال نمایید.
#
مجید مهری 02 مرداد 1396
سلام وقت بخیر. روی سانترال TDA100 چطور میشه چندین خط منشی داشته باشیم مثلا وقتی کسی از بیرون کارخونه زنگ میزنه تماس به خط 101 وصل میشه و منشی کارخونه تماس را به واحد مربوطه وصل میکنه حالا میخام که هر واحد این ویژگی داشته باشه یعنی هر واحد یه منشی داشته باشه تا تماس ورودی هدایت کنه به مدیر اون واحد
#
کیمیا ارتباط 02 مرداد 1396
سلام
این بخش مربوط به تلفن 7730 هست تنظیمات مورد نظر شما روی سانترال انجام میشه. فعلا بنای آموزش سانترال های پر ظرفیت روی سایت را نداریم میتوانید در دوره آموزش شرکت کنید یا از پشتیبانی ریموت با پرداخت هزینه استفاده نمایید.
#
Nasim 11 مرداد 1396
ميخوام پاسخگوي خودكار رو خاموش كنم و از كد٤١٤استفاده ميكنم ولي نميدونم چجوري از حالت ديزا به نرمال برم
#
کیمیا ارتباط 11 مرداد 1396
با کلید های auto answer و FWD می تونید از حالتی به حالت دیگر بروید.
#
مهدی 14 مرداد 1396
سلام
تلفن ما وقتی گوشی رو بر میداریم بوق آزاد نمیزنه اما شماره گیری میکنه و شماره مقصد هم زنگ میخوره . تماس دریافتی هم زنگ میخوره اما وقتی گوشی رو برمیداریم صدایی نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 15 مرداد 1396
سلام
احتمال زوج سیم وسط از گوشی تا سانترال یکجایی قطع هست
#
mohsen 15 مرداد 1396
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل محترم کیمیا ارتباط
ابتدا لازم میدونم قبل از هر چیز از زحمات بی دریغ شما سپاسگزاری کنم.
در ادامه میخواستم بپرسم:
1) با استفاده از کد 001 شماره هایی جهت شماره گیری سریع ذخیره کردم، اما نحوه استفاده از اونارو نمیدونم!! حتی یکی دو مورد بود که شما راهکار فرموده بودید اونارو امتحان کردم اما باز هم بوق اشغال پخش میشه. ایا باید با استفاده از کد دیگری، چیزی رو فعال کنم؟؟
2) درمورد نحوه کار کلید message میخواستم بپرسم که ایا باید ابتدا فعالش کرد؟؟ و ایا برای استفاده از این کلید به صندوق پست صوتی یا اصطلاحا BV هم نیاز هست؟؟
3) اینکه کلید redial داخلی ها کار نمیکنن، چطور اونارو فعال کنم؟!

باتشکر از زحمات شما.
#
کیمیا ارتباط 18 مرداد 1396
سلام
برای استفاده از شماره گیری سریع تنظیم شده روی مرکز باید گوشی را بردارید و بعد کلید * را وارد کرده و سپس شماره دو رقمی تعریف شده برای شماره تماس مورد نظر را وارد کنید.
برای پیام گیر نیاز هست TVM داشته باشید
#
ابراهیم 21 مرداد 1396
با سلام.گوشی مدل 7730 صدای زنگش قطع شده.کلید سلکتور سمت چپ رو هم چک کردم که اونم درسته.ممنون میشم راهنمایی کنین
#
کیمیا ارتباط 25 مرداد 1396
سلام
باید با کد 408 تنظیمات زنگ خور برای داخلی مورد نظر انجام شود
#
امیر 25 مرداد 1396
سلام گوشی من امروز از صبح گوشی که گذاشتس موزیک پخش میکنه چجوری قطعش کنم؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 27 مرداد 1396
سلام
عدد یک را بزنید قطع می شود.
#
حسنی 30 مرداد 1396
با عر ض سلام
تلفن سانترال T7730 با سه خط دارم.
وقتی میخواستم روی یکی از خط ها یه شماره ذخیره کنم اون خط از روی دستگاه اتاق من کاملا قطع شد. وفتی دگمه خط را میزنم خط ازاد نمیشه و او شماره ای را که میخواستم ذخیره کنم با عدد 9 قبلش نشون میده . ممکنه راهنمایی بفرمایید؟ ممنون
#
کیمیا ارتباط 30 مرداد 1396
سلام
کلید program را مجدد بزنید تا از محیط برنامه ریزی خارج شود
#
بهنام 31 مرداد 1396
سلام خسته نباشید من گوشی kt 7433 دارم کلی شماره ذخیره کردم ولی الان ک میخام صصدای آیفون گوشی در بیاد نمیشه باید بعدش دکمه answer رو بزن بعد لطفا یکی راهنمائی کنه
#
بهنام 01 شهریور 1396
با سلام گوشی ما kx t7433 هستش شهری یا همان co غیر فعال شده گوشی رو عوض ک دیم درست نشد میگن از سانترال خطو بهم زدید لطفا راهنمایی کنید. با شماره ۹ صفر آزاد میشد ولی الان نمیشه میزنه can not assigned کمک کنید شرکت آبروم در خطره
#
کیمیا ارتباط 08 شهریور 1396
سلام این صفحه مربوط به تلفن 7730 می باشد در این زمینه اطلاعی ندارم
#
Nazeri 05 شهریور 1396
سلام تلفن مدل kx-t7730 داریم میخوام شمارهایی که بهمون تماس گرفتن رو ببینم ولی نمیتونم لطفا راهنمایی کنین
#
کیمیا ارتباط 08 شهریور 1396
سلام
باید از نرم افزار گزارش گیری استفاده نمایید.
#
نفیسه 12 شهریور 1396
سلام منم مشکلم همینه میخام شماره هاای که زنگ زدن و ببینم. نرم افزار از کجا باید پیدا کرد میشه راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 14 شهریور 1396
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری را خریداری و سانترال را به کامپیوتر حاوی نرم افزار متصل نمایید.
#
نفیسه 12 شهریور 1396
ایا امکان گوش دادن به داخل یوجود دارد در مدل kxt7730
#
کیمیا ارتباط 14 شهریور 1396
سوال واضح نیست
#
آرمان 16 شهریور 1396
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
چند روز پیش دستم رو دکمه های تلفن خورد و چنتا از دکمه ها رو با هم زدم بعد متوجه شدم که خط شهری دیگه زنگ نمیخوره و فقط چراغ میزنه اما خط داخلی زنگ میخوره و مشکلی نداره. بیشتر نظرات مردم رو خوندم اما بازهم نتونستم با کد 408 کار کنم. تمام تماسهارو از داخل تنظیمات کد 408 فعال کردم ولی باز هم نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 19 شهریور 1396
سلام
تنظیمات به همین نحو هست میخواید یک مرتبه داخلی رو با کد 790 ریست کنید
#
علی 26 شهریور 1396
سلام بعد از وصل کردن با استفاده از دکمه hold تلفن به صورت خودکار رینگتون پخش میکنه چجوری باید این مشکل رو رفعع کرد ؟
#
کیمیا ارتباط 27 شهریور 1396
سلام
#
قاضی عسگر 27 شهریور 1396
با سلام
ایا امکان پیج کردن از طریق تماس ورودی ( از بیرون ) روی سانترال tes824 وجود داره
دیزا فعال میباشد
#
کیمیا ارتباط 27 شهریور 1396
سلام
در صورتی که تماس گیرنده با زدن پسورد دسترسی به بوق داخلی داشته باشد امکان پذیر می باشد.
#
مارین 28 شهریور 1396
با سلام
چگونه میتوان بر روی سنترال KX-T7730 دو یا چند خط داخلی را در حالت صفر آزاد شهری قرار دهیم.
#
کیمیا ارتباط 28 شهریور 1396
سلام
وارد محیط برنامه ریزی شوید و با کد 405 داخلی های مورد نظر برای هر خط شهری را در حالت enable قرار دهید.
#
رستم پور 29 شهریور 1396
سلام
از دستگاه تلفن ملودی پخش میشد بعد از زدن کلید 1 و غیر فعال کردنش تلفن رو حالت سایلنت قرار گرفته و موقع زدن زدن فقط چراغش روشن میشه. لطفا راهنمایی کنین ک چی کار باید کرد.
ممنون
مدل گوشی kx-t7730
#
کیمیا ارتباط 29 شهریور 1396
سلام
تنظیمات داخلی را با کد 790 ریست کنید اگر زنگ خور درست نشد با کد 408 تنظیمات زنگ خور برای داخلی را فعال کنید.
#
عزتی 06 مهر 1396
با سلام و خته نباشید. وقتی که خط مستقیم ما زنگ می خورد بقیه همکاران می توانند به آن جواب دهند منظورم خط داخلی نیست چون در خط داخلی کلیه همکاران می توانند به داخلیهای یکدیگر جواب دهند لطفا بفرمایید چگونه می توان این امکان را بر روی داخلیهایی که خط مستقیم دارند قطع کرد یعنی اینکه وقتی خط مستقیم داخلی زنگ می خورد بقیه نتوانند به آن جواب دهند.
#
کیمیا ارتباط 10 مهر 1396
سلام
داخلی ها را با کد 600 در گروه های متفاوت قرار دهید دیگر نمی توانند به تماس هم پاشخ دهند.
#
رویا 10 مهر 1396
سلام مدل تلفنم 7730 هستش هرکی که تماس میگیره شماره نمیندازه میشه لطف کنید راهنمایی کنید چطور درست میسه که شماره ها رو بندازه
#
کیمیا ارتباط 10 مهر 1396
سلام
باید دستگاه سانترال کارت کالر آیدی داشته باشد و بعد تنظیمات مربوطه روی آن انجام شود.
#
رامین 10 مهر 1396
با سلام گوشی تلفن پاناسونیک مدلkx 7730دارم که رمز ورود به برنامه گذاریش فراموش کردم...چه باید کنم...باتشکر
#
کیمیا ارتباط 11 مهر 1396
سلام
باید سانترال ریست فکتوری بشه و مجدد برنامه ریزی شود
#
رامین 11 مهر 1396
مرسی
نحوه ریست فکتوری اگه ممکنه بهم بگید
#
کیمیا ارتباط 12 مهر 1396
از منوی کناری مطلب آموزش فارسی کدهای برنامه ریزی سانترال را انتخاب کنید در کامنت ها عنوان ریست سانترال را جستجو کنید توضیح کامل داده شده است اگر سوالی دارید در همان بخش دنبال نمایید.
#
پری 11 مهر 1396
شماره کسانی که قبلا بهم زنگ زدن رو چجوری پیدا کنم
#
کیمیا ارتباط 11 مهر 1396
از طریق خرید نرم افزار گزارش گیری
#
سجاد 12 مهر 1396
سلام
من میخوام شماره ای رو که با داخلی ام تماس گرفته بوده پیدا کنم ولی نمیشه
لطفا راهنماییم کنید
#
کیمیا ارتباط 12 مهر 1396
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری تهیه نمایید.
#
علیرضاهاشمی 13 مهر 1396
اسلام
تلفن بنده۷۷۳۰هستش وساعت وتاریخ نمایش نمیده وفقط شماره۱۱ روی صفحه هستش چکارکنم که ساعت وتاریخ دوباره نمایش داده بشه؟
باتشکرفراوان
.
#
کیمیا ارتباط 15 مهر 1396
سلام
در زمانی که تلفن قطع می باشد با فشردن * و ** میتوانید نمایش شماره داخلی یا زمان را انتخاب کنید.
#
مهدی 15 مهر 1396
سلام مجدد. چطوری داخلی رو ریست کنم؟اصلا کد 790قبول نمیکنه
#
کیمیا ارتباط 15 مهر 1396
گوشی را بردارید و کد 790 را شماره گیری کنید اگر بوق تایید را نشنیدید کد 790* را تست کنید
#
مهدی 15 مهر 1396
سلام. یدونه خط داخلی دارم. به همه میتونم زنگ بزنم ولی کسی نمیتونه به این داخلی زنگ بزنه. چیکار کنم؟تلفن هم kx-7730هستش
#
کیمیا ارتباط 15 مهر 1396
سلام
ابتدا بررسی کنید که روی مقصد دیگری فوروارد نشده باشد و در صورت اطمینان یکبار با کد 790 داخلی را ریست کنید.
#
شهریار 17 مهر 1396
سلام من از دستگاه t7730 استفاده میکنم آیا میتونم بعضی ویا همه خطوط داخلی رو برای زمان مکالمه 3 دقیقه یا کمتر ویابیشتر (محدود کردن زمان مکالمه ) تنظیم کنم ؟
#
کیمیا ارتباط 18 مهر 1396
سلام
این موضوع مربوطبه تلفن 7730 نیست و تنظیمات برنامه ریزی سانترال می باشد. در محیط برنامه ریزی سانترال با کدهای 212 و 613 میتوانید انجام دهید. لطفا سوالات را در بخش مربوطه مطرح نمایید.
#
میثم 19 مهر 1396
با سلام و عرض ادب
تلفن سانترال بنده ، یکی از خط های تلفن مشکل پیدا کرده، زنگ میخوره ولی تلفن رو برمیداری بوق ازاد میخوره (انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده) اما بقیه تلفنا این مشکل رو ندارن و باید با سایر تلفن ها جواب بدیم وقتی کسی ز میزنه.
هر کی به خط شماره سه ما زمیزنه از تلفن سانترال نمیتونیم پاسخ بدیم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
#
کیمیا ارتباط 20 مهر 1396
سلام
ابتدا خطی که مشکل دارد را از سانترال خارج کنید و به تلفن معمولی وصل کنید ببینید با آن هم مشکل دارید یا خیر
#
میثم 20 مهر 1396
خط مشکلی نداره فقط تلفن سانترال ز میخوره وقتی گوشی برمیداری بوق ازاد میخوره و باید از تلفن های دیگه پاسخ بدیم
#
کیمیا ارتباط 20 مهر 1396
معمولا چنین مشکلاتی مربوط به خط می باشد اگر روالی که گفته شد را تست کردید و باز مشکل هست با یک داخلی دیگر همان خط شهری را آزاد کنید و با ان صحبت کنید اگر مشکل برقرار بود خط شهری را روی پورت سانترال جابجا کنید و مجدد تست کنید اگر باز هم مشکل بود سانترال به مجموعه هایی کار تعمیر انجام میدهند ببرید.
#
فریدون مرادی 20 مهر 1396
سلام تلفن پاناسونیک مدل ۷۷۳۰ دارم روشن نمیشه ایا روش خاصی برای روشن شدنش هست
#
کیمیا ارتباط 20 مهر 1396
سلام
با سیم 4 رشته به سانترال متصل کنید اگر روشن نشد یعنی مشکل دارد.
#
یحیی اخوان 22 مهر 1396
سلام و وقت بخیر ما 3 خط تلفن داریم با تلفن های KX-t7730 ومرکز سانترال TES-824. مشکلی که پیش اومده این هست . یکی از خط ها وقتی باهاش تماس میگیرن صدای وصل شدنش از توی سانترال میاد و چراغش هم روی دستگاه های تلفن چشمک میزند اما صدای زنگ ندارد فقط همون یک خط تلفن مشکل از چی میتونه باشه ؟
#
کیمیا ارتباط 22 مهر 1396
سلام
باید با کد 408 داخلی مورد نظر زنگ خور برای آن خط شهری را در خالت enable قرار دهید.
#
مهدی 22 مهر 1396
سلام. یدونه خط داخلی دارم. به همه میتونم زنگ بزنم ولی کسی نمیتونه به این داخلی زنگ بزنه. چیکار کنم؟تلفن هم kx-7730هستش.قبلا گفته بودین با 790 ریست کنم. اینکار رو کردم. بازم نمیشه با این داخلی تماس گرفت
#
کیمیا ارتباط 22 مهر 1396
سلام
معمولا با ریست داخلی حل می شود اگر بعد از زدن 790 بوق تایید ریست را میشنوید که هیچ اگر نه 790* را تست کنید. اگر حل نشد داخلی را جابجا کنید و از صحت گوشی اطمینان پیدا کنید اگر موضوع حل نشد باید از یک کارشناس بخواهید حضورا موضوع را بررسی کند
#
محمد مجمدی 25 مهر 1396
سلام. عرض ادب. من سانترال KX TEA 308 دارم و گوشی 8 عدد 7030 دارم. آیا با گوشی 7030 میتونم برنامه به دستگاه بدم یا حتما باید گوشی دیگری برای برنامه دادن تهیه کنم. و اگر باید گوشی دیگر تهیه کنم چه مدلی باید تهیه کنم. ضمنا گوشیهای 7030 قابل استفاده در این سانترال باکس هستند یانه؟ ممنون از راهنماییهاییکه خواهید فرمود
#
کیمیا ارتباط 25 مهر 1396
سلام
بله میتوان این تلفن را روی این سانترال استفاده نمود. با همین تلفن امکان برنامه ریزی وجود دارد ولی با تلفن 7730 این کار راحت تر انجام می شود.
#
محمد مجمدی 25 مهر 1396
آیا سانترال tea 308 در برنامه ریزی و کدینگ برنامه ها با مدلهای بالاتر باهم یکسانند یا کدهای برنامه ریزی آنها باهم فرق دارند. مرسی از پاسختان
#
کیمیا ارتباط 25 مهر 1396
در بسیاری از کدها کلیت تنظیمات مشابه هست و در مواردی هم متفاوت می باشد
#
شرکت فرانیرو صنعت یکتا 25 مهر 1396
با سلام
میخواستم یک خط تلفن را روی سانترال تعریف کنم مدل سانترال kx-T7730 هست
ممکنه راهنماییم کنید؟
#
کیمیا ارتباط 25 مهر 1396
سلام
منظورتون از تعریف کردن خط چیست یعنی یک خط تلفن می خواهید اضافه کنید؟ اگر منظور همین هست سوالتون مربوط به این بخش نمیشه و در بخش کدهای برنامه ریزی سانترال باید بپرسید. به هرشکل میتوانید با کد 400 خط مربوطه را فعال کنید و با کد 405 دسترسی به این خط را برای داخلی هایی که میخواهید enable کنید.
#
صفرعلی طهماسبب 25 مهر 1396
سلام. ممنون از رحمات بی منت که میکشید. دستگاه مرکزی kc tea308 همه قابلیتهای برنامه ریزی و پروگرام های مدیریتی و کنترلی ازجمله شیفت شب و روز . انتقال فاکس به داخلی ازپیش تعیین شده . پرینت گزاشات و دیگر برنا
مه هایدستگاههای پرظرفیت 6به16 و .... را دارد؟
#
کیمیا ارتباط 27 مهر 1396
سلام
این مواردی که گفتید دارد برای کالرآیدی و گویا باید کارت به آن اضافه شود که الان تولید نمی شود و به صورت دست دوم برخی همکاران خرید و فروش می کنند.
#
محمد 26 مهر 1396
تشکر از مطلب عالی شما.
اگر این آموزش را بصورت فایل pdf قرار بدهید، برای استفاده آفلاین خیلی عالی است
#
کیمیا ارتباط 29 مهر 1396
سلام سلامت باشید متاسفانه در حال حاضر مقدور نیست
#
شفیعی 02 آبان 1396
باسلام زمانی که گوشی گذاشته میشود و تلفن قطع میشود بوق و آهنگ انتظار شرو ع به آهنگ زدن شده و قطع نمیشود لطفا راهنمایی فرمایید
#
کیمیا ارتباط 02 آبان 1396
سلام
برای قطع شدن موزیک عدد 1 را وارد کنید
#
حمیدرضل 01 آبان 1400
دم شما گرم. طرف میگفت ۳۵۰ میگیرم میام درستش میکنم
#
اشکان 06 آبان 1396
سلام دوستان خسته نباشد.

من سانترال کار نیستم فقط میخوام بدونم چجوری میشه جای نود خاص رو روی پنل پیدا کرد؟؟
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 06 آبان 1396
سلام
سوالتون واضح نیست اگر منظورت سوکت مربوط به داخلی هست هم از طریق شماره داخلی و شماره جک نوشته شده روی سانترال و هم از طریق اهم متر بین سر سوکت ها و پریز ها میتوانید سیم مربوط به هر یم از کاربران را پیدا کنید.
#
اشکان 07 آبان 1396
منظورم اینه که یه نود تو یه اتاق دارم که فقطسیم بهش وصله و گوشی که بهش وصل میکن خط نداره . میخوام یه خط داخلی روی اون نود بیارم. ولی نمینونر روی ام دی اف پیداش کنم
#
کیمیا ارتباط 07 آبان 1396
میتونید
سر سیم رو از سمت پریز اتصال کوتاه کنید و با هم متر روی حالت بیزر زوج ها را در پست تست کنید هر کدام صدای بوق داشته باشد مشخص می شود مربوط به آن پریز هست البته به شرطی که بعد از جدا کردن دو سر سیم در پریز دیگر صدای بوق ندهد.
دقت داشته باشید در مواردی اصلا سیم داخلی اتاق تا پست نرفته است و ممکن هست وسط راه محل اتصالی باشد که به درستی وصل نیست
#
اشکان 07 آبان 1396
با تشکر فراوان ، خیلی ممنون از راهنمایی شما.
#
mohammad 10 آبان 1396
با سلام
1- گوشی مدل T7730 ایا قابلیت ظبط مکالمه را دارد یا خیر ؟
2- ایا امکان فعال و یا غیر فعال کردن شنود یک خط داخلی وجود دارد یا کلیه خطوط داخلی از طرف مرکز قابل شنود میباشد ؟؟
#
کیمیا ارتباط 10 آبان 1396
سلام
خیر ضبط مکالمات باید از طریق دستگاه جانبی ضبط که به خطوط شهری یا داخلی متصل می شود انجام شود. شنود از طریق گوشی و با برنامه ریزی مرکز قابل انجام است.
#
قاسم 12 آبان 1396
باسلام
من برای ضبط ogmمشکل دارم وقتی 911میزنم پیغام میده pref:no
#
کیمیا ارتباط 14 آبان 1396
سلام
مدل دستگاه سانترال را بفرمایید. اگر tes824 می باشد و دارای دیزا هست یک بار سانترال را ریست فکتوری کنید و از اول برنامه ریزی نمایید.
#
حميد 15 آبان 1396
سلام. ئبراي فعال كردن پشت خطي خطوط داخلي كد7321 را زدم ولي بعد از اين كار وقتي عدد يكو ميگيرم بوق پشت خطي براي داخلي مورد نظر نميخوره
#
کیمیا ارتباط 16 آبان 1396
سلام
برای فعال کردن پشت خطی تماس های داخلی گوشی را برداشته و #7311 و برای فعال کردن پشت خطی تماس های شهری #7321 را وارد می کنید.
#
احسان 18 آبان 1396
خواهشن به سوال بنده جواب بدين
براي ذخيره شمار تلفن در دگمه هاي كناري كه سمت راست هستن به ترتيب زير
program 2 9 (ذخيره -(زدن يكي از كليد هاي كناري سمت راست
حالا ديگه نه ميتونم به خط شهري زنگ بزنم واز خط شهري به گوشي من زنگ نميخوره جك من 101 هست .وقتي عدد 9 را ميگيرم تا خط شهري را ازاد كنم اين پيغام را ميده -co not assigned لطف راهنمايي كنيد
#
کیمیا ارتباط 20 آبان 1396
اگر پس از پایان تنظیمات کلید program را نزدید یکبار بزنید تا از محیط تنظیمات خارج شود.
#
احسان 20 آبان 1396
چرا program را هم صدر بار زدم . اين كه جواب نشد
#
ظاهرا بواسطه پاسخگویی و راهنمایی رایگان بدهکار شما هستیم. لطفا روش دیگری را برای رفع نیاز خود انتخاب نمایید.
#
setare 20 آبان 1396
سلام دستگاه تلفن من به صورت خودکار آهنگ انتظار را پخش می کند
احتمالا دکمه ای رو اشتباهی زدم
میشه کمکم کنید این صدارو قطع کنم؟
ممنون
#
سلام
عدد 1 را بزنید صدا قطع می شود.
#
s_abrahi 22 آبان 1396
سلام
میشه لطف کنید علت زنگ نخوردن تلفن سانترال چی میتونه باشه ؟
به یه خط سانترال سه تا گوشی وصله که دوتاش موقع گرفتن خط زنگ میخوره یکیش نمیخوره
#
کیمیا ارتباط 22 آبان 1396
سلام
باید با کد 408 برای خط مذکور جگ داخلی مورد نظری که میخواهید زنگ بخورد را فعال کنید.
#
كامران 23 آبان 1396
سلام
خسته باشيد
4 تا سوال دارم
1- اگه نرم افزار ارتقاع سانترال را انجام داديم و سانترال را بروز كرديم ايا كد ها و برنامه هايي كه تا الان به سانترال داديم پاك ميشن ؟
2- ايا راهي هست كه برنامه ريزي از طريق گوشي سانترال را قفل كرد .و فقط از طريق pc برنامه ريزي كرد ..البته با تغيير پسورد منظورم نيست

3- يه كد ساد براي ذخير كردن شماره تافن هاي شهري در كليد هاي كنار گوشي سانترال كه از 1 تا 12 شماره كذاري شده است را بدين
4- اگه بخوايم با ميكرو فن جدا گانه به سانترال وصل كنيم و يك شخصي را از طريق يه اسپيكر پيج كنيم كه هم ميكروفن و هم اسپيكر به سانترال وصل بشن راهنمايي بفرماييد
#
کیمیا ارتباط 23 آبان 1396
سلام
معمولا مشکلی ندارد
خیر یا جک را عوض کنید یا پسورد
program-->انتخاب کلید-->عدد2-->شماره مورد نظر
میکروفن خیر ولی امکان اتصال امپلی فایر برای پخش صدا از طریق سانترال میسر است
#
كامران 23 آبان 1396
مهندس جان ممنون .لطف كردين
#
حمیدرضا دبیری 23 آبان 1396
سلام
نمایش تماسهای بی پاسخ روی تلفن قبلا انجام میشد اما الان وقتی روی کلیدهای کناری میزنم فقط تاریخ و ساعت نمایش داده میشود. در صورت امکان راهنمایی فرمایید
#
کیمیا ارتباط 23 آبان 1396
سلام
کلید program را بزنید و یکی از کلید های کناری که از آن استفاده نمی کنید را انتخاب کنید و بعد عدد 6 را وارد کرده و بعد کلید store و بعد program را بزنید.
#
مهسا محمدی 02 دی 1396
سلام من اینکارو انجام میدم ولی باز شماره ها روی تلفن نمیافته لطفا راهنمایی بفرمایید
#
یاشار 29 آبان 1396
سلام خسته نباشید گوشی سانترال بنده مدل kx-dt34g مدتیه تمامی دکمه هاش قفل شده
لطفا راهنماایی کنید چه کاری انجام بدم
ممنون
#
کیمیا ارتباط 29 آبان 1396
سلام
این صفحه مربوط به تلفن 7730 هست اگر منظورتون تلفن dt343 هست ابتدا گوشی را روی یک داخلی دیگر تستش کنید اگر صفحه کلید قفل شده باشد.
اگر شماره گیری با کد قفل شده باشد با برداشتن گوشی و شماره گیری 770* و وارد کردن پسورد از حالت قفل خارج می شود.
#
حجت 01 آذر 1396
با عرض سلام و خسته نباشی
دستگاه تلفن سانترال t7636 داری
یه مدتی هست هر روز غروب ساعت 17 تا فردا صبح موقع آزاد کردن خط پیغام restricted میده چیکار کنم درست شه
ممنون
#
کیمیا ارتباط 02 آذر 1396
سلام
دسترسی شما به خطوط شهری فقط برای روز تعریف شده است و در ساعات غیر کاری امکان تماس با خطوط شهری را ندارید.
#
مريم 07 آذر 1396
با سلام و احترام
مدل دستگاه تلفن سانترال T7730 ميباشد.
سوال بنده اين است
شماره هايي كه گرفته ميشود (منظور آخرين شماره نيست ) شماره هاي چهارم يا كلا شمارههاي قبي را جطوري ميشود ديد.
مثلا من شماره اي رو گرفته ام (چهار شماره قبلي) حالا نياز به اون شماره دارم ميخوام ببينم چه شماره اي بوده
سپاسگزارم از راهنمايي شما
#
کیمیا ارتباط 07 آذر 1396
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری سانترال تهیه نمایید.
#
حمید 11 آذر 1396
سلام و وقت بخیر
چطور میتوان شماره ای که از بیرون به مرکز تلفن زده میشود را در لیست سیاه قرار داد بطوری که بتواند به هیچ عنوان با کسی ارتباط برقرار کند چه زمانی که منشی تلفن فعال است و خواه غیر فعال

مرسی از شما
#
حمید 11 آذر 1396
سلام و روز بخیر
آیا این امکان وجود دارد که برخی از داخلی های شرکت نتوانند با مدیریت (یا یک داخلی مشخص) تماس داشته باشند و در صورت تماس تلفن آنها به منشی (داخلی دیگر) انتقال داده شود و در صورت صلاحدید این ارتباط برقرار شود ؟ در عین حال داخلی های مجاز بتوانند این کار را انجام دهند

ممنون از پاسخ شما
#
کیمیا ارتباط 11 آذر 1396
سلام
بله داخلی مدیر را رو داخلی منشی فوروارد کنید به این نحو فقط منشی امکان تماس با مدیر را خواهد داشت. روی سانترال کم ظرفیت امکان تعریف داخلی مجاز وجود ندارد
#
سیدمحمد 11 آذر 1396
با سلام. پسورد ورودی به تنظیمات سانترال رو عوض کردن و یادشون نمیاد

چطوری میشه کلا پسورد رو به حالت پیش فرض 1234 برگردونم ؟ روش ریست فکتوری سانترال رو میخوام بدونم
#
کیمیا ارتباط 12 آذر 1396
سلام
از منوی بالا درباره سانترال-->نصب و راه اندازی-->کدهای برنامه ریزی به بخش کامنت ها مراجعه کنید و عنوان "ریست ساانترال" را جستجو نمایید توضیحات کامل داده شده است.
#
حمید 12 آذر 1396
سلام و وقت بخیر
چطور میتوان شماره ای که از بیرون به مرکز تلفن زده میشود را در لیست سیاه قرار داد بطوری که نتواند به هیچ عنوان با کسی ارتباط برقرار کند چه زمانی که منشی تلفن فعال است و خواه غیر فعال
#
کیمیا ارتباط 12 آذر 1396
سلام روی این سانترال بنده موردی برای این موضوع نیافتم
#
پیمان 13 آذر 1396
سلام
ما یک گوشی 7730 و یک گوشی معمولی به یکی از داخلیهامون وصله ولی فقط گوشی7730 زنگ میخوره امکانش هست که هر 2 گوشی با هم زنگ بزنن
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 14 آذر 1396
سلام
باید با کد 610 جک داخلی مورد نظر را در حالت پارالل قرار دهید.
#
عليرضا دهنوي 13 آذر 1396
سلام وقت بخير
مدل تلفن من kx-t7730 هست و مدل سانترال هم kx-tes824 با كارت ٣ به ٨ هست الان داخلي اصلي كه١٠١ هست چراغ intercom روشن شده و نميدونم چكارش كنم لطفا راهنمايي بفرماييد در ضمن اگر من بخوام مودم بزارم آيا خودش يك خط داخلي محسوب ميشه؟
#
کیمیا ارتباط 14 آذر 1396
سلام
مودم را باید قبل از سانترال و در خروجی دیتا اسپلیتر قرار دهید. در مورد اینترکام هم دلایل مختلفی میتونه داشته باشد.
#
ع 18 آذر 1396
با سلام . با سانترال 7730 میشه طوری برنامه ریزی کرد که یکی از داخلی ها هم در حال شب و هم در حالت روز ، اجازه تماس داشته باشه ؟ یعنی الان فقط در حال روز تماس شهری داره . میخوام وقتی تلفن در حال شب هم قرار میگیره این داخلی بتونه کارهای تلفنیشو انجام بده .
اگر امکانش هست لطفا کد و نحوه تنظیمو توضیح بدین
با تسکر فراوان
#
کیمیا ارتباط 19 آذر 1396
سلام
با کد 406 میتوانید دسرسی به خط در حالت شب را برای هر داخلی تعریف نمایید. لطفا نام خود را به صورت کامل درج کنید
#
Z@eim 21 آذر 1396
سلام ممنون از وقتی که میزارید...
میخواستم بپرسم در تلفن 7730 با 2 خط شهری، وقتی با یک خط در حال صحبت هستم و دیگری زنگ میخوره آیا میشه که بوقی چیزی بزنه که متوجه بشم خط دیگه در حال زنگ خوردنه؟ (در حال حاضر فقط چشمک میزنه و صدایی نداره)
#
کیمیا ارتباط 22 آذر 1396
سلام
بوق خیر ولی به صورت پشت خطی میتونه باشه
#
sara 22 آذر 1396
با سلام

یکی از تلفن های شرکتمون چراغ intercom آن روشن شده و داخلی آن نیز روشن است و بوق هم ندارد.چطور میتوانم به حالت اول با صدای بوق و خاموش بودن داخلی و intercom بازگردانم؟
#
کیمیا ارتباط 22 آذر 1396
سلام احتمالا مسیر شما مشکل دارد ابتدا گوشی تلفن را مستقیم به پورت مربوطه روی سانترال بزنید و بعد با کد 790 یکبار داخلی مذکور را ریست کنید.
#
سامی 25 آذر 1396
موقع تمیز کردن تلفن 7730 عدد 10:روی تلفن افتاده چطوری اینو بردارم ممنون
#
کیمیا ارتباط 25 آذر 1396
یکبار گوش را قطع و مجدد وصل کنید اگر به حالت قبل بازنگشت کلید program را بزنید.
#
سامی 26 آذر 1396
متاسفانه درست نشد
#
کیمیا ارتباط 26 آذر 1396
با کد 790 تنظیمات داخلی را ریست کنید.
#
محمد 02 دی 1396
باسلام خدمت بزرگوار

در محل کار بنده، داخلی که زنگ میخوره و پاسخ نمیده منتقل میشه به اپراتور
میخوام اینو غیرفعال کنم
که بعداز 5 زنگ کلا قطع بشه و تماس منتل به اپراتور نشه
سانترال ما TEM824
اپراتور T7730

ممنون
امیدوارم تکراری نباشه
چون من که پیدا نکردم
#
کیمیا ارتباط 02 دی 1396
سلام
اگر تلفن گویا ندارید فوروارد را با کد 7100 کنسل کنید اگر تلفن گویا دارید باید با کد های 507 و 508 در محیط برنامه ریزی گزینه disconnect را انتخاب کنید.
#
محمد 02 دی 1396
یک سوال دیگر

وقتی میخوام برم مرخصی یا ماموریت
ومیخوام وقتی داخلی بنده زنگ میخوره یک جمله گفته بشه
مثلا درحال حاضر قادر به پاسخ گویی نمی باشد
امکانش هست
#
کیمیا ارتباط 02 دی 1396
چنین امکانی روی این سانترال وجود ندارد مگر اینکه دستگاه TVM خریداری کنید.
#
سامان 04 دی 1396
با سلام خدمت شما
مدل تلفن من kx-t7730 هست و مدل سانترال هم kx-tes824 چند وقت پیش بعد از تنظیمات، اشتباهی تلفن زماندار شده و بعد از 10 دقیقه قطع می شود چطوری می تونم تلفن رو دوباره به حالت قبل برگردونم.
#
کیمیا ارتباط 05 دی 1396
سلام
با کد 613 تنظیمات داخلی مورد نظر را غیر فعال کنید.
#
نازگل رضایی 20 اسفند 1396
چجوری میشه کامل توضیح بدید
#
حسین نجفی 10 دی 1396
سلام خسته نباشید چطوری میتونم مدل 7730رو ریسیت کنم کل تنظیمات بهم ریخته ممنونم اگر به ایمیلم بفرستین یا همینجا بفرستین الان ممنونم
#
کیمیا ارتباط 12 دی 1396
سلام
با کد 790 تنظیمات داخلی ریست می شود ولی اگر منظورتون ریست فکتوری سانترال هست به صفحه کدهای برنامه ریزی مراجعه کنید و عنوان "ریست سانترال" را جستجو کنید.
#
جواد 12 دی 1396
سلام
در تلفن 7730چگونه میتونم شماره های داخلی تعریف کنم
#
کیمیا ارتباط 12 دی 1396
سلام
در همین بخش کامنت ها با عنوان زیر توضبح کانل داده شده است.
تنظیم داخلی روی کلید های کناری
#
علیرضا 13 دی 1396
سلام
در تلفن 7730 میخوام یک داخلی وقتی از بیرون زنگ میخوره روی گوشی منشی dss مربوط به اون داخلی چشمک بزنه یا وقتی جواب میده قرمز بشه.
الان dss روی داخلی تنظیم شده با کد 99 و میشه با کلید dss داخلی رو مستقیم بگیری ولی اشغال بودن داخلی رو نشون نمیده.
ممنون
#
کیمیا ارتباط 14 دی 1396
سلام
در پاسخ به سوالی در همین صفحه به صورت کامل توضیح داده شده است با کلید کنترل و f عنوان زیر را جستجو کنید
#
پارسا 19 دی 1396
سلام صدای زنگ تلفن قطع شده و در صورت وجود تماس فقط چراغ ها روشن میشه باید چیکار کنم که درست شه
#
کیمیا ارتباط 22 دی 1396
سلام
اگر صدای تلفن را قطع نکرده اید باید با کد 408 زنگ خور هر خط شهری را برای داخلی مورد نظر فعال کنید.
#
مجيد 24 دی 1396
سلام.
ميشه از اين تلفن شماره اي رو تو بلاك گذاشت؟
مزاحم دارم كه واقعا روانيم كرده
#
کیمیا ارتباط 24 دی 1396
سلام متاسفانه ر روی این تلفن بنده روشی به خاطر ندارم
#
افلاکی 27 دی 1396
سلام گوشی پاناسونیک مدل kx-t7730 چه طوری اهنگ انتظار بزارم وقتی به اتاق مدیر وصل میکنم؟کد خاصی رو باید فعال کنم یا خیر ؟
#
کیمیا ارتباط 30 دی 1396
سلام
باید دستگاه موزیک هولد تهیه نمایید
#
مهتاب 09 بهمن 1396
سلام روی گوشی بیسیم تلفن پاناسونیک و خود دستگاه تلفن پاناسونیک مدل
Tg3661
علامت فلش بک با یه خط زیرش اومده چه طوری میشه این فلش رو پاک کرد
ممنمن
#
کیمیا ارتباط 09 بهمن 1396
سلام
این صفحه مربوط به تلفن 7730 هست متاسفانه در مورد گوشی مورد نظر شما اطلاعاتی ندارم
#
سعید 11 بهمن 1396
سلام و عرض ادب
در گوشی پاناسونیک یا دستگاه سانترال چه تنظیماتی انجام دهیم تا وقتی از بیرون تماس می گیرند تعداد دفعاتی که گوشی ها زنگ میخورند بیشتر شود(در حال حاضر بعد 4 بار زنگ خوردن قطع می شود)
#
کیمیا ارتباط 11 بهمن 1396
سلام
اگر منظورتون بعد از تلفن گویا هست می توانید با کد 508 زمان را افزایش دهید. در نظر داشته باشید اگر فردی تماس بگیرد و قبل از پاسخگویی تماس را قطع کند به همین میزان تلفن زنگ خواهد خورد
#
یاسر 11 بهمن 1396
سلام وتشکر بابت پاسخگویی
از گوشی kx-t7730 میتوان بصورت یک گوشی معمولی استفاده کرد یعنی به سانترال وصل نشود
#
کیمیا ارتباط 14 بهمن 1396
سلام خیر باید به سانترل متصل شود.
#
آرام 15 بهمن 1396
سلام
خسته نباشید
من گوشی kx-t7730 دارم.
قبلا وقتی زنگ میخورد از داخل سانترال ی صدای تق تق میومد و چون محیط آروم بود زنگ گوشی رو کلا قطع کرده بودم.
حالا بنا ب یه تغییرات تنظیمات تلفن رو ریست کردم ولی اون صدای تِق تق قطع شده.
میخواستم بدونم از تنظیماتش هست یا رله های سانترال دست خورده؟
#
کیمیا ارتباط 17 بهمن 1396
سلام تنظیمات خاصی برای این موضوع نیست
#
آرام 19 بهمن 1396
میدونم از تنظیمات نیست
رله های داخل سانترال دیگه صدا نمیده
راهی نیس ک اونو تنظیم کنیم؟
اخه قبل از ریست کردن صدا میداد و من فقط ب اون صدای تق تق بسنده میکردم
#
کیمیا ارتباط 19 بهمن 1396
خیر
بعد از ریست فکتوری سیستم به حالت پیش فرض بر میگرده و معمولا این موضوع هست
#
محمد 16 بهمن 1396
سلام من مشکلی داشتم وقتی منشی پشت میزش نیست چطوری گوشیهای 7730 داخل اتاقهای دیگه حالت چشمک زن باشه و بشه جواب داد
#
کیمیا ارتباط 17 بهمن 1396
سلام
هم میتونید با عدد 40 پاسخگویی کنید هم خطوط شهری را روی کلید های کناری تلفن ها تنظیم کنید. کلید Program را بزنید و کلید مورد نظر را انتخاب و بعد عدد 0 و بعد شماره co مربوط به خط شهری و بعد store و مجدد program را بزنید
#
سحر 19 بهمن 1396
سلام .CO چه شماره یا کلیدی هست که روی گوشی نیست؟
#
کیمیا ارتباط 21 بهمن 1396
سلام
co به معنی خطوط شهری می باشد که روی دستگاه سانترال متناسب با مدل محل ورود خطوط شهری از co1 تا co8 یا کمتر نوشته شده است. حال شما هر خط شهری که نیاز داشتید شماره آن مثلا 3 برای co3 را وارد می کنید.
#
محمود گری 21 بهمن 1396
با سلام خسته نباشید

من گوشی kx-t7730 دارم.
تنظیمات رو دست زدیم یکی از چراغ هایdss روشنه بوق ازاد هم نمیخوره چطور میتونم به حالت قبل برگردونم
#
کیمیا ارتباط 21 بهمن 1396
سلام
اگر قابلیت قبلی آن نمایش وضعیت داخلی بوده کلید Program را بزنید و بعد کلید مورد نظر و سپس عدد 1 و بعد شماره داخلی مورد نظر را وارد کنید. و نهایتا کلید store و بعد program را بزنید.
#
وحید 24 بهمن 1396
با سلام. خسته نباشید. وقتی با یکی از خطوط مثلا خط شهری صحبت میکنیم اگه به خط داخلی (اینترکام) زنگ بزنن، پشت خطی نمیاد ولی برا خط های دیگه این مشکل رو نداریم. ممنون میشم راهنمایی کنین.
#
کیمیا ارتباط 25 بهمن 1396
سلام
پشت خطی برای داخلی با کد #7311 فعال می شود.
#
وحید 28 بهمن 1396
لطف کردین. بسیار ممنون و سپاسگزارم.
#
وحید 28 بهمن 1396
سلام. باز مزاحم شدم. همونطور که گفته بودین پشت خطی رو فعال کردم ولی وقتی با یکی از خطوط صحبت میکنم برا داخلی بازم اشغال میزنه و متوجه پشت خط اومدن یه داخلی دیگه نمیشم.
مثلا با خط آزاد دارم صحبت میکنم و داخلی 12 بهم زنگ میزنه( داخلی خودم 11 هستش)
#
کیمیا ارتباط 29 بهمن 1396
سلام
برای فعال کردن پشت خطی داخلی گوشی را بردارید و #7321 را شماره گیری کنید.
#
کیمیا ارتباط 21 آبان 1399
سلام روی این گوشی بنده راهکاری ندارم
#
سعید 05 اسفند 1396
سلام وقت بخیر، وقتی کسی به 7730 تماس میگیره، وقتی صحبت تموم میشه و گوشی را میگذارم خط را ازاد نمیکنه و همینطور اشغال میمونه، باید اینترکام را بزنم تا خط آزاد بشه، چطور میتونم کاری کنم مثل سابق گوشی را که گذاشتم خط آزاد بشه؟
#
کیمیا ارتباط 06 اسفند 1396
سلام
یکبار با کد 790 تنظیمات داخلی را ریست کنید. اگر مشکل حل نشد از یک کارشناس بخواهید به صورت حضوری موضوع را بررسی کند.
#
Omid 09 اسفند 1396
سلام ،
آیا میشه گوشی سانترال رو بجای تلفن ثابت استفاده کرد؟
اگه میشه ،چطور ؟
گوشیم ۷۷۳۰ پاناسونیکه !
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 09 اسفند 1396
سلام خیر این امکان را ندارد
#
اسماعیل زاده 13 اسفند 1396
باسلام، برای مدل تلفن kX-T7730 چطور میتونم برای یک داخلی مثلا" داخلی 19 یک شماره موبایل تعریف کنم ، تا هر وقت داخلی 19 احتیاج پیدا کنه با اون شماره موبایل تماس بگیره با زدن عدد 9 خط ازاد بشه ولی فقط امکان تماس با همون شماره رو داشته باشه؟
(در واقع الان چند تا شماره موبایل برای اون داخلی تعریف شده هست من میخوام یکی دیگه شماره موبایل اضافه کنم)
بسیار ممنون میشم اگه منو راهنماییم کنید .
#
کیمیا ارتباط 13 اسفند 1396
سلام
با کد 601 کلاس داخلی را ببینید و بعد با کد 306 برای کلاس مربوطه شماره مورد نظر را تعریف کنید.
#
اسدی 13 اسفند 1396
با سلام ایا در سانترال 6 به 16 پاناسونیک می توان ازدکمه های که در سمت راست گوشی مدل 7730 وجود دارد به عنوان حافظه داخلی استفاده کرد.که به جای گرفتن داخلی سه رقمی مثلا 101 یا102آن کلید را تعریف کرد.
#
کیمیا ارتباط 13 اسفند 1396
سلام
عنوان زیر را در همین صفحه با کلید Ctrl+F جستجو کنید در پاسخ به سوال کاربری توضیح داده شده است.
#
Saharsh 14 اسفند 1396
سلام.صدای زنگ تلفن قطع شده و فقط هنگام زنگ خوردن چراغ میزنه لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم صداشو وصل کنم؟
#
کیمیا ارتباط 15 اسفند 1396
سلام
یا صدای گوشی از بقل گوشی قطع شده که زیاد کنید و یا اینکه برنامه ریزی نشده که با کد 408 باید برای داخلی مورد نظر زنگ خور تعریف شود.
#
اسپارتو 15 اسفند 1396
سلام من برای انتخاب خط شهری از طریق کلید dss از مراحلی که شما فرموده بودید اقدام کردم ولی متاسفانه باز با زدن dss 2 برای انتخاب شهری دومی پیغام co not assigned میده !
#
کیمیا ارتباط 15 اسفند 1396
سلام
احتمالا یکی از مراحل را اشتباه کرده اید
بعد از انتخاب کلید مورد نظر و زدن عدد صفر باید شماره مربوط به پورت خط شهری را وارد کنید مثلا co2
#
نازگل رضایی 20 اسفند 1396
سلام خسته نباشید ما تو دفترمون یکی از خطهامونو تایمر دار کردیم ولی الان میخوایم برداریم چیکار کنیم؟؟؟ چه کدی باید بزنیم
#
کیمیا ارتباط 21 اسفند 1396
سلام
با کد 613 جک مربوط به داخلی را غیر فعال نمایید.
#
مهزاد 26 اسفند 1396
سلام وقتتون به خیر در صورتیکه transfer یکی از خط ها قطع بشه برای وصل شدنش چیکار باید کرد؟
ممنون از توجهتون
#
کیمیا ارتباط 27 اسفند 1396
سلام
تنظیمات خاصی برای این موضوع برای یک داخلی وجود ندارد. یکبار داخلی را با کد 790 ریست کنید.
#
رادپور 14 فروردين 1397
سلام و خسته نباشید
تلفن سانترال ما شماره تماس هایی ک از بیرون به داخل شرکت میشه هیچکدوم از شماره ها رو صفحه نشون نمیده! چیکار باید کرد تا هر شخصی تماس میگیره شماره اش روی صفحه بیفته
ممنون
#
کیمیا ارتباط 14 فروردين 1397
سلام
باید روی دستگاه سانترال کارت کالر آیدی قرار دهید و بعد تنظیمات مربوطه انجام شود.
#
ٍاحسان 17 فروردين 1397
با سلام
به سانترال شرکت ما علاوه بر تلفن kx t7665 بیسیم مدل SENAO SN356 هم وصله. تعدادی از بیسیم های ما خود به خود ویبره شون قطع شده.حتی از توی منو هم گزینه مربوط به ویبره پریده.با ریست فکتوری هم درست نشد. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون
#
کیمیا ارتباط 18 فروردين 1397
سلام این صفحه مربوط به تلفن 7730 پاناسونیک هست. متاسفانه در مورد مشکل تلفنی که اشاره کردید اطلاعی ندارم.
#
آرمان زنگنه 22 فروردين 1397
با سلام
لطفا روش دستوری جهت لغو شماره گیری سریع را توضیح دهید.
#
کیمیا ارتباط 22 فروردين 1397
سلام
اگر منظورتون لغو شماره گیری سریع روی کلید کناری هست باید کلید program را بزنید و کلید کناری مورد نظر را انتخاب کنید و بعد عدد 2 و سپس # را بزنید و نهایتا کلید program را بزنید.
#
مهدی 30 فروردين 1397
سلام
چطور می تونم دسترسی داخلی ها رو به یک داخلی رو مسدود کنم.(هیچ یک از داخلی ها نتونن اون داخلی رو بگیرن و اون داخلی بتونه داخلی ها رو بگیره)- مدل سانترال TM824
#
کیمیا ارتباط 02 ارديبهشت 1397
سلام
باید با کد 302 شماره مورد نظر برای محدودیت را در یک کلاس وارد کنید و سپس همه داخلی ها را به آن کلاس اختصاص دهید.
#
مروه ایزدبخش 02 ارديبهشت 1397
سلام
وقتتون بخیر
عذرخواهی میکنم برای اینکه تلفن پاناسونیک مدلkx-t7730 را بخواهیم از حالت پیج خارج کنیم چه اقدامی باید انجام بدیم
#
سلام
کلید auto answer را یک مرتبه فشار دهید تا خاموش شود.
#
الیاسی 02 ارديبهشت 1397
سلام.خسته نباشید. سه تا دکمه ی کوچیک سمت راست تلفن شرکتمون خطای آزادامون بودند ولی من به اشتباه برای هر دکمه شماره ی همون خط رو تعریف کردم.الان که دستور پاک کردن فرمول رو زدم فقط یه خط آزاد شده و بقیه ی دکمه هارو هم که میزنم باز همون یه خط فقط آزاد میشه.خواهش میکنم راهنماییم کنین
#
سلام
کلید program را بزنید و بعد کلید کناری مورد نظر را انتخاب کنید بعد عدد 0 را وارد کنید و بعد شماره خط شهری مثلا co3 را وارد کنید. بعد store و مجدد program را بزنید.
#
افشین 02 ارديبهشت 1397
سلام
گوشی 3821 tg صدای دهنی و گوشی بسیار ضعیف شده در تنظیمات هم اخرین درجه صداست . مشکل چه میتونه باشه
#
سلام
ممکنه خود اسپیکر گوشی یا میکروفن دهنی مشکل پیدا کرده باشد مجموعه های تعمیراتی میتوانند بررسی کنند.
#
هدیه 10 ارديبهشت 1397
با عرض سلام
تلفن من kx-t7730
گوشی گذاشتم رو حالتی ک وقتی به تماسی پاسخ نمیدم شمارش میوفته رو گوشی
حالا میخوام از این حالت خارجش کنم حتی یادم نمیاد چجوری گوشی گذاشتم رو این حالت لطفا راهنماییم کنید ممنون
#
کیمیا ارتباط 10 ارديبهشت 1397
سلام
گوشی را با کد 790 یکبار ریست کنید. اگر مرتفع نشد اعلام کنید.
#
مهسا 15 ارديبهشت 1397
با سلام،ببخشید وقتی یکی تماس میگیره و من اونو وصل میکنم به یکی از شماره های داخلی و بعد میبینم داخلی مورد نظر مشغوله ، بعدش چطور میتونم دوباره با مشتری ارتباط برقرار کنم و بهش بگم که داخلی مشغوله؟
#
کیمیا ارتباط 15 ارديبهشت 1397
سلام
کلید اینترکام یا کلید کناری مربوط به خط شهری که تماس گیرنده با آن تماس گرفته است را بزنید.
#
samira 15 ارديبهشت 1397
سلام خسته نباشید . من می خوام ببینم با چه شماره هایی تماس گرفتم . میشه کمکم کنید؟
#
کیمیا ارتباط 15 ارديبهشت 1397
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری تهیه نمایید.
#
samira 16 ارديبهشت 1397
خب به چه صورت؟
#
کیمیا ارتباط 18 ارديبهشت 1397
با واحد فروش تماس بگیرید راهنمایی می شوید.
#
فروغ 20 ارديبهشت 1397
سلام
مدل تلفن من panasonic kx-t7730 است . داشتم پاک می کردمش که چند به تبع بالا پایین شد. حالا
لامپ دکمه intercom مدام روشن است و بوق میزنه ( گوشی سرجاش است) .
چی کار کنم؟ فوری ؟؟؟؟؟؟/
#
کیمیا ارتباط 20 ارديبهشت 1397
سلام
اگر منظور از بوق، تون مربوط به هولد می باشد عدد 1 را بزنید قطع می شود.
#
مارال 23 ارديبهشت 1397
سلام
چطور وقتی تلفن منشی زنگ میخورد و من نمیتوانم از پشت میزنم جواب دهم،از طریق یکی از تلفن های داخل پاسخ تماس رابدهم؟
#
کیمیا ارتباط 24 ارديبهشت 1397
سلام
روی تلفن که میخواهید پاسخ دهید گوشی را بردارید و عدد 40 را شماره گیری کنید.
#
مارال 24 ارديبهشت 1397
سلام
من گوشی را برمیدارم ععد 40 را شماره گیری میکنم اما خط اشغال میشود و ارتباط برقرار نمیشود
#
کیمیا ارتباط 25 ارديبهشت 1397
سلام
مدل سانترال چیست؟
روی سانترال 824 به صورت پیش فرض همه داخلی ها در یک گروه هستند و با شماره گیری عدد 40 میتوان پاسخگوی دیگر داخلی ها بود. یا سانترال متفاوت است و یا داخلی ها با انجام تنظیماتی در یک گروه نمی باشند.
#
فاطمه 26 ارديبهشت 1397
با سلام و عرض خسته نباشید
سانترال 7730 دارم و نمیدونم چیکار کردم که داخلی 102 من دائم مشغول شده است و کسی نمیتونه بگیرتش. درحالیکه خودم میتونم باهاش به شماره های دیگر تماس بگیرم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید چجوری مشغول بودن این خط رو درست کنم تا تماسها بتوانند بهش وارد بشوند.ممنون
#
کیمیا ارتباط 27 ارديبهشت 1397
سلام
گوشی را بردارید و کد 790 را شماره گیری کنید
#
فاطمه 29 ارديبهشت 1397
با سلام
متاسفانه کد 790 را اجرا کردم ولی مشکل من هنوز پابرجاست. داخلی 102 NOT WALID شده کاملا. با دستور 009 هم سعی کردم این داخلی رو بشناسونم به دستگاه ولی نشد. لطفا راهنمایی فرمایید
#
کیمیا ارتباط 29 ارديبهشت 1397
سلام
یک مرتبه کد 7100 را اجرا کنید که اگر فوروارد یا dnd شده است از این حالت خارج شود اگر مشکلمرتفع نشد از یک کارشناس سانترال به صورت حضوری کمک بگیرید.
#
كريمي 31 ارديبهشت 1397
باسلام.لطفا شيوه ذخيره صوت بر روي دستگاه سانترال مدل kx-t7730راتوضيح دهيد؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 31 ارديبهشت 1397
سلام
به صفحه زیر مراجعه کنید.

http://goo.gl/dCtm1B
#
پارسا 01 خرداد 1397
سلام
در سانترال tes824
یک گوشی جدید 7730 خریدم واسه داخلی 102 اما دکمه های دسترسی چراغدارش کار نمی کنه .
میشه راهنمایی فرمایید .
#
کیمیا ارتباط 02 خرداد 1397
سلام
کلید های کناری را برای چه قابلیتی میخواهید فعال کنید. در پرسش کاربران به سوالاتی نظیر فعال کردن برای نمایش داخلی و خطوط شهری پاسخ داده شده است.
#
سحر 06 خرداد 1397
سلام
من يك شماره ميخواستم سيو كنم و از روش PROG بعد خط شهري زدم و بعد كد 29 و بعد شماره مورد نظر رو زدو و در نهايت Store
حالا يك خطم درگير شده و فقط باهاش ميتونم همون 1 شماره رو بگيرم
ميخوام اين برنامه رو حذف كنم
ولي هيچ جا ننوشته چجوري ميشه حذف كرد شماره ذخيره شده رو
ميشه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
#
کیمیا ارتباط 06 خرداد 1397
سلام
باید اگر بعد از program انتخاب کلید عدد 2 را وارد کنید و store را بزنید دیگر کلید هیچ تنظیماتی نخواهد داشت. اگر میخواهید قابلیت خاصی داشته باشد باید تنظیمات بر اساس نیاز خود را جستجو نمایید.
#
سحر 06 خرداد 1397
اول program رو زدم بعد عدد 2 و بعد store رو زدم اما هيچ تغييري نكرد

درست انجام دادم؟
#
سحر 06 خرداد 1397
با سلام مجدد
هنوز با اين كاري كه گفتيد نشد
( باید اگر بعد از program انتخاب کلید عدد 2 را وارد کنید و store را بزنید دیگر کلید هیچ تنظیماتی نخواهد داشت. )
اين نوشته رو دقيق متوجه نشدم به چه ترتيبي هست

من كلا از اون خط نميتونم استفاده كنم
اصلا دكمه اش كاملا غيرفعال شده
#
کیمیا ارتباط 06 خرداد 1397
سلام
شما خواستید تنظیمات از روی کلید حذف بشه خواستتون رو واضح بگید اگر منظور ازاد کردن یک خط شهری با فشردن کلید می باشد بعد از زدن کلید program و انتخاب کلید کناری عدد 0 را وارد کنید و بعد شماره پورت خط شهری مثلا عدد بین 1 تا 8 که خط شهری روی آن قرار گرفته وارد کنید و بعد store و program را بزنید.
#
سحر 08 خرداد 1397
سلام
ممنون بله درست شد
تنظيماتشو تونستم حذف كنم
متشكر از راهنماييتون
#
محمد 09 خرداد 1397
با سلام....تنظیمات تاریخ و ساعت سانترال kx-t7730را چگونه تغییر دهم؟......در ضمن برای ذخیره شماره گرفته شده به سانترال چکار کنم...آیا میشه؟
#
کیمیا ارتباط 10 خرداد 1397
سلام
تنظیمت تاریخ مربوط به تلفن نیست باید ساعت سانترال با کد 000 در مخیط برنامه ریزی تنظیم شود. برای مشاهده شماره ها باید نرم افزار گزارش گیری تهیه کنید.
#
sima 09 خرداد 1397
سلامخطوط داخلی من با خط آزاد یکی شده یعنی وقتی میخوام خط داخلی سه رقمی شخصی را بگیرم خط آزاد میشود و نمیتوانم لطفا راهنمایی فرمایید
#
کیمیا ارتباط 10 خرداد 1397
سلام
احتمالا هات لاین را فعال کرده اید که باید غیر فعال کنید. گوشی را بردارید و 740 و بعد # را وارد کنید اگر مشکل حل نشد اطلاع بدید.
#
marjan 17 خرداد 1397
سلام
خسته نباشید
تلفن سانترال پاناسونیک 7730 برای هر داخلی اسم انتخاب شده چطوری میشه تغییرش داد؟ آیا از طریق هر گوشی میشه نام داخلی همین گوشی رو تغییر داد یا از سیستم کلی باید تغییر داده بشه؟!
#
کیمیا ارتباط 19 خرداد 1397
سلام
با تلفن اپراتوری (داخلی مدیریتی) به محیط برنامه ریزی وارد شوید و با کد 604 برای هر جک داخلی نام مورد نظر را تغییر دهید.
#
مریم 19 خرداد 1397
با سلام
چطور میتونم به لیست شماره تماس های ورودی در دستگاه پاناسونیک kx-fp 365 دست پیدا کرد
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 20 خرداد 1397
سلام این صفحه مربوط به تلفن 7730 می باشد به Manual دستگاه فکس مراجعه کنید ببینید قابلیت call log دارد یا خیر
#
فاطمه زارعی 20 خرداد 1397
با سلام
تلفن داخلی بنده ترنسفر شده برای خارج کردن از 7100استفاده کردم که متاسفانه داخلی بنده مشغول شده است این کد را یک پشتیبان به من داد بعد از ان از کدهای 710 مربع و 711مربع استفاده کردم اما این مشکل حل نشد .مدل گوشی 7730 می باشد ممنونم که راه مناسب میدهید.
با سپاس زارعی
#
کیمیا ارتباط 20 خرداد 1397
سلام
کد 7100 جهت کنسل کردن فوروارد می باشد و صحیح است به جای آن میتوانید کلید fwd را زده و بعد عدد صفر را وارد کنید.
#
مجتبی 28 خرداد 1397
سلام
خیلی ممنون بابت اطلاعات مفید

میخواستم از یک جک داخلی سانترال برای یک دستگاه KX-T7730 و یک دستگاه بی سیم gigaset a540 استفاده کنم. ولی زمانی که ،7730 را وصل میکنم گوشی بی سیم از کار میفته. مشکل را چطوری باید حل کرد؟
#
کیمیا ارتباط 28 خرداد 1397
سلام
داخلی را با کد 610 پارالل کنید.
#
محمد رضا 29 خرداد 1397
سلام و عرض ادب
جواب بنده رو ندادید میخواستم برای تلفن kx-t7730 اولا صدای منشی را ضبط کنم به شکل زیر
شما با سازمان ..... تماس گرفته اید جهت ارتباط با واحد حسابداری عدد 101 واحد کارپردازی 102 واحد اداری و کارگزینی 103 و .... که زمانیکه از بیرون سازمان تماس گرفته میشود هم صدای منشی با متن بالا باشد و هم شخص بتواند با شماره گیری 101 با واحد حسابداری و 102 با واحد کارپردازی و ... تماس بگیرد .
باتشکر از زحمات شما
#
کیمیا ارتباط 29 خرداد 1397
سلام
با کد 501 برای هر داخلی جک مورد نظر را انتخاب کنید و بعد با کد 414 خطوط شهری را به سمت دیزا هدایت کنید. جهت ضبط صدای گویا هم به صفحه ذیل مراجعه کنید.
http://goo.gl/ayGVMm
#
مهران باقرزاده 29 خرداد 1397
سلام خسته نباشید تلفن سانترال من 7730 است و 6 خط دارم 2 تا از خطا وقتی زنگ میخوره فقط چراغ چشمک میزنه و صدای زنگ نمیخوره علت چی میتونه باشه ممنون از راهنمایی
#
کیمیا ارتباط 31 خرداد 1397
سلام
وارد محیط برنامه ریزی شوید و با کد 408 دو خط مورد نظر را برای جک داخلی که می خواهید enable کنید.
#
محسن افشاری 29 خرداد 1397
سلام و درود
خداقوت
من دسترسی داخلی هارو با کد ۴۰۵ انجام دادم ولی هرخطی رو به گوشی اصلی که منشی هست اختصاص میدم خط آزاد نمیکنه خطای...... co not میده
باز یک خط دیگه هم به سه تا داخلی دادم ازاد نمیکنه ولی بقیه آزاد میکنه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سپاسگذارم
#
کیمیا ارتباط 31 خرداد 1397
سلام
یک مرتبه سانترال را ریست فکتوری کنید و مجدد برنامه ریزی کنید.
#
محمد 06 تیر 1397
با سلام و خسته نباشید

تلفن kx-t7730 چراغ یکی از اعضای داخلی قرمزه و چراغ اینترکام سبز مانده و خاموش نمیشود اما خطوط کار می کند،چطور می توان این 2 چراغ را خاموش کرد؟
#
کیمیا ارتباط 07 تیر 1397
سلام
یکبار داخلی خود و کاربری که شغال هست را با کد 790 ریست کنید.
#
farnood 06 تیر 1397
با سلام وتشکر در kx-t7730چگونه می توان بدون 9 یا صفر گرفتن خط را آزاد کرد
با برداشتن گوشی یا sp-phone
#
کیمیا ارتباط 07 تیر 1397
سلام
پاید هاتلاین تعریف کنید. در نظر داشته باشید در این صورت دیگر نمی توانید شماره گیری داخلی انجام دهید. اگر خواستید فعال کنید گوشی را بردارید 7410 را شماره گیری کنید تا فعال شود بعد گوشی را بردارید و کد 742 را وارد کنید و عدد دسترسی به خط شهری به طور مثال 9 را بزنید و بعد # را وارد کنید.
#
Farnood 07 تیر 1397
تشکر فراوان و قدردانی از شما
آیا از طریق نرم افزارش هم میشه هات لاین تعریف کرد؟
#
کیمیا ارتباط 09 تیر 1397
خواهش میکنم
بله در بخش تنظیمات داخلی feature setting می باشد.
#
Farnood 09 تیر 1397
خیلی ممنونم من هات لاین تعریف کردم
ولی یه مشکل دارم
روی این خط گوشی معمولی استفاده میکنم
یعنی بیسیم پاناسونیک
تقریبا با فاصله ۱.۵ ثانیه خود به خود ۹ میزنه آزاد میکنه
اما با گوشی تی ۷۷۳۰ بدون وقفه انجام میشه
آیا راه حلی وجود داره که این وقفه رو از بین برد در گوشی معمولی؟
#
سمیرا 09 تیر 1397
سلام من این مراحل را انجام دادم
1.کلید program را بزنید
2.کلید dss (کلیدهای کناری) مورد نظر که میخواهید برای نمایش کالرآیدی استفاده کنید را انتخاب کنید
3.عدد 6 را وارد نمایید (تخصیص نمایش کالرآیدی miss call ها)
4.کلید ذخیره را شماره گیری کنید

اما خط کلا از کار افتاده و نه زنگ میخورد و نه میتوان تماس گرفت. ممنون کیشم راهنمایی کنید.
#
کیمیا ارتباط 09 تیر 1397
سلام
اگر میخواهید به حالت قبل برگردانید و از کلید 1 برای این کار استفاده کرده اید اقدامات زیر را انجام دهید.
کلید program را بزنید و بعد کلید کناری را انتخاب کنید و بعد به جای عدد 6 عدد 0 را وارد کنید و سپس عد 1 و بعد store و سپس program را بزنید.
#
سمیرا 10 تیر 1397
واقعا متشکرم از راهنمایی و پشتیبانی شما مشکل برطرف شد.
با تشکر
#
جواد 19 تیر 1397
با سلام ببخشید وقتی اطلاعات را ذخیره میکنم و گزینه hold را میزنم برنمیگرده ینی چراغ storeروشن میمونه و هولد رو ک میزنم برنمیگرده از برنامه...ازم سوال میپرسه ک کد بزنید..این ینی چی؟
#
کیمیا ارتباط 20 تیر 1397
سلام
بعد از تنظیمات باید کلید store را جهت ذخیره سازی بزنید برای خروج کامل از محیط برنامه ریزی کلید program را بزنید.
#
قضوان 22 تیر 1397
سلام وقتتان بخیر تاریخ وساعت تلفن راتنظیم میکنم اماپس ازمدت کوتاهی به هم میخورد لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم
#
کیمیا ارتباط 23 تیر 1397
سلام
اگر با خاموش و روشن شدن سانترال تنظیمات تغییر میکند باید باطری داخلی سانترال را تعویض نمایید.
#
negi 03 مرداد 1397
سلام و وقت بخیر
سوالم این هست که با این تلفن میشه شماره ای رو بلاک کرد ؟
چون شخصی از تلفن ثابت منزل یه شماره موبایل رو بلاک کرده میخوام بدونم این تلفن هم این قابلیت رو داره ؟
#
کیمیا ارتباط 03 مرداد 1397
سلام خیر
#
حسن خادم 06 مرداد 1397
با سلام و عرض خسته نباشید
توی شبکه سانترال
2 تا از تلفن هامون (داخلی) زنگ نمیخوره بوق هم نداره
ولی وقتی بهشون زنگ میزنم بوق میخوره
اما برای اونا هیچ صدای زنگی نمیاد
#
کیمیا ارتباط 08 مرداد 1397
سلام
اگر گوشی تلفن هم به جک سانترال وصل نباشد در زمان تماس بوق خواهد خورد مسیر سیم کشی تا سانترال را چک کنید.
#
حسن خادم 09 مرداد 1397
با سلام مجدد و ممنون از پاسخ تونبا بررسی سیم کشی به این نتیجه رسیدم که کابل سوئیچ شبکه در اومده بود
#
بهرنگ 12 مرداد 1397
با عرض سلام و تشکر از زحمات شما
برای حذف شمارهای قدیمی که در مدل t7433 چ0 در قسمت co و چه در قسمت حافظه 001 الی 500 چه باید کرد
بعد از ثبت شماره در حافظه قسمت 001 تا 500 چگونه باید از آن استفاده کرد . ممنون میشم کمکم کنید خیلی لازم دارم بازم ممنونم
#
کیمیا ارتباط 13 مرداد 1397
سلام
کلید program را بزنید و بعد دو بار کلید * و سپس رمز عبور را وارد کنید. بعد کد 001 را وارد کرده و کلید sp-phone را بزنید بعد یک عدد 3 رقمی از 000 تا 499 وارد کنید و پس از شماره مورد نظر را وارد نمایید. سپس کلید store را بزنید و بعد از بوق تایید کلید hold و بعد program را بزنید.
برای تماس گوشی را بردارید کلید auto dial را بزنید و بعد شماره 3 رقمی را وارد کنید.

این صفحه مربوط به تلفن 7730 می باشد سوالات خود را در بخش مربوطه مطرح نمایید.
#
ریحانه 18 مرداد 1397
سلام
تلفن ما T7730 هست و از بیرون وقتی 5 رو می گیرن داخلی من که 116 هست زنگ میخوره من میخوام داخلی 113 زنگ بخوره، میشه راهنمایی کنید.
کیمیا ارتباط 18 مرداد 1397
سلام
باید وارد محیط برنامه ریزی شوید و با کد 501 برای عدد مورد نظر جک داخلی قبلی را به جک داخلی جدید تغییر دهید.
#
امیر 30 مرداد 1397
سلام وقت بخیر
گوشی kx-t7730 وقتی گوشی رو بر می دارم کلید intercom چراغش روشن میشه و دیگه توی صدای بوق را ندارم
لطفا بگید چطوری خاموش میشه و نداشتن صدای بوق به این کلید ربط داره
#
کیمیا ارتباط 31 مرداد 1397
سلام
خیر احتمالا زوج سیم مربوط به بوق یعنی زوج سیم وسط قطع می باشد. گوشی را مستقیما روی جک سانترال ترجیحا دو جک متفاوت و با سیم دو زوج تست کنید.
#
حميد 03 شهریور 1397
سلام
چگونه مي توانم شماره اي را كه گرفته ام و در گوشي با Redial نشان داده مي شود را حذف كنم؟
#
کیمیا ارتباط 03 شهریور 1397
سلام
کد 790* را شماره گیری کنید.
#
پریسا 07 شهریور 1397
سلام خسته نباشید تلفن من KX-T7730هستش و موقعی که کسی تماس میگیره فقط چراغش قرمز میشه و زنگ نمیخوره.چطوری بذارمش رو حالت زنگ خور که زنگ بخوره هنگام تماس؟
#
کیمیا ارتباط 08 شهریور 1397
سلام
کنار تلفن را نگاه کنید اگر صدای زنگ بسته هست آن را زیاد کنید. اگر حل نشد باید در محیط برنامه ریزی با کد 408 زنگ خور را برای داخلی مورد نظر فعال کنید.
#
منصور 12 شهریور 1397
سلام. درشرکتمون یکی تلفنKX-T7730 با هفت اتاق وشماره داخلی که کلید صفر برا همشون بسته هست چطور میشه خط آزاد برا یکی از داخلی هامون ایجاد کنیم که بتوانند موبایل یا دیگر شماره های صفر دار بگیرن .ممنون
#
کیمیا ارتباط 12 شهریور 1397
سلام
با کد 601 ببینید جک داخلی که میتواند صفر را شماره گیری کند در چه کلاسی قرار دارد بعد جک داخلی های دیگر را در همان کلاس قرار دهید.
#
جباری 12 شهریور 1397
سلام استاد بزرگوار. کد یا رمز فعالسازی پشت خطی(call wating) در گوشیهای مرکز تلفن TDA600 و نحوه کد لغو را بفرمائید.ممنون
#
کانون 26 شهریور 1397
تایمرمکالمه برای یک داخلی را چگونه بردارم پاناسونیک kx7730
#
کیمیا ارتباط 26 شهریور 1397
این تنظیمات مربوط به مرکز تلفن می باشد باید وارد محیط برنامه ریزی سانترال شوید و با کد 613 جک مربوط به داخلی را غیر فعال کنید.
#
محمد وثوقی 30 شهریور 1397
سلام این گوشی من پاناسونیک مدل KX-TSC30BXW است میخوام بدونم آیا اولا گوشی من سانترال است و ثانیا آیا میتوان از گوشی سانترال در منزل به صورت تلفن معمول استفاده کرد
#
کیمیا ارتباط 31 شهریور 1397
سلام
خیر این تلفن آنالوگ می باشد. از تلفن های سانترال هایبرید و دیجیتال با خط تلفن منزل قابل استفاده نمی باشند.
#
احسان 01 مهر 1397
سلام
چطور میتونم تاریخ و ساعت دستگاه رو تنظیم کنم؟
#
کیمیا ارتباط 01 مهر 1397
سلام
این تنظیمات باید در محیط برنامه ریزی سانترال انجام شود. به مطلب زیر مراجعه کنید.
http://goo.gl/dzXV2j
#
S D 10 مهر 1397
سلام
بعضی اوقات تماس گیرنده داخلی رو اشتباه میگیره،‌ آیا امکانش هست که بدون قطع کردن تماس، اون رو وصل کنیم به داخلی دیگری؟؟
#
کیمیا ارتباط 11 مهر 1397
روی پر ظرفیت با کلید * میتونید به منوی قبل برگردید.
#
S D 11 مهر 1397
منظورم اینه که خوده کارمند شرکت با تفلنش (که از این پاناسونیک معمولیاس که فقط چندتا دکمه داره) تماس رو منتقل کنه، نه شخص تماس گیرنده.
#
کیمیا ارتباط 12 مهر 1397
بله
با کلید فلش و یا قطع و وصل سریع قلاب قطع کن تماس میتوانید ترانسفر کنید.
#
سعید 15 مهر 1397
با سلام
ممنون بابت سایت بسیار خوب شما.
دستگاه سانترال شرکت ما TDA100D است و تلفن هایی که در شرکت موجود است دو نوع است :
۱- kx-t7730 از نوع Advanced Hybrid System
۲- kx-t7730 از نوع Digital Super Hybrid System
تلفن های شماره ۱ در شرکت کار نمی کنند و دلیل آن را نمی دانم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
سپاس
#
کیمیا ارتباط 16 مهر 1397
سلام
هر دو مدل را یکی زده اید به هر شکل تلفن 7730 باید به کارت dhlc متصل شود که سانترال tda100d از آن پشتیبانی نمی کند.
#
علیرضا فوزی 15 مهر 1397
سلام در شرکت ما تلفن kx-t7730 موجود است که تلفن گویا دارد. تغییراتی در قسمت های شرکت نیاز به تعیرف کد های دیگری هستیم. یعنی اگر مشتری زنگ زد به جای این که با گرفتن 3 به قسمت مالی وصل میشد الان با گرفتن 4 به تلفن داخلی مالی وصل شود این تغییر کد چطور امکان پذیر است؟ با تشکر
#
کیمیا ارتباط 16 مهر 1397
سلام
با کد 501 برای هر عدد جک داخلی مورد نظر را انتخاب کنید.
#
چاوش 15 مهر 1397
با سلام و ممنون که با حوصله پاسخ میدهید. من سانترال TES 824 دارم در شرکتم و با دو مشکل مواجه هستم.
1. جدیدا خط CO3 بدون هیچ دلیلی زنگ میخورد و گوشی را که بر میداریم بوق اشغال سریع شنیده میشه. هر چند ساعتی این اتفاق میوفتد و حدودا 1 هفته است که با این مشکل مواجه هستیم.
2. بعد از تماس با یک شماره و هنگامی که شماره مورد نظر اشغال است، پس از گذاشتن گوشی سر جای خود شروع به زنگ زدن بی مورد میکند همان گوشی!! و باید دوباره گوشی را برداشته و قطع کنیم تا صدای زنگ قطع شود.

ممنون از راهنمایی شما
#
کیمیا ارتباط 16 مهر 1397
سلام
این تماس برگشتی ممکنه از مخابرات باشه ممکن از سانترال باید اول خط را بیرون سانترال تست کنید اگر مشکل وجود نداشت یکبار سانترال را ریست فکتوری کرده و مجدد برنامه ریزی کنید.
#
محمد 18 مهر 1397
سلام
این تلفن رو به خط مستقیم میزنم کار نمیکند
ولی به خطوط سانترال میزنم مشکلی ندارد
قابلیت وصل شدن به خط مستقیم تلفن را دارد (مثلا تلفن منزل)
#
کیمیا ارتباط 19 مهر 1397
سلام
خیر فقط روی سانترال قابل استفاده می باشد.
#
محسن 24 مهر 1397
سلام وقت بخیر
روی این مدل تلفن نمیشه از روی کامپیوتر صدای تلفن گویا رو انقال داد
؟
#
کیمیا ارتباط 24 مهر 1397
سلام
این موضوع ارتباطی به گوشی ندارد مربوط به سانترال می باشد. روی سانترال 824 این امکان وجود ندارد.
#
nosrati 24 مهر 1397
سلام روزتو بخير شرمنده ما چندين دستگاه تلفن مدلkx-TSC62sxw خريديم ميخوايم زنگها رو تغيير بديم جون همشون يه زنگ ميخوره ممنون ميشم راهنماي بفرماييد
#
کیمیا ارتباط 24 مهر 1397
سلام چنین قابلیتی ندارد.
#
هوشیار 25 مهر 1397
با سلام و تشکر از راهنماییهای مفیدتون
من 4 خط شهری دارم که به co1 تا co 4 سانترال 824 متصل هستند
وقتی برای برای آزاد کردن خط شهری از کلید 9 استفاده میکنیم بصورت پیش فرض ابتدا خط شهری متصل به co4 رو آزاد میکنه و در صورت اشغال بودنش به ترتیب co3 و سپس Co2 و در آخر خط شهری co 1 رو آزاد میکنه؟
چطور میتونم این ترتیب رو برعکس کنم یعنی اولویت با co1 باشه؟
با تشکر مجدد
#
کیمیا ارتباط 26 مهر 1397
سلام
جای خط ها را روی co ها عوض کنید.
#
هوشیار 28 مهر 1397
سلام و ممنون از پاسختون
متاسفانه امکان تغییر جای خطها را ندارم چونکه شناره فکس شرکت به CO4 وصله که بطور اتوماتیک توسط سانترال به دستگاه فکس هدایت میشه. بنابراین اگر خطها رو روی CO ها جابجا کنم خط فکس شرکت موقع زنگ خوردن به منشی وصل میشه و در عوض یکی از خطهای تلفن به دستگاه فکس هدایت میشه.
چطور میتونم از طریق کدهای برنامه دهی دستگاه کاری کنم که اولویت اختصاص خط آزاد شهری از CO1 شروع بشه.
دیدم که در سانترالهای شرکتهای دیگه از CO1 شروع میشه ولی سانترال من برعکس عمل میکنه!
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 28 مهر 1397
سلام
با کد 408 میتوانید برای هر خط شهری زنگ خور مورد نظر را تنظیم نمایید.
#
هوشیار 28 مهر 1397
با سلام
دایزا و منشی گویا بر روی 824 شرکت فعال هست.
کدهای اتصال به داخلی های مختلف تعریف شده تا فرد تماس گیرنده با وارد کردن عدد مورد نظرش به بخش مربوطه وصل بشه.
مشکل اینجاست که اگر فرد تماس گیرنده بعد از شنیدن پیام هیچ عددی رو شماره گیری نکنه ارتباطش قطع میشه.
چطور میشه کاری کنیم که اگر بعد از شنیده پیام گویا عددی رو شماره گیری نکردند، بطور اتوماتیک به منشی داخلی 101 وصل بشه؟
ممنونم
#
کیمیا ارتباط 29 مهر 1397
سلام
با کد 510 گزینه intercept را انتخاب نمایید.
#
زهره 29 مهر 1397
سلام خسته نباشید، تلفن ما مدل KX-T7730 هستش، وقتی از خط شهری تماس میگیرن بعد از پخش پیام گویا و اتصال به داخلی مورد نظر، بعد از دو تا بوق تماس رو قطع میکنه و باعث میشه خیلی از تماس هارو قبل از اینکه به تلفن برسیم از دست بدیم، برای افزایش زمان انتظار مشتری هنگام تماس از خط شهری (یا افزایش تعداد بوق ها) چه کار باید بکنم؟
#
کیمیا ارتباط 29 مهر 1397
سلام
احتمالا تنظیمات زمان گویا به جهت قطع کن توسط کارشناس کاهش داده شده است. با کدهای 508 و 509 میتوانید زمان زنگ خور بعد از دیزا را افزایش دهید.
#
ارزو 06 آبان 1397
سلام
تلفن 7730 دارم یکسره زنگ هولد پخش میشه
0 و 1 رو هم زدم درست نشد
امکانش هست راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 06 آبان 1397
سلام
تنها با زدن عدد 1 قطع خواهد شد. تنظیمات دیگری ندارد.
#
m.a 14 آبان 1397
با سلام وقتی تلفن روی حالت اتو انسور قرار داره چطوری تنظیم کنیم تا وقتی یکی باهامون تماس میگیره اون تک بوقه بخوره و متوجه بشیم
#
کیمیا ارتباط 14 آبان 1397
سلام
حالت auto answer برای وصل شدن تماس بدون برداشتن گوشی می باشد اگر میخواهید تلفن زنگ بخورد باید این حالت را غیر فعال کنید.
#
مرتضی 14 آبان 1397
باسلام
چگونه مي توان دايورت را كلا حذف كرد. با كليد پروگرام بعد عدد صفر و در تهايت دوباره پروگرام انجام نشد وو كليد FWD/DND چشمك مي زند.
چگونه مي توان تلفن را به حالت اوليه بر گرداند ( RESET) ؟
متشكر
#
سلام
فوروارد با کد 7100 غیر فعال می شود و با کد 790 هم میتوانید تنظیمات داخلی را ریست کنید.
#
mzg 14 آبان 1397
با سلام و خسته نباشید. هنگام شب کردن تلفن سانترال و انتقال تماس ها به خط نگهبانی چگونه می شود چند شماره موبایل را ذخیره کرد که در صورت نیاز (شب بودن سانترال) بتوان با آن شماره ها تماس گرفت؟
#
سلام
باید روی سانترال یک کلاس تعریف شود که به شماره های مذکور دسترسی داشته باشد و آن کلاس در حالت شب به داخلی مورد نظر اختصاص یابد. کدهای (309 و 602) و البته دسترسی به خط شهری هم باید در حالت شب براید اخلی مذکور باز باشد. (کد 406)
#
meisam 20 آبان 1397
باسلام
بنده میخواهم تماس های ورودی خودرا که پس از 10ثانیه جواب ندادم بصورت خودکار به خط منشی متصل شود، لطفا کد دستوری موردنظر برایم ارسال نمایید.
متشکرم.
#
کیمیا ارتباط 20 آبان 1397
سلام
باید تلفن خود را در حالت no answer با کد 712 و بعد وارد نمودن شماره منشی و سپس # روی داخلی منشی فوروارد کنید.
#
میلاد 26 آبان 1397
سلام. هنگامی که گوشی را برمیدارم چراغ sp-phone روشن نمی شود و عملاً مانند حالتی است که گوشی هنوز روی تلفن است. مجبورم از ابتدا دکمه اسپیکر را بزنم و بعد از شماره گیری شماره مورد نمظرم گوشی را برداشته و دکمه sp-phone را بفشارم تا بتوانم از طریق گوشی صحبت کنم. ممنون می شم برای حل این مشکل راهنمایی بفرمایید.
#
کیمیا ارتباط 26 آبان 1397
سلام
گوشی را روی داخلی دیگر تست کنید اگر همین مشکل را داشت از مجموعه های تعمیراتی کمک بگیرید.
#
میلاد 27 آبان 1397
سلام مجدد. اینکار انجام شد و مشکلی وجود داشت. حتی دستگاه تلفن را تغییر دادم ولی مجدداً همان اتفاق افتاد. لطفاً بنده رو راهنمایی یفرمایید
#
کیمیا ارتباط 27 آبان 1397
سلام
اگر همانطور که عرض شد گوشی فعلی را روی یک داخلی دیگر تست کردید و باز مشکل برقرار بود یعنی گوشی مشکل دارد و باید تعمیر شود.
#
میلاد 28 آبان 1397
گوشی هم تعویض کردم ولی کشگل همچنان پابرجاست. قطعاً تنظیمات بایستی اصلاح شود. ممنون میشم کمک کنید
#
کیمیا ارتباط 28 آبان 1397
کد 790 را بگیرید اگر مشکل حل نشد باید یک کارشناس به صورت حضوری موضوع را بررسی کند.
#
بابک 29 آبان 1397
با سلام و خسته نباشید من کد دستوری 121 رو اجرا کردم وحالا موخوام کنسبش کنم تا وختی گوش رو برمیدارم به خط شهری وصل نشه و بتونم داخلی هارو بگیرم لطفا راهنماییم کنین ممنون
#
کیمیا ارتباط 01 آذر 1397
سلام
کد 121 تنها مربوط به تنظیم 0 یا 9 برای دسترسی به خط شهری می باشد و حالت فعال یا غیر فعال ندارد اگر 0 را انتخاب کرده اید میتوانید مجدد با شماره گیری کد مربوطه عدد 9 را انتخاب کنید و یا بالعکس
#
مهسا 03 آذر 1397
با سلام ببخشید گوشی تلفن من دکمه SP-Phone به حالت چشمک زن درآمده باید چیکار کنم تا خاموش بشه؟
#
کیمیا ارتباط 05 آذر 1397
سلام
تنظیمات خاصی ندارد. یک گوشی دیگر جایگزین این گوشی کنید اگر مشکل دیگر نبود گوشی باید تعمیر شود.
#
Saber 18 آذر 1397
سلام میخواستم در سانترال tes 824 از بیرون که زنگ میزنن به خط شهری بعد که میره ره به تلفن گویا کسی نتونه به داخلی مورد نظر وصل بشه؟
میشه راهنمائی کنید؟
#
کیمیا ارتباط 19 آذر 1397
سلام
متوجه منظورتون نمیشم اگر میخواهید دسترسی به یک داخلی خاص در گویا ممکن نباشد یا باید آن داخلی را روی داخلی دیگر فوروارد کنید و یا با کد 516 جک مربوط به داخلی را غیر فعال کنید.
#
رضا 09 دی 1397
سلام.
دستگاه سانترال ۸۲۴ دارم. میخواستم دسترسی همه تلفن‌های داخلی به خطوط شهری بسته بشه و فقط یکی از داخلی ها بتواند تلفنها را جواب بدهد ( حتی تلفن مادر یا منشی هم نتواند به تلفن‌های شهری دسترسی داشته باشد ) و به دیگران انتقال بدهد.
سوال دوم این هستش که تلفن منشی حدود ۳۰۰ متر از سانترال دور هستش، وقتی وصل میکنیم بوق مشغول میزنم ( حدود ۳ ولت افت ولتاژ دارم)اما نزدیکی دستگاه مشکلی نداره. راه حلی دارید؟
#
کیمیا ارتباط 11 دی 1397
سلام
با کد 405 دسترسی به خطوط شهری را تنها برای جک داخلی مورد نظر فعال و برای الباقی داخلی ها غیر فعال کنید.
کابل تمام مس با سطح مقطع 0.5 تا 229 متر و با سطح مقطع 0.6 تا 360 متر قابل استفاده می باشد.
#
samira 15 دی 1397
با سلام
خط تلفن مورد استفاده هنگام شماره گیری شماره موبایل مشغول میشود و روی صفحه نمایش نوشته restricted ظاهر میشود . مشکل چیست؟
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1397
سلام
احتمال دارد شما دسترسی به صفر برای شماره گیری موبایل نداشته باشید. باید کارشناس سانترال تنظیمات داخلی شما را روی سانترال بررسی نماید.
#
KANOON TAJHIZ 19 دی 1397
با سلام چجوری میتونم لیست کالر آیدی بگیرم؟
#
کیمیا ارتباط 20 دی 1397
سلام
اگر منظور گزارشات تماس های گرفته شده و پاسخ داده شده می باشد چنین قابلیتی ندارد و باید نرم افزار گزارش گیری خریداری نمایید.
#
کوهیار 22 دی 1397
سلام و وقت بخیر
یک دستگاه سانترال پاناسونیک TES824 داریم که حین تغییر دکوراسیون دستگاه سانترال رو جابحا کردیم و متاسفانه بعد از جابجایی تلفن زنگ نمیخوره و فقط خط بیرونی چشمک میزنه صدای زنگ گوشی رو چک کردم در حالت رینگ هستش ولی زنک نمیخوره میشه خواهش کنم راهنمایی کنید چه باید بکنم؟
#
کیمیا ارتباط 22 دی 1397
سلام
با کد 408 برای هر خط شهری جک مربوط به داخلی هایی که میخواهید زنگ بخورد را فعال کنید.
#
کوهیار 23 دی 1397
سلام و تشکر از اینکه پاسخ دادید
با کد 408 هر خط رو چطور باید فعال کنم؟
#
کیمیا ارتباط 23 دی 1397
به صفحه زیر مراجعه کنید.
http://goo.gl/XURtAY
#
کوهیار 23 دی 1397
سپاسگزارم
#
محمد جواد 22 دی 1397
با سلام
چطوری میتونم شماره های 2 رقمی ذخیره شده تلفن رو تغییر نام بدم از یه اسمی که قبلا کاربر این تلفن بوده به اسمی که جدید میاد و کاربر میشه .
#
کیمیا ارتباط 22 دی 1397
سلام
با کد 009 می توانید شماره خطوط داخلی را 2 یا 3 رقمی کنید.
#
امیر 01 بهمن 1397
سلام چطوری میتونم سانترال ۸۲۴ رو به دستگاه پیج خارجی متصل کنم من با کد ۳۴ و گوشی ۷۷۳۰ تست می کنم روی کالرآدی نشون میده ولی عملا صدایی از خروجی بلندگوها شنیده نمیشود با تشکر فراوان لطفا جوابم رو بدید
#
کیمیا ارتباط 01 بهمن 1397
سلام
باید خروجی pager سانترال را به ورودی آمپلی فایر متصل کنید.
#
امیر 02 بهمن 1397
با سلام مجدد و تشکر از اینکه جوابمو دادین . این کار رو هم همون موقع انجام دادم ولی جواب نگرفتم آمپیلی فایر هم تست کردن ساللم بود آیا تنظیمات خاصی باید روی سانترال انجام بشه ؟؟؟ متشکرم
#
کیمیا ارتباط 02 بهمن 1397
سلام
خیر اگر بعد از شماره گیری کد پیجینگ ارور نمی دهد یعنی ارتباط برقرار می شود.
#
اسدپور 04 بهمن 1397
سلام وقتیکه یکی ازشماره های داخلی اشغال باشد تلفن به اپراتوررو همزمان به یکی ازداخلی های دیگرمنتقل میگردد چگونه میتوان فقط به اپراتور برگردد باتشکر
#
کیمیا ارتباط 06 بهمن 1397
سلام
اگر داخلی فوروارد busy می باشد با شماره گیری #710 یا فشردن کلید fwd و وارد کردن صفر آن را از حالت فوروارد خارج کنید.
#
Amir 11 بهمن 1397
سلام
من قبلا میتونستم از تلفن به موبایل زنگ بزنم ولی الان نمیشه
بعد هر کسی که زنگ میزنه بع ما بوق میخوره ولی تلفن زنگ نمیخوره
#
کیمیا ارتباط 13 بهمن 1397
سلام
برای تماس با موبایل باید دسترسی به صفر برای داخلی شما باز باشد. با کد 601 کلاس یک را به داخلی خود اختصاص دهید.
برای زنگ خور ابتدا از بلندی صدای تلفن مطمئن شوید و سپس با کد 408 جک مربوط به داخلی خود برای هر خط شهری که میخواهید زنگ خور داشته باشد فعال کنید.
#
Amir 13 بهمن 1397
متوجه نشدم میشه واضح تر توضیح بدید که باید چیکار کنم.
#
کیمیا ارتباط 13 بهمن 1397
وارد محیط برنامه ریزی شوید و با کد اول کلاس 1 را به داخلی اختصاص دهید و با کد دوم زنگ خور را تنظیم کنید.
#
الماس 08 اسفند 1397
با سلام و وقت بخیر
ما در شرکت خود سه خط تلفن داریم و چندین تلفن سانترال که یکی از خطوط فقط مختص مدیریت میباشد. حال میخواهیم فقط یکی از کارمندان به خط مدیریت دست پیدا کند و برای او آزاد شود.
لطفا راهنمایی بفرمایید که چه کد دستوری نیاز است؟ و چه مراحلی را باید طی کنیم؟
#
کیمیا ارتباط 09 اسفند 1397
سلام
با کد 504 برای خط شهری مورد نظر جک مربوط به مدیر و کارمند مورد نظر را enable و الباقی چک ها را disable نمایید.
#
الماس 09 اسفند 1397
با سلام و خسته نباشید
ممنون از پاسخ اما
اگر امکان هست بعد از زدن دکمه program بقیه مراحل را به صورت موردی بفرمایید.
#
کیمیا ارتباط 15 فروردين 1398
کد 405 را بزنید گزینه sp-phone انتخاب co1 مجدد sp-phone انتخاب jack01 بعد با auto ans گزینه enable یا disable را انتخاب می کنید و بعد store را میزنید بعد همین مراحل برای جک ها یا خطوط شهری دیگر انجام می شود.
#
کیمیا ارتباط 15 فروردين 1398
سلام
اگر صدای زنگ گوشی از کنار آن کم نشده است باید وارد مجیط برنامه ریزی شوید با کد 408 برای هر خط شهری جک مربوط به این داخلی را فعال کنید.
#
tahoora 15 فروردين 1398
سلام. تلفن زنگ نمیخورد و در حالت سایلنت قرارگرفته. برای حل ان چه باید کرد
#
امیر محمودی 22 فروردين 1398
با سلام گوشی تلفن سانترال یکسره اهنگ هولد را پخش میکند چطور می توانم ان را قطع کنم
#
کیمیا ارتباط 25 فروردين 1398
سلام
#
علی روزیخواه 26 فروردين 1398
سلام گوشی مدل 7730 دارم قبلا که دگمه SP-PHONE رو می زدم دگمه اینترکام روشن می شد. امروز صبح که اومدم به جاش مستقیما میره خط 2

گوشی رو خط دیگه ای کنترل کردم مشکلی نداره
#
کیمیا ارتباط 26 فروردين 1398
سلام
گزینه هات لاین روی گوشی فعال شده است با شماره گیری کد #740 آن را غیر فعال کنید.
#
محسن اسدزاده 31 فروردين 1398
سلام
مدل t۷۷۳۰ دارم.و یکی از کلیدهای کناری رو به یه خط موبایل سیو کردم.حالا میخوام شماره رو عوض کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید.
#
کیمیا ارتباط 31 فروردين 1398
سلام
ابتدا کلید program را بزنید بعد کلید کناری مورد نظر را انتخاب و سپس عدد 2 و بعد شماره مورد نظر را با شماره دسترسی به خط شهری وارد کنید و بعد کلید store و سپس program را بزنید.
#
محمدرضا سنندجی 04 ارديبهشت 1398
سلام وقت بخیر. گوشی ما مدل T7730 هست. مشکل اینجاست که وقتی زنگ میخوره صدا نداره و فقط چراغش چشمک میزنه. ممنون میشم که راهنمایی کنید. سپاس
#
کیمیا ارتباط 04 ارديبهشت 1398
سلام
اگر صدای گوشی قطع نشده است وارد محیط برنامه ریزی شوید و با کد 408 برای خطوط شهری جک داخلی مورد نظر را enable نمایید.
#
rikanoori 04 ارديبهشت 1398
تلفن وقتی قطعه شروع میکنه به پخش آهنگ چطوری میشه قطعش کرد؟
#
کیمیا ارتباط 04 ارديبهشت 1398
کلید 1 را بزنید قطع می شود.
#
مصطی 05 ارديبهشت 1398
سلام وقتتون بخیر
گوشی ما مدل7730 هست تا به امروز مشکلی نداشت
ولی امروز وقتی داخلی شماره گیری میکنیم شماره میوفته ولی از بیرون یا موبایل تماس میگیریم فقط شماره خط خودمون میوفته مشکل از کجاست
ممنون میشم راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 07 ارديبهشت 1398
سلام
باید ابتدا خط ورودی را قبل از ورودی به سانترال تست کنید اگر کالر آیدی داشت بعد با کد 910 تنظیمات آیدی سانترال را تغییر دهید مثلا dtmf را fsk یا برعکس نمایید.
#
هادی 13 07 ارديبهشت 1398
سلام خسته نباشید.
ببخشید من خواستم صفررو برای داخلی ها ببندم وارد تنظیمات شدم کد 302-305 شدم الان صفر برای خودمم بسته شده گوشی مدل 7730 هست. میشه راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 07 ارديبهشت 1398
سلام
اگر به طور مثال با کد 302 دسترسی به صفر را محدود کردید، داخلی هایی که در کد 601 دارای کلاس 2 باشند قابلیت دسترسی به صفر را نخواهند داشت. برای داخلی های مورد نظر کلاس دیگری را انتخاب کنید.
#
علی 09 ارديبهشت 1398
با سلام.
من یک دستگاه tde600 دارم.
یه مشکلی هست این که هر وقت از یک داخلی به داخلی دیگری تماس گرفته شود در صورت پاسخی داده نشود تماس داخلی پاسخ داده نشده به اپراتور برگشت می کند. با چه کدی میتوان این حالت را غیرفعال کرد؟
ممنون میشم اگه بتونید جواب من رو سریع تر بدهید
#
کیمیا ارتباط 09 ارديبهشت 1398
سلام
این صفحه مربوط به تلفن 7730 می باشد. آموزش برنامه ریزی سانترال های پر ظرفیت روی سایت انجام نمی شود. شما می توانید از طریق پشتیبانی ریموت یا شرکت در دوره آموزشی، آموزش های لازم را در اختیار داشته باشید.
#
مهرداد دهقانی 10 ارديبهشت 1398
سلام .من یه سانترال 824 دارم .جک شماره 1 کار نمیکنه .از چی میتونه باشه ؟
#
کیمیا ارتباط 10 ارديبهشت 1398
سلام
ابتدا یک تلفن دیگر که روی جک دیگری در حال کار می باشد مستقیم به جک سانترال متصل کنید اگر تلفن روشن نشد باید سانترال تعمیر شود در غیر اینصورت مسیر سیم کشی را بررسی کنید.
#
ایمان 12 ارديبهشت 1398
باسلام و خسته نباشید
به تازگی دیزا رو بر روی سانترال 824 راه اندازی کردم و میخواهم 3 مورد رو حل کنم ممنون میشم اگر راهنمایی فرمایید .
1. تنظیم کردن دیزا برای تکرار پیام دیزا در صورت تعیین نکردن داخلی توسط تماس گیرنده خط شهری
2. اتصال تماس با منشی در صورت انتخاب نکردن داخلی در دیزا
3. دو مرحله ای کردن دیزا ( به طور مثال در صورت انتخاب عدد 2 برای تماس با ..... عدد یک و برای تماس با ..... عدد دو را شماره گیری نمایید )
4. و از همه مهم تر انتقال تماس خط شهری با یک داخلی در صورتی که داخلی اشغال و یا جوابگو نباشد چگونه می توان می تواند به یک داخلی انتقال داد در صورتی که تماس های داخلی به آن داخلی مورد نظر انتقال پیدا نکند و قابل ذکر است که با کد *7115.....# اقدام کردم ولی با خطای تعریف نشده روبرو شده ام .
باتشکر
#
کیمیا ارتباط 12 ارديبهشت 1398
سلام
برای انتقال به اپراتور کد 507 و 510 را در حالت intercept قرار دهید. جهت دو مرحله ای کردن به صفحه ضبط صدای گویا مراجعه کنید. برای گزینه آخر باید باید داخلی ها در گروه قرار دهید که در صورت اشغالی داخلی دیگر آن گروه زنگ بخورد. برای چنین مواردی که تنظیمات زیادی دارد بهتر است از یکا کارشناس بخواهید حضوراتنظیمات مورد نیاز را انجام دهد.
#
اعتمادی 12 ارديبهشت 1398
با سلام
ممنون از راهنمایتان
برای فوروارد شدن تماس های ورودی شهری یک داخلی به داخلی دیگر بدون انتقال تماس های داخلی باید از چه کدی استفاده کرد .
سپاس
#
کیمیا ارتباط 14 ارديبهشت 1398
سلام
روی 824 تفکیک تماس ورودی برای فوروارد ندارید.
#
البوم طاها 21 ارديبهشت 1398
میسلام
من میخوام چند تا شماره که خیلی از اونا استفاده میکنمو ذخیره کنم چطوری انجام بدم
روی گوشی پاناسونیک سانترال
#
کیمیا ارتباط 22 ارديبهشت 1398
شماره گیری سریع با لمس یک کلید one touch

سلام
مراحل زیر را انجام دهید.
3. عدد 2 را وارد کنید.
4. عدد دسترسی به خط شهری (مثلا 9) و بعد شماره مقصد را وارد کنید.
#
مرجوی 22 ارديبهشت 1398
سلام برای اینکه تماس ورودی را بر روی یک داخلی تنظیم کنیم چکار باید کرد؟
#
سلام
وارد تنظیمات سانترال شوید و با کد 408 زنگ خور خطوط شهری مورد نظر را برای هر جک داخلی که می خواهید در حالت enable قرار دهید.
#
حسن جبلی 22 ارديبهشت 1398
سلام
گوشی مدیریتی 7730 ما خط شهری زنگ می خورد وقتی گوشی را بر میداریم خود کار جواب نمی دهد باید خط مورد نظر را انتخاب کنیم تا بتوانیم صحبت نمائیم لطفا راهنمایی نمائید
#
سلام
یکبار کد 790 یا 790* را شماره گیری نمایید.
#
حسن جبلی 22 ارديبهشت 1398
سلام کد 790 را زدم ولی دوباره برای جواب خط باید شاسی مربوطه را بزنم
#
یک گوشی دیگر را جایگزین کنید اگر مشکل حل نشد یک کارشناس به صورت حضوری باید موضوع را بررسی کند.
#
مهدی 23 ارديبهشت 1398
سلام مجدد و ممنون از توضیح سوال قبلی.
سوال دوم اینکه چطور میتونم سخنگو دستگاه TVM200 تغییر بدم و با فایل جدید جاگزین کنم.

نرم افزار متفاوتی داره برای دستگاه؟
#
کیمیا ارتباط 24 ارديبهشت 1398
سلام
بله نرم افزار مخصوص خود را دارد. آموزش برنامه ریزی سانترال های پر ظرفیت روی سایت انجام نمی شود. شما می توانید از طریق پشتیبانی ریموت یا شرکت در دوره آموزشی، آموزش های لازم را در اختیار داشته باشید.
#
غلامرضا 28 ارديبهشت 1398
باسلام
فرض کنید خط تلفن داخلی 14 در اتاقی مورد استفاده قرار میگیرد اگر کارمند اتاق جابجا شود قصد داشته باشید در اتاق دیگر هم همان خط 14 را داشته باشد آیا میشود بدون تغییر در سیم بندی خط را جابجا کرد
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 28 ارديبهشت 1398
سلام
باید جک دخلی محل جدید را پیدا کنید و بعد از طریق برنامه ریزی داخلی آن را تغییر دهید.
#
علی 07 خرداد 1398
سلام. تلفن ما بعد از یک بوق کوتاه بصورت خودکار گوشی را جواب میده و برای طرف مقابل هم اصلا زنگ نمیخوره. علتش چیه
#
کیمیا ارتباط 07 خرداد 1398
سلام
کلید auto answer را در حالت خاموش قرار دهید.
#
رضا 28 خرداد 1398
با سلام و خسته نباشد
من برای شماره گیری سریع یا ذخیره شماده در دستگاه اقدام کردم که کار می کند فقط مشکلی که دارم اینکه وقتی عدد 9 را در سیو شماره میزنم خط یک من یا کام 1 من اکتیو و شماره گیری میکند اگر من بخواهم با خط دوم یا کام 2 شماره گیری کنم باید چه عددی بجای 9 بزنم تا شماره گیری من از خط دوم انجام شود .؟؟؟
تمام اعداد را امتحان کزدم از 0 تا آخر که سه عدد 9 و 0 و 6 را میتوان داد که عدد 9 خط یکم را فعال میکند ولی 0 و 6 عکس العملی ندارند و بقیه اعداد به منظور شمارگرفتن عمل میکنند.
و دوم اینکه در گوشی سانترال پاناسونیک قدیمی کلید میسیج من روشن است چطوری غیر فعالش کنم ؟؟؟
ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 28 خرداد 1398
سلام
اگر خطوط شهری در گروه های مجزا باشند از عدد 82 میتوانید استفاده کنید.
برای موضوع دوم کد 790 را شماره گیری نمایید.
#
رضا 03 تیر 1398
سلام تلفن ۷۷۳۰ داریم
مشکل اینه که داخلیا زنگ میخوره و اگر داخلی از بیرون بگیرن زنگ میخوره اما اگر داخلی نگیرن زنگ نمیخوره و فقط ال ای دی چشمک میزنه لطفا راهنمایی کنید خیلی مهمه متشکر
#
کیمیا ارتباط 03 تیر 1398
سلام
با کد 408 زنگ خور خطوط شهری مورد نظر را برای جک داخلی در حالت enable قرار دهید.
#
مریم ابوالحسنی 05 تیر 1398
سلام وقت بخیر چطور میتونم اسم و تلفن پرسنل داخل سانترال سیو کنم ؟
#
کیمیا ارتباط 05 تیر 1398
سلام
با کد 604 میتوانید برای داخلی ها نام تعیین کنید.
#
مروه 11 تیر 1398
چطور میتونم صفر رو که برای اپراتور تعریف شده از یک داخلی به داخلی دیگه منتقل کنم؟
#
کیمیا ارتباط 11 تیر 1398
با کد 008 جک داخلی اپراتور را به جک داخلی مورد نظر تغییر دهید.
#
مروه 12 تیر 1398
عذر میخوام چطور باید کد رو وارد کنم؟
#
کیمیا ارتباط 12 تیر 1398
با زدن program و * و سپس # و پسورد وارد محیط برنامه ریزی شوید و با کد ذکر شده جک داخلی اپراتور را تغییر دهید.
#
سروش ادیبی 11 تیر 1398
بدون این شیوه (84) راه دیگه ای نیست که با گرفتن ۹ از بالا شروع نکنه به آزاد کردن خط ؟
#
کیمیا ارتباط 12 تیر 1398
جای خطوط را مطابق نیازتان چا به جا کنید
#
محسن 11 تیر 1398
سلام. حالت SP-Phone گوشی من از کار افتاده.( گوشی مدل KX-T7730 )
چکار باید کرد؟
#
کیمیا ارتباط 11 تیر 1398
سلام
گوشی را به داخلی دیگر متصل کنید و تست کنید اگر اسپیکر باز هم مشکل داشت باید برای تعمیر ارسال کنید.
#
سروش 11 تیر 1398
با سلام
چطور میشه وقتی داخلی ۹ رو میگیره خط شهری مثلا خط ۸ رو ازاد نکنه و از خط ۴ شروع کنه ؟ سانترال ۸ ۲۴
#
کیمیا ارتباط 11 تیر 1398
سلام
عدد 8 و شماره پورت شهری رو بگیرید مثلا 84 برای خط 4 شماره گیری کنید.
#
احمد 15 تیر 1398
با سلام و عرض ادب . بنده دستگاه خودم رو روی دستگاه یکی از همکاران دایورت کرده بودم تا زمانی که مشغولم یا پشت میز نیستم ایشون جواب بدن. الان میخوام این دستور رو لغو کنم ولی با روش لغو دستوری که شما فرمودین لغو نمیشه باید چه کار کنم؟
#
کیمیا ارتباط 15 تیر 1398
سلام
کد 710 یا 710* را شماره گیری کنید.
#
احمد 16 تیر 1398
سلام مجدد لطف میفرمایید بگید چطور این کد رو وارد کنم؟
#
کیمیا ارتباط 16 تیر 1398
گوشی که فورارد شده است را بردارید و کد را بگیرید.
#
سمانه 15 تیر 1398
برای نصب اینترنت گفتن که خط موردنظر باید از سانترال خارج بشه و بعد از نصب، مجدد وارد سانترال کنید. این کار به چه صورت امکان پذیر هست؟ راهنمایی کنید ممنون میشم.
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 15 تیر 1398
خط را از سانترال در بیاورید و به ورودی اسپلیتر بزنید و از خروجی اسپلیتر به سانترال وصل کنید.
#
علی 22 تیر 1398
با سلام
لطفا میفرمایید رله الکترونیکی زنگ اخبار ( بابت صدای بالاتر زنگ در محیط پرسروصدا ) رو به چه شکل باید به گوشی سانترال 7730 متصل کرد .

ممنون
#
کیمیا ارتباط 22 تیر 1398
داخلی آنالوگ یا زنگ اخبار باید به زوج سیم وسط داخلی مذکور متصل شود و روی داخلی گزینه پارالل فعال شود.
#
علی 22 تیر 1398
سپاسگذارم ، من گزینه paralled phone رو در نرم افزار برای این خط فعال کردم . منظورتون همین بود درسته ؟
#
کیمیا ارتباط 23 تیر 1398
بله
#
زهرا 24 تیر 1398
سلام
چطور یک سری شماره را با نام در دفترچه تلفن ذخیره کنیم
#
کیمیا ارتباط 24 تیر 1398
این گوشی دفترچه تلفن ندارد یا از speed dial برای ثبت و شماره گیری سریع استفاده کنید یا نرم افزار گزارش گیری که دارای دفترچه تلفن می باشد خریداری نمایید.
#
عینی 09 مرداد 1398
با سللام تلفن در حالتی که تماسی نداره و گوشی روی بیس هست دایما ملودی پخش می کند چگونه صدای ملودی را قطع کنم با تشکر
#
کیمیا ارتباط 09 مرداد 1398
سلام
#
RAVAEE 10 مرداد 1398
سلام
چطوری میشه تلفن رو از حالت 10 دقیقه تایمر مکالمه خارج کرد؟
#
کیمیا ارتباط 10 مرداد 1398
سلام
با کد 613 می توانید این تنظیم را برای یک داخلی فعال یا غیر فعال نمایید.
#
حميد علي نژاد 10 مرداد 1398
سلام
صداي ميكروفن در مواقعي كه روي اسپيكره كمه
بايد چي كار كرد
#
کیمیا ارتباط 12 مرداد 1398
سلام
کلید SP-PHone را بزنید و بعد کلید جهت بالا را برای افزایش صدا بزنید بیش از این امکانس جهت افزایش صدای میکروفن و اسپیکر نمی باشد.
#
گودرزی 15 مرداد 1398
سلام داخلی 103 من یهویی قطع شد الان هیچ بوقی نداره ووقتی خطی میزنم چراغش روشنه تاگوشی نذارم قطع نمیشه یعنی اسپیکر فون قطع نمیشه چیکار کنم
#
کیمیا ارتباط 15 مرداد 1398
سلام
یک گوشی دیگر را روی همین داخلی تست کنید اگر مشکل حل شد گوشی تلفن مشکل دارد اگر مشکل برقرار بود از داخلی سانترال می باشد.
#
عظیم 26 مرداد 1398
با سلام.
در خصوص دایورت خطوط شهری به یک شماره موبایل اگر ممکن هست راهنمایی کنید..متشکرم
#
کیمیا ارتباط 26 مرداد 1398
سلام
به لینک زیر مراجعه کنید توضیح کامل ارائه شده است.
http://goo.gl/TAFu4U
#
حمید شاکری 28 مرداد 1398
سلام
چطور میتنونم یک خط داخلی را به دو گوشی وصل کنم ، هبا انجام این کار داخلی زنگ نمی خوره
#
کیمیا ارتباط 03 شهریور 1398
سلام
اگر گوشی 7730 باشد باید داخلی بعدی را با کد 610 پارالل کنید.
#
رضا 07 شهریور 1398
سلام
میخوام برای تلفن گویا یک خط جدید برای تماس از بیرون تعریف کنم
الان از یک تا 5 را تعریف شده دارم
میخوام تعریف کنم بازدن کلید 6 به داخلی 17 وصل شود
501 را میزنم و ....
6 را هم میزنم بعد ش که میخوام بزنم 17 روی گوشی میزنه not stored چیکار کنم
#
کیمیا ارتباط 07 شهریور 1398
سلام
باید اول وارد محیط برنامه ریزی شوید و بعد کد 501 را بزنید.
#
کوشانه 09 شهریور 1398
سلام. تلفن بنده مدل KX-T7665 می باشد. روی صفحه نمایش ام شماره داخلی 5984 بود ولی نمیدونم چه اتفاقی افتاد که الان عدد 24 ظاهر شده و دیگه نمی تونم تماس های شهری را برقرار کنم؟؟
#
کیمیا ارتباط 09 شهریور 1398
سلام
این مساله مربوط به گوشی تلفن نمی باشد. باید به پشتیبانی سانترال اطلاع دهید تا در نرم افزار مرکز تلفن و وضعیت داخلی و شطح دسترسی های آن را بررسی نماید تا متناسب با آن تغییرات لازم انجام شود.
#
کوشانه 09 شهریور 1398
ممنون بابت راهنمایی تون.
#
اوس امیر 11 شهریور 1398
سلام دادا
با کدوم دکمه ها کالر ایدیشو مرور کنیم ممنون دوست عزیز
مدلش kxt7730
#
کیمیا ارتباط 11 شهریور 1398
سلام
برای گزارشات تماس باید نرم افزار گزارش گیری تهیه کنید.
#
Mohammad 14 شهریور 1398
با سلام خدمت شما
گوشی من مدل KX-T7665 است. هرگاه کسی با من تماس بگیره، بدون اینکه من گوشی رو بردارم ارتباط برقرار میشه درست مانند سیستم Paging. لطفا برای حل این مشکل راهنمایی کنید.
#
کیمیا ارتباط 14 شهریور 1398
سلام
اگر کلید auto answer روی گوشی فعال هست آن را خاموش کنید اگر مشکل حل نشد از کارشناس سانترال بخواهید تنظیمات داخلی را از حالت پاسخ گویی خودکار خارج کند.
#
khajeha 16 شهریور 1398
سلام روزتون بخیر
تلفن مدل t7730 دارم، عدد۹ رو وارد میکنم ولی خط آزاد نمیشه، قبلش روی ۳تا از دکمه های قابل برنامه ریزی پایین رو شماره داخلی ذخیره کردم ولی بعد پاکش کردم
#
کیمیا ارتباط 16 شهریور 1398
سلام
وارد محیز برنامه ریزی شوید و با کد 405 برای هر خط شهری دسترسی جک مربوط به داخلی های مورد نظر را فعال نمایید و با کد 400 پورت های شهری که خطی به آن وصل نیست را disconnect کنید.
#
مرجان 16 شهریور 1398
پیام PITS-PG-M NO?
چیست ؟
صدای ملودی پس از قطع ارتباط را چگونه می شود قطع کرد
#
کیمیا ارتباط 17 شهریور 1398
سلام
#
kmm.news 26 شهریور 1398
سلام--ملودی تماس را چطور میشه عوض کرد؟سه نفریم تو یه اتاق صدای زنگامون شبیه ..میخایم شبیه نباشه
#
کیمیا ارتباط 27 شهریور 1398
سلام
با کد 115 میتوانید حالت زنگ خور 1 زنگ یا دو زنگ و سه زنگ را تغییر دهید.
#
سعید مقدم 29 شهریور 1398
با سلام من کابل aux رو به پیجینگ سانترال 824 وصل میکنم به پیجر اما عمل نمیکنه میشه راهنماییم کنید
#
کیمیا ارتباط 30 شهریور 1398
سلام
در صورتی که خروجی پیجینگ را به یک اسپیکر یا ورودی آمپلی فایر وصل کرده باشید با شماره گیری 34 می توانید صدای خود را روی خروجی پیج کنید.
#
فاطمه 30 شهریور 1398
سلام وقت بخیر . ببخشید من تنظیمات روی ال سی دی تلفنم مثل تاریخ و ساعتش رفته چجوری میتونم دوباره تنظیم کنم ممنون
#
کیمیا ارتباط 31 شهریور 1398
سلام
در زمانی که قطعی تلفن با فشردن * و ** میتوانید شماره داخلی یا زمان را انتخاب کنید.
#
مصطفی 31 شهریور 1398
سلام صبح به خير
ساعت و تاريخ گوشی KX-T7730 چطور تنظيم ميشه؟
#
سلام
به مطلب زیر مراجعه کنید.
#
مصطفي 03 مهر 1398
ممنون لطف كرديد
#
سلام
در زمانی که قطعی تلفن با فشردن * و ** میتوانید شماره داخلی یا زمان را انتخاب کنید.
#
محدثه عشقی 04 مهر 1398
5 خط روی تلفن من وصله . انتقال تماس ها به خط دیگر در صورت جواب ندادن رو فعال کردم حالاموقع زنگ خوردن تلفن باید حتما وقتی گوشی رو برمیدارم دکمه های کنار رو بزنم تا تماس وصل بشه
#
کیمیا ارتباط 06 مهر 1398
با کد 408 برای خطوط شهری مورد نظر زنگ خور را برای جک داخلی خودتان در حالت enable قرار دهید.
اگر این مشکل پس از فوروارد پیش آمده احتمالا فوروارد در حالت no answer انجام نشده و فوروارد کامل انجام شده.
#
محدثه عشقی 06 مهر 1398
فوروارد کامل اگر انجام شده باشه تلفن زنگ میخوره؟ تلفن من زنگ میخوره و میتونم جواب بدم فقط در صورتی که جواب ندم یا مشغول باشه میره روی خط دوم، ضمنا حالت بوقش هم تغییر کرده وقتی گوشی رو برمیدارم چند تا بوق کوچیک پشت سر هم میخوره و بعد بوق ممتد
#
ندا 14 مهر 1398
سلام من قبلابرای زنگ خور خط شهری رو فعال کردم برای دو خط تلفن داخلی ولی الان میخوام غیر فعال کنم خط دوم رو غیر فعال نمیشه چکار کنم
#
کیمیا ارتباط 14 مهر 1398
سلام
با کد 408 برای خط شهری مورد نظر جک مربوط به داخلی که میخواهید غیر فعال شود را روی حالت disable قرار دهید.
#
ندا 17 مهر 1398
disable ولی باز هم زنگ میخوره
#
کیمیا ارتباط 20 مهر 1398
کد 414 برای خطوط چک کنید ببینید در حالت normal باشد.
#
ندا 17 مهر 1398
کد 408 برای خط دوم disable کردم باز هم اگر از بیرون خط اول جواب نده خط دوم زنگ میخوره چکار کنم که زنگ نخوره؟
#
کیمیا ارتباط 20 مهر 1398
اگر بعد از انجام بالا باز این مساله اتفاق افتاد ممکن است داخلی اول در حالت no answer روی داخلی دوم فوروارد شده باشد که باید با کد 710 آن را غیر فعال کنید.
#
ندا 23 مهر 1398
تلفن مدل kx-t7730کد 710 رو قبول نمی کنه
#
کیمیا ارتباط 23 مهر 1398
اگر فیچر کدها با ستاره باسد باید قبل از آن * را بگیرید. روش دیگر میتوانید کلید fwd را بزنید و بعد 0 را شماره گیری کنید.
#
کامبیز 23 مهر 1398
سلام تلفن من 7730 است
قبلا گوشی را که برمیداشتم اول میتونستم با داخلی ها ارتباط بر قرار کنم و بعد با زدن Dss به خط شهری وصل میشدم.
ولی الان گوشی را بر میدارم مستقیم به خط شهری وصل میشود. لطفا کمکم کنید
#
کیمیا ارتباط 23 مهر 1398
سلام
ممکن است هات لاین روی گوشی فعال شده باشد. گوشی را بردارید و #740 را شماره گیری کنید.
#
رضایی 25 مهر 1398
سلام روز بخیر نمیدونم یهوچیشد دستم ب کدام دکمه خورد صدای اهنگ اومد از گوشی قط نشد هرکاری کردم چطوریه کمک کنید
#
کیمیا ارتباط 28 مهر 1398
سلام
کلید 1 را بزنید.
#
علی 26 مهر 1398
باسلام من توی یه شرکت کارمیکنم نلفن من7730 هس که چند روزی هست که واسه گرفتن صفر مشکل داره و صفر آزاد نمیشه دکمه ای که صفر آزاد میشد رو میزنم یه شماره موبایل فقط میاد که اون رو هم وصل نمیکنه باید چکار کنم
#
کیمیا ارتباط 28 مهر 1398
سلام
باید داخلی شما دسترسی به صفر داشته باشد از کارشناس سانترال بخواهید برای شما دسترسی به خطوط شهری و شماره گیری صفر را آزاد کند.
#
ریحانه 30 مهر 1398
سلام
کلید proggram تلفن پاناسونیک عبارت PITS-PGM NO ؟ را نشون میده که هیچ تنظیمات ساعت و تاریخ را نمیتونم انجام بدهم
ممنون میشم راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 30 مهر 1398
سلام
اگر میخواهید از این حالت خارج شود مجدد program را بزنید. اگر میخواهید تنظیمات ساعت انجام دهید به لینک زیر مراجعه کنید.
#
صادقی 20 آبان 1398
سلام مشکل اول : اینکه فکس رو ک (108 ست شده بوده برامون) رو میزنم busy میزنه .
مشکل دوم : داخلی 103 برامون قبلا فعال بوده الان قطع شده .
مشکل سوم : با خط 101 ک میخوام شماره گیری کنم کلا مشغوله ولی تماس دریافتی داریم.
نکته دیگه اینکه چطور میشه شماره تلفنی ک با ما تماس گرفته و تماسش از دست رفته نیست رو دوباره ببینیم؟
#
کیمیا ارتباط 20 آبان 1398
سلام
- باید داخلی را از سانترال جدا کنید و بعد تماس بگیرید اگر باز هم اشغال بود داخلی را وصل کنید و کد 790 را شماره گیری کنید.
- سیم کشی مسیر سانترال تا داخلی باید بررسی شود.
- باید با کد 405 برای خطوط شهری مورد نظر چک مربوط به این داخلی در حالت enable قرار دهید.
- باید نرم افزار گزارش گیری خریداری نمایید.
#
یاسین رضایی 05 آذر 1398
با سلام
تلفن من از مدل KX-T7730
اعضای شرکت با گرفتن 9 میتوانستند شماره های تماس خارج از شرکت بگیرند.
ولی الان با عدد 9 این اتفاق نمی افته و فق با کد های 84 و 83 و.. امکان پذیر است
چطور میتونم کد 9 رو دوباره فعال کنم؟؟
#
کیمیا ارتباط 05 آذر 1398
سلام
احتمالا یکی از پورت های فعال هست که خط مربوط به آن قطع می باشد با کد 400 پورت شهری غیر فعال را disconnect کنید.
#
یاسین رضایی 06 آذر 1398
خطها رو چک کردم همگی وصل هستن- و پورت های شهری غیر فعال رو دیزکانکت کردم
بازم مشکل حل نشد- آیا راه حل دیگری دارین؟؟
#
کیمیا ارتباط 06 آذر 1398
چک کنید در کد 405 برای هر خط شهری جک داخلی مورد نظر در حالت enable باشد.
#
یاسین رضایی 10 آذر 1398
این روش هم کار ساز نبود متاسفانه
#
کیمیا ارتباط 10 آذر 1398
برای این منظور تنظیمات دیگری غیر از مواردی که عرض شد وجود ندارد احتمالا به درستی انجام نمی دهید
#
samane 05 آذر 1398
سلام و وقت بخیر ببخشید از کجا شماره ای که قبل از تماس آخر گرفتم رو از روی تلفن پیدا کنم
به کدام قسمت و چگونه وارد بشم؟
#
کیمیا ارتباط 05 آذر 1398
سلام
برای لاگ های تماس باید از نرم افزار گزارش گیری استفاده نمایید.
#
یاسین رضایی 05 آذر 1398
سوال دومم
روی صفحه تلفن به جای نمای تاریخ و ساعت، شماره داخلی خودم و نشون میده
چکار کنم که تاریخ و نشون بده؟
#
کیمیا ارتباط 05 آذر 1398
در زمان قطع بودن تلفن با فشردن * و ** میتوانید نمایش شماره داخلی یا زمان را انتخاب نمایید.
#
امید 11 آذر 1398
سلام
تماس های بی پاسخ من قبلن نمایش میداد حدود ۳۰۰ شماره الان هرکی زنگ میزنه نگاه میکنم تاریخ و ساعت تماس فقط نشون میده.
سوال دوم تماس های که زنگ می خوره جواب میدم می خوام شماره طرف ببینم چیکار باید بکنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید
#
کیمیا ارتباط 12 آذر 1398
سلام
در همین صفحه عنوان زیر را جستجو کنید. دقت داشته باشید از کلید هایی که برای خطوط شهری استفاده می کنید انتخاب نکنید.
مشاهده تماس های بی پاسخ

برای تماس های ورودی و خروجی باید نرم افزار گزارش گیری خریداری کنید.
#
سید محمد حسینی 17 آذر 1398
با سلام
سوال 1 ـ صدای زنگ تماس های ورودی یکباره قطع شده است . و فقط چراغ چشمک زن روشن می شود . علت چیست ؟
سوال 2 ـ تماس های ورودی تماما اشغال می باشد . ولی ما می توانیم شماره گیری کنیم . علت چیست ‌؟‌
با تشکر از پاسخ شما .
#
کیمیا ارتباط 18 آذر 1398
سلام
اگر تماس داخلی به داخی گوشی زنگ نمیخورد صدای زنگ را از کنار گوشی زیاد کنید. اگر زنگ میخورد و شهری زنگ نمی خورد باید با کد 408 برای هر خظ شهری جک مربوط به داخلی مورد نظر را enable کنید.
#
سید محمد حسینی 19 آذر 1398
سلام . تشکر می کنم از پاسخگویی جنابعالی .
#
شفیعی 20 آذر 1398
سلام تلفن من پاناسونیک مدل 7730 هست. به سه خط شهری وصل هست. چند روز هست که فقط شماره تماس گیرنده فقط یکی از خطها در کالر آی دی نمایش داه میشود و برای دوتای دیگه نمایش داده نمیشود. ممنون میشم راهنمایی کنین
#
کیمیا ارتباط 20 آذر 1398
سلام
باید با کد 900 کالر آیدی را برای هر 3 خط فعال کنید و با کد 910 سیگنالینگ پورت سانترال را با مخابرات مچ کنید.
#
شفیعی 24 آذر 1398
سلام یعنی حتما باید کارشناس این کار رو انجام بده/؟ خودم از چه طریق میتونم انجام بدم؟
#
کیمیا ارتباط 24 آذر 1398
سلام
کدها عرض شد خدمتتون میتونید وارد محیط برنامه ریزی بشید و تنظیمات را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر صفحه کدهای برنامه ریزی سانترال را میتوانید مطالعه نمایید.
#
مایا 23 آذر 1398
باسلام خدمت شما
مدل گوشی پاناسونیک kmt7730 می باشد .به اشتباه دستم به یکی از دکمه های گوشی خورد و ساعتی ک روی صفحه ، نشان میداد -رفته و بجاش شماره خط داخلیم نمایش داده میشه.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم تا دوباره تایم روی صفحه قرار بگیره؟با سپاس
#
کیمیا ارتباط 23 آذر 1398
سلام
در حالت قطع با فشردن * و ** میتوانید حالت نمایش را تغییر دهید.
#
مایا 24 آذر 1398
ممنونم از راهنماییتون.بازم تشکر از سایت بسیار خوبتون
#
nafas 25 آذر 1398
سلام
آیا راهی برای save شماره هایی که زنگ میزنن و ما بهشون جواب میدیم هست؟اگر میشه چطور
و اینکه 300 تا حافظه missed call ها پر شده و میخوام آخرین شماره ای که زنگ زده رو ببینم باید 300 بار دکمه رو بزنم تا برسم به اون شماره راهکاری دارین؟؟
میشه حافظه رو پاک کرد؟؟؟؟؟
لطفا دقیق توضیح بدین تشکر
#
کیمیا ارتباط 26 آذر 1398
سلام
نرم افزار گزارش گیری تهیه کنید.
#
محمد شریفی 27 آذر 1398
تلفن سانترال در دفتر قبلی وصل بوده در دفتر جدید الان گوشی اصلی بدون سانترال و حتی با سانترال اصلا بود نداره؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 28 آذر 1398
این تلفن فقط روی سانترال هایبرید و به صورت دو زوج قابل استفاده می باشد.
#
امیر 16 دی 1398
سلام
من دستگاه سانترالی که دارم بعد از پخش صدای گویا و انتخواب داخلی مورد نظر بوقی که میخوره صدای بسیار گوش خراشی داره
چطور میتونم تغییرش بدم ؟
#
کیمیا ارتباط 16 دی 1398
سلام
کد 531 را بررسی کنید که روی گزینه ringback tone باشد اگر مشکل حل نشد باید سانترال ریست و مجدد برنامه ریزی شود.
#
مونا 18 دی 1398
سلام
سروران عزیز اطلاع دارن که آیا این گوشی اپراتور داره یا نه؟
اگه داره راهنمای نحوه فعال سازی اپراتور و راه اندازی انتقال تماس ها رو از کجا میشه پیدا کرد ؟؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 18 دی 1398
سلام
اگر منظور از اپراتور تلفن گویا هست مربوط به تلفن نیست مربوط به دستگاه سانترال می باشد مدل سانترال را بگویید. برای تنظیمات گویا هم به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.
#
مصطفی 21 دی 1398
سلام مدل دستگاه 7730 می‌باشد چطور یک شماره را در لیست سیاهه بگذاریم
#
کیمیا ارتباط 21 دی 1398
سلام این امکان را ندارد.
#
داود 22 دی 1398
با عرض سلام و خسته نباشید
من یک دستگاه TES824 دارم وقتی برنامه ریزی روی اون انجام میدم تا وقتی دستگاه روشن هست جواب میده ولی اگر لحضه ای خاموش و روشن کنم کامل صفر میشه و هیچ بوق داخلی و خارج از شبکه ندارم و حتما باید دستگاه ریست کنم تا بتونم برنامه ریزی جدید انجام بدم اگرنه جواب نمیده میتونید کمکم کنید؟
#
کیمیا ارتباط 23 دی 1398
سلام
احتمالا باطری داخلی دستگاه مشکل دارد.
#
احمد 25 دی 1398
با سلام
مدل گوشی من 7730 هست
وقتی از خط ازاد یا موبایل زنگ میخوره شماره روی نمایشگر نمی افته راه حلشو راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 26 دی 1398
سلام
باید برای سانترال کارت کالرآیدی خریداری کنید.
#
سعیده 16 بهمن 1398
سلام وقتتون بخیر .مدل سانترال ما kx-t7730 هست .من سانترال رو به صورت کامل به یکی از خط های داخلی دایورت کردم تا همکارم جواب بدن .بعضی وقت ها که همکارم نیستند میخوام من جواب بدم کد ۴۰ رو که میگیرم بازم نمیتونم جواب بدم .باید چکار کنم
#
کیمیا ارتباط 16 بهمن 1398
سلام
اگر داخلی ها در یک گروه باشند باید بتوانید جواب بدید با کد 600 میتوانید این کار را انجام دهید. البته نیازی نیست دایورت باشد بهتر است زنگ خور روی آن داخلی باشد و شما در ثورت لزوم جواب دهید.
#
افشار 05 اسفند 1398
با سلام و احترام
تلفن سانترال مدل 7730 را میخواهم داخلی های مختلفی که در آن تعریف شده است را به چند خط موبایل دایورت کنم.
ابتدا گوشی را برمی دارید--->کد 713 را وارد کنید--->عدد دسترسی به خط شهری به طور مثال شماره 9 را وارد نماییید--->شماره ای که می خواهید داخلی دایورت روی آن شود و # را وارد کنید
طبق این دستور خط به یک شماره دایورت خواهد شد؟ من چطور هر داخلی را به یک شماره دایورت کنم؟
#
کیمیا ارتباط 05 اسفند 1398
سلام
خیر این داخلی که تنظیمات را روی آن انجام می دهید به شماره ای که میخواهید دایورت می شود. توجه داشته باشید که حتما داخلی های شما باید دسترسی به دایورت روی خط شهری رو داشته باشند.
#
حسین 07 اسفند 1398
سلام
زمانی که گوشی اپراتور را بر می دارم چراغ intercom روشن می شود و هیچ صدایی نمیاد نه صدای بوق و نه صدای آهنگ انتظار و با داخلی هم که تماس می گیرند صدایی رد و بدل نمی شود تماس های بیرونی هم صدایی نمیاد . لطفا راهنمایی کنید .
ممنون
#
کیمیا ارتباط 07 اسفند 1398
سلام
احتمالا سیم بندی مشکل دارد گوشی را مستقیما به خروجی داخلی سانترال متصل و تست کنید.
#
mahin 24 اسفند 1398
سلام وقت بخیرممنون میشم راهنماییم کنیم، مدل گوشی پاناسونیک KX-T7730 رو داریم زمانی که خط های تلفن رو به داخلی منتقل میکنم، هیچ کدوم از داخلی ها بوق نمیخورد ولی خطش مشغول میشه و اگر دکمه وصل کردن رو بزنم میتونم صحبت کنم فقط صدای بوق نداره، باید چکارش کنم؟
#
کیمیا ارتباط 25 اسفند 1398
سلام
اول خط تلفن را قبل از ورود به سانترال تست کنید که سالم باشد. بعد با کد 408 باید برای خطوط شهری مورد نظر جک داخلی که میخواهید زنگ بخورد را enable کنید.
#
پری 25 فروردين 1399
با سلام و سپاس فراوان:
برای تنظیم ساعت و تاریخ گوشی بعد از پروگرم ستاره مربع؛ کد 000 یا 1234 رو میزنم به مرحله بعد نمیره. علتش چیه؟
#
کیمیا ارتباط 25 فروردين 1399
سلام
دو احتمال وجود داره یا داخلی شما داخلی مدیر نیست و یا پسورد سانترال اشتباه هست
#
امیر 27 فروردين 1399
سلام. نوع تلفنم kx-t7730 هست
جزئ تلفن های داخلی شرکت زنگ می خوره ولی تلفن شهری که زنگ می خوره زنگ نمی خوره فقط چشمک می زنه و همچنین شماره تماس گیرنده را نشون نمی ده. چطور می تونم درستش کنم. ممنون
#
کیمیا ارتباط 27 فروردين 1399
سلام
با کد 408 برای خطوط شهری جک مربوط به داخلی هایی که میخواهید زنگ بخورند را در حالت enable قرار دهید.
#
مجتبی اخلی 11 تیر 1399
میشه بیشتر و راحت تر توضیح بدید؟
#
کیمیا ارتباط 11 تیر 1399
وارد محیط برنامه ریزی بشید
بعد کد 408 رو بزنید برای هر خط شهری میتوانید جک هایی که میخواهید زنگ بخورند را enable کنید و الباقی را disable کنید. توضیحات بیشتر لازم داشتید در صفحه کدهای برنامه ریزی سانترال کد 408 را دنبال کنید.
#
بهار 02 ارديبهشت 1399
سلام برای اینکه داخلی مدیریت مستقیم برای خودش زنگ نخوره چیکار باید کرد ؟
#
کیمیا ارتباط 02 ارديبهشت 1399
سلام
میونید روی داخلی منشی یا فرد دیگری فوروارد کنید. گوشی را بردارید کد 711* بعد شماره مقصد و در نهایت # را وارد کنید.
#
کارآفین 02 ارديبهشت 1399
*711 رو که میزنم
بوق اشغال میزنه
#
کیمیا ارتباط 02 ارديبهشت 1399
اول * بعد 711 اگر قبول نکرد بدون * بزنید
#
پانیز 16 ارديبهشت 1399
سلام وقت بخیر. شماره هایی که روی ای دیکالر می افتاد الان دیگه نمی یوفته من کد دستوری program, و بعد خط مورد نظر رو زدم و بعد عدد 6 رو وارد کردم و بعد store الان دیگه خطم کلا بی زنگ شده و روشن نمی شه می شه لطفا راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 16 ارديبهشت 1399
سلام
کلید program را بزنید و همون کلید رو انتخاب کنید و عدد 0 را بزنید و بعد شماره co خط شهری مثلا 1 را انتخاب کنید و بعد store رو بزنید.
#
karbar 17 ارديبهشت 1399
سلام . وقت بخیر . تفاوت گوشی مدل 7730 با 7030 چیه؟ هردوتاشونو میشه توی یک سانترال استفاده کرد؟
#
کیمیا ارتباط 17 ارديبهشت 1399
تلفن 7030 قدیمی هست روی سانترال ta مثل 308 و 616 و 1232 استفاده میشه
#
karbar 17 ارديبهشت 1399
ببخشید من یه سوال دیگم داشتم . من یه سانترال مدل 824 دارم . چند تا گوشی 7730 و چند تا 7030 هم دارم . مشکلم اینه که تلفن های 7030 من کلا وصل نمیشن. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
#
کیمیا ارتباط 17 ارديبهشت 1399
گوشی اپراتوری سانترال 824 تلفن 7730 هست
#
amin 22 ارديبهشت 1399
با دروود
چطور میتونیم سانترال رو طوری طراحی کنیم که پس از شنیدن پیغام منشی تلفنی فقط یکی از داخلی ها زنگ بخوره و اگر جواب نداد به یکی دیگه از داخلی ها وصل شود
#
کیمیا ارتباط 22 ارديبهشت 1399
سلام
داخلی های مورد نظر را در یک گروه قرار دهید و در کد 501 برای عدد مورد نظر گروه را انتخاب کنید.
#
زهراعبدلی 23 ارديبهشت 1399
سلام من تلفن پاناسونیک مدل kxt7730 دارم به تماس خیلی خیلی خیلی مهم داشتم دیروز میخوام ببینم شماررو چجوری پیداش کنم لطفا کمکم کنید
#
کیمیا ارتباط 23 ارديبهشت 1399
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری داشته باشید تا بتونید لاگ تماس ها را مشاهده کنید.
#
مهدی سیفی 26 ارديبهشت 1399
سلام تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ داریم قبلا شماره های دریافتی را نمایش میداد الان نمایش نمیده معلوم نیست چه شماره ای تماس گرفته ممنون میشم جواب بدین
#
کیمیا ارتباط 27 ارديبهشت 1399
سلام
اگر کارت آیدی دارید ممکنه خط شهری شماره نیاندازد یا تنظیمات آن تغییر کرده باشد کدهای 900 و 910 مربوط به تنظیمات آیدی هست.
#
منصوررضایی 01 شهریور 1399
سلام روزتون بخیر.7730 دارم که چند خطه میباشد. خطهای دیگه شماره تماس گیرنده رو نشون میدن فقط یه خطه که نشون نمیده شماره ای که داره زنگ میزنه کیه. چندین بار توی فرمایشاتتون به دوستان فرمودید کد 900 رو شماره گیری کنند منتها بنده متوجه نشدم چطور کد 900 رو باید گرفت لطف میفرمایید راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 02 شهریور 1399
سلام
ممکنه خط مربوطه مشکل داشته باشد و ا از سوییچ دیگر باشد اول روی گوشی معمولی قبل سانترال تست کنید و بعد روی سانترال با کد 900 فعال و با کد 910 سیگنالینگ dtmf و fsk را تست کنید.
#
علی مظفری 07 خرداد 1399
سلام خسته نباشید مدل گوشی من kx-tc1232jxb هست
وقتی گوشی روی تلفن هست صفحه میاد ولی وقتی گوشی رو بر میدارم قطع میشه
صدای زنگ نمیاد ایا باید مچ کنم با مادر یا مشکل باطریشه یا چیز دیگست
#
کیمیا ارتباط 10 خرداد 1399
سلام این صفحه مربوط به تلفن 7730 هست فعالیت ما در حوزه تلفن های سانترال پاناسونیک می باشد شما گوشی تلفن را به تعمیرکار جهت بررسی بدهید.
#
بهنام 08 خرداد 1399
با سلام
من سانترال 816 دارم متاسفانه صدای نفر پشت خط خیلی ضعیفه با اینکه گوشی ها نو هستن صدای طرف پشت خط خیلی ضعیف میاد آیا از سانترال هست یا مخابرات
#
کیمیا ارتباط 10 خرداد 1399
سلام
باید بررسی شود اول خط شهری بعد ورودی خروجی سانترال
#
عباس 17 خرداد 1399
سلام
من میخوام دستگاه t7630 رو طوری تنظیم کنم که از شمارهای داخلی اگه کسی داخلی مدیر شرکت رو گرفت اول وصل بشه به داخلی منشی بعد اون وصل کنه واسه مدیر ممنون میشم منو راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 17 خرداد 1399
سلام
این صفحه مربوط به تلفن 7730 می باشد بسته به نوع مرکز تلنف متفاوت می باشد باید داخلی مدیر را روی داخلی منشی فوروارد کنید.
#
افشین 19 خرداد 1399
سلام

ساننترال 7730 وقتی شماره ای را redial می کنیم بعد از چند ثانیه بوق اشغال می‌زند ولی بصورت عادی شماره گیری می کند
#
کیمیا ارتباط 20 خرداد 1399
سلام
روی جک داخلی دیگر جا به جا کنید و تست کنید ببینید فقط این داخلی مشکل دارد یا گوشی مشکل دارد اگر مشکل از داخلی بود کد 790 را روی داخلی شماره گیری کنید.
#
افشین 26 خرداد 1399
ردیال داخلی مشکلی ندارد. خطوط شهری را ردیال نمی کند. حتی با گوشی اصلی هم ردیال نمی کند. یعنی ردیال شماره انجام می شود اما بعد چند ثانیه بوق اشغال می خورد
#
کیمیا ارتباط 27 خرداد 1399
کد 119 را فعال کنید و بعد تست کنید اگر مشکل حل نشد از یک کارشناس به صورت حضوری استفاده کنید.
#
فاطمه 19 خرداد 1399
سلام من میخوای صدای گویاا یی که قبلا ضبط شده بود رو حذف کنم و صدای جدید بزارم میشه راهنمایی کنید لطفا
#
کیمیا ارتباط 19 خرداد 1399
سلام
این سوال مربوط به ضبط صدای گویا هست سوال خود را در همان بخش مربوطه مطرح کنید
کد ضبط صدا را بزنید روی صدای قبل ضبط می شود اگر قصد ضبط ندارید و میخواهید قبلی را پاک کنید و اگر صدای ضبط شده رو ogm 1 باشد بعد از Program کد 901 را شماره گیری نمایید حذف می شود.
#
سپید 21 خرداد 1399
با سلام و وقت بخیر
مدل گوشی شرکت ما kx-T7730 هست و میخواستم روی خط موبایل ملیه تماس های ورودی رو انتقال بدم اما با توجه به توضیحات سایت که مراحل رو انجام میدم، انجام نمیشه،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
دکمه فوروارد رو زدم بعد شماره موبایل مورد نظر بعد مربع
اما انجام نمیشه
#
کیمیا ارتباط 21 خرداد 1399
سلام
مطلب دایورت در لینک زیر به صورت کامل توضیح داده شده است.

اگر سانترال 824 هست با کد 713* و بعد عدد دسترسی به خط شهری (مثلا 9) و بعد شماره موبایل و در آخر # می توانید این کار را انجام دهید.
حتما قبلا باید داخلی شما با کد 607 دسترسی فوروارد روی خط شهری را داشته باشد.
#
زهرا 17 تیر 1399
سلام.تلفن من مدل kx-t7730 هست قبلا تو شرکت ک میخواستم داخلی اتاق دیگه ای رو بگیرم وقتی تلفنو ازاد میکردم شماره داخلی میگرفتم انجام میشد.ولی الان میخوام داخلی بگیرم تلفن بوق ازاد نمیخوره و نمیشه داخلی گرفت حتما باید دکمه intercom بزنم تا ی خط مخصوص از تلفن روشن بشه بتونم داخلی رو بگیرم.تلفن دیگه ای هم زنگ میخوره قبلا میتونستم با شماره گیری 40 خطو بگیرم ولی الان اونم نمیشه ممنون.
#
کیمیا ارتباط 17 تیر 1399
سلام
احتمالا هات لاین رو فعال کردید با شماره گیری 740 و بعد # آن را غیر فعال کنید.
#
مجید 23 تیر 1399
سلام وقت بخیر
تلفن kxt7730 در شرکت موجود هستتش
سه خط اصلی هم داخل شرکت هستش که خط 1 مربوط به منشی هستش
خط 1 وقتی از بیرون باهاش تماس گرفته میشه به خطوط دیگه متصل میشه و گوشی منشی زنگ نمیخوره
چکار کنم؟
#
کیمیا ارتباط 24 تیر 1399
سلام
ببینید صدای گوشی روی کلید کنار تلفن قطع نباشد. با کد 408 برای داخلی مورد نظر زنگ خور خط شهری را فعال کنید.
#
حسین 24 تیر 1399
داشتم گوشی تمیز میکردم یهو صدای آهنگ پخش شد و دیگه قطع نشد، فقط وقتی تلفن زنگ میخوره آهنگ قطع میشه، برای رفع مشکل لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون از شما
#
کیمیا ارتباط 25 تیر 1399
عدد 1 را بزنید قطع می شود
#
متین 08 مرداد 1399
سلام من تلفن T7730 دارم یهو صدای خط ها قطع شد ولی به بقیه گوشی ها ارتباط میدم بوق میخورن . فقط هرکس به این دستگاه من زنگ بزنه فقط چشمک میزنه . لطفا راهنماییم کنید کامل . چون از تو پیغام هایی که هست درست متوجه نشدم
#
کیمیا ارتباط 09 مرداد 1399
سلام
اگر صدای کنار گوشی را قطع نکرده اید یک بار کد 790 یا 790* داخلی را ریست کنید اگر حل نشد وارد محیط برنامه ریزی بشید با کد 408 زنگ خور خطوط شهری را روی داخلی تنظیم کنید.
#
مهلا 08 مرداد 1399
سلام من تلفن سانترال مدل t7730 دارم که پنج تا خط بهش وصله میخواستم هرکدوم خط هارو روی موبایلم دایورت کنم نمیشه و تا امشب باید این کار انجام داده بشه چطور میتونم انجام بدم میشه کمکم کنید؟
#
کیمیا ارتباط 09 مرداد 1399
سلام
به مطلب زیر مراجعه کنید به صورت کامل توضیح داده شده است.
#
زینب محرابی 20 مرداد 1399
سلام تلفن رو میزارم سرجاش ی اهنگی میزنه .قطعم نمیشه .از پریزم کشیدم تاثیری نداشت .چ کنم؟
#
کیمیا ارتباط 20 مرداد 1399
سلام
#
اله 26 شهریور 1399
سلام تلفن 7730 پیغام گیر فعال بمیشه وقتی زنگ می خوره برود پیغام گیر ممنونم
#
کیمیا ارتباط 26 شهریور 1399
سلام
برای پیام گیر باید دستگاه پیام گیر یا tvm تهیه کنید.
#
مهدی 01 مهر 1399
سلام وقت بخیر
گوشی دائما چراغ های آلارم ext1الی ext8روشن وخاموش میشود چه روشی را برای برطرف کردن انجام بدهم
متشکرم
#
کیمیا ارتباط 01 مهر 1399
سلام
باید ببینید کلید برای چه کاری در نظر گرفته شده است مثلا کلید را به خط شهری یا داخلی اختصاص دهید.
#
رویا 06 مهر 1399
سلام وقت بخیر
بعد از یک تماس، چراغ کلید اسپیکر بصورت چشمک زن فعال شده است... مشکل از چیست؟ ضمنا یک سوال دیگر. این تلفن ها قادر به ضبط صدا هستند یا خیر؟
#
کیمیا ارتباط 07 مهر 1399
سلام
باید دستگاه ضبط مکالمه برای سانترال خریداری کنید ارتباطی به تلفن ندارد. اگر تلفن قطع هست و چراغ روشن یکبار 790* را شماره گیری کنید.
#
رویا 08 مهر 1399
سلام وقت بخیر . لطفا مجدد من رو راهنمایی بفرمایید...
یکی از خط تلفن های ما بوق نمیخوره.چراغ اون خط و چراغ اسپیکر روشن میشه اما هیچ بوقی نمیخوره. شماره هم باهاش میگیریم ، ارتباط کلاَ برقرار نمیشه.
وقتی به خط هم زنگ میزنیم ، تلفنی که باهاش داریم تماس میگیریم بوق آزاد میخوره اما تلفن زنگ نمیخوره
#
کیمیا ارتباط 09 مهر 1399
سلام
خط شهری را از سانترال خارج کنید و با تلفن معمولی آن را تست کنید.
#
محمدزاده 14 مهر 1399
سلام
برای دیدن شماره تلفنی که از بیرون تماس گرفته شده بود یک برنامه ای را به تلفن دادیم که بعد از آن وقتی خط های داخلی زنگ میخورد به خط اصلی بر نمی گردد یعنی به سانترال برنمی گردد. میشود راهنمایی کنید
#
کیمیا ارتباط 14 مهر 1399
سلام
سوال واضح نیست اگر مثلا تنظیمات یک کلید کناری را تغییر دادید و میخواهید به حالت قبل باز گردانید باید ببینید کلید برای چه کاری استفاده می شده است و برای همان موضوع تنظیم کنید. مثلا اگر برای خط شهری 1 باید کلید Program را بزنید و بعد عدد 0 و بعد co1 و نهایتا store و program را بزنید.
#
Nnn 16 مهر 1399
سلام،تلفن T7730 ما بعد از تمیز شدن موقع زنگ خوردن دیگر صدا ندارد
(نه تماس های خارجی و نه تماس های داخلی) و فقط چراغ هایش چشمک میزند
همچنین مشکل از خط تلفن هم نیست، لطفا راهنمایی کنید چطور میشع صدای زنگ تلفن رو فعال کرد. ممنون.
#
کیمیا ارتباط 16 مهر 1399
سلام
کنار گوشی نگاه کنید صدا اگر قطع شده است زیاد کنید.
#
kamran 22 مهر 1399
با سلام. چگونه میتوان تماسهایی که با این مدل تلفن گرفته شده مشاهده کرد؟نه فقط آخرین شماره که با ردیال نمایشس داده میشود...مثلا 5 شماره آخر یا شماره های خروجی را. بات شکر.
#
کیمیا ارتباط 22 مهر 1399
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری خریداری کنید.
#
yekta 23 مهر 1399
ضمن عرض تشکر از زحمات شما سوال بنئه این بود؛
بعد از گذاشتن message چراغ دستگاه جهت مشخص کردن داشتن پیام روشن شده و به این حالت باقی می ماند چگونه می توان این چراغ را خاموش کرد؟
#
کیمیا ارتباط 23 مهر 1399
کد 790 یا 790* را شماره گیری کنید خاموش می شود.
#
محمد 12 آبان 1399
سلام تلفن میخوام زنگ بزنم خط ازاد نیست ومیزنه not valid
#
کیمیا ارتباط 12 آبان 1399
سلام
با کد 405 برای هر خط شهری دسترسی جک داخلی مورد نظر را enable کنید.
#
محمد مهدی بهزادیان 18 آبان 1399
سلام
برای برنامه ریزی کلیدهای ssd ]چه باید کرد که داخلی خاصی رو نشون بده و شماره گیری کنه
#
کیمیا ارتباط 19 آبان 1399
سلام
در همین صفحه در پاسخ به سوال کاربری توضیح داده شده است در بخش کامنت ها عنوان زیر را جستجو کنید

تنظیم داخلی روی کلید های کناری (DSS)
#
محمد عظیمی 25 آبان 1399
سلام -گوشی شروع کرده به پخش اهنگ -قطع نمیشود
فقط زمان شماره گیری قطع میشود -مشکل از کجاست

با تشکر
#
کیمیا ارتباط 25 آبان 1399
سلام
#
SHIRIN 27 آبان 1399
سلام من میخوام خط دستگاه kx-t7730 رو دایورت کنم روی خط موبایل... چطور باید این کار رو انجام بدم؟
#
کیمیا ارتباط 27 آبان 1399
سلام
در پاسخ به کاربر دیگری توضیحات داده شده است عنوان زیر را در همین صفحه جستجو کنید

#
جوادعادل 01 آذر 1399
سلام
در سانترال 7730 چگونه می توان در صورت عدم پاسخ گویی شماره را بر روی موبایل داورت کرد
#
کیمیا ارتباط 02 آذر 1399
سلام
در همین صفحه در پاسخ به کاربر دیگری توضیح داده شده است عنوان زیر را جستجو کنید.
#
افشین 11 آذر 1399
با سلام
ببخشید برروی خط 101 یا همان اپراتور هنگام برداشتن گوشی بلافاصله خطوط شهری فعال میشود ولی باید به این شکل باشد که ابتدا داخلی فعال شود و با انتخاب CO یا خط های کناری تماس شهری یا خارج سازمانی برقرار گردد علت این مشکل چیست با چه کدی میتوان این مشکل را رفع کرد؟
#
کیمیا ارتباط 13 آذر 1399
سلام
احتمالا هات لاین فعال شده که باید غیر فعال کنید و در بخش همین کامنت ها می توانید جستجو کنید.
#
گلبرگ 19 آذر 1399
سلام در یک شرکتی هستیم که واحد های زیادی داره و هرکدوم داخلی خاص خودشون رو دارن وقتی نباشم دفترم و یکی از واحد ها با داخلی من تماس بگیره میس کال تلفن داخلی روی تلفن نمایش داده نمیشه
پاناسونیک kx-T7730
ضمنا طبق دستورالعمل بالا انجام دادم چیزی نشد اصلا
ممکنه راهنمایی کنید؟
#
کیمیا ارتباط 22 آذر 1399
سلام
این میس کال برای خطوط شهری هست برای این منظور نرم افزار گزارش گیری تهیه کنید.
#
علی 08 دی 1399
سلام ، تلفن پاناسونیک مدل KX-T7730 تازه به دستمون رسیده البته نو نیست ، برای روشن شدن نیازی به آداپتور نداره ؟ چون صفحه ال سی دیش روشن نمیشه ، به خطوط داخلی که متصلش میکنیم بوق نداره ، به خط آزاد که متصل میکنیم یه بوق منقطع میزنه ، اگه اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید . ممنون
#
کیمیا ارتباط 08 دی 1399
سلام
باید به سانترال وصل شود روی خط مخابراتی کار نمی کند.
#
محمد 10 دی 1399
سلام و عرض خسته نباشید
چطور گوشی سانترال را تنظیم کنیم که شماره های تماس های ورودی را نمایش دهد البته دو خط ورودی داریم ممنون میشم راهنمایی فرمائید
#
کیمیا ارتباط 10 دی 1399
سلام
باید کارت آیدی داشته باشید با کد های 900 و 910 میتوانید تنظیم کنید.
#
سحر 10 دی 1399
سلام. تلفن ما T7730 هست. میخوام وقتی تلفن منشی مشغول هست متوجه بشه مدیر بهش زنگ میزنه. (پشت خطی داخلی)
چه تنظیماتی باید انجام بدم
#
کیمیا ارتباط 10 دی 1399
سلام
گوشی را بردارید و کد 7311 و سپس # را برای فعال کردن پشت خطی داخلی بزنید.
#
علی 12 دی 1399
سلام مجدد ، بسیار متشکرم ، پس هیچ راهکاری برای استفاده روی خط مخابراتی وجود نداره ؟ با تشکر
#
کیمیا ارتباط 13 دی 1399
سلام خیر فقط روی سانترال قابل استفاده می باشد
#
علی 14 دی 1399
تشکر از پاسخگویی شما . در پناه خدا و موفق باشید
#
hassanpour 17 دی 1399
سلام
دلیل اینکه چراغ گوشه بالا سمت راست همیشه روشن است چیه؟
#
کیمیا ارتباط 17 دی 1399
سلام
پیام یا میس کال با شماره گیری 790 کلیر می شود.
#
عرفان 04 اسفند 1399
سلام گوشی وقتی وصل میشه به خط مخابرات آهنگ پخش میشه و به هیچ وجه گوشی ساکت نمیشه
#
کیمیا ارتباط 06 اسفند 1399
سلام
عدد 1 رو بزنید قطع می شود.
#
زهرا 02 فروردين 1400
سلام و خسته نباشین
من میخواهم وقتی تلفن زنگ میخورد، یک سری از داخلیها قادر به پاسخگویی نباشند. با استفاده از کد 408 و محض محکم کاری 409 و 410، زنگ خور همه داخلیها به جز 101 و 102 که خط منشی هستند را روی تمام co ها disable کردم. کد 414 هم برای تمام coها روی حالت نرمال قرار دارد. اما همچنان وقتی تلفن زنگ میخورد، در تمام داخلیها چراغ خط مربوطه چشمک می زند و اگر بخواهند می توانند جواب بدهند.
ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید
#
کیمیا ارتباط 03 فروردين 1400
سلام
کد 408 مربوط به زنگ خور هست نه چراغ روی گوشی باید روی گوشی تلفن کلید کناری را از حالت co مربوطه خارج کنید.
#
موسوی 14 فروردين 1400
سلام روزتون بخیر
من گوشی تلفن تمیز کردم و بعداز اون تلفن شروع کرد به پخش موزیک الان دوروز هرکاری میکنم قطع نمیشه چیکار کنم؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 14 فروردين 1400
سلام
عدد 1 را شماره گیری کنید قطع می شود.
#
افشین 15 فروردين 1400
سلام . بعد از تعطیلات عید که اومدیم محل کار و برق دفتر رو وصل کردیم گوشی های تلفنمون روی صفحه نمایشش پیغام میده Buzo Voz Lleno و هیچ خطی آزاد نمیشه بوق هم نمیخوره و کلیدهای روی گوشی هم کار نمیکنن . لطفا راهنمایی کنین
#
کیمیا ارتباط 16 فروردين 1400
سلام
یک مرتبه ریست فکتوری کنید و مجدد برنامه ریزی کنید اگر بعد از قطع و وصل برق دوباره این اتفاق افتاد باید سانترال را بفرستید باطری داخلی آن تعویض شود.
#
amirreza 28 فروردين 1400
سلام وقت بخیر تلفن های 7730 دارم متصل به سانترال
میخوام خروجی هاش رو از محدودیت تماس های خارجی، خارج کنم
راهنمایی بفرمایید لطفا
#
کیمیا ارتباط 28 فروردين 1400
سلام
با کد 601 کلاس داخلی مورد نظر را به کلاس 1 تغییر دهید محدودیت 0 و دو صفر حذف می وشد و در صورت دسترسی به خط شهری بدون محدودیت میتواند تماس بگیرد.
#
انسی 28 فروردين 1400
سلام چگونه شماره ای که قبلا به ما زنگ زده و جواب داده شده را پیدا کنم ؟
#
کیمیا ارتباط 28 فروردين 1400
سلام
باید نرم افزار گزارش گیری تهیه کنید.
#
فرامرز 22 ارديبهشت 1400
سلام وقت بخیر
برای دایورت کردن با تلفن KX-T7730 لطفا راهنمایی بفرمایید
مراحل گفته شده در این سلیت برای این گوشی جواب نمیده
#
کیمیا ارتباط 25 ارديبهشت 1400
در بخش نظرات در پاسخ به کاربر دیگری گفته شده است عنوان زیر را جستجو کنید
#
قدیانی 27 ارديبهشت 1400
سلام
مدل تلفن kx-T773Pهست
چندروزی است همزمان با زنگ خوردن تلفن یکی از داخلی ها زنگ نمیخورد
لطفا راهنمایی بفرمایید
#
کیمیا ارتباط 27 ارديبهشت 1400
سلام
روی سانترال با کد 408 برای خطوط شهری مورد نظر داخلی هایی که میخواهید زنگ بخورند را در حالت enable قرار دهید.
#
علیرضا 22 خرداد 1400
سلام وقت بخیر
تلفن پاناسونیک KX-T7730 وقتی زنگ میخوره برمیدارم وصل نمیشه و میزنه no incoming این مشکل رو چطوری میتونم حل کنم؟
#
کیمیا ارتباط 22 خرداد 1400
سلام
یکبار داخلی را با کد 790 ریست کنید.
#
محمد قلی پور لفمجانی 02 تیر 1400
سلام . دستگاه سانترال تلفن مدل kx-t7660 استفاده می کنیم که یکی از دستگاه ها زمانی که از داخلی دیگه ای تماس گرفته شود با این دستگاه به صورت خودکار تماس را برقرار می کند (مثل حالت Auto Answer) با اینکه دستگاه تلفن را با کد *۷۹۰ clean کردیم و دکمه Auto Answer هم خاموش می باشد باز مشکل پا بر جاست
لطفا راهنمایی فرمایید
#
کیمیا ارتباط 03 تیر 1400
سلام
این صفحه مربوط به تلفن 7730 هست اگ با جا به جایی گوشی باز این داخلی چنین وضعیتی داشت باید از طریق سانترال بررسی شود آموزش سانترال های پر ظرفیت روی سایت انجام نمی شود. شما می توانید از طریق حضور کارشنتاس یا شرکت در دوره آموزشی، آموزش های لازم را در اختیار داشته باشید.
#
مرادی 15 تیر 1400
سلام
گوشی مدل kx-t7730 پاناسونیک مدام زمانی که از تلفن استفاده نمیکنیم یه موسیقی پخش میکند چیکار باید کنم این مشکل رفع شه مرسی
#
کیمیا ارتباط 15 تیر 1400
سلام
عدد 1 رو بزنید قطع میشود
#
فرید 24 تیر 1400
با سلام
دستکاه 7730 داریم یکی از چراغ های ۱۲ گانه کناری(دهمی) چندوقتیه چشمک میزنه
نشانه چیست وچطور قطع میشه
سپاس
#
کیمیا ارتباط 24 تیر 1400
سلام
باید ببینید آن کلید برای چه منظوری تنظیم شده داخلی یا خط شهری و .. بعد مشکل خط مذکور را حل کنید.
#
mahdis 27 تیر 1400
سلام ببخشید من برای ذخیره شماره ها کاری ک گفتین برای تلفن t7730 امجام دادم ولی دیگه اون خط مورد نظر زنگ نمیخوره چیکار باید بکنم ؟
#
کیمیا ارتباط 27 تیر 1400
سلام
اگر میخواهید مجددا وضعیت خط شهری را نمایش دهد باید بعد از زدن کلید program عدد 0 و بعد شماره پورت شهری را وارد کنید و بعد ذخیره کنید و مجدد program را بزنید.
#
taha 07 مرداد 1400
سلام وقتی کسی زنگ میزنه فقط تلفن مادر زنگ میخوره بقیه ی jgtkh فقط چراغشون چشمک زن میشه چجوری باید زنگ بقیه دستگاها رو هم فعال کنم؟
#
کیمیا ارتباط 08 مرداد 1400
سلام
با کد 408 برای هر خط شهری که میخواهید جک داخلی های مورد ظر را در حالت enable قرار دهید تا زنگ بخورند.
#
مقدم 12 مرداد 1400
گوشی تلفن من 7730هستش از بیرون زنگ که میزنم روی حالت سایلنت هستش و فقط دکمه قرمز روشن میشه که داره زنگ میخوره گوشی روی حالت صدای بلند هستش فکر میکنم تنظیمات خود گوشی مربوط به صداش بهم خورده
#
کیمیا ارتباط 13 مرداد 1400
با کد 408 برای خط شهری جک مربوط به این داخلی را enable کنید.
#
مقدم 13 مرداد 1400
ممنون. از راهنماییتون من هم آیدی کالرم راه افتاد هم زنگ تلفن درست شد تشکر از پیگیریتون
#
حامد 29 مرداد 1400
صفحه نمایش تلفن من هیچ چیزی را نشون نمیده چطوری میتونم صفحه نمایش را درست کنم که شماره ها را بهم نشون بده؟
#
کیمیا ارتباط 30 مرداد 1400
اگر کلا هیچ چیزی نشون نمیده یعنی خراب شده باید ببرید تعمیر اگر ساعت و تاریخ رو نشون میده با زدن ** میتونید شماره داخلی رو ببینید
#
dotp 09 شهریور 1400
سلام
چراغهای مربوط به خط تلفن 7730(12تایی سمت راست دستگاه )موقع زنگ خوردن تلفن روشن نمی شود که بدانیم کدام خط در حال زنگ خوردن است. به تازگی روی چندتای آنها شماره ذخیره کرده ایم و بعد از آن این مشکل پیش آمد ممنون
#
کیمیا ارتباط 09 شهریور 1400
تنظیم کلید کناری برای دسترسی به خط شهری

سلام
مراحل زیر را انجام دهید.
3. عدد 0 را وارد کنید.
4. شماره پورت خط شهری مثلا co1 را بزنید.
#
dotp 17 شهریور 1400
سلام
ممنون ازپاسخ قبلی
آیا می توان در گوشی 7730 با زنگ خوردن دیگر داخلی ها گوشی خودماهم یه تک بوق یا مشابه آن را پخش کند
با تشکر
#
کیمیا ارتباط 17 شهریور 1400
سلام خیر
از ایمیل معتبر برای ارسال نظر استفاده کنید
#
ریحانیان 29 شهریور 1400
صدا از گوشی کم و پایین است با فشردن دگمه تنظیم صدا ، صدای sp phone افزایش یافته ولی صدای گوش کمتر میشود ولی بیشتر نه.دلیلش چیه و امکان افزایش صدا از طریق سایر تنظیمات هست؟
#
کیمیا ارتباط 03 مهر 1400
کلید مربوط به افزایش صدای زنگ کنار گوشی قرار دارد
#
معین 10 مهر 1400
سلام من تلفن ۷۷۳۰ دارم برای وارد شدن به تنظیمات سانترال مشکل دارم
پسورد سانترال رو ریست کردم بازم رمز ۱۲۳۴رو قبول نمیکنه
#
کیمیا ارتباط 11 مهر 1400
سلام
برای این کار باید سانترال ریست فکتوری شود تا پسورد 1234 شود. سانترال ریست فکتوری نشده است دقت کنید کلیه تنظیمات باید مجدد انجام شود
#
معین 15 مهر 1400
چجوری باید سانترال رو ریست فکتوری کنم؟؟؟
#
کیمیا ارتباط 17 مهر 1400
درب سانترال را باز کنید، بعد کلید System Clear Switch را روی حالت CLR قرار دهید سپس کلید ریست رو فشار دهید در زمان فلش شدن (حدود 5 ثانیه) دستگاه، کلید ریست را به حالت NOR باز گردانید.
#
مهدی رادان 20 مهر 1400
سلام.گوشی خود به خود اهنگ پخش میکنه و هر کاری میکنم صداش قظع نمیشه.لظفا راهنماییم کنید
#
کیمیا ارتباط 20 مهر 1400
سلام
هندست را در جای خود قرار داده و عدد 1 را فشار دهید، قطع میشود
#
amin 28 مهر 1400
سلام، مدل دستگاه kx7730 هست و قبلا برنامه داده شده که اول یک متی پخش میشه برای تماس گیرنده و بعد تماس گیرنده شماره ۱ یا ۲ رو میزنه که به داخلی مورد نظر وصل بشه، الان می‌خوایم که شماره ۲ رو که میزنند به جای وصل شدن به داخلی براشون یک متنی پخش بشه و تلفن قطع بشه، میشه خواهشا راهنمایی بفرمایید؟
#
کیمیا ارتباط 28 مهر 1400
سلام
به صفحات زیر مراجعه کنید

http://goo.gl/ayGVMm

http://goo.gl/8cERys
#
کیوان 10 آبان 1400
با سلام
مدل دستگاه kx7730 هست کلید های کناری برای داخلی ها تعریف شده چطوری میشه داخلی های را به نام فرد مورد نظر ذخیره کرد مثلا از داخلی 5 زنگ میزنن اسمش هم بیفته
#
کیمیا ارتباط 10 آبان 1400
سلام
کد 604 مربوط به تعیین نام برای داخلی می باشد.
#
مهران 12 آبان 1400
سلام وقتتون بخیر . بزرگواران بنده مدل 7730 دارم . و اینکه میخوام شماره دفتر رو به روی تلفن همراهم دایورت کنم . لطفا کمک کنید. با تشکر
#
کیمیا ارتباط 12 آبان 1400
سلام
به مطب زیر مراجعه کنید

#
آوا 12 آبان 1400
سلام.آیا میتوان تماس های تلفن سانترال را روی خط موبایل دایورت کرد؟
برای مشاهده آخرین تماس دریافتی در تلفن سانترال چه باید کرد؟
#
کیمیا ارتباط 15 آبان 1400
سلام
به مطب زیر مراجعه کنید

#
فاطمه 18 آبان 1400
با سلام. تلفن 7730 رو داریم . 2 خط روش فعال هست و موقع زنگ خوردن چراغ خط 1 و 3 روشن میشد. الان چند روزه خط یک فعال نیست. چطوری میتونم فعالش کنم ؟
#
کیمیا ارتباط 18 آبان 1400
در بخش کامن ها عنوان زیر را جستجو کنید

تنظیم کلید کناری برای دسترسی به خط شهری
#
فاطمه 18 آبان 1400
سلام مجدد. در پیامها شما گفتین پورت شهری... من متوجه نمیشم منظورتون چی هست.
#
کیمیا ارتباط 18 آبان 1400
خطی که میخواهید نمایش داده شود مثلا خطی که به co1 سانترال وصل شده است پورت شهری 1 می شود
#
Hds 26 آبان 1400
درود. تلفن ما هر ماه یهو صدای اهنگ پخش میکنه و قطع نمیشه تا چندین ساعت، علتش چیه ؟ چجوری باید درستش کرد؟
#
کیمیا ارتباط 29 آبان 1400
سلام
#
هانیسا موسوی 20 آذر 1400
سلام ما تلفن مت مدل 7730 هست و الاان دو تا از خطامون ارور نامعتبر است رو میده
#
کیمیا ارتباط 20 آذر 1400
سلام
وارد محیط برنامه ریزی شوید و با کد 405 برای هر خط شهری که میخواهید جک مربوط به داخلی مورد نظر را در حالت enable قرار دهید.
#
ح. همت یار 27 آذر 1400
سلام
من یه سانترال kx-T7730 دارم زوی یکی از داخلی هام ازبیرون یا داخل که تماس میگیرند یه زنگ میخوره و ارتباط قطع میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم
#
کیمیا ارتباط 28 آذر 1400
سلام
روی گوشی کد 790 را شماره گیری کنید اگر حل نشد گوشی تلفن را روی داخلی دیگر تست کنید و یک گوشی مطمئن را مستقیم به جک سانترال وصل کنید و داخلی مربوطه را تست کنید
#
ملیکا 06 دی 1400
سلام برای آزاد کردن خط در سانترال پاناسونیک مدل kx-t7730 چیکار کنم؟
#
کیمیا ارتباط 06 دی 1400
سلام
اگر تنظیمات انجام شده باشد با عدد 9 خط آزاد می شود در غیر این صورت باید وارد محیط برنامه ریزی شوید و با کد 405 برای هر خط شهری که میخواهید دسترسی داشته باشید جک مربوط به داخلی خود را enable کنید
#
ملیکا 07 دی 1400
سلام برای نمایش میس کالها روشی ک گفتین و رفتم منتها فقط میگه توی چه ساعتی تماس گرفته شده. شماره ای نمیفته
برای نمایش میس کال با شماره تماس به چه روشی انجام میشه؟
#
کیمیا ارتباط 07 دی 1400
سلام
باید روی سانترال کارت کالر آیدی داشته باشید
#
احمدي 06 بهمن 1400
چگونه بايد داشته باشيم اين رو؟
#
کیمیا ارتباط 09 بهمن 1400
خریداری کنید توسط یک نصاب روی سانترال بسه و تنظیمات مربوطه انجام شود.
#
مینا 20 بهمن 1400
تلفن پاناسونیک 7730 هست از بیرون تماس میگیرن زنگ نمیخوره ممنون از راهنماییتون
#
کیمیا ارتباط 20 بهمن 1400
با کد 408 برای خطوط شهری مورد نظر جک مربوط به این داخلی را در حالت enbale قرار دهید.
#
آرمین 07 خرداد 1401
با درود. دستگاه سانترال پاناسونیک kx-td1232 داریم و گوشی kx-t7730. مشکلی که داریم از این قراره که یکی از داخلی ها زمانی که گوشی رو بر میدارم برای تماس پس از چند لحظه پیغام نامعتبر میده. لطفا راهنمایی بفرمائید جهت برطرف کردن. با سپاس
#
کیمیا ارتباط 09 خرداد 1401
سلام در مورد 1232 اطلاعی ندارم
#
farid 09 خرداد 1401
سلام وقت بخیر
من می خواستم بپرسم توی سیتم گویا امکان اینکه نتواند به یک داخلی وصل شد وجود دارد یا خیر در واقع می خوام کسی که از بیرون داخلی مورد نظر رو می گیره اون داخلی زنگ نخوره
ممنون می شم جواب بدبد
#
کیمیا ارتباط 10 خرداد 1401
سلام
با کد 516 میتوانید غیر فعال کنید.
#
علی خدایی 29 خرداد 1401
باسلام.
آیا میشود از تلفن سانترال kx-t7730 بعنوان تلفن ثابت منزل هم
استفاده کرد؟! ممنونم
#
کیمیا ارتباط 30 خرداد 1401
سلام خیر فقط روی سانترال قابل استفاده می باشد.
#
مهکوه تهویه 05 مرداد 1401
سلام و وقت بخیر
تلفن من 7730 هست و به طور غیر منتظره ای برای آزاد کردن خط مینویسه co not assigned
جطور میتونم درستش کنم؟
#
کیمیا ارتباط 05 مرداد 1401
سلام
با کد 400 و 405 تا 407 فعال بودن پورت خطوط شهری و دسترسی جک ها به خطوط شهری را بررسی کنید.
#
پایش کاردان 19 مرداد 1401
سلام وقت بخیر
نور ال سی دی تلفن ما خیلی کم شده بطوریکه اعداد و تاریخ و زمان آن قابل مشاهده نیست یا به سختی و کمرنگ دیده میشه. برای رفع این مشکل کمک بفرمایید.
ممنونم
#
کیمیا ارتباط 20 مرداد 1401
سلام
گوشی را به تعمیر کار بدهید بررسی کند.
#
احمد دولت ابادی 25 مرداد 1401
سلام گوشی 7730 چراغی که در تصویر بالا با شماره 18 مشخص کردین یعنی تماس یا پیفام جدید روشن شده میشه بفرمایید چگونه میشه خاموش بشه
#
کیمیا ارتباط 29 مرداد 1401
سلام
کد 790 یا 790* رو بگیرید.
#
محمد 14 شهریور 1401
با سلام روز بخیر
در این مدل آیا میشه به طور موقت تلفنی که از بیرون زنگ میخوره و برای داخلی 101 تنظیم شده به یک داخلی دیگر مثلا 105 دایورت کرد یا خیر؟
#
کیمیا ارتباط 15 شهریور 1401
سام بستگی دارد به تنظیمات با کلید fwd رو بزنید عدد 2 را بزنید و بعد داخلی مورد نظر را وارد کنید و در نهایت # را بزنید اگر نشد باید برنامه ریزی تغییر داده شود.
#
مریم 10 مهر 1401
سلام تلفن سانترال من مدلش kx-t7730 . و تماس های ورودی صدای زنگش در نمیاد و فقط چراغش روشن میشه و چشمک میزنه. میتونید راهنماییم کنید؟
#
کیمیا ارتباط 12 مهر 1401
سلام
با کد 408 برای هر خظ شهری جک مربوط به داخلی خود را در حالت enable قرار دهید
#
مهام 07 آبان 1401
سلام روزتون بخیر تلفن سانترال من در حال بی استفاده موزیک انتظار پخش میکنه؟ چطور مینونم مشکل رو رفع کنم
#
کیمیا ارتباط 07 آبان 1401
سلام
عدد 1 را بزنید قطع میشود.
#
مرتضی 19 آذر 1401
سلام
من با KX-AT7730 وقتی به تلعن گویا وصل میشم که باید دکمه ای رو فشار بدم دکمه های گوشی عمل نمیکنن ، چطور حل کنم این مسااه رو ؟
ممنون
#
کیمیا ارتباط 21 آذر 1401
سلام
با کد 401 روی سانترال خطوط شهری را در حالت dtmf قرار دهید.
#
شیما 22 آذر 1401
سلام
وقت بخیر
ممنون میشم در خصوص کد دستوری پیج کردن تنها یک داخلی راهنمایی بفرمایید.
#
کیمیا ارتباط 24 آذر 1401
سلام
کد 33* و بعد شماره گروه داخلی
#
رحیم 27 دی 1401
سلام میشه از این گوشی تلفن 7730برا خط شخصی منزل استفاده کرد ممنون
#
کیمیا ارتباط 04 بهمن 1401
سلام خیر
#
حق جو 05 بهمن 1401
با سلام و ادب
سانترال پاناسونیک و گوشی 7730 داریم وقتی تلفنهای ورودی با منشی روی برخی داخلی ها زنگ می خوره من نمیتونم با 40# زنگ خورها را بگیرم ولی برای برخی می تونم. چه باید کرد؟ ممنونم
#
کیمیا ارتباط 30 بهمن 1401
سلام
باید همه داخلی ها در یک گروه باشند. با کد 600 مربوط به گروه می باشد.
#
سایبان صنعت 30 بهمن 1401
سلام - تلفن سانترال شرکت ما 7730 هست . زنگ تماس های داخلی مون خودبخود قطع شده و ما متوجه تماس ها نمیشیم . راهنمایی کنید لطفا چطور میشه صدای تماس های داخلیه شرکت فعال بشه
#
سلام
با کد 408 زنگ خور را برای داخلی های مورد نظر فعال کنید
#
سایبان صنعت 30 بهمن 1401
چطور میشه زنگ تماس داخلیه تلفن 7730 رو فعال کرد. تماس از بیرون شرکت برقرارهو اما تمتس های داخلی غیر فعاله
#
با کد 423 میتونید نوع زنگ خور رو تغییر دهید.
#
هومن بهنام 01 اسفند 1401
سلام روزتون بخیر . تلفن ما 7730 هست . سه خط شهری روی تلفن هست که یکی فقط برای فکس هستش . چطور میتونم دستگاه رو تنظیم کنم که با یه زنگ به داخلی دستگاه فکس بره .
#
کیمیا ارتباط 25 اسفند 1401
سلام
با کد 408 خط شهری مورد نظر را برای جکی که دستگاه فکس به آن متصل هست فعال کنید.
#
R27 25 اسفند 1401
با سلام من سانترال ۸۲۴ و تلفن ۷۷۳۰ دارم هفته پیش در حین نظافت چه اتفاقی افتاده دکمه sp_phone رو میزنم بوق آزاد پخش نمیشه و هیچ صدایی پخش نمیشه و دکمه های افزایش صدا رو هم میزنم انگارصدای گوشی زیاد میشه اگه امکانش هست راهنمایی کنید.
#
کیمیا ارتباط 25 اسفند 1401
سلام
اگر کلا بوق ندارید مشکل از سیم کشی از پریز تا سوکت تلفن می تواند باشد
#
R27 25 اسفند 1401
بوق داریم فقط در زمان استفاده از sp_phone صدای بوق نمیاد
#
کیمیا ارتباط 02 فروردين 1402
اگر با گوشی بوق دارید ولی روی اسپیکر ندارید ایپیکر خراب شده است بدید تعمیرکار ببینه
#
فرید 17 فروردين 1402
درود
من سانترال ۸۲۴ و تلفن ۷۷۳۰ دارم الان چند وقتی است که وقتی از بیرون به خط شهری زنگ می زنن و منشی می خواد جواب بده به محض اینکه دکمه رو از روی تلفن فشار می ده بوق مشغول می زنه
برای رفع این موضوع پیشنهاد شما چیه ؟
#
کیمیا ارتباط 17 فروردين 1402
سلام
به نظر نمیرسه مشکلی سمت تلفن باشد احتمالا تماس شهری قطع شده است خودتان تماس بگیرید تست کنید
#
علی 28 فروردين 1402
سلام گوشی 7730 هستش
یکی از داخلی ها تا گوشی رو برمیدارم خط آزاد میکنه قبلا باید شماره 9 میزدیم تا خط آزاد کنه الان مجبوریم intercom بزنیم تا اجازه بده با خطوط داخلی تماس بگیریم
برای رفع این موضوع پیشنهاد شما چیه ؟
#
کیمیا ارتباط 31 فروردين 1402
احتمالا هات لاین فعال شده، گوشی را بردارید و 740 و بعد # را وارد کنید
#
محمد 07 ارديبهشت 1402
سلام متاسفانه چند روز هست همینجوری رفته روی آهنگ ممتد و دائم آهنگ میزنه لطفا راهنمایی کنید خاموش بشه ؟
#
کیمیا ارتباط 13 ارديبهشت 1402
سلام
عدد1 را بزنید قطع میشود
#
رضا 08 ارديبهشت 1402
سلام وقت بخیر، سانترال ما 7730 هست، هرکس زنگ میخوره فقط چراغِ خطِ مربوطه چشمک میزنم و هیچ صدای زنگی نیست و وقتی هم گوشی رو برمی‌داریم بوق اسغالِ داخلی نزنه.
پیام‌هارو خواندم، از صدای زنگ مطمئنم که سایلنت نباشه، دستور 408 رو نمیدونم چجوری باید وارد کنم. یعنی چجوری از منو برنامه ریزی این دستور بدم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
#
سلام کد های برنامه ریزی سانترال رو مطالعه کنید
اول باید روی تلفن اصلی وارد محیز برنامه ریزی شوید و بعد کد 408 و ادامه مراحل
#
مقدم 10 ارديبهشت 1402
سلام.دو خط تلفن شهری بر روی دوتا گوشی تعریف شده است یعنی از 12دکمه کناری دکمه 1 روی هر دوگوشی یک خط تلفن و دکمه2 روی هر دوگوشی خط دوم شهری تعریف شده است. از دیروز روی یک گوشی دکمه 1 خط آزاد نمیکنه پیغام not valid میده ولی روی اون یکی گوشی آزاد هست
#
سلام
احتمالا برای خط دیگری تنظیم شده یا دسترسی داخلی مربوطه به آن خط شهری قطع شده در محیز برنامه ریزی چک کنید
#
زری 12 ارديبهشت 1402
سلام
من دو تا گوشی 7730 دارم یکی به داخلی 101 و دیگری هم روی یک داخلی دیگر.
روی هردو گوشی کلیدهای dss برای داخلی ها تنظیم بود .الان گوشی دوم رو به داخلی دیگری وصل کردم متاسفانه کلیدهای کناری کار نمیکنن.ولی وقتی به داخلی قلبی وصل میکنم کار میکنن.
چ تنظیماتی باید برای داخلی جدید انجام بدم؟

ممنون از راهنماییتون
#
سلام
تنظیمات کلید کناری به گوشی مربوط نیست روی داخلی انجام میشه
#
Amin 14 ارديبهشت 1402
با سلام و خسته نباشید. من حالت dnd (مزاحم نشوید) رو روی گوشی 7730 فعال کردم. ولی روی گوشی های دیگه 7730 led مربوط به خط من دایما چشمک میزند. میخاستم بدونم میشه led رو خاموشش کرد روی گوشی های دیگه؟ ممنون
#
کیمیا ارتباط 16 ارديبهشت 1402
سلام
اگر داخلی شما روی کلید گوشی دیگر تعریف شده باشد وضعیتش رو نشون میده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا