تلفن بیسیم سانترال چیست؟ چه نوع  سانترالل هایی از تلفن های بیسیم پشتیبانی می کنند. تلفن بی سیم دکت با تلفن بی سیم آنالوگ چه تفاوت هایی دارد. انواع تلفن بیسیم و روش های ارتباطی بی سیم سانترال را در این مطلب دنبال کنید. یکی از کاربردهای متداول در سیستم تلفنی استفاده از تلفن های بی سیم می باشد. بسیار برای افرادی که زمان هایی را در محوطه سازمان در حال تردد هستند مطلوب می باشد که همزمان بتوانند به تماس های تلفنی خود نیز پاسخگو باشند. تلفن های بی سیم بر اساس تکنولوژی طراحی، برد مفید، ارتباط با تلفن های بی سیم دیگر در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند. در این بخش تلفن های بی سیم مورد استفاده روی سانترال پاناسونیک را در سه بخش تلفن های بی سیم خانگی، تلفن های بی سیم دکت و تلفن های بیسم برد بالا مورد ارزیابی قرار می دهیم.

تلفن بی سیم پاناسونیک خانگی (آنالوگ)

برای سانترال های قدیمی و کم ظرفیت مثل دستگاه های سری teمدل های kx-tes824 و 6 به 16 و 1232 استفاده از تلفن های بی سیم آنالوگ معمولی که در منازل هم مورد استفاده قرار می گیرد گزینه بسیار مناسبی می باشد. ویژگی مشترک این تلفن ها برد محدود و برای استفاده در محوطه های معمول برای دفتر کار و منزل می باشد.

این تلفن ها در مدل های مختلف تک گوشی، همراه با گوشی مادر و امکانات جانبی مثل آیفون عرضه می گردند. تنوع زیاد و قیمت ارزان از ویژگی های این گوشی ها می باشد. تلفن های از قبیل kx-tg3721، kx-tg6511، kx-tg6461 از این دسته گوشی ها می باشند. این تلفن ها روی سانترال های سنتی مانند یک داخلی معمولی قابل استفاده می باشند و برای استفاده روی سانترال پاناسونیک سری tda و tde از طریق کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده می باشند.

در زمانی که تنها یک یا دو داخلی بی سیم مورد نیاز است استفاده از این گوشی ها مقرون به صرفه تر خواهد بود ولی در صورتیکه انتن دهی در فضای وسیع تری مورد نیاز ما می باشد یا چندین داخلی بی سیم نیاز داریم راهکار دکت و بی سیم برد بالا منطقی تر می باشد.

تلفن بی سیم Dect

روی مراکز دیجیتال پاناسونیک و سری های شبکه امکان استفاده از سیستم دکت مهیا شد، سیستم دکت امکان برقراری شبکه بی سیم یکپارچه را برای ما فراهم می نماید. با این امکان می توان یک محوطه بزرگ اداری را تحت پوشش تلفن بی سیم قرار داد. داخلی های بی سیم در طبقات و محوطه تحت پوشش توسط بیس های Dect می توانند تردد نماید و داخلی خود را حمل نمایند.

دستگاه مرکزی دکت از طریق داخلی های دیجیتال به سانترال متصل شده و ارتباط handset های خود را با داخلی های دیگر روی سانترال پاناسونیک فراهم می نماید. قابلیت handover بین بیس های دکت قابلیت جا به جایی داخلیه ای بی سیم را از محدوده بیس 1 به بیس 2 فراهم می کند و از این طریق یک شبکه یکپارچه بی سیم که برد آن بر اساس نیاز ما قابل تنظیم می باشد شکل می گیرد. در شکل زیر می توانید نحوه پوشش دهی یک محوطه اداری توسط چند دستگاه مرکزی دکت پاناسونیک را مشاهده نمایید.

panasonic dect

از گوشی های قابل استفاده روی سیستم دکت پاناسونیک می توان به مدل هایی نظیر، kx-tca185، kx-tca175 و kx-tca355 اشاره نمود. دستگاه مرکزی دکت از نظر تعداد داخلی یا هندست هایی که می توانند پشتیبانی نمایند مدل های متفاوتی دارند که ما در این مطلب برای نمونه به kx-tda0151 و kx-tda0155 اشاره می کنیم.


تلفن بیسیم برد بالا

تلفن های بی سیم برد بالا قابلیت تماس بیش از 1کیلومتر را فراهم می کنند. برای استفاده از این تلفن ها به واسطه برد بالایی که دارند باید مجوز دریافت نمود. این تلفن های بیسیم قابلیت تماس تا 12 کیلومتر را با آنتن فراهم می کنند. از نظر نوع سیگنال این تلفن ها در رده تلفن های آنالوگ هستند که در صورت استفاده روی سانترال باید به کارت آنالوگ متصل گردند.

تلفن های مدل sn-258، sn-356 و sn-358 از تلفن های برد بالای برند senao می باشند که در فواصل طولانی قابل استفاده می باشند. تلفن های برد زیاد را در تصویر زیر می توانید مشاهده نمایید.

long rang cordless phone

خواندن 7036 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا