چگونه با خط تلفن تهران در شهرستان پاسخگوی مشتریان خود باشیم. این مطلب ویژگی های این ارتباط و چگونگی آن را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از قابلیت های منحصر به فرد و تجاری VOIP انتقال خط تلفن ثابت روی بستر اینترنت و اینترانت می باشد. این امکان در عرصه تجاری بسیار ارزشمند و کاربردی می باشد. فرض کنید شرکتی در یکی از استان ها خدماتی را برای مشتریان خود ارائه می دهد و می تواند در بازار های دیگر در استان های دیگر هم این خدمات را ارائه دهد.

خط تلفن تهران در شهرستان

یکی از مواردی که مشتریان در زمان تماس با شرکت های صاحب محصول یا خدمت در نظر دارند نزدیکی آن ها به واسطه جغرافیای با تصور در دسترس بودن بیشتر می باشد. حال فرض کنید شرکتی که تولید یا خدمتی را ارائه میدهد توانسته است با راهکارهایی دسترس بود یا هزینه های مربوط به فاصله را برای مشتری کم اثر یا بی اثر نماید. پس از دست دادن مشتری و عدم برقراری تماس در این شرایط بدون آنکه دلیل قانع کننده ای داشته باشد مانع ارتباط مشتری با ارائه دهنده محصول یا خدمت می شود.

حال برای توسعه بازار کافی می باشد مشتری شماره تماسی را از ما ببیند که در محدوده مشتری باشد و مانع برقراری ارتباط از بدو آن نشود. ویپ این امکان را برای ما فراهم می کند تا با انتقال یک خط شهری تلفن ثابت از مبدا شهری که میخواهیم در آن توسعه بازار داشته باشیم به مقصد شهری که شرکت یا کارخانه در آن قرار دارد بازار کار خود را گسترش دهیم. اما این کار را به چه روشی میتوانیم انجام بدهیم در ادامه مطلب میتوانید روش انتقال خط را ملاحضه نمایید.

برای انتقال خط تلفن ثابت باید بین دو شهر می توان روش های مختلفی را در نظر گرفت که ما در این مطلب راهکار کم هزینه تر یعنی انتقال خط از طریق گیتوی را مطرح می کنیم. مبدا (برای نمونه تهران) و شهر مقصد برای نمونه شیراز موارد زیر را در مهیا ساخته یا در نظر داشته باشیم.

1. بستر ارتباطی

بستر ارتباطی میتواند اینترنت یا اینترنت باشد. با فرض اینکه میخواهیم روی اینترنت این کار را انجام دهیم، باید در هر نقطه اینترنت با ip ثابت در نظر بگیریم و یا در یک سمت IP قرار دهیم ولی از دو روتر برای ایجاد تونل (VPN) استفاده کنیم.

2. تجهیزات

باید دو گیتوی FXO و FXS خریداری کرده و در مبدا یعنی تهران گیتوی FXO را قرار دهیم و خط تلفن شهری تهران را به آن متصل کنیم و در مقصد یعنی شیراز گیتوی FXS  را قرار دهیم و گوشی تلفن معمولی را به آن متصل کنیم یا خروجی گیتوی FXS را به ورودی دستگاه سانترال متصل کنیم.

3. امنیت

یکی از مشکلاتی که در انتقال خط تلفن روی اینترنت بسیار محتمل و خسارت بار هست سوء استفاده از خط تلفن می باشد. برای جلوگیری از سرقت تماس بهترین راهکار ایجاد یک تونل امن برای انتقال اطلاعات می باشد که امکان شناسایی ارتباط SIP را برای هکرها مشکل و تقریبا غیر ممکن نماید. اما از آنجایی که برای این کار باید در دو طرف روتری که قابلیت برقراری VPN رو آن وجود داشته باشد قرار بگیرد و از طرفی عمده هک ها از خارج کشور و با مقصد تماس بین المللی رخ میدهد، می توان با بستن دو صفر خط از مخابرات تا حد زیادی این نگرانی را مرتفع نمود.

با توجه به توضیحات ارائه شده میتوانیم با در نظر گرفتن فرض مثال مذکور خط تلفن تهران را در شیراز داشته باشیم یعنی در عمل مشتریان تهرانی شرکت با خط تهران تماس میگیرند و ما در شیراز در محل شرکت پاسخگوی نیاز آن ها خواهیم بود و یا میتوانیم از طریق این شماره تلفن تهران با مشتریان خود در تهران تماس بگیریم.

خواندن 4049 دفعه

HEADER 

#
احمد 23 آبان 1399
سلام
برای این سناریو که سانترال هم در یک طرف خط هست ..به چه تجهیزاتی نیاز هست و هزینه حدودی و تقریبی از تجهیزات نیوراک استفاده شود چقدر میشود
#
کیمیا ارتباط 24 آبان 1399
سلام
جهت مشاوره و اطلاع از هزینه ها با واحد فروش تماس بگیرید وابسته به تجهیزات، تعدا خطوط و .. متفاوت هست سوالات غیر مالی در مورد راهکاار را در این بخش مطرح کنید

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا