سیستم حضور غیاب تلفنی و ثبت ساعت ورود خروج کارکنان راهکاری برای کنترل تردد کارمندان و ثبت زمان ورودی و خروج پرسنل می باشد. این نرم افزار تلفنی قابلیت ثبت ورود و خروج پرسنل را از طریق تلفن داخلی کاربر فراهم می کند. کاربران در زمان ورود با شماره گیری یک عدد از تلفن خود زمان ورود خود را اعلام و در زمان خروج از محل کار با شماره گیری یک عدد دیگر زمان خروج خود را به سیستم اعلام می نمایند.

سیستم حضور و غیاب تلفنی و ثبت ورود و خروج کارکنان

روش کار سیستم ثبت ورود و خروج کارکنان به این نحو می باشد که پس از شماره گیری و اعلام ورود توسط کاربر ساعت ورود و مشخصات کاربر در سیستم ثبت می گردد و در بانک اطلاعاتی سیستم ذخیره می گردد. به همین جهت مدیر سیستم یا مسول بررسی ورود و خروج می تواند با باز نمودن صفحه مربوطه روی وب گزارش کاملی از ورود و خروج پرسنل دریافت نماید. این نرم افزار تلفنی قابلیت جستجو بر اساس یک کاربر یا در یک بازه زمانی مشخص را برای اپراتور سیستم فراهم می کند. اگر شما در مجموعه خود از سیستم voip استفاده می کنید، یکی از ویژگی های که می توانید در قالب یک نرم افزار تلفنی روی سرور voip خود مورد استفاده قرار دهید، سامانه حضور و غیاب می باشد.

 

خواندن 526 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « اتوماسیون پشتیبانی تلفنی

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

شرکت کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، مجتمع میلاد، ساختمان 3، واحد 13

تلفن :  22446068-021 خط ویژه

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

همراه : 09022446068

بالا