سیستم نظرسنجی تلفنی شامل دو بخش می باشد. نرم افزار نظرسنجی تلفنی برای گزینه های از پیش تعیین شده و نظرسنجی تلفنی بعد از مکالمه مرکز تماس از کیفیت پاسخگویی کارشناشان که هر کدام از این دو بخش عملکردی متفاوت خواهند داشت.

نظرسنجی تلفنی بعد از مکالمه مرکز تماس موجب می شود که مدیران مجموعه میزان رضایت مشتریان از نحوه پاسخگویی پرسنل مرکز تماس را در اختیار داشته داشته باشند و نظرسنجی برای گزینه های از پیش تعیین شده میزان رضایت از خدمات یا محصولات را میتواند تحت پوشش خود قرار دهد. هر دو بخش در کنار یکدیگر میتواند بازخورد مناسبی از رضایتمندی از سازمان را پیش روی مدیران قرار دهد.

 

نظرسنجی خدمات و محصولات:

 این سامانه جهت افزایش کیفیت خدمات متنوع سازمان ها و مجموعه های با مراجعین بالا طراحی گردیده است. نظرخواهی بسیار آسان و به صورت تلفنی  در مورد یکایک خدمات و با در نظر گرفتن میزان سطح رضایت کاربر ازقابلیت های این سامانه می باشد. داشبوردی  هوشمند از اطلاعات تجمیع شده میزان رضایت مراجعین را به صورت نموداری جهت کنترل و اخذ تصمیمات مناسب در اختیار مدیران مجموعه قرار میدهد. کلیه امور نظرسنجی با سهولت کامل و تنها با یک تماس تلفنی با یک شماره چهار یا پنج رقمی انجام می پذیرد و از طرفی واسط وب سامانه، امکان کنترل و ارزیابی را برای مدیران از هر نقطه ایی به راحتی فراهم می آورد.

 نظرسنجی کیفیت پاسخگویی کارشناسان:

 این برنامه جهت بالا بردن سطوح رضایت مشتریان از کیفیت پاسخگویی کارشناسان مجموعه های خدمت محور طراحی گردیده است. پس از پایان مکالمه، مشتریان و یا متقاضیان خدمت با ارائه نظر خود در مورد کیفیت پاسخگویی، نظرات خود را در اختیار مدیران مجموعه قرار داده و از سویی مشتریان حس شیرین رضایتمندی را از احترامی که مجموعه برای ذائقه و سلیقه ی آن ها قائل شده است، تجربه می نمایند.

جهت آگاهی از قیمت نرم افزار نظرسنجی تلفنی بعد از مکالمه کارشناسان مرکز تماس و نرم افزار نظرسنجی تلفنی خدمات و محصولات میتوانید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید و از شرایط ویژه کیمیا ارتباط بهره مند گردید.

خواندن 2106 دفعه
برچسب‌ها

HEADER 

#
سرلک 11 مرداد 1396
سلام یک خط ورودی جدید خریداری و نصب شده اما از بیرون که تماس میگیرند هیچکدام از گوشی ها زنگ نمیخورد
اما با گوشی۷۷۳۰ میتوان از همون خط با بیرون تماس گرفت
لطفا راهنمایی کنید چرا وقتی از بیرون زنگ می‌زنیم گوشی زنگ نمیخورد
با تشکر فراوان سرلک
#
کیمیا ارتباط 15 مرداد 1396
سلام
سوال خود را در بخش مربوطه مطرح نمایید این صفحه ارتباطی به این موضوع ندارد.
باید با 408 زنگ خطوط را روی داخلی مورد نظر فعال کنید.

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا