نرم افزار نوبت دهی تلفنی مطب و کلینیک نرم افزار نوبت دهی تلفنی VOIP کیمیا ارتباط قابلیت ارائه نوبت به صورت خودکار و دستی را برای مجموعه های خدماتی و کلینیک ها و مراکز درمانی فراهم می آورد. یکی از مشکلات بسیاری از مراکز خدماتی و درمانی نحوه ارائه نوبت دریافت سریس و خدمات به متقاضیان خدمت می باشد. نرم افزار نوبت دهی تلفنی مطب و کلینیک ها راهی برای پیشگیری یا کاهش مشکلاتی نظیر اشتباهات انسانی، شلوغی اپراتور ها و مستند سازی اطلاعات متقاضیان خدمات می باشد مواردی که از طرفی سازمان ها را دچار مشکل کرده و از طرفی دریافت خدمات برای مقاضیان را دچار اختلال نموده است.

تماس های مکرر، اشتباهات در امر ارائه نوبت بسیاری از متقاضیان را مجاب کرده که به صورت حضوری برای دریافت نوبت اقدام نمایند و این خود مشکلات مکرری از نوع اتلاف زمان، ترافیک و شیوع بیماری ها را به دنبال داشته است از همین رو بسیاری از سازمان ها علاقه مند به ارائه خدمات و نوبت دریافت خدمات به صورت مکانیزه هستند.

 

 نرم افزار نوبت دهی تلفنی در دو نسخه مطب ها و کلینیک ها طراحی شده است تا برای مطب های پزشکان متخصص و مجموعه های با ترافیک تماس بالا قابل استفاده باشد. قیمت نرم افزار نوبت دهی تلفنی مطب به نحوی دیده شده که هزینه زیادی متوجه پزشک ننماید و البته در نسخه مربوط به کلینیک ها سعی شده سرویس دهی با حجم بالا به صورت پایدار صورت پذیرد.

این نرم افزار نوبت دهی تلفنی به صورت هوشمند تماس متقاضی را مدیریت کرده و بر اساس جدول های از پیش تعیین شده، قرار ملاقات و یا نوبت متقاضی را با نظر فرد تماس گیرنده تنظیم نموده و به صورت خودکار از طریق تماس تلفنی، پیامک و یا ایمیل، متقاضی را در جریان نوبت خود قرار می دهد.  و یادآوری های لازم  برای ممانعت از فراموشی به صورت خودکار توسط سیستم انجام می پذیرد.

نرم افزار نوبت دهی تلفنی کیمیا ارتباط یک سامانه یکپارچه خودکار و دستی را برای ارائه نوبت به دو صورت تلفنی و ثبت توسط پراتور فراهم آورده است. در این نرم افزار متقاضیان با تلفن گویا تماس گرفته و بر اساس جداول از پیش تعیین شده به ترتیب الویت نوبت مورد نظر را دریافت می نمایند و در صورتی که اپراتور علاقه مند به ارائه برخی از نوبت ها به صورت دستی باشد میتواند در واسط وب نوبت مورد نظر را ثبت نماید.

نرم افزار تحت وب نوبت دهی تلفنی کیمیا ارتباط امکان مشاهده تمامی نوبت های روزانه را بر اساس بخش های مورد نظر در یک داشبورد فراهم می نماید و گزارشات مربوطه را در بخش های مجزا در اختیار مدیریت سیستم قرار می دهد. جهت اطلاع از امکانات و قیمت نرم افزار نوبت دهی تلفنی کیمیا ارتباط با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

موارد کاربردی:

 مطب ها و کلینیک های درمانی

مجموعه های خدماتی

خواندن 3859 دفعه

HEADER 

#
بهاره کلهر 12 دی 1397
با سلام
میخواستم بپرسم که آیا نرم افزا قابلیت کار با سیستم تلفنی استریسک و داره؟
من یه سرور ایزابل و برای یه درمانگاه میخوام راه اندازی کنم که علاوه بر ویپیگیهای درخواستی سیستم نوبت دهی تلفنی نیز نیاز دارند آیا نرم افزار شما این قابلیت و داره که بر روی استریسک اجرا بشه؟
#
کیمیا ارتباط 13 دی 1397
سلام
بله بر اساس نوع نیاز مشتری نرم افزار تولید و توسعه داده می شود.
#
جواد 20 مرداد 1401
با سیستم سانترال کار می کنه
#
کیمیا ارتباط 22 مرداد 1401
روی سرور voip مراکز تلفن تحت شبکه قابل استفاده می باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا