راه اندازی سیپ ترانک مسکن اعتماد روی پاناسونیک وسیسکو


راه اندازی سیپ ترانک مسکن اعتماد روی روتر سیسکو و سانترال دیجیتال پاناسونیک مدل TDA100DBP در اردیبهشت سال 96 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. محل دفتر مسکن اعتماد واقع در خیابان اقدسیه می باشد. در این پروژه به جهت استفاده از سانترال TDA100D که سرویس دهی به کلیه کارشناسان و واحد های مختلف مجموعه را بر عهده داشت، امکان استفاده از خط 5 رقمی تحت شبکه یعنی SIP Trunk به صورت مستقیم روی سانترال میسر نبود. به همین جهت از یک روتر سیسکو جهت اتصال خط پنج رقمی با مخابرات بهره گرفته شد.

بعد از برقراری ارتباط روتر سیسکو با مخابرات از طریق لینک e1 تماس های ورودی مجموعه روی سانترال پاناسونیک منتقل می شود. این روش امکان برقراری 30 تماس همزمان بین مشتریان و کارشناسان مسکن اعتماد را از طریق خط 5 رقمی فراهم کرد.

راه اندازی سیپ ترانک روی روتر سیسکو و tda100dbp مسکن عتماد

یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از این راهکار پایداری سیستم و صرفه جویی در هزینه ها می باشد. این روش ضمن برقراری ارتباط 30 کاناله همزمان نیاز به خرید لایسنس های متعهد و صرف هزینه زیاد نداشته و راهکاری مقرون به صرفه برای مجموعه هایی که از سانترال های دیجیتال پاناسونیک استفاده می کنند و علاقه مند به استفاده از خطوط مخابراتی 5 رقمی تحت شبکه هستند، می باشد.

خواندن 1137 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا