راه اندازی خط 4 رقمی و سیستم VOIP بی سیم شفا طب عرفان


راه اندازی خط 4 رقمی و سیستم voip بی سیم شرکت خدمات پزشکی شفا طب عرفان در اردیبهشت ماه 97 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. شفا طب عرفان از مجموعه های فعال در حوزه مراقیبت های پزشکی و ارائه خدمات پزشکی در منزل می باشد. دفتر مرکزی این مجموعه واقعا در انقلاب، ابتدای خیابان کارگر شمالی، کوچه شهدای ژآندارمری می باشد.

در این پروژه سرور ارتباطی قدرتمند ایزابل برای کنترل و مدیریت تماس های مجموعه پیاده سازی گردید است. برای خطوط شهریلوگ آنا این مجموعه گیتوی گرند استریم در نظر گرفته شده است و برای کاربران تلفن های روی میزی بی سیم (وای فای) atcom مورد استفاده قرار گرفته است.در این پروژه خط 4 رقمی سیپ ترانک روی سرور ویپ راه اندازی گردد. به علت علاقه مندی مجموعه از به کارگیری سیستم بی سیم و عدم وجود بستر شبکه در این پروژه از سیستم VOIP بی سیم با تلفن های رومیزی و wifi اتکام استفاده شد.

راه اندازی voip بی سیم خدمات درمانی شفا طب

یکی از ویژگی های خطوط 4 رقمی استانی برقراری تماس از داخلی استان از روی تلفن همراه و ثابت بدون پیش شماره و کد می باشد. یعنی مشتریان بدون نیاز به شماره گیری 021 و تنها با شماره گیری شماره 4 رقمی 1756 میتوانند با شفا طب عرفان تماس حاصل فرمایند و از خدمات این مجموعه بهره مند گردند.

خواندن 532 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا