راه اندازی خط 4 رقمی و سیستم VOIP قالیشویی گل ابریشم


راه اندازی خط 4 رقمی سیپ ترانک قالیشویی گل ابریشم شمیرانات در اسفند ماه سال 96 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. خط 4 رقمی قالیشویی گل ابریشم در یکی از شعب و روی مرکز تلفن VOIP گرند استریم راه اندازی گردید. این خط 4 رقمی از طریق اینترنت به دفتر مرکزی قالیشویی متصل و اپراتور ها در دفتر مرکزی پاسخگوی تماس مستریان می باشند.

قابلیت های متنوعی نظیر تلفن گویا، صف تماس و ضبط مکالمات و گزارشات تماس و ... با راه ندازی این سیستم در اختیار این مجموعه قرار گرفت. ارتباط VPN بین دفتر مرکزی و شعبه بستری امن برای تماس های تلفنی فراهم کرده است. در این پروژه خطوط آنالوگ شهری به عنوان پشتیبان برای زمان قطعی اینترنت در نظر گرفته شده است به نحوی که هیچ تماسی از مشتریان از دست نرود.

خط 4 رقمی قالیشویی گل ابریشم

انتقال خطوط به صورت اینترنتی در صورتی که با راهکارها و تجهیزات استاندارد صورت بپذیرد قابلیت انعطاف سیستم های مشتری محور را به میزان بالایی افزایش خواهد داد. شماره تلفن 4 رقمی و سراسری قالیشویی گل ابریشم 1709 می باشد. مشتریان محترم قالیشویی در صورت مراجعه به این صفحه برای اطلاع از وضعیت خدمات و پیگیری امور خود با شماره 1709 قالیشویی تماس حاصل فرمایند.

قالیشویی گل ابریشم شمیرانات

خواندن 646 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « پتروشیمی رازین شفا طب عرفان »

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا