برقراری ارتباط تحت شبکه بین TDE و TDA بیناس انرژی


برقراری تماس داخلی از طریق اینترنت بین دو دفتر شرکت بیناس انرژی در تهران و شهرستان با برقراری ارتباط تحت شبکه بین دو سانترال پاناسونیک مدل TDE600 و TDA100DBP برای تماس VOIP توسط کارشناسان فنی کیمیا صورت پذیرفت. شرکت بیناس انرژی در حوزه صادرات فراورده های نفتی فعالیت دارد و دفتر مرکزی آن واقع در خیابان ملاصدرا می باشد.

برای برقراری این ارتباط یک کارت TDA0484 با ظرفیت 4 کانال تماس همزمان روی سانترال TDA و یک کارت DSP روی سانترال TDE قرار داده شد و از این طریق دو مرکز تلفن با هم ترانک شدند. به این ترتیب امکان برقراری تماس داخلی بین دو سانترال پاناسونیک مهیا گردید.

بیناس انرژی - ارتباط بین tde600 و tda100dbp

سانترال تحت شبکه سری TDE پاناسونیک به صورت پایه و تنها با اضافه نمودن کارت پردازنده DSP ظرفیت اولیه ترانک VOIP را دارا می شود ولی سانترال های سری دیجیتال با قرار گیری کارت های IP گیتوی با ظرفیت مشخص 4 یا 16 تماس همزمان میتوانند به یکدیگر یا سانترال های تحت شبکه متصل شوند تا تماس اینترنتی یا همان سرویس VOIP مورد استفاده قرار گیرد.

 


تماس داخلی بین tde600 و tda100dbp بیناس انرژی

خواندن 488 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

شرکت کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن :  22446068-021 خط ویژه

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

همراه : 09022446068

بالا