راه اندازی سیستم VOIP بی سیم شرکت هیربد صنعت فاطر

راه اندازی سیستم voip بدون سیم شرکت هیربد صنعت فاطر که دفتر مرکزی آن واقع در خیابان ولیعصر پایین تر از میدان فاطمی کوچه میرهادی می باشد در بهمن ماه سال 95 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. شرکت هیربد صنعت فاطر فعال در حوزه صنعت لاستیک و فلز می باشد. پروژه سیستم تلفنی این شرکت پیش از این روی راه اندازی شده بود که مدیران شرکت به دلیل مشکلات این سیستم تصمیم به راه اندازی مجدد و توسعه سیستم voip گرفتند.

در این پروژه یک گیتوی نیوراک 8 پورت و تلفن های رومیزی و IP Dect گرند استریم از قبل تهیه شده بود و راه اندازی و پیکربندی آن به کیمیا ارتباط واگذار گردید. راه اندازی سیستم voip با استفاده از تلفن های بی سیم دکت در این مجموعه در نظر گرفته شد. هندست های گرند استریم مدل DP710 به داخلی های مجموعه اضافه گردید و تنظیمات پیکربندی سیستم صورت پذیرفت.

راه اندازی voip شرکت هیربد صنعت

با راه اندازی سیستم voip بی سیم در این مجموعه و بهره مندی از تلفن های دکت گرند استریم در هزینه های مربوط به کابل کشی شبکه صرفه جویی شد. قابلیت هایی نظیر صندوق صوتی و ارسال پیام های صوتی ذخیره شده به ایمیل مدیریت، فکس نرم افزاری، تلفن گویا و غیره در اختیار مجموعه هیربد صنعت قرار گرفت.

خواندن 602 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا