راه اندازی پروژه voip دفتر مرکزی و کارخانه شرکت GEM


راه اندای سیستم تلفنی تحت شبکه VOIP دفتر مرکزی با لینک PRI و ارتباط با سانترال پاناسونیک کارخانه سردآوران در مهر سال نود و پنج توسط واحد فنی کیمیا ارتباط به انجام رسید. در این پروژه یک لینم 5رقمی دو طرفه روی بسیر ارتباطی دیجیتال E1 به همراه داخلی های تحت شبکه روی سرور VOIP در دفتر مرکزی واقع در ابتدای خیابان پیروزی راه اندازی گردید و از طریق اینترنت ارتباط دفتر مرکزی با کارخانه واقع در پاکدشت برقرار شد. شرکت سردآوران دامنه البرز با نام تجاری GEM از تولید کنندگان مطرح یخچال های صنعتی در کشور می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در ابتدای خیابان پیروزی و کارخانه واقع در پاکدشت می باشد. با راه اندازی سیستم VOIP ارتباط تلفنی داخلی بین دفتر و کارخانه شرکت فراهم گردید. شماره تلفن 5 رقمی دو طرفه مجموعه سردآوران 71301001 می باشد.

سیستم voip دفتر مرکزی و کارخانه

سیستم تلفنی دفتر کارخانه یک دستگاه سانترال پاناسونیک مدل 824 مورد استفده قرار گرفته بود که این دستگاه داخلی های این دستگاه سانترال باید قابلیت ارتباط تلفنی به صورت داخلی با دفتر مرکزی را پیدا می کردند. ارتباط بین این دستگاه سانترال با سرور voip دفتر مرکزی از طریق یک گیتوی نیوراک برقرار شد و تماس دخلی کاربران بین دو مرکز تلفن برقرار گردید.

سیستم voip راه اندازی شده در دفتر مرکز ضمن تماس اینترنتی با کارخانه قابلیت های بیشتری نظیر ضبط مکالمات، تلفن گویا، صندوق صوتی، گزارشات تماس و غیره را برای مجموعه فراهم آورده است. در این پروژه برای اترابط با لینک pri از کارت تلفنی دیجیوم با قابلیت اکوکنسلر سخت افزاری استفاده شده است.

سردآوران دامنه البرز

سردآوران دامنه البرز gem

راه اندازی تماس اینترنتی شرکت سردآوران

خواندن 1678 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا