راه اندازی سانترال دیجیتال پاناسونیک اداره برق فیروزکوه


راه اندازی سانترال پاناسونیک پر ظرفیت دیجیتال برای اداره برق شهرستان فیروزکوه توسط واحد فنی کیمایا ارتباط در مرداد ماه سال 1395 صورت پذیرفت. اداره برق فیروزکوه واقع در میدان سپاه شهرستان فیروزکوه می باشد که جهت پاسخگویی بهتر به مردم و رتق و فتق امور ساختمان جدیدی در محوطه این مجموعه تاسیس گردیده است. سانترال پر ظرفیت TDA100D با ظرفیت اولیه 8 خط شهری و 24 داخلی آنالوگ و 2 داخلی دیجیتال به همراه تلفن گویا برای ساختمان جدید که در بر گیرنده واحد اداری و امور مشترکین منطقه برق شهرستان می باشد راه اندازی گردید.

راه اندازی سانترال پاناسونیک برای اداره برق فیروزکوه

در این پروژه داخلی های مربوط به دفتر مدیریت و دبیرخانه تلفن دیجیتال و مدیریتی D543 در نظر گرفته شده است و الباقی تلفن های سازمان گوشی های آنالوگ و موجود از قبل می باشد که با ارتباط با کارت داخلی آنالوگ مورد استفاده قار می گیرند. ظرفیت 4 تماس همزمان برای تلفن گویا روی این سیستم تلفنی قرار گرفته و پشتیبانی از تماس های مشتریان در واحد های مختلف امور مشترکین، حوادث، بهره برداری و غیره صورت می پذیرد. در ادامه تصاویر مربوط به پروژه منطقه برق شهرستان فیروزکوه که توسط واحد فنی کیمیا ارتباط راه اندازی شده است را مشاهده نمایید.

سانترال پاناسونیک اداره برق فیروزکوه

سیستم تلفنی اداره برق فیروزکوه

سیستم مخابراتی پروژه اداره برق فیروزکوه

اتاق سرور سیستم مخابراتی اداره برق فیروزکوه

خواندن 1220 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا