برقراری ارتباط سانترال پاناسونیک و الستیکس با لینک e1


برقراري ارتباط بين سانترال پاناسونيك و سرور الستيكس از طریق لینک e1 برای شركت داده پردازي پارس (شاتل مشهد) توسط واحد فني كيميا ارتباط در تير ماه سال ١٣٩٥ صورت پذيرفت. شاتل مشهد به عنوان يكي از بزرگترين سرويس دهندگان اينترنت در مشهد از چند لينك پر ظرفيت e1 و سانترال پر ظرفيت پاناسونيك KX-TDE600 جهت پاسخگویی به مشتریان توسط کارشناسان فروش و پشتیبانی بهره مي برد. 
شاتل مشهد واقع در خیابان سعدی می باشد و فروش و پشتیبانی کاربران این ISP بزرگ کشور را در شهر مشهد به عهده دارد. 

ارتباط بین سانترال پاناسونیک و الستیکس با خط e1 برای شاتل مشهد

با توجه به ظرفيت هاي ارزشمند استريسك در حوزه مركز تماس وقابليت هاي كنترلي و توسعه سيستم، واحد it اين مجموعه را كه از كادري مجرب و توانمند بهره مي برد بر آن داشت، تا از اين مركز تلفن نرم افزاري قدرتمند براي كال سنتر مجموعه بهره ببرند. به همين جهت يك لينك e1 روي سرور elastix قرار گرفت و تماس هاي ورودي از طريق اين سر شماره با ارتباط بين پورت ديگر e1 سرور الستيكس با كارت pri قرار داده شده روي سانترال پاناسونيك و داخلي هاي آن هدايت گرديد. كارت e1 سنگوما با قابليت اكو كنسلر سخت افزاري مدل A102DE براي هدايت تماس ها در سمت الستیکس و كارت TDA0290 در سمت سانترال پاناسونیک برای این امر در نظر گرفته شده است. 

شاتل به عنوان یکی از قویترین سروریس دهندگان اینترنت در کشور می باشد که در شهرهای مختلف واحدهایی جهت فروش و پشتیبانی کاربران و مشترکین خود دارد. مرکز تماس با قابلیت نوبت دهی تماس های ورودی از ویژگی های ارزشمند سیستم تلفنی استریسک می باشد که در صورت پیکر بندی اصولی و حرفه ای موجب افزایش رضایتمندی کاربران و بهینه سازی فرایند پاسخ گویی می شود. قابلیت های کنترلی متعدد نظیر گزارشات وضعیت و فراوانی تماس یا صبط مکالمات امکانات مناسبی در اختیار مدیران سیستم قرار خواهد داد. از طرف دیگر قابلیت توسعه نرم افزاری و مکانیزه سازی پاسخگویی و ترکیب فرایند پاسخگویی با ابزارهای پیامکی و غیره و یا پیاده سازی نظرسنجی های متنوع از دیگر ویژگی های استریسک برای مراکز تماس و اصولا سازمان های بزرگ می باشد.

خواندن 1664 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا