تجهیزات سانترال پاناسونیک


هر سیستم تلفنی تجهیز شده با سانترال پاناسونسک دارای چند بخش اصلی میباشد. بخش اول دستگاه سانترال، بخش دوم گوشی های تلفن، بخش سوم کارت های تلفنی که در دستگاه سانترال که ممکن است از ابتدا همراه دستگاه بوده باشد و یا به صورت جداگانه آن کارت به دستگاه مرکزی سانترال اضافه شود و بخش چهارم تجهیزات جانبی دستگاه که این ممکن است وجود آن ها بر اساس نیاز بوده و وجود آن ها اختیاری می باشد.

دستگاه مرکزی سانترال

دستگاه مرکزی سانترال بر اساس دو پارامتر اصلی و چند پارامتر فرعی مورد بررسی قرار می گیرد. موضوع اصلی ظرفیت فعلی و ظرفیت نهایی دستگاه می باشد. یعنی این دستگاه در حال حاضر چند خط شهری و داخلی را پشتیبانی می نماید و نهایتا گنجایش ظرفیت چند خط شهری و چه تعداد داخلی را دارد. اما سیگنالینگ سانترال موضوع بعدی می باشد یعنی این دستگاه قابلیت سرویس دهی به چه نوع گوشی ها و خطوط شهری را دارا می باشد.

در صورتیکه علاقه مندید اطلاعاتی در مورد طبقه بندیهای مراکز تلفن پاناسونیک بر اساس نوع سیگنالینگ داشته باشید به مطلب سانترال پاناسونیک مراجعه نمایید.

گوشی های تلفن سانترال

تلفن های سانترال پاماسونیک در تیپ های متفاوت تولید می شوند برای کاربری های کارمندی، مدیریتی، منشی مدل های مختلفی وجود دارد که گوشی های کارمندی با قابلیت های مشخص و محدود برای کاربری های عمومی و هزینه کم طراحی شده اند و گوشی های منشی مدیریتی برای استفاده های حرفه ای تر تولید می شوند. جهت آشنایی بیشتربا تفاوت های این سی گوشی ها می توانید مطلب مقایسه گوشی های کارمندی و مدیریتی را مطالعه نمایید. 

اگر قرار هست یک گوشی سانترال خریداری نمایید توصیه میکنم مدل های مختلف و قابلیت های متفاوت گوشی ها را در تلفن سانترال بررسی نمایید و با مشاهده تصاویر و قابلیت های هر گوشی قبل از خرید اطلاعات کافی را به دست آورید.

کارت های خطوط شهری

برای برقراری ارتباط خطوط شهری با دستگاه مرکزی سانترال از کارت های خطوط شهری استفاده می شود. این کارت ها روی دستگاه مرکزی قرار گرفته و خطوط شهری را به مرکزتلفن متصل می نمایند. کارت های شهری در ظرفیت ها و انواع مختلف تولید می شوند که در آینده در بخش کارت ها توضیحات لازم در مورد انواع کارت ها ارائه خواهد شد.

کارت خطوط داخلی سانترال

کارت های داخلی، گوشی های تلفن را به باکس سانترال متصل می نماینداین کارت ها با توجه به نوع گوشی سانترال که میخواهیم استفاده نماییم باید انتخاب شوند. کارت های داخلی از طریق کابل آنفولان به پست تلفن مرتبط می شوند و کابل های مخابراتی خط داخلی را تا میز کارمندان می رسانند و به این ترتیب ارتباط داخلی ها با سانترال مرکزی برقرار می شود.

کارت های دیگر

این کارت ها مانند کاری متفاوت از کارت های شهری و داخلی دارند و برقرار کننده ارتباط بین خطوط و دستگاه سانترال نیستند، پس چه کاری انجام می دهند. این کارت ها قابلیت هایی را متناسب با مدلی که دارند به سانترال پاناسونیک اضافه می نمایند. مثل کارت کالرآیدی که قابلیت نمایش شماره تماس گیرندگان را فراهم می نماید و یا کارت دیزا که تلفن گویا را به دستگاه سانترال اضافه می نماید.

تجهیزات جانبی سانترال

تجیزات جانبی غالبا به شکل باکس هایی هستند که قابلیت های دیگری را به دستگاه سانترال اضافه می نمایند. دستگاه ضبط مکالمات، صندوق صوتی و کزارشات تماس از نمونه دستگاه های جانبی سانترال پاناسونیک می باشند. TVM ها در مدل های مختلف امکاناتی نظیر آنچه گفته شد را به سانترال اضافه می نمایند.

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا