راه اندازی خط 5 رقمی مخابرات روی سرور ایزابل و ارتباط با سانترال NS500

راه اندازی خط 5 رقمی مخابرات روی سرور ایزابل و ارتباط با سانترال ns500 پاناسونیک مجموعه وبکده در فروردین 1399 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. شرکت وبکده فعال در حوزه راهکارهای مبتنی بر وب و طراحی لوگو می باشد. دفتر شکت وبکده در خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز کوچه هفتم می باشد. در پروژه شرکت وبکده با توجه به استفاده از سانترال NS500 پاناسونیک که کارمندان مجموعه را پوشش میدهد و نیاز به اتصال خط 5 رقمی سیپ ترانک مخابرات و همچنین نیاز به دورکاری برای برخی از پرسنل به صورت اینترنتی از VOIP سرور نرم افزار ایزابل استفاده شد و ارتباط بین سانترال پاناسونیک با آن برقرار شد.

webcade

راه اندازی تماس اینترنتی از طریق VPN برای کاربران دور کار روی سرور ایزابل امکان تماس تلفنی برای کاربران دور کار را فراهم نمود بخشی از کاربران با تبقن تحت شبکه با ملاحظات امنیتی و برخی با VPN موبایل امکان برقراری تماس را دارا می باشند. برقراری ارتبط بین نرم افزار ایزابل و سانترال پانسونیک مدل NS500 امکان برقراری تماس داخلی بین دو مرکز تلفن را فراهم نمود و با پیاده سازی تلفن گویا و صف انتظار و دیگر امکانات دسترسی از راه دور و مدیریتی سیستم ارتباطی مجموعه وبکده راه اندازی گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت.

امروزه بروز شدن اطلاعت و دانش فنی بخش جدایی ناپذیر از توسعه فردی و کسب موفقیت های شغلی می باشد. افراد فعال در حوزه راهکارهای مخابراتی نظیر نصاب سانترال و سوئییچ های مخابراتی می توانند با شرکت در دوره های آموزشی کیمیا ارتباط شرکت نمایند و با بهره مندی از دانش روز دور های مختلف آموزش VOIP برای راه اندازی مراکز تلفن مختلف نرم افزاری نظیر ایزابل، frepbx، الستیکس و ... و سخت افزاری نظیر مرکز تلفن گرند استریم، یستار، زیکو و ... را فرا بگیرند. همچنین دوره های مرتبط با خطوط پر ظرفیت، ارتباط بین مراکز مختلف و راهکارهای امنیتی و توسعه نرم افزاری نظیر نرم افزار نظرسنجی تلفنی و دیگر نرم افزار های تلفنی از طری آموزش های کیمیا ارتباط را جهت افزایش دانش فنی همکاران در نظر گرفته شده است.

در صورت تمایل به تماس با مجموعه وبکده و بهره مندی از خدمات این مجموعه وزین می توانید با خط 5 رقمی 41185 تماس حاصل فرمایید و از سرویس ها و خدمات حرفه ای مجموعه وبکده در حوزه طراحی سایت و طراحی لوگو بهره مند شوید.

 

خواندن 1033 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا