انتقال خطوط شرکت جنرال مکانیک تونل البرز آزادراه تهران شمال

انتقال خطوط در معدن شرکت جنرال مکانیک در دی ماه 98 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. شرکت جنرال مکانیک در حوزه فعالیت های عمرانی از جمله راه سازی فعال می باشد که مجری بزرگترین تونل آزاد راه تهران شمال در جاده چالوس می باشد. آدرس دفتر مرکزی شرکت کریمخان، خ ایرانشهر، کوچه مهاجر می باشد و پروژه مربوطه در آزادراه تهران شمال تونل البرز می باشد.

گیتوی های تحت شبکه قابلیت انتقال خطوط تلفن در بستر شبکه یا اینترنت را فراهم میکنند. در نقاط جغرافیایی که امکان دسترسی به خطوط مخابراتی نمی باشد با استفاده از گیتوی VOIP می توان خطوط تلفن را از طریق رادیو و یا اینترنت به محل مورد نظر رساند و مورد استفاده قرار داد. البته در این پروژه از گیتوی نیوراک جهت امتداد خطوط برای فواصل طولانی استفاده شده است.

انتقال خط در تونل البرز

در این پروژه تنظیمات انتقال خطوط تلفن در بزرگترین تونل جاده چالوس آزادراه تهران شمال انجام گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت. بهره گیری از تعدادی گیتوی نیوراک جهت انتقال خطوط در فواصل طولانی درون تونل از مزایای این راهکار می باشد. با استفاده از گیتوی های Newrock امکان انتقال خط تلفن به عمق تونل فراهم گردیده است.

با وجود شرایط خاص درون تونل و طول زیاد تونل این راهکار این امکان را فراهم کرد تا خطوط در مسیر طولانی تری مورد استفاده قرار گیرند در حالی که امکان استفاده از بستر شبکه و یا رادیو به دلایل مختلفی وجود نداشت ولی با خطوط سیمی معمولی این امکان با بهره گرفتن از گیتوی Newrock میسر شد.

پروژه تونل البرز

 

خواندن 2544 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « وزارت آموزش پرورش شرکت الون »

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا