برقراری ارتباط بین اریکسون و سانترال پاناسونیک

برقراری ارتباط بین مرکز تلفن اریکسون و سانترال پاناسونیک وزارت آموزش و پرورش و ساختمان دیگر این وزارت خانه در دی ماه 98 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. وزارت آموزش و پرورش واقع در محدوده خیابان شهید سپهبد قرنی می باشد.

در این پروژه مرکز تلفن های اریکسون و سانترال TDA پاناسونیک که هر یک دارای مشترکین متعدد و خطوط e1 و شهری آنالوگ مخابراتی می باشند از طریق لینک ارتباطی e1 روی بستر شبکه به یکدیگر لینک شدند و امکان برقراری تماس تلفن بین داخلی های دو مرکز تلفن و استفاده از خطوط پر ظرفیت برای کاربران هر دو سیستم تلفنی فراهم گردیده است.

آموزش پرورش

لینک e1 یک استاندارد ارتباطی دیجیتال بین سوییچ ها مراکز تلفن مخابراتی می باشد که از طریق آن مراکز تلفن مختلف را می توان به هم متصل نمود و با برقراری ارتباط بین آن ها شبکه مخابراتی یکپارچه ایجاد کرد تا تماس های تلفنی بین داخلی های مراکز مختلف با یکدیگر به سهولت انجام پذیرد.

در مکان هایی که فاصله جغرافیایی بین مراکز تلفن وجود دارد مثلا وجود یک مرکز تلفن در یک ساختمان و مراکز تلفن دیگر در ساختمان های دیگر امکان ارتباط مستقیم بین تجهیزات e1 وجود ندارد و یا مقرون به صرفه نمی باشد برای جبران این مشکل استفاده از شبکه کامپیوتری یک راهکار مناسب می باشد که میتواند به صورت ارتباطات رادیویی و یا فیبر نوری صورت پذیرد و برای ارتباط در فواصل طولانی استفاده شود.

استفاده از گیتوی VOIP راهکاری برای انتقال صوت بر روی شبکه می باشد که از این طریق میتوان لینک های ارتباطی e1 که متناسب با ساختار تجهیزات سنتی تر مخابراتی می باشد را در فواصل طولانی مورد استفاده قرار داد و بین مراکز تلفن ارتباط برقرار نمود.

 

خواندن 2174 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « گروه آی ناین جنرال مکانیک »

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا