راه اندازی خط اینترنتی و پروژه VOIP هیتو استایل

راه اندازی خط اینترنتی و پروژه VOIP شرکت هیتو استایل در اسفند ماه 98 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. هیتو استایل از شرکت های فعال در حوزه طراحی پوشاک مدرن می باشد. دفتر و شوروم مرکزی شرکت واقع در خیابان کریمخان، خ ایرانشهر، کوچه مهاجر می باشد.

در این پروژه راه اندازی سرور voip ایزابل که یکی از قدرتمند و کارامد ترین سرور های سیستم تلفنی تحت شبکه می باشد صورت پذیرفته است و خط اینترنتی روی سرور voip پیاده سازی شده است. برای کاربران انتهایی از تلفن گرند استریم 1610 و مبدل HT802 گرند استریم استفاده شده است که امکان اتصال کاربران تحت شبکه و تلفن های معمولی را به سرور voip فراهم می کند.

hito style

از مزیت های خطوط اینترنتی در دسترسی بودن و سهولت دریافت این خطوط می باشد که وابسته به زیر ساخت مخابراتی نیست و از طریق سرویس دهنده های اینترنتی روی بستر adsl یا رادیو دریافت می شود. از دیگر مزیت های خط اینترنتی قابلیت تماس همزمان متناسب با نیاز کاربر می باشد مثلا 5 یا 10 کانال تماس همزمان روی یک خط اینترنتی برای کاربر قابل دریافت می باشد.

همانطور که میدانید در گذشته این قابلیت با استفاده از خط ویژه صورت می پذیرفت که به صورت روتاری خط روی خطوط دیگر امکان چند تماس ورودی را برای یک خط تلفن در اختیار کاربر قرار می داد که در حال حاضر اکثر مراکز مخابراتی این سرویس را ارائه نمی دهند و خطوط پر ظرفیت را به صورت خط سیپ ترانک و خطوط اینترنتی سیپ فون به مشترکین ارائه می دهند.

در این پروژه خط اینترنتی ارتباط داخلی های با خطوط شهری فراهم شده است و قابلیت های متعدد سیستم VOIP از تلنف گویا تا ضبط مکالمات، صف تماس و غیره مورد استفاده قرار گرفته است. در صورت تمایل برای ارتباط با مجموعه هیتو استایل می توانید با شماره تلفن 91004486 تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاهده محصولات و خدمات  این مجوعه به سایت هیتواستایل مراجعه نمایید.

 

2191004486
خواندن 1505 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا