راه اندازی مرکز تماس شرکت امن پرداز و ارتباط سرور voip و سانترال


راه اندازی مرکز تماس شرکت امن پرداز که یک شرکت IT و از فعالین در حوزه راهکارهای امنیتی می باشد در خرداد سال 96 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. محل اجرای پروژه دفتر این شرکت در ونک خیابان ملاصدرا کوچه گرمسار می باشد.

در این پروژه از یک سانترال TDA100D جهت برقراری تماس ها مورد استفاده قرار می گرفته است که یک خط 5 رقمی دو طرفه e1 و تعدادی خط شهری آنالوگ روی آن قرار گرفته بود. با توجه به تراکم تماس واحد پشتیبانی و نیاز به صف تماس جهت برقراری تماس مشتریان با اپراتور های واحد پشتیبانی سرور voip برای این مجموعه راه اندازی گردید و تماس های خط 5 رقمی روی سرور voip و مرکز تماس هدایت گردید و مرکز تماس قابلیت نوبت دهی به تماس های ورودی برای متقاضان واحد پشتیبانی را فراهم نمود.

راه اندازی مرکز تماس امن پرداز

با توجه به اینکه عمده کاربران مجموعه از تلفن های پاناسونیک و به عنوان داخلی روی سانترال پاناسونیک TDA100D قرار داشتند، نیاز بود مسیری جهت ارتباط و تماس داخلی اپراتور های واحد پشتیبانی و دیگر کاربران مجموع برقرار گردد.به همین جه یک لینک ارتباطی e1 برای ارتباط دو مرکز پاناسونیک و سرور voip در نظر گرفته شد و مورد پیاده سازی قرار گرفت. 

در این پروژه یک کارت e1 دو پورت سنگوما مدل A102DE که از اکو کنسلر سخت افزاری پشتیبانی می نماید، جهت برقراری ارتباط با لینک pri مخابرات و سانترال پاناسونیک در نظر گکرفته شده است. شماره تماس شرکت امن پرداز 43912000 می باشد.

خواندن 1444 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا