راه اندازی سانترال پر ظرفیت دانشگاه آزاد بوئین زهرا


راه اندازی سانترال پاناسونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا در اسفند ماه 95 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. در این پروژه سانترال پرظرفیت و تحت شکه پاناسونیک مدل TDE600 و شلف اضافی TDE620 با ظرفیت 32 خط شهری و 200 داخلی راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت. از دیگرامکانات قرار داده شده روی این سانترال تحت شبکه پاناسونیک قابلیت تلفن گویا با ظرفیت 8 تماس همزمان می باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا دانشگاهی با سابقه فعالیت بیش از 10 سال و در کیلومتر 3 جاده تهران می باشد. بهره مندی از مدیریتی توسعه گرا این دانشگاه را به یک واحد دانشگاهی موفق و پیشرو بدل نموده است. در ادامه تصاویری مربوط به این واحد آموزشی و پروژه سیستم تلفنی را ملاحضه نمایید.

راه اندازی سانترال دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا

راه اندازی سیستم تلفنی دانشگاه آزاد بوئین زهرا

در بخش زیر ساخت در هر ساختمان یک پست 600 زوجی جهت ارتباط کاربران سازمان با مرکز تلفن در نظر گرفته شد و این دو ساختمان از طریق یک کابل 200 زوجی به یکدیگر و دستگاه سانترال متصل گردیدند. در ذیل تصویری مربوط به قبل و حین انجام پروژه را می توانید مشاهده نمایید.

پروژه تلفن سانترال دانشگاه آزاد بوئین زهرا

خواندن 2050 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا