راه اندازی خط 5 رقمی و خطوط سیپ فون پایور دیزل

نصب خط 5 رقمی، خطوط سیپ فون شرکت پایور دیزل آسیا در مهر ماه 98 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. شرکت پایور دیزل آسیا در حوزه تولید ژنراتور فعالیت دارد و محل کارخانه در شهرک صنعتی پرند، بلوار صنعت، میدان کارگر، بلوار خزر، کوچه پونه می باشد.

در این پروژه از مرکز تلفن گرند استریم جهت ارتباط خط 5 رقمی سیپ ترانک، خطوط سیپ فون و خطوط آنالوگ استفاده شده و کاربران از طریق تلفن شبکه گرند استریم gxp 1610 و گیتوی 16 پورت آنالوگ گرند استریم gxw 4216 به شبکه ویپ متصل شده اند.

راه اندازی خط 5 رقمی پایور دیزل

خط پنج رقمی و خطوط 8 رقمی سیپ ترانک از طریق فیبر نوری در اختیار مجموعه قرار گرفته است. با راه اندازی سیستم VOIP رو مرکز تلفن گرند استریم UCM6208 قابلیت های متعددی این مرکز تلفن مورد بهره برداری قرار گرفت. قابلیت تماس اینترنتی از طریق VPN از دیگر امکانات راه اندازی شده جهت تماس ها تلفنی داخلی از طریق اینترنت در هر مکانی می باشد که در این پروژه راه اندازی گردید.

امکان استفاده از خطوط تحت شبکه سیپ فون و سیپ ترانک و خطوط شهری آنالوگ، داخلی تحت شبکه و خطوط داخلی آنالوگ مجموعه ی یکپارچه ای از شبکه تلفنی را در اختیار شرکت پایور دیزل قرار داده است. در صورت تمایل به تماس با شرکت پایور دیزل آسیا و بهره مندی از محصولات و خدمات این مجموعه با خط 5 رقمی این مجموعه یعنی شماره تلفن 53165 تماس حاصل فرمایید.

 

خواندن 1130 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 02122446068 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا