راه اندازی سیستم VOIP جهاد دانشگاهی کرج

پروژه VOIP جهاد دانشگاهی کرج برای دو مجموعه از جهاد دانشگاهی کرج در دو مقطع در مرداد و دی ماه سال 1397 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت. هر دو پروژه در وضعیتی نسبت مشابه از جهت قرار گیری خطوط شهری در یک منطقه  و قرار گیری واحد سازمانی در منطقه دیگر قرار داشت.

در این پروژه ها برای ایجاد بستری امن بین دو نقطع قرار گیری خطوط تلفن و واحد سازمانی ارتباط VPN راه اندازی گردید. در بخش سیستم تلفنی از سرورهای ارتباطی قدرتمند الستیکس و ایزابل جهت کنترل و مدیریت تمس ها استفاده شده است. در زمینه تجهیزات سخت افزاری گیت وی های گرند استریم اتصال خطوط شهری و کاربران آنالوگ سیستم تلفن را بر عهده دارند.

راه اندازی پروژه voip جهاد دانشگاهی کرج

انتقال خطوط تلفن روی بستر شبکه امکان بهره مندی از خطوط شهری را در نقاط جغرافیایی جدید که امکان اتصال خط تلفن نمی باشد و یا پس از جابه جایی نیاز به استفاده از خطوط شهری قبلی می باشد را فراهم می نماید. گیت وی های داخلی آنالوگ گرند استریم امکان اتصال تلفن های معمولی آنالوگ را به سیستم VOIP فراهم می کنند که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته شده است.

 

خواندن 969 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا