راه اندازی سانترل پاناسونیک شرکت صبانور گندله سازی همدان

نصب و راه اندازی سانترال پر ظرفیت پاناسونیک کارخانه گندله سازی صبانور همدان با 16 خط شهری و 80 داخلی در آذر سال 96 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور از فعالان حوزه صنعت و معدن می باشد که راه اندازی و تجهیز سیستم تلفنی واحد گندله سازی همدان این مجموعه توسط واحد فنی کیمیا ارتباط انجام پذیرفت.

در این پروژه از یک دستگاه سانترال پاناسونیک مدل TDA100DBP با ظرفیت 16 خط شهری و 80 داخلی به همراه تلفن گویا بهره گرفته شده است. قابلیت هایی نظیر ارتباط با سیستم پیجینگ کارخانه و امکان پیج کردن از طریق تلفن های سازمان از دیگر اقدامات انجام شده می باشد.

راه اندازی سانترال پاناسونیک پر ظرفیت صبانور

محل کارخانه گندله سازی همدان شرکت صبانور در جاده سنندج و مسیر اسد آباد می باشد. استفاده از سیستم تلفنی پاناسونیک با توجه به پایداری و طول عمر بالا رهکاری مناسب و قابل اعتماد برای واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد. با توجه به ظرفیت و همچنین نوع امکانات مورد نیاز مجموعه ها تجهیزات مناسب توسط واحد فنی انتخاب و خدمت مشتریان گرامی معرفی می گردد. انتخاب سانترال TDA100DBP برای مجموعه گندله سازی صبانور ضمن پوشش ظرفیت مورد نیاز و قابلیت توسعه در حد نیاز مجموعه صورت پذیرفته است.

خواندن 396 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا