راه اندازی سیپ ترانک و سیستم voip نیرو تهویه البرز


راه اندازی پروژه VOIP و خط 5 رقمی سیپ ترانک شرکت نیرو تهویه البرز در دی ماه سال 95 توسط واخد فنی کیمیا ارتباط انجام پذیرفت. در این پروژه خط 5 رقمی تحت شبکه (SIP TRUNK) نیرو تهویه البرز روی مرکز تلفن IP گرند استریم و به همراه خطوط شهری و داخلی ها راه اندازی گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت. شرکت نیرو تهویه البرز از بزرگترین تولید کننده های وسایل گرمایشی و سرمایشی صنعتی در کشور می باشد و صادر کننده همین محصولات به کشور های همسایه می باشد. کارخانه نیرو تهویه البز واقع در شهرک صنعتی البرز در قزوین و دفتر مرکزی این شرکت در تهران خیابان توحید می باشد که راه اندازی خط 5 رقمی و سیستم VOIP برای دفتر مرکزی این شرکت اجرا گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت.

نیرو تهویه البرز

در این پروژه از مرکز تلفن Grandstream ucm6104 بهره گرفته شد و با استفاده از  یک دستگاه گیتوی ارتباط با داخلی های آنالوگ برقرار گردید و تلفن های IP برای مدیر و کارشناس در نظر گرفته شد. خط 5 رقمی سیپ ترانک با مودم ITAS 5014 به مرکز تلفن گرند استریم انتقال داده شد و بدون نیاز به هزینه های مرتبط به لایسنس تماس ها روی خطوط 5 رقمی برقرار گردید.

خواندن 943 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا