راه اندازی سیپ ترانک و سیستم voip نیرو تهویه البرز


راه اندازی پروژه VOIP و خط 5 رقمی سیپ ترانک شرکت نیرو تهویه البرز در دی ماه سال 95 توسط واخد فنی کیمیا ارتباط انجام پذیرفت. در این پروژه خط 5 رقمی تحت شبکه (SIP TRUNK) نیرو تهویه البرز روی مرکز تلفن IP گرند استریم و به همراه خطوط شهری و داخلی ها راه اندازی گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت. شرکت نیرو تهویه البرز از بزرگترین تولید کننده های وسایل گرمایشی و سرمایشی صنعتی در کشور می باشد و صادر کننده همین محصولات به کشور های همسایه می باشد. کارخانه نیرو تهویه البز واقع در شهرک صنعتی البرز در قزوین و دفتر مرکزی این شرکت در تهران خیابان توحید می باشد که راه اندازی خط 5 رقمی و سیستم VOIP برای دفتر مرکزی این شرکت اجرا گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت.

نیرو تهویه البرز

در این پروژه از مرکز تلفن Grandstream ucm6104 بهره گرفته شد و با استفاده از  یک دستگاه گیتوی ارتباط با داخلی های آنالوگ برقرار گردید و تلفن های IP برای مدیر و کارشناس در نظر گرفته شد. خط 5 رقمی سیپ ترانک با مودم ITAS 5014 به مرکز تلفن گرند استریم انتقال داده شد و بدون نیاز به هزینه های مرتبط به لایسنس تماس ها روی خطوط 5 رقمی برقرار گردید.

خواندن 694 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

شرکت کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن :  22446068-021 خط ویژه

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

همراه : 09022446068

بالا