راه اندازی سانترال پاناسونیک و انتقال خطوط اینترنتی بازرگانی ترکسان


راه اندازی سیستم تلفنی پاناسونیک و انتقال خطوط داخلی از طریق اینترنت برای گروه بازرگانی ترکسان در دی ماه سال 95 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. گروه بازرگانی ترکسان در حوزه کالای خواب و امور بازرگانی فعالیت دارد و دفتر این شرکت واقع در کرج 45 متری گلشهر، بلوارپونه می باشد. گروه بازرگانی ترکسان دفتر دیگری در همان منطقه گلشهر دارد که نیاز به تماس داخلی بین دو دفتر در این پروژه مد نظر بوده قرار گرفت.

یک دستگاه سانترال پاناسونیک در دفتر مرکزی قرار گرفت و از طریق ارتباط رادیویی بین دو دفتر با دو گیتوی VOIP 4 داخلی دفتر اصلی به دفتر دیگر انتقال پیدا کرد. با این کار ارتباط داخلی و تماس تفنی از طریق ارتباط رادیویی بین دو نقطه صورت پذیرفت.

گروه بازرگانی ترکسان

در این پروژه یک دستگاه سانترال کم ظفیت پاناسونیک به همراه کارت ارتقا برای دفتر مرکزی در نظر گرفته شد و از طریق دو گیتوی FXO و FXS نیوراک 4 داخلی دفتر مرکزی به دفتر دیگر انتقال داده شد. 

خواندن 539 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

شرکت کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن :  22446068-021 خط ویژه

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

همراه : 09022446068

بالا