راه اندازی سانترال پاناسونیک و انتقال خطوط اینترنتی بازرگانی ترکسان


راه اندازی سیستم تلفنی پاناسونیک و انتقال خطوط داخلی از طریق اینترنت برای گروه بازرگانی ترکسان در دی ماه سال 95 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. گروه بازرگانی ترکسان در حوزه کالای خواب و امور بازرگانی فعالیت دارد و دفتر این شرکت واقع در کرج 45 متری گلشهر، بلوارپونه می باشد. گروه بازرگانی ترکسان دفتر دیگری در همان منطقه گلشهر دارد که نیاز به تماس داخلی بین دو دفتر در این پروژه مد نظر بوده قرار گرفت.

یک دستگاه سانترال پاناسونیک در دفتر مرکزی قرار گرفت و از طریق ارتباط رادیویی بین دو دفتر با دو گیتوی VOIP 4 داخلی دفتر اصلی به دفتر دیگر انتقال پیدا کرد. با این کار ارتباط داخلی و تماس تفنی از طریق ارتباط رادیویی بین دو نقطه صورت پذیرفت.

گروه بازرگانی ترکسان

در این پروژه یک دستگاه سانترال کم ظفیت پاناسونیک به همراه کارت ارتقا برای دفتر مرکزی در نظر گرفته شد و از طریق دو گیتوی FXO و FXS نیوراک 4 داخلی دفتر مرکزی به دفتر دیگر انتقال داده شد. 

خواندن 952 دفعه

HEADER 

#
رحمتی زاده 01 آبان 1396
آیا ملحفه رنگ قرمز موجود است برای فروش / لطفا قیمت را بفرمایید. متشکرم.
#
کیمیا ارتباط 02 آبان 1396
سلام
لطفا با شماره تماس شرکت ترکسان تماس بگیرید. همکاری کیمیا ارتباط با شرکت ترکسان در حوزه راه اندازی سیستم تلفنی سانترال و ویپ بوده است

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا