راه اندازی سیستم voip و sip trunk شرکت الماس تجارت سایه


راه اندازی سیستم voip شرکت الماس تجارت سایه در آبان 1395 توسط واحد فنی کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. شرکت الماس تجارت سایه فعال در حوزه سرمایه گزاری و جذب سرمایه جهت اجرای پروژه های عمرانی نظیر شهرک سازی در شمال کشور می باشد. دفتر مرکزی شرکت واقع در خیابان دولت حد فاصل چهارراه قنات و بلوار کاوه پلاک 318 می باشد. دفتر شرکت در سه واحد در طبقات 3، 4 و 7 این ساختمان می باشد که در فاز اول پروژه طبقات 3 و 4 به سیستم voip مجهز گردیده است. تماس اینترنتی، مرکز تماس، پیامگیر صوتی و دیگر قابلیت های سیستم voip برای این مجموعه مورد بهره برداری قرار گرفته است.

راه اندازی سیستم voip الماس تجارت

در این پروژه از گیتوی با کیفیت Sangoma مدل vega50 برای خطوط آنالوگ و گیتوی های سیم کارتی openvox برای GSM و از تلفن های ip مدیریتی و کارشناسی Yealink استفاده شده است. دو تلفن گویا برای ساعات کاری و ساعات غیر کاری در نظر گرفته شده است که در ساعات کاری با معرفی بخش های مختلف ارتباط کاربر به صف های تلفنی مربوطه متصل شده و پس از اعلام نوبت به اپراتور مورد نظر متصل می گردد و در ساعات غیر کاری پیام کاربر توسط سیستم تلفنی ذخیره و برای ایمیل کارشناس مربوطه ارسال می گردد. در ادامه تصاویری از دفتر شرکت الماس تجارت را مشاهده خواهید کرد.

خط 5 رقمی دو طرفه سیپ ترانک با شماره 75136000 روی سرور voip مجموعه راه اندازی گردید. برای ارتباط با مرکز مخابراتی از مودم ITAS5012 بهره گرفته شده است. اتصال این خط ظرفیت 30 تماس همزمان ورودی و خروجی برای شرکت الماس تجارت فراهم گردید.

راه اندازی سیستم voip الماس تجارت

راه اندازی سیستم voip الماس تجارت

خواندن 1257 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا