راه اندازی سیستم تلفن گویا شرکت پارس خوارزم

 

راه اندازی تلفن گویا سانترال پاناسونیک شرکت پارس خوارزم به عنوان یکی از مجموعه های برتر تولید کننده فایروال بومی در فروردین سال 1395 توسط واحد فنی شرکت کیمیا ارتابط صورت پذیرفت. شرکت پارس خوارزم در خوزه ارائه راهکار و تولید سخت افزار های مربوط به امنیت ارتباطات و اطلاعات فعالیت می کند. این شرکت واقع در محدوده خیابان مطهری می باشد.

این مجموعه از یک سانترال سری TEM824 استفاده می نماید و راه اندازی و تنظیمات تلفن گویا برای تماس های ورودی و راتباط با واحد های فروش و پشتیبانی شرکت انجام پذیرفت. امکان مسیر دهی 3 تماس همزمان روی منشی تلفنی شرکت و بعد ارتباط با بخش های مختلف از قابلیت های این سیستم می باشد.

راه اندازی تلفن گویا شرکت پارس خوارزم

این مجموعه تاییدیه های فنی لازم برای تجهیزات امنیتی خود را از مراجع ذیصلاح در کشور دریافت نموده و سال ها به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های امنیت اطلاعات و ارتباطات شناخته می شود. تلفن گویا امکان معرفی شرکت برای مشتریان و معرفی واحد های مختلف جهت برقراری ارتباط مشتری با بخش مورد نظر را فراهم می آورد.

خواندن 1407 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا