راه اندازی سیستم تلفنی voip و مرکزتماس (call center) شرکت مهندسی تکتوتار توسط واحد فنی شرکت کیمیا ارتباط صورت پذیرفت. شرکت مهندسی تکنوتار از بزرگترین تولید کننده های دیسپنسر (Dispenser) پمپ بنزین در ایران می باشد.جایگاه سوخت سیار

مرکزتماس تلفنی راه اندازی شده با ورودی یک لینک پر ظرفیت e1 می باشد. بواسطه استقرار دستگاه سانترال سری TDA و فعال بودن داخلی های متععد برای کارشناسان و کارگران این واحد تولیدی ارتباطی دو تماس همزمان بین دو سیستم تلفنی سانترال پاناسونیک و الستیکس برقرار گردید. بر اساس این ارتباط داخلی مشترکین سانترال پاناسونیک می توانند با شماره گیری یک داخلی به مرکزتماس سیستم تلفنی voip متصل گردند. همچنین مشترکین فعال بر روی سیستم voip می توانند با شماره گیری یک عدد قبل با داخلی های فعال روی سانترال پاناسونیک ارتباط برقرار نمایند.

برای ثبت اطلاعات مشتریان نرم افزار vtigercrm به عنوان یک نرم افزار ارتباط با مشتری در این پروژه راه اندازی گردید. از قابلیت های این نرم افزار به برقراری ارتباط با سیستم voip الستیکس می توان اشاره نمود. روش کار به این شکل می باشد که پس از تماس یک مشتری با مرکزتماس اپراتور می تواند اطلاعات و سوابق مشتری مربوطه را روی مانیتور خود مشاهده نماید و یا برای مشتراین جدید پروفایل اختصاصی جاوی اطلاعات تماس مشتری را ایجاد نماید.

همچنین امکان اتصال به پنل پیامکی، ارسال و دریافت ایمیل و ایجاد قالب های پیش فرض ایمیل از دیگر امکانات نرم افزار ارتباط با مشتری ویتایگر می باشد. در حوزه تلفنی هم امکان دریافت گزارشات تماس، ضبط مکالمات تلفنی و صندوق صوتی برای شرکت تکنوتار فراهم گرید.

 نازل پمپ بنزین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن 1442 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا