مودم G.SHDSL.BIS جی دات بیز (سیپ SIP ترانک)

مودم G.SHDSL.BIS چیست و برای چه منظوری استفاده می شود. مودم G.shdsl.bis مودم هایی هستند که امکان دریافت و تبادل دیتا را با پهنای باند زیاد فراهم میکنند. این استاندارد نسل جدید مودم های DSL می باشد که کار تبدیل سیگنال های آنالوگ به دیجیتال و بالعکس را با ظرفیت بالای انتقال انجام می دهند. مودم های G.SHDSL.BIS می توانند تا 4 زوج سیم را پشتیبانی کنند و قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات تا نرخ 5696 کیلو بیت بر ثانیه روی هر زوج سیم را دارا می باشند و می توانند در فواصل بیشتری نسبت به مودم های e1 استفاده شوند.

مودم g.shdsl.bis مودم سیپ sip ترانک

در ایران برای ارتباط شبکه ای لازم جهت برقراری ترانک sip بین مشترک و مرکز مخابراتی از مودم های G.SHDSL.BIS استفاده می شود. امکان برقراری یک ترانک تحت پروتکل sip از طریق شبکه میسر می باشد، ولی شرکت مخابرات به دلایلی که احتمالا بستر موجود مخابراتی و امنیت ارتباط، از شاخص ترین های آن بوده است از مودم دات بیز برای بستر مورد نیاز جهت ترانک های پر ظرفیت SIP استفاده می کند و از متقاضیان خطوط پر ظرفیت میخواهد تا مودم هایی که از این استاندارد پشتیبانی می کنند را تهیه نمایند.

در این بخش به معرفی مودم های جی دات بیز برندهای مختلف که در ایران قابل دسترسی می باشند و مشترکین می توانند از طریق آن لینک های پر ظرفیت با 30 تماس همزمان یا بیشتر را از مخابرات دریافت نمایند، می پردازیم.

مودم آیتس ITAS 5011 یک مودم تک زوج جی دات بیز g.shdsl.bis می باشد که برای ارتباط شبکه ای بین دو نقطه نظیر خطوط سیپ ترانک مخابراتی 30 کانال استفاده می شود.

مودم تاینت 1520 چهار وایر (دو زوج) مدل GNTU 1520/402 یک مودم g.shdsl.bis با قابلیت 60 کانال تماس همزمان بر روی سیپ ترانک می باشد. مودم tainet 1520 از روی هر زوج 5.6 مگ را میتواند انتقال دهد.

مودم تاینت GNTU 1520/402 یک مودم g.shdsl.bis برای اتقال ترافیک دیتا با سرعت بالا جهت استفاده از سیپ ترانک و سرویس mpls می باشد. مودم تاینت GNTU 1520/402 مودمی با کیفیت بالا و ارزان می باشد.

مودم tainet 764 10 تک زوج 2wire می باشد و امکان انتقال دیتا روی پورت dsl را تا 5.7 مگ را دارا می باشد. این مودم برای سیپ ترانک مخابرات و پشتیبانی از 30 تماس همزمان مورد استفاده قرار می گیرد.

مودم آیتس ITAS مدل PAMSPAN501X یک مودم با استاندارد G.SHDSL.BIS می باشد که برای دریافت سیپ sip ترانک مخابرات استفاده می شود. این مودم قابلیت انتقال 5.69 تا 22.76 مگابیت برثانیه اطلاعات را دارد.

مودم تاینت Scorpio 1520GR یک مودم ATM با پشتیبانی از EFM می باشد. قیمت مناسب مودم Tainet Scorpio 1520GR این مودم دات بیز را به راهکاری مناسب برای خطوط سیپ ترانک تبدیل کرده است.

مودم پروسند proscend مدل 1210H مودمی تک زوج (2Wire) با استاندارد G.SHDSL.BIS می باشد که برای کاربردهایی نظیر اینترانت و سیپ ترانک مورد استفاده قرار می گیرد.

مودم .bis تاینت مدل Tainet SNTU 764S/4W با دو زوج قابلیت انتقال دیتا تا 11.4 مگابایت را دارا می باشد. از این مودم بواسطه پشتیبانی از استاندارد G.SHDSL.bis برای ارتباط با مرکز مخابرات و ترانک سیپ استفاده می شود.

مودم .bis تاینت مدل Tainet SNTU 764S/2W از یک لینک sip trunk با ظرفیت 30 تماس همزمان پشتیبانی میکند و قابلیت انتقال داده تا 5.7 مگابایت را دارد و از استاندارد EFM نیز پشتیبانی می نماید.

مودم آی تاس ITAS مدل PAMSPAN501X یک مودم با استاندارد G.SHDSL.BIS می باشد که برای دریافت سیپ sip ترانک مخابرات استفاده می شود. این مودم قابلیت انتقال 5.69 تا 22.76 مگابیت برثانیه اطلاعات را دارد.

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 22 (مجتمع میلاد)، ورودی 1، واحد 16

تلفن : 22446068-021 خط ویژه

موبایل : 09022446068 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا