قیمت شماره های 5 رقمی سیپ ترانک موضوعی هست که میخواهیم در این مطلب به آن بپردازیم. هزینه و قیمت خطوط 5 رقمی و 4 رقمی سیپ ترانک بر اساس نوع شماره متفاوت می باشد به همین جهت مخابرات تعرفه ای برای هزینه خط سیپ ترانک به صورت پایه اعلام کرده است و بر این اساس شماره به مشترک داده می شود و به صورت انتخابی نمی باشد.

قیمت شماره 5 رقمی سیپ ترانک

اما قیمت و هزینه خطوط سیپ ترانک یک بخش ثابت که یکبار پرداخت می شود و چند بخش مستمر که به صورت ماهیانه یا سالیانه می باشد تفکیک می شود. برای خطوط 5 رقمی مشترک در زمان ثبت درخواست مبلغ 525 هزار تومان واریز میکند و بعد از آن ماهیانه 75 هزار تومان بابت آبونمان و سالیانه 500 تا 700 هزار تومان بابت نامبرینگ یا نگه داری خط باید پرداخت نماید. طبیعتا اگر از خط دو طرفه استفاده شود هزینه تماس های خروجی مشابه تماس های خروجی تلفن ثابت محاسبه می شود و مشترک ملزم به پرداخت آن می باشد.

لازم به ذکر هست تعرفه های خطوط بر اساس مصوبات جدید در مخابرات عمدتا به صورت سالانه تغییر می یابد. در صورت تغییر تعرفه های فوق تلاش میکنیم در ادامه این مطلب تعرفه های جدید را در معرض دید کاربران گرامی قرار دهیم.

ترتیب شماره های خطوط 4 یا 5 رقمی بر اساس یک طرفه و یا دو طرفه بودن در ادامه توضیح داده خواهد شد. یعنی در صورتی که مشتری از خط 5 رقمی یا 4 رقمی دو طرفه یا یک طرفه استافده کند چه طول ارقامی خواهد داشت.

خط 5 رقمی یک طرفه

اگر شماره شما 5 رقمی یکطرفه باشد این بدین معنا هست که شما تماس خروجی ندارید و فقط تماس ورودی خواهید داشت و مشتریان شما برای تماس با شما تنها 5 رقم را شماره گیری می نمایند.

خط 5 رقمی دو طرفه

در این حالت تماس های خروجی و ورودی شما هر دو دارای طول ارقام 8 می باشد و شما برای تماس های ورودی می توانید هز زیر شماره از سه رقم باقی مانده از 5 رقم را برای تماس مستقین به یک کاربر اختصاص دهید. یعنی اپراتور ها یا پرسنل شما هر کدام دارای یک شماره 8 رقمی مجزا باشند.

خط 4 رقمی یک طرفه

در این حالت مشترک تماس خروجی ندارد و طول ارقام برای برقراری تماس با مشترک 4 رقم می باشد.

خط 4 رقمی دو طرفه

در این حالت تماس خروجی مشترک 8 رقمی و تماس ورودی مشترک به ازای یکی از سر شماره های ورودی 5 رقمی (به طور مثال تلفن گویا) و الباقی زیر شماره ها 8 رقمی (به طور مثال پرسنل) می باشد. یعنی از 4 رقمی باقیمانده میتوان برای هر یک از پرسنل یک شماره 8 رقمی اختصاصی مورد استفاده قرار بگیرد.

 


خواندن 6135 دفعه

نظر یا پرسش خود را مطرح کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

کیمیا ارتباط هوشمند با هدف بومی سازی راهکارهای نوین ارتباطی و مخابراتی جهت افزایش کیفیت ارتباطات سازمان ها و مراکز اقتصادی با پشتوانه یک دهه فعالیت های مخابراتی و ارتباطی در سال 1393 پا به عرصه کسب و کار نهاد.

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه،  بزرگراه ارتش، نرسیده به مینی سیتی، پلاک 24 (مجتمع میلاد)، ورودی 3، واحد 3

تلفن : 22446068 -021 خط ویژه

09022446068 و 22451821

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

22451821
بالا